شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آزمایش ها و دارو ها برای درمان ریزش مو

1. سلام
    برای ریزش مو و جوش صورت
    دکتر این آزمایشات و این دارو ها را نوشت
    و لینکش را گذاشتم اینجا
    از شما خواهش میکنم بگید که این آزمایشات کامل است و چه آزمایشاتی هستند ؟
    و این دارو هائی که نوشته میشود اسم همه شون را بنویسید و بگید برای چه کاری هستند
    چون میخواهم قبل از خریدن داروها اسمشون را داشته باشم و از چند نفر در موردشون سوال کنم
    - توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

خداحافظ

2. سلام دوست عزیز
    منم 2هفته پیش رفتم دکتر برام قرص finpecia و peroserb فارسیشونم فین پشیا و پروشرب
    برام نوشت با شامپوی مای  البته من قرص زینک پلاس هم میخورم تاثیر داره
    البته اون 2 تا قرص اولی فین پسیا30 تاش 9000تومن و دومی 30تاش 21000تومن وشامپوش 3800برام اب خورد در هرصورت بخور انشاالله تاثیر داره

3. shahab7 نوشته است: سلام
    برای ریزش مو و جوش صورت
    دکتر این آزمایشات و این دارو ها را نوشت
    و لینکش را گذاشتم اینجا
    از شما خواهش میکنم بگید که این آزمایشات کامل است و چه آزمایشاتی هستند ؟
    و این دارو هائی که نوشته میشود اسم همه شون را بنویسید و بگید برای چه کاری هستند
    چون میخواهم قبل از خریدن داروها اسمشون را داشته باشم و از چند نفر در موردشون سوال کنم
    خداحافظ

سلام،
    داروهایی که تجویز شده تا جایی که برای من قابل خواندن است:
    کلیندامایسین برای درمان بثورات پوستی (آکنه) - آنتی بیوتیک
    دیفرین (آداپالن) برای درمان آکنه - رتینوئید موضعی مشتق ویتامین A
    مینوکسیدیل برای درمان ریزش مو - تسریع جریان خون موضعی
    فیناپشیا (فیناستراید) - ضد آندروژن مهار کننده 5 آلفا ردوکتاز - جلوگیری از تبدیل تستوسترون به فرم فعال

آزمایشها:
    شمارش کامل خون - اوره - کراتینین - قد ناشتا - پروفایل چربی - سدیمانتاسیون گلبول قرمز - آزمایشهای عملکرد کبد و تستوسترون

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام
    از شما دوستان برای راهنمائی هائی که کردید ممنون هستم
    و آزمایشات را انجام دادم و اینجا گذاشتم گفتم اگر لطف کنید و بگید که آیا با این  آزمایشات معلوم شده مشکل چیه آیا ارثی است یا خیر لطفا راهنمائی کنید
    ممنون
    خداحافظ

5. MROT5

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

من ریزش مو داشتم و با راهنمایی یکی از دوستان و همچنین دکتر به مصرف قرص فیناپشیا روی آوردم

الان 9 ماهه مصرف می کنم و خدا رو شکر تاثیر خوبی داشته به طوری که ریزش موی در من به حالت نرمال برگشت و مو های کرکی و نازک و شکننده سرم  به موهای قطور و پر پشت تبدیل شد .

خدا رو شکر زود به داد موهام رسیدم و با مصرف فیناپشیا تونستم موهامو حفظ کنم .

عوارضی هم در من تا بحال نداشته و قوای جنسی من همچون قبل از مصرف این قرص به قوت خودش باقی مونده و کاهش میل جنسی هم نداشتم .

فقط یک سوال از دکتر عزیزداشتم من مصرف این قرص رو تا کی باید ادامه بدم چون شنیدم به محض اینکه مصرفش قطع بشه مو ها دوباره ریزش خودشون رو آغاز میکنند .

در کل خیلی از قرص فیناپشیا راضیم و هر 30 عدد قرص رو هم به قیمت 7500 تومن تهیه میکنم
    و ساخت داروسازی سیپلا کشور هند هستش .

6. shahab7 نوشته است: سلام
    از شما دوستان برای راهنمائی هائی که کردید ممنون هستم
    و آزمایشات را انجام دادم و اینجا گذاشتم گفتم اگر لطف کنید و بگید که آیا با این  آزمایشات معلوم شده مشکل چیه آیا ارثی است یا خیر لطفا راهنمائی کنید
    ممنون
    خداحافظ

سلام،
    آزمایشها طبیعی است، در مورد ارثی بودن یا نه شرح حال بیشتر کمک کننده است. درمانها را زیر نظر پزشک ادامه دهید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید