شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل آلت من ....

1. سلام به همه دوستان عزیز.....
    عیدتون مبارک باشه.

من الان 16 سالم هست.
    2 سال پیش برای اولین بار به خود ارضایی روی آوردم و در همون دفعه های اول که اینکارو میکردم یه حالت باد کردگی روی سمت راست آلتم شکل گرفت که خیلی خیلی نگرانم کرده....بعد از یکی دو روز بادکردگی کمتر شد ولی اون مقداری که موند هنوز بعد از 2 سال باهامه.یکم که دقت میکنم میبینم رگ سمت راست آلتم هست که حالت برجسته داره و این شکل رو به آلتم داده.
    بعد از اون ماجرا سر آلتم مقداری توی پوستش فرو میره حدود نیم سانت که قبلا اینطور نبود.
    من اضافه وزن زیادی دارم.ممکنه اینکه فرو میره به خاطر وزن بالا و چاقیم باشه؟
    اون حالت بادکردگی چیز مهمیه؟
    الان دو ساله که زندگیم زهر شده از هیچ چیز لذت نمی برم و افسرده شدم.
    هنوزم خود ارضایی میکنم روزی 1 بار؟

خواهشا کمکم کنید تا از گودالی که توش افتادم بیرون بیام

2. دوست عزیز قبل از هر چیز،اضافه وزن منشا خیلی از مسائل میونه باشه.پس بهتره برای سلامتی کلی بدن به رژیم مناسب روی بیارید.
    این ممکنه طبیعی باشه که کسی حتی با یه رابطه به خاطر سایش آلتش کمی باد گردگی پیدا کنه ولی این چیزی که شما میگید میتونه غیر طبیعی باشه.بیخود به خودتون استرس راه ندید و با مراجعه به پزشک شکتون رو برطرف کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ardeshir10 نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز.....
    عیدتون مبارک باشه.

من الان 16 سالم هست.
    2 سال پیش برای اولین بار به خود ارضایی روی آوردم و در همون دفعه های اول که اینکارو میکردم یه حالت باد کردگی روی سمت راست آلتم شکل گرفت که خیلی خیلی نگرانم کرده....بعد از یکی دو روز بادکردگی کمتر شد ولی اون مقداری که موند هنوز بعد از 2 سال باهامه.یکم که دقت میکنم میبینم رگ سمت راست آلتم هست که حالت برجسته داره و این شکل رو به آلتم داده.
    بعد از اون ماجرا سر آلتم مقداری توی پوستش فرو میره حدود نیم سانت که قبلا اینطور نبود.
    من اضافه وزن زیادی دارم.ممکنه اینکه فرو میره به خاطر وزن بالا و چاقیم باشه؟
    اون حالت بادکردگی چیز مهمیه؟
    الان دو ساله که زندگیم زهر شده از هیچ چیز لذت نمی برم و افسرده شدم.
    هنوزم خود ارضایی میکنم روزی 1 بار؟

خواهشا کمکم کنید تا از گودالی که توش افتادم بیرون بیام

سلام شما مشكلي نداري كه نياز به مداخله پزشكي داشته باشه وجود برآمدگي وانحناء در آلت مردان طبيعيه چون مثل يك استوانه شكل هندسي منظمي نداره مگر منظور شما از برآمدگي چيزي به اندازه يك فندق باشه. كلا پسران ودختران هنگام بلوغ جنسي وايجاد تغييراتي در آلت چون امكان ديدن آلت ديگران ومقايسه رو ندارن فكر ميكنن اندامهاي جنسي شون شكل خاص يا غير طبيعي داره وبه شك ميافتن اندامهاي جنسي مثل بقيه اعضاي بدن- انگشت گوش بيني و ... - شكل متغير ومتنوعي داره كه همه طبيعي هستن مگر موقع نزديكي ايجاد مشكل بكنن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید