شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زيبايي اندام مردان در رابطه

1. سلام
    من فكر ميكنم مردان كه يه معيار هايي را براي زيبايي اندام زنشان دارند و همسرشان را آنگونه ميخواهند...اما در مردان
    آيا زيبايي اندام و بزرگي ماهيچه هاي شكم سينه و اندام ورزيده مرد...تاثيري بر ميل و رغبت زنش نسبت به او دارد؟
    زنان از چه تيپ بدني خوششان ميايد؟
    جذابترين جاي مرد كه در حال مراقبت با همسرش  باشد...كجاست؟

و اين كه زنان چقدر به قيافه مردشان اهميت ميدهند؟ آيا به اندازه ي مرد به قيافه حساسند يا نه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. من به عنوان زن خیلی برایم تحریک امیز هست ..خب هر چی چهار شانه تر و درشت تر ولی نه خیلی چاق برای من تحریک کننده هست خیلی .....نمیدونم چطوری براش می تونه بی اهمیت باشه ...ولی بعضی اگر یه مرد بد اخلاق و...تفاهم نباششیم باشه ولی چهارشانه دیگه زیباییش بنظرم نمیاد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. مطمئنا ظاهر زیبا و مردانه برای هر زنی تحریک امیز هست من خودم به هیکل ورزیده مرد بسیار اهمیت میدهم ولی به قول دوستمون در کنار زیبایی ظاهر و اندام اخلاق نیکو بسیار مهم هست ولی در کل مردهای خوش هیکل وخوش تیپ برای من جذابیت بیشتر دارند و من خودم به شخصه چهره معمولی مرد را ترجیج میدم

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. راستش برای من زیاد اهمیت نداره بیشتر به اخلاق اهمیت میدم تا شکل ظاهریش

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. به نظر میاد جزو معیار اولیه باشه اما در کل جزو معیارهای اصلی نیست
    خهین جور که میگن زن زیبا و یا مرد خوشتیب میتونه خوب باشه اما اگه طرف اصلا اخلاق نداشته باشه هیچ ارزشی نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام خدمت دوستان عزیزم
    منم نظرم همینه. اخلاق و احساسات مرد خیلی بیشتر از اندام و هیکلش ارزشمنده
    البته نمی شه یه مرد بد قیافه و بد هیکل رو فقط واسه اینکه اخلاق خوبی داره به زور تحمل کرد و گفت اخلاق مهمتره! این یه دروغ بزرگه.. قصد توهین به آقایون رو ندارم..
    ولی انصافا اگه یه آقایی واقعا خوش اخلاق و مهربون باشه بیشتر به دل یه خانم می شینه.. مخصوصا اگه توی یه رابطه تمام حواسشو بده به طرف مقابلش و فقط فکر راضی شدن خودش نباشه

زیبایی اندام و بزرگی ماهیچه های سینه و اندام ورزیده ی مرد در مقابل یه اخلاق و رفتار بد و ناپسند هیچ قشنگی و ارزشی نداره

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  7. سلام
    دوستان با پارادوکس بعدش چکار باید کرد شواهد نشون میده فرهنگی که زیبا پرسته همه چیزو خوب میخواد خانواده دوست شغل و و و اگه نباشه دردسراش بعد باهاش میاد ولی هر انسان فرهیخته ای مورد قبول همه هست البته از امروز که شروع کنیم شاید بچه ها مون بتو نند شرایط شو بدست بیارین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. به نظر من شونه ها و سینه های خوش فرم خیلی می تونه یه خانم رو جذب کنه ، البته اکثر خانم ها از چهره ی معمولی خوششون میاد ، چون یه جورایی فکر می کنند کسی به شوهرشون چشم طمع نداره، هیکل متناسب و چهره ی معمولی و اخلاق خوب ، و از این ها مهم تر توجه به نیازهای طرف مقابل موقع رابطه جنسی از هر چیزی واسه یه خانم مهمتره ، جا داره بگم وقتی بعد از چند رابطه با شریکت نیازهاشو فهمیدی اگه یه خشونت کوچیک هم چاشنی کار باشه باعث میشه خانم ،هم بیشتر لذت ببره و هم بشتر مجذوبت بشه.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید