شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد بیضه و خروج منی

1. سلام و خسته نباشید.من عضلات شکمم رو منقبض میکردم که کمی درد در بیضه سمت چپم احساس کردم. همون موقع رفتم توالت و دیدم یه مایع سفید رنگ چسبناک ولی کمتر و سفت تر از منی ازم خارج شد و با اب ریختن پاک نشد و مجبور شدم با دست اونو پاک کنم. از اون موقع بیضه سمت چپم درد گرفته و و چند روزه احساس میکنم لوله های ان کمی متورم شده. ایا این متورم شدن و درد  بیماری هستش یا امکان داره به خاطر تجمع منی باشه؟ الان مدتی هست که جنب نشدم و گهگاهی هم به ندرت بیضم درد میگیره. ایا چیزی که ازم خارج شده منی هستش؟ امکان داره چون به شکمم فشار اوردم خارج شده باشه؟ این موضوع خیلی نگرانم کرده لطفا کمکم کنید .
    در ضمن من به خود ارضایی هم مبتلا هستم ولی چند روزه که این کارو نکردم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام و خسته نباشید
    ممنون از سایت خوبتون
    من یک سوال داشتم گفتم شاید بتونم تو این تاپیک مطرح کنم.
    من بیضه چپم افتاده تر از بیضه راستم هستش. حالت بیضه بگونه ای هستش که انگار در جای خودش قرار نداره و جابه جا می شه ( بر خلاف بیضه سمت راست ). گاهی اوقات درد خفیفی در بیضه سمت چپم احساس می کنم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. tika نوشته است: سلام و خسته نباشید.من عضلات شکمم رو منقبض میکردم که کمی درد در بیضه سمت چپم احساس کردم. همون موقع رفتم توالت و دیدم یه مایع سفید رنگ چسبناک ولی کمتر و سفت تر از منی ازم خارج شد و با اب ریختن پاک نشد و مجبور شدم با دست اونو پاک کنم. از اون موقع بیضه سمت چپم درد گرفته و و چند روزه احساس میکنم لوله های ان کمی متورم شده. ایا این متورم شدن و درد  بیماری هستش یا امکان داره به خاطر تجمع منی باشه؟ الان مدتی هست که جنب نشدم و گهگاهی هم به ندرت بیضم درد میگیره. ایا چیزی که ازم خارج شده منی هستش؟ امکان داره چون به شکمم فشار اوردم خارج شده باشه؟ این موضوع خیلی نگرانم کرده لطفا کمکم کنید .

سلام
    دوست عزيز
    درد در ناحيه شكم و بيضه و سپس خارج شدن مني به اين دليل در شما بوجود آمده كه شما بعد از تحريك شدن جنسي ارضا نشده ايد.
    كافيست به گونه اي خود را ارضا كنيد.تا درد در اين ناحيه از بين برود.
    هيچ موقع وقتي تحريك شديد از اينكه خود را ارضا كنيد نترسيد زيرا ارضا نشدن عواقب خطرناكتري نسبت به ارضا شدن دارد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. tika نوشته است: سلام و خسته نباشید.من عضلات شکمم رو منقبض میکردم که کمی درد در بیضه سمت چپم احساس کردم. همون موقع رفتم توالت و دیدم یه مایع سفید رنگ چسبناک ولی کمتر و سفت تر از منی ازم خارج شد و با اب ریختن پاک نشد و مجبور شدم با دست اونو پاک کنم. از اون موقع بیضه سمت چپم درد گرفته و و چند روزه احساس میکنم لوله های ان کمی متورم شده. ایا این متورم شدن و درد  بیماری هستش یا امکان داره به خاطر تجمع منی باشه؟ الان مدتی هست که جنب نشدم و گهگاهی هم به ندرت بیضم درد میگیره. ایا چیزی که ازم خارج شده منی هستش؟ امکان داره چون به شکمم فشار اوردم خارج شده باشه؟ این موضوع خیلی نگرانم کرده لطفا کمکم کنید .

سلام،
    با توجه به سن تان ، تورم و احساس درد احتمالا به دلیل تجمع منی می باشد و مایعی هم که دفع شده احتمالا به همین دلیل می باشد. جای نگرانی وجود ندارد. در مورد احتلام و استمنا بحثهای زیادی قبلا شده است ... جستجو کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. Arman27 نوشته است: سلام و خسته نباشید
    ممنون از سایت خوبتون
    من یک سوال داشتم گفتم شاید بتونم تو این تاپیک مطرح کنم.
    من بیضه چپم افتاده تر از بیضه راستم هستش. حالت بیضه بگونه ای هستش که انگار در جای خودش قرار نداره و جابه جا می شه ( بر خلاف بیضه سمت راست ). گاهی اوقات درد خفیفی در بیضه سمت چپم احساس می کنم.

سلام،
    جای نگرانی وجود ندارد، این حالت طبیعی است. قبلا به طور کامل توضیح داده شده است ... جستجو کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید