شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

امار زنانی که اورگاسم رو تجربه نمی کنن

1. سلام
    وزرات بهداشت و درمان اعلام کرده بود که  23.5 - 43 درصد زنان در ایران به اورگاسم نمیرسن  و 14.7 درصد زنان اساسا وارد فاز تحریک شدن نمیشن !!!!
    این در حالی هست که تحقیقاتی که در زنان مناطق شمال و شرق تهران صورت گرفت مشخص کرد که واقعا امار خیلی بیشتره !!!!!
    یعنی  62.8  تا  85.5  درصد زنان این مناطق به اورگاسم نمی رسن !!!!!!!!!!!!
    علت چیه ؟؟  در حالی که یک زن با تحریک کلیتوریس ( خود ارضائی ) راحت میتونه به اورگاسم برسه .
    اینجا چند سوال پیش میاد :
    1 - ایا اورگاسم خودارضائی با  اورگاسم از طریق همسر از لحاظ کیفیت و ساختار فرق داره ؟؟؟
    2- چرا وقتی که همانطور شوهر  کلیتوریس  رو تحریک میکنه  با ز زن نمی تونه به اورگاسم برسه ؟؟؟
    3 - گیر کار کجاست ؟ ممکنه مسئله روانی دخالت ریادی داشته باشه ؟؟
    4- ایا ممکنه که اساسا تعریف ما از اورگاسم اشتباه  باشه ؟؟؟
    5 - ایا واقعا درصد زیادی از زنان بطور طبیعی نیازی به اورگاسم ندارن ؟؟؟؟

2. siroosazad نوشته است: سلام
    وزرات بهداشت و درمان اعلام کرده بود که  23.5 - 43 درصد زنان در ایران به اورگاسم نمیرسن  و 14.7 درصد زنان اساسا وارد فاز تحریک شدن نمیشن !!!!
    این در حالی هست که تحقیقاتی که در زنان مناطق شمال و شرق تهران صورت گرفت مشخص کرد که واقعا امار خیلی بیشتره !!!!!
    یعنی  62.8  تا  85.5  درصد زنان این مناطق به اورگاسم نمی رسن !!!!!!!!!!!!
    علت چیه ؟؟  در حالی که یک زن با تحریک کلیتوریس ( خود ارضائی ) راحت میتونه به اورگاسم برسه .
    اینجا چند سوال پیش میاد :
    1 - ایا اورگاسم خودارضائی با  اورگاسم از طریق همسر از لحاظ کیفیت و ساختار فرق داره ؟؟؟
    2- چرا وقتی که همانطور شوهر  کلیتوریس  رو تحریک میکنه  با ز زن نمی تونه به اورگاسم برسه ؟؟؟
    3 - گیر کار کجاست ؟ ممکنه مسئله روانی دخالت ریادی داشته باشه ؟؟
    4- ایا ممکنه که اساسا تعریف ما از اورگاسم اشتباه  باشه ؟؟؟
    5 - ایا واقعا درصد زیادی از زنان بطور طبیعی نیازی به اورگاسم ندارن ؟؟؟؟

سلام،
    در مورد آمارها بهتر است منبع خود را دقیقا مشخص نمایید.
    اما در مورد سوالات:
    از لحاظ ساختار یعنی ایجاد تحریکات و در نهایت لذت جنسی، بعید می دونم تفاوتی وجود داشته باشد ولی از لحاظ کیفیت به نظر میرسه که وقتی دو نفر ارتباط جنسی دارند علاوه بر این تحریکات وجود ارتباط عاطفی (که بیش از خوده ارتباط فیزیکی برای زنان اهمیت دارد) بر کیفیت تاثر گذار باشد. به نظر من گیر کار عدم آشنایی زوجین به نحوه ارتباط جنسی و مارحل یک رابطه جنسی صحیح می باشد. اینکه زنان نیاز به ارگاسم دارند یا نه به نظر من زیاد مهم نیست بلکه رضایت از یک رابطه در درجه اول اهمیت قرار داره و نه صرفا ارضای یک غریزه جسمی.

3. من فکر می کنم که این دانش تا حد زیادی غریزی نیست و نیاز به آموزش داره. ولی مشکل اینجاست که خیلی از آقایون فکر می کنند که همه چیز رو بلدند و هیچ تلاشی برای یادگیری نمی کنند. با این آقایون چه باید کرد؟ و اصلاً روش صحیح این رابطه را از کجا می توان آموخت؟

4. سلام واقعا اینجوریه یکی شوهر من به هیچ وجه حاضر نمی شه بیاد با من پیش مشاور چیکارش کنم

5. سلام
    رابطه جنسی دانش و هنر بسیار پیچیده ای هست , هنوز اغلب متخصصان این رشته معتقدن که چیزهای زیادی در این مورد نمی دونن !!!
    چه بسیار مردانی که با کوچیکترین سایز الت بیشترین لذت رو به همسرشون میدن و مردان خیلی رابطه جنسیی که واقعا نمی تونن چه خودشون چه همسرشون رو ارضا کنن .
    این رشته غریزی نیست و نیاز به اموزش دو طرف ( نه فقط مرد ) داره , یک مهارت هست که باید کسب بشه و ذاتی نیست.
    اغلب مردان ایرانی فکر میکنن اگه به مشاور یا متخصصان مراجعه کنن , این تفکر بوجود میاد که ضعف جنسی دارن !!!
    واقعا هیچ مردی ب تمام روموز جنسی اشنا نیست

6. شما واقعا راست می گید
    امان از دست این مردا  Smile  ما خانوما چیکار کنیم باهاشون آخه

7. به نظر من تمرین هم خیلی موثره!امتحان کردن وضعیت های مختلف برای پیدا کردن بهترن حالت های رابطه جنسی می تونه برای بهتر کردن یک رابطه مفید باشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید