شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تنگی نفس و مشکلات همراه

1. با سلام

من تقریبا 3 سال پیش بعد از دیدن یک فیلم ترسناک دچار تنگی نفس شدم ولی بعد از یک ماه این مشکل از یادم رفت و بر طرف شد متاسفانه وقتی یاداوری می شد دوباره همین مشکل رو پیدا می کنم ( یعنی تنگی نفس بعد این مشکل رو نداشتم) تا چند وقت پیش دوباره این حالت رو پیدا کردم البته الان وقتی که غذا می خورم این مشکل رو دارم و از آنتی رفلکس آلوئورا که استفاده می کنم بهتر میشم البته وقتی هم که مشغول کاری هستم این مشکل یادم میره ولی متاسفانه بعضی اوقات در هنگام کشیدن نفس عمیق قبلم تیر میکشه البته بعضی اوقات و بعضی موقع ها هم احساس چرک گلو می کنم و خلت زیاد می کنم ، عرق اویشن که می خورم بهتر میشم حالا خودم گیج شدم که مشکل عصبی هست از معدم هست یا از قلبم و یا از گلو

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. سلام
    با این اوصاف بهترین توصیه من برای شما مراجعه به متخصص قلب هست دوست عزیز.
    بهتره معاینه بالینی بشید و در صورت تشخیص پزشکتون ازتون نوار قلب گرفته بشه.
    انشالله که مشکلی نیست...

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. اگر قبل ار اون سه سال  مشکل تنفسی نداشتی فکر کنم در اثر تلقینه  
    یک بار تلقین کردی و این مشکل برات پیش اومده دوباره از تلقین استفاده کن که فراموشش کنی چون دیدن فیلم ترسناک باعث به وجود آمدن مشکل تنفسی نمی شه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام شرح حال شما مراجعه به دکتر را میطلبد با ارزوی سلامتی برای شما امیدوارم همیشه شاد باشید

5. sss638 نوشته است: با سلام

من تقریبا 3 سال پیش بعد از دیدن یک فیلم ترسناک دچار تنگی نفس شدم ولی بعد از یک ماه این مشکل از یادم رفت و بر طرف شد متاسفانه وقتی یاداوری می شد دوباره همین مشکل رو پیدا می کنم ( یعنی تنگی نفس بعد این مشکل رو نداشتم) تا چند وقت پیش دوباره این حالت رو پیدا کردم البته الان وقتی که غذا می خورم این مشکل رو دارم و از آنتی رفلکس آلوئورا که استفاده می کنم بهتر میشم البته وقتی هم که مشغول کاری هستم این مشکل یادم میره ولی متاسفانه بعضی اوقات در هنگام کشیدن نفس عمیق قبلم تیر میکشه البته بعضی اوقات و بعضی موقع ها هم احساس چرک گلو می کنم و خلت زیاد می کنم ، عرق اویشن که می خورم بهتر میشم حالا خودم گیج شدم که مشکل عصبی هست از معدم هست یا از قلبم و یا از گلو

سلام،
    اگر علایم در قلب، گلو و معده تان ادامه یافت بهتر است برای درمان هر یک از آنها به پزشک مراجعه کنید، این بیماریها ممکن است در هر فردی به طور مستقل رخ دهد و ارتباطی با هم ندارند. اما در مورد تنگی نفس و شرح حالی که دادید ممکن است حمله هراس (پانیک) دچار شده اید که برای اطلاع بیشتر تاپیک زیر را مطالعه کنید:

حمله هراس - پانیک اتک

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  6. ATIEHoo

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض و خسته نباشید
    برادرم بیش از 1ماه ست که سرفه های شدید و خیلی وحشتناک می کنه به طوری که بعضی اوقات با خون همراست اینم بگم که مشروب و سیگارم می کشه 24سالشه و رابطه جنسی هم داره.
    سوال من اینه که 1-مشکلش چیه؟نام بیماریش چیه؟
    2-به چه دکتری باید مراجعه کنم؟
    3-ایا رابطه جنسی این مشکل را بدتر کرد یا  بهتر بگم رابطه جنسی می تونه تاثیر بدی رو بیماری ها داشته باشه؟
    با تشکر

7. ATIEHoo نوشته است: با عرض و خسته نباشید
    برادرم بیش از 1ماه ست که سرفه های شدید و خیلی وحشتناک می کنه به طوری که بعضی اوقات با خون همراست اینم بگم که مشروب و سیگارم می کشه 24سالشه و رابطه جنسی هم داره.
    سوال من اینه که 1-مشکلش چیه؟نام بیماریش چیه؟
    2-به چه دکتری باید مراجعه کنم؟
    3-ایا رابطه جنسی این مشکل را بدتر کرد یا  بهتر بگم رابطه جنسی می تونه تاثیر بدی رو بیماری ها داشته باشه؟
    با تشکر
    سلام،
    بدون معاینه و انجام آزمایش و تصویر برداری (گرفتن عکس رادیولوژی از قفسه سینه) نمی توان علت مشکلی که ذکر کردید را مشخص نمود. سرفه علل متعددی دارد ولی سرفه همراه با خون باید ارزیابی بیشتر شود. ممکن است خون مربوط به دستگاه تنفس فوقانی و یا تحتانی باشد که شرح حال از بیمار و معاینه دقیق به تشخیص صحیح کمک خواهد کرد.

8. ATIEHoo

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید فقط نگفتین ایا رابطه جنسی می تونه تاتیر بدی رو بیماری داشته باشه یا مریضی رو بدتر کنه؟

9. ATIEHoo نوشته است: ببخشید فقط نگفتین ایا رابطه جنسی می تونه تاثیر بدی رو بیماری داشته باشه یا مریضی رو بدتر کنه؟

سلام،
    همانطور که در بالا گفته شد، ابتدا باید بیماری اصلی تشخیص داده شود تا پس از آن بتوان در مورد عوارض احتمالی صحبت کرد. ولی در کل ارتباطی وجود ندارد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید