شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نازایی بدون دلیل

1. نازایی بدون دلیل                                                                                                                                        با عرض سلام وتبریک به مناسبت سال نو .من دختری 25 ساله هستم که تازه عضو این انجمن شده ام وامیدوارم در اینجا بتوانم جواب سوالات خود را بگیرم .  حدود 6 سال است ازدواج کردم و4 سال است من وهمسرم تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم ولی متاسفانه با همه ی درمان های مختلف جوابی نگرفتیم در سال اول که جواب حاصل نشد ابتدا دکتر متخصص بنده مرا برای ازمایشات اولیه از قبیل ازمایش هورمونی -سونوگرافی رحم -پاپ اسمیر -عکس رنگی فرستادند که همگی سالم بودند ومشکلی نداشتم سپس از همسرم ازمایش اسپرم گرفته شد که مشخص شد تعداد اسپرم کم است و واریکوسل تشخیص داده شد که بعد از عمل جراحی تعداد اسپرم همسرم متعادل شد سپس برای عمل IUI اقدام کردیم(البته یک بار )ونتیجه نگرفتیم بعد از ان هم تحت درمان های مختلف دارویی وگیاهی بودیم ولی باز هم هیچ و در اخرین معاینه که رفتم به من پیشنهاد هواگیری را دادند خواستم در این مورد توضیح دهید که تاثیری دارد و در ضمن من در دوران تجرد وحتی بعد از ازدواج پریودهای نامنظم  که گاهی اوقات هفته در میان بوده داشتم که با درمان های بسیار به 23 تا27 روز رسیده وبسیار هم دچار عفونت رحمی میشوم که حتی با استفاده ازدارو هم درمان نمیشوم میخواستم در این مورد هم توضیح دهید ممکن است این دلیلی بر مشکل من باشد .واگر لطف کنید در مورد رفتن به مرکز رویان وشرح معاینات اولیه توضیح دهید ممنون میشوم زیرا ما در شهرستان هستیم وهیچ اطلاعی در مورد رفتن به انجا و طول دوره ی ازمایشات نداریم که ایا باید با وقت قبلی رفت من از طرف اطرافیانم خیلی تحت فشارم ...خواهش این جانب این است سریعا راهنمایی ام کنید ممنون .

2. 09158539174 نوشته است: نازایی بدون دلیل                                                                                                                                        با عرض سلام وتبریک به مناسبت سال نو .من دختری 25 ساله هستم که تازه عضو این انجمن شده ام وامیدوارم در اینجا بتوانم جواب سوالات خود را بگیرم .  حدود 6 سال است ازدواج کردم و4 سال است من وهمسرم تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم ولی متاسفانه با همه ی درمان های مختلف جوابی نگرفتیم در سال اول که جواب حاصل نشد ابتدا دکتر متخصص بنده مرا برای ازمایشات اولیه از قبیل ازمایش هورمونی -سونوگرافی رحم -پاپ اسمیر -عکس رنگی فرستادند که همگی سالم بودند ومشکلی نداشتم سپس از همسرم ازمایش اسپرم گرفته شد که مشخص شد تعداد اسپرم کم است و واریکوسل تشخیص داده شد که بعد از عمل جراحی تعداد اسپرم همسرم متعادل شد سپس برای عمل IUI اقدام کردیم(البته یک بار )ونتیجه نگرفتیم بعد از ان هم تحت درمان های مختلف دارویی وگیاهی بودیم ولی باز هم هیچ و در اخرین معاینه که رفتم به من پیشنهاد هواگیری را دادند خواستم در این مورد توضیح دهید که تاثیری دارد و در ضمن من در دوران تجرد وحتی بعد از ازدواج پریودهای نامنظم  که گاهی اوقات هفته در میان بوده داشتم که با درمان های بسیار به 23 تا27 روز رسیده وبسیار هم دچار عفونت رحمی میشوم که حتی با استفاده ازدارو هم درمان نمیشوم میخواستم در این مورد هم توضیح دهید ممکن است این دلیلی بر مشکل من باشد .واگر لطف کنید در مورد رفتن به مرکز رویان وشرح معاینات اولیه توضیح دهید ممنون میشوم زیرا ما در شهرستان هستیم وهیچ اطلاعی در مورد رفتن به انجا و طول دوره ی ازمایشات نداریم که ایا باید با وقت قبلی رفت من از طرف اطرافیانم خیلی تحت فشارم ...خواهش این جانب این است سریعا راهنمایی ام کنید ممنون .

سلام،
    اول از همه اینکه ممکن است علی رغم تمام بررسی ها علتی برای نازایی پیدا نشود. با توجه به اینکه تمام بررسی ها در شما و همسرتان انجام شده بهتر است به یک مرکز که برای درمان نازایی امکانات لازم را دارد مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پژوهشكده رويان اینجا کلیک کنید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید