شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. maryam12tt نوشته است: یعنی چقدر طول می کشه تا پریود شم؟!تا چند وقت نشدنم طبیعیه؟ اگه نشم چی؟ خطرناکه؟!  
    badomak نوشته است:
    maryam12tt نوشته است: من 20 سالمه و 6-7 ماهه به خاطر کیست مرتب قرص یاسمین می خورم. 20 بهمن رابطه ی جنسی داشتم که فقط تماس سطحی بود اما از برخورد منی با واژنم شک دارم . چون موقع رابطه ی جنسی تو زمان بین دو پریود (تخمک گذاری) بودم و به علت آنفولانزا از قرص سفکسیم استفاده می کردم به بارداری شک داشتم اما 5 اسفند ماه طبق روال هر ماه بدون تاخیر حتی یک ساعت پریود شدم.همیشه 7 روزه پاک می شدم اما این سری 6 روزه پاک شدم ...
    تصمیم داشتم مصرف قرصمو قطع کنم  واسه همین دیگه بعد از پریود شدن نخوردم ...
    طبق روال زمانی که قرص مصرف می کردم باید 5 فروردین(چند روز پیش) پریود می شدم ( از بعد از آخرین پریودم قرص نخوردم یعنی این دفعه باید بدون قرص با سیستم طبیعی بدنم پریود شم) اما نشدم و آخرین رابطه ی جنسیم هم همون  20 بهمن بوده اما به چند دلیل نگرانم :
    1.این دیر کردن پریود بعید می دونم از کیستم باشه چون کیستم یه جوری بود که زود به زود پریود می شدم!
    2.دوره ی خونریزیم ماه پیش 6 روزه بود می ترسم که اصلا پریود نبوده باشه و خونریزی ناشی از تشکیل جنین باشه ...
    3.با امروز 15 روزی می شه که نوک سینه هام درد می کنه .همیشه تو تخمک گذاری وتو شروع پریود این دردو داشتم اما این سری بعد از تموم شدن تخمک گذاری هنوز ادامه داره و تا قبل از پریود کشیده شده ...
    اینم بگم که تو اسفند ماه فعالیت شدید بدنی داشتم که قبلا نبوده . کارهای خونه تکونی و کلاس کار با دستگاه بدنسازی رفتم ...حالا از بارداری می ترسم ! اگه باردار نیستم چرا پریود نمی شم ؟ اصلا ماه پیش اون پریود بوده ؟ پس چرا یه روز کمتر بود؟!

نگرانی شما بی دلیل هستش
    باردار نیستید
    علت دیر پریود شدن شما هم عدم مصرف قرص هاست که نظم اون زمان رو نداره

اگه از 35 روز گذشت به دکتر مراجعه کنید
    نگران نباشید هرچی باشه بارداری نیست

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. ببخشید درست متوجه نشدم ! 35 روز از آخرین روزی که پریود شدم یا از الان که 3 روز تاخیر داشتم تا 30-35 روز دیگه صبر کنم؟!
    badomak نوشته است:
    maryam12tt نوشته است: یعنی چقدر طول می کشه تا پریود شم؟!تا چند وقت نشدنم طبیعیه؟ اگه نشم چی؟ خطرناکه؟!  
    badomak نوشته است:
    maryam12tt نوشته است: من 20 سالمه و 6-7 ماهه به خاطر کیست مرتب قرص یاسمین می خورم. 20 بهمن رابطه ی جنسی داشتم که فقط تماس سطحی بود اما از برخورد منی با واژنم شک دارم . چون موقع رابطه ی جنسی تو زمان بین دو پریود (تخمک گذاری) بودم و به علت آنفولانزا از قرص سفکسیم استفاده می کردم به بارداری شک داشتم اما 5 اسفند ماه طبق روال هر ماه بدون تاخیر حتی یک ساعت پریود شدم.همیشه 7 روزه پاک می شدم اما این سری 6 روزه پاک شدم ...
    طبق روال زمانی که قرص مصرف می کردم باید 5 فروردین(چند روز پیش) پریود می شدم ( از بعد از آخرین پریودم قرص نخوردم یعنی این دفعه باید بدون قرص با سیستم طبیعی بدنم پریود شم) اما نشدم و آخرین رابطه ی جنسیم هم همون  20 بهمن بوده اما به چند دلیل نگرانم :
    1.این دیر کردن پریود بعید می دونم از کیستم باشه چون کیستم یه جوری بود که زود به زود پریود می شدم!
    2.دوره ی خونریزیم ماه پیش 6 روزه بود می ترسم که اصلا پریود نبوده باشه و خونریزی ناشی از تشکیل جنین باشه ...
    3.با امروز 15 روزی می شه که نوک سینه هام درد می کنه .همیشه تو تخمک گذاری وتو شروع پریود این دردو داشتم اما این سری بعد از تموم شدن تخمک گذاری هنوز ادامه داره و تا قبل از پریود کشیده شده ...
    اینم بگم که تو اسفند ماه فعالیت شدید بدنی داشتم که قبلا نبوده . کارهای خونه تکونی و کلاس کار با دستگاه بدنسازی رفتم ...حالا از بارداری می ترسم ! اگه باردار نیستم چرا پریود نمی شم ؟ اصلا ماه پیش اون پریود بوده ؟ پس چرا یه روز کمتر بود؟!

نگرانی شما بی دلیل هستش
    باردار نیستید

3. maryam12tt نوشته است: ببخشید درست متوجه نشدم ! 35 روز از آخرین روزی که پریود شدم یا از الان که 3 روز تاخیر داشتم تا 30-35 روز دیگه صبر کنم؟!
    badomak نوشته است:
    maryam12tt نوشته است: یعنی چقدر طول می کشه تا پریود شم؟!تا چند وقت نشدنم طبیعیه؟ اگه نشم چی؟ خطرناکه؟!  
    badomak نوشته است:

نگرانی شما بی دلیل هستش
    باردار نیستید

دوست عزیز 35 روز بعد از آخرین دفعه ای که پریود شدید، ضمنا، شما وقتی بعد از یک رابطه جنسی پریود شدید و بعد از اون هیچ رابطه ای نداشتید چطور نگران بارداری هستید؟!! حضرت مریم که نیستید که قربونتون برم!! نگرانیتون کاملا بی مورده و ربطی به بارداری نداره این قضیه. ضمنا مورد دیگه ای هم که هست اینه که بعد از مصرف مداوم قرص های بارداری حتی بعد از قطع مصرفشون هم 2 3 ماه طول میکشه تا دوباره روند تخمک گذاری به شکل سابق برگرده چه برسه به اینکه شما بعد از قطع مصرف حتی رابطه هم نداشتید!  اون یک روز هم که کم و زیاد شده که یه چیز طبیعی هست، وحی منزل نیومده که باید حتما 7 روز باشه یا اگه 1 روز کم و زیاد شد پریود نیست. خانوم بنده الان 7 ماهه یاسمین مصرف میکنه، تو این مدت مدام رابطه ی کامل همراه با تخلیه منی درون واژن داشتیم حتی خیلی از ماه ها همون روزهای  14 15 16 بوده رابطمون اما به خاطر مصرف قرص یاسمین اصلا تخمکی ازاد نشده که بارداری صورت بگیره چه برسه به اینکه شما رابطه ی سطحی داشتید و همزمان یاسمین هم مصرف میکردید. تاخیر در زمان پریودتون، هم به خاطر قطع مصرف قرص هست هم به خاطر استرسی که تو این مدت داشتید، اصلا نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. mrsasal نوشته است: سلام من سوالمون ندونستم کجا بپرسم ببخشید اگه جای مناسب نپرسیدم

خواهر من احساس میکنه که وقتی خودشو میشوره وجود یه توده یا چیز بیرون زده ای رو توی واژنش حس میکنه اون 27 ساله و متاهل است به نظر شما این چی میتونه باشه

ممنون از پاسختون

چنان چه خواهر شما زایمان طبیعی داشته باشن ممکنه که جای بخیه باشه که به نظر ایشون این طوری میاد و یا در زمان زایمان پارگیی رخ داده که بعدا خودش جوش خورده و الان ایشون احساس میکنن که بیرون زدگیی در واژنشون وجود داره.

یه احتمال دیگه هم وجود داره اونم اینه که این بیرون زدگی اصلا به واژن مربوط نیست و به جای دیگه ای مربوطه که ایشون فقط تصور میکنن مربوط به اونجاست در هر صورت باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنن تا مشخص بشه .

5. سلام و سال نو مبارك
    من 30 سال دارم، مبتلا به تخمدان پلي كيستيك هستم و حدود 2 سال است كه به تجويز پزشك به صورت دوره هاي 3 ماهه از قرص سيپروترون كامپاند استفاده ميكنم
    قاعدگي نامنظمي دارم
    طول دوره حدود 32 تا 37 روز است(با مصرف قرص)
    دوره خونريزي معمولاً 5 تا 6 روز است
    آخرين بار در 24 اسفند 1389 خونريزي من شروع شد و در روز 28 اسفند(5 روز بعد) شروع به مصرف قرص سيپروترون كامپاند كردم.
    در روز 4 مصرف يعني 2 فروردين 1390 حوالي ساعت 6 بعد از ظهر ( 113 ساعت پيش)در هنگام foreplay مني به اطراف و روي دستگاه تناسلي من ريخته شده است. با توجه كه هنوز دختر هستم ( عقد كرده) آيا امكان بارداري وجود دارد؟
    ممنون ميشم اگر بفرماييد به چه صورتي ميتوان از عدم بارداري و يا بارداري احتمالي مطمئن شد و در صورتي كه بارداري اتفاق افتاده به چه طريق ميتوان جنين مربوطه را از بين برد(تا زمان عروسي ما 6 ماه مانده است و اين موضوع موجب آبروريزي خواهد بود...)
    پيشاپيش از لطف شما سپاسگزارم

6. mariame007 نوشته است: سلام و سال نو مبارك
    من 30 سال دارم، مبتلا به تخمدان پلي كيستيك هستم و حدود 2 سال است كه به تجويز پزشك به صورت دوره هاي 3 ماهه از قرص سيپروترون كامپاند استفاده ميكنم
    قاعدگي نامنظمي دارم
    طول دوره حدود 32 تا 37 روز است(با مصرف قرص)
    دوره خونريزي معمولاً 5 تا 6 روز است
    آخرين بار در 24 اسفند 1389 خونريزي من شروع شد و در روز 28 اسفند(5 روز بعد) شروع به مصرف قرص سيپروترون كامپاند كردم.
    در روز 4 مصرف يعني 2 فروردين 1390 حوالي ساعت 6 بعد از ظهر ( 113 ساعت پيش)در هنگام foreplay مني به اطراف و روي دستگاه تناسلي من ريخته شده است. با توجه كه هنوز دختر هستم ( عقد كرده) آيا امكان بارداري وجود دارد؟
    ممنون ميشم اگر بفرماييد به چه صورتي ميتوان از عدم بارداري و يا بارداري احتمالي مطمئن شد و در صورتي كه بارداري اتفاق افتاده به چه طريق ميتوان جنين مربوطه را از بين برد(تا زمان عروسي ما 6 ماه مانده است و اين موضوع موجب آبروريزي خواهد بود...)
    پيشاپيش از لطف شما سپاسگزارم

با توجه به توصیفاتتون و اینکه در دوران تخمک گذاری نبودید احتمال بارداری نیستش
    آزمایش خون دقیق ترین روش برای تعیین بارداری هست از بی بی چک هم میتونید استفاده کنید

7. سلام خسته نباشید
    حدود 4ساله طبيعي جلوگيري مي كنم و اين هفته قراره پريود بشم من دوم فروردين ماه نزديكي داشتم و ديروز حس مي كردم يه چيزي تو تخمدانم اين ور اونور مي ره
    امروز 6 ام فروردين علائم پريود دارم و خبري نيست از 7 ام درد زير شكمم بدتر شده و حال بهم خوردگي دارم زير دلم ورم هم كرده و مي كشه
    درد زير شكمم مي گيره و ول مي كنه امروز بازم دل درد دارم با ترشح سفيد رنگ مختصر درد پرسود شدید به طوری که فکر می کتنم الانه که بشم ولی خبری نیست و بجاش تر شحات سفید ازم بیرون میاد در ضمن من پریود نا منظم دارم و در روزهاای که رابطه داشتم حسم خیلی زیاد بود
    ممنون منتظر نظرتونم

8. yashar23 نوشته است: سلام خسته نباشید
    حدود 4ساله طبيعي جلوگيري مي كنم و اين هفته قراره پريود بشم من دوم فروردين ماه نزديكي داشتم و ديروز حس مي كردم يه چيزي تو تخمدانم اين ور اونور مي ره
    امروز 6 ام فروردين علائم پريود دارم و خبري نيست از 7 ام درد زير شكمم بدتر شده و حال بهم خوردگي دارم زير دلم ورم هم كرده و مي كشه
    درد زير شكمم مي گيره و ول مي كنه امروز بازم دل درد دارم با ترشح سفيد رنگ مختصر درد پرسود شدید به طوری که فکر می کتنم الانه که بشم ولی خبری نیست و بجاش تر شحات سفید ازم بیرون میاد در ضمن من پریود نا منظم دارم و در روزهاای که رابطه داشتم حسم خیلی زیاد بود
    ممنون منتظر نظرتونم

در صورت پریود نشدن در روزهای اینده آزمایش خون بدید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  9. با سلام و تبریک سال نو

دراین مدت بانامزدم نزدیکی داشتم باوجوباکره بودنم پس ازیکبارارضاشدن همسرم درصورتیکه منی به داخل ریخته نشدوسرالت تمیزشددوباره ادامه دادیم دخول درحدبسیاراندک بودالان 5زورازپریودیم میگذردوباتزریق امپول پروژسترون پریودشود ولی خونریزی بسیارکم است.ایااحتمال حاملگی وجوددارد؟

10. saba362 نوشته است: با سلام و تبریک سال نو

دراین مدت بانامزدم نزدیکی داشتم باوجوباکره بودنم پس ازیکبارارضاشدن همسرم درصورتیکه منی به داخل ریخته نشدوسرالت تمیزشددوباره ادامه دادیم دخول درحدبسیاراندک بودالان 5زورازپریودیم میگذردوباتزریق امپول پروژسترون پریودشود ولی خونریزی بسیارکم است.ایااحتمال حاملگی وجوددارد؟

با توجه به پریود شدنتون و نوع رابطه بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. با سلام،پیشاپیش عذرمیخوام که بی پرده صحبت کردم
    من با دوست دخترم(که حدودا 20سالشه و باکره هم هست) 4فروردین90 ساعت 13:00نزدیکی مقعدی داشتم(بدون کاندوم).ولی بعداز چندبار دخول من متوجه بیرون افتادن آلتم ازمقعد ایشون نشدم و بعداز اینکه انزال صورت گرفت بلندشدم(درلحظه انزال من روی ایشون بودم و دقیقا ندیدم که انزال کجا صورت گرفته) و سوراخ مقعد و واژن اون رو بادقت بررسی کردم و هیچ اثری از منی یا پیش آبم رو روی مقعد یا واژن یا دهانه ی واژن مشاهده نکردم فقط در انتهای واژن ،روی پرده بکارت یک ردسفید نازک شیری رنگ مشاهده کردم(که احتمال میدهم ترشحات واژن خودش بوده باشد) که خیلی بعید میدانم متعلق به من بوده باشد چون اثری از منی من روی دهانه یا درون واژن نبود و من متعجب بودم که پس منی من کجا ریخته شده که متوجه شدم تقریبا تمام منی من(حدودا یک قاشق چای خوری) روی فرش ریخته شده!!،ضمن اینکه دوست دخترم تاکید داشت که آلت من یا پیش آب یا منی من مطلقا هیچ تماسی با واژن یا دهانه واژن اونداشته است و بعداز چندبار دخول در مقعد بقیه نزدیکی ما تا اتمام کامل انزال بصورت لاپایی انجام شده است و یک بعداز اتمام نزدیکی او رفت حمام و مقعد و واژنش را شست
    با همه ی این تفاسیر من جهت اطمینان و محکم کاری به دوست دخترم هشت قرص HD دادم خورد(بدین صورت
    13:00نزدیکی صورت گرفت
    19:00 دوعدد اچ دی خورد
    20:00 بدلیل تهوع و کم شدن احتمالی اثر دارو دوعدد قرص دیگ خورد
    روز بعد 7:00 (به فاصله 12ساعت از نوبت اول) دوعدد قرص اچ دی خورد
    7:30 بدلیل تهوع و کم شدن احتمالی اثر دارو دوعدد قرص دیگر خورد
    ) دوسه روز بعد از مصرف قرص دوست دخترم برای مدت خیلی کوتاهی(حذاکثر 10 یا 20 ساعت) دردخفیفی در سینه هایش دشات که برطرف شد و تا به الان هیچگونه ناراحتی و درد یا علایم خاصی(مثل درد کمر و سایر علایم احتمالی بارداری یا قاعدگی) نداره

19اسفند1389  اولین شروع خونریزی
    26 اسفند1389 اتمام خونریزی
    4 فروردین1390 نزدیکی صورت گرفته شده( تقریبا روز 14 یا 15 از قاعدگی)
    طبق گفته های دوست دخترم طبق برنامه عادی اش باید حدود 20 فروردین باید پریود شود

میدانم که در دوره پرخطر نزدیکی کرده ایم ولی با همه ی تفاسیری که گفتم ونهوه دخول و مصرف قرص اچ دی(که مطمئنم درست استفاده شده) آیا بازهم احتمال بارداری وجود دارد؟
    دوستان خواهش میکنم در حق من برادری کنید و جواب بدید...استرس خیلی زیادی دارم و بعضی موقع ها مثل بچه ها گریه میکنم!!!
    ببخشید که طولانی شد

12. GTS8500 نوشته است: با سلام،پیشاپیش عذرمیخوام که بی پرده صحبت کردم
    من با دوست دخترم(که حدودا 20سالشه و باکره هم هست) 4فروردین90 ساعت 13:00نزدیکی مقعدی داشتم(بدون کاندوم).ولی بعداز چندبار دخول من متوجه بیرون افتادن آلتم ازمقعد ایشون نشدم و بعداز اینکه انزال صورت گرفت بلندشدم(درلحظه انزال من روی ایشون بودم و دقیقا ندیدم که انزال کجا صورت گرفته) و سوراخ مقعد و واژن اون رو بادقت بررسی کردم و هیچ اثری از منی یا پیش آبم رو روی مقعد یا واژن یا دهانه ی واژن مشاهده نکردم فقط در انتهای واژن ،روی پرده بکارت یک ردسفید نازک شیری رنگ مشاهده کردم(که احتمال میدهم ترشحات واژن خودش بوده باشد) که خیلی بعید میدانم متعلق به من بوده باشد چون اثری از منی من روی دهانه یا درون واژن نبود و من متعجب بودم که پس منی من کجا ریخته شده که متوجه شدم تقریبا تمام منی من(حدودا یک قاشق چای خوری) روی فرش ریخته شده!!،ضمن اینکه دوست دخترم تاکید داشت که آلت من یا پیش آب یا منی من مطلقا هیچ تماسی با واژن یا دهانه واژن اونداشته است و بعداز چندبار دخول در مقعد بقیه نزدیکی ما تا اتمام کامل انزال بصورت لاپایی انجام شده است و یک بعداز اتمام نزدیکی او رفت حمام و مقعد و واژنش را شست
    با همه ی این تفاسیر من جهت اطمینان و محکم کاری به دوست دخترم هشت قرص HD دادم خورد(بدین صورت
    13:00نزدیکی صورت گرفت
    19:00 دوعدد اچ دی خورد
    20:00 بدلیل تهوع و کم شدن احتمالی اثر دارو دوعدد قرص دیگ خورد
    روز بعد 7:00 (به فاصله 12ساعت از نوبت اول) دوعدد قرص اچ دی خورد
    7:30 بدلیل تهوع و کم شدن احتمالی اثر دارو دوعدد قرص دیگر خورد
    ) دوسه روز بعد از مصرف قرص دوست دخترم برای مدت خیلی کوتاهی(حذاکثر 10 یا 20 ساعت) دردخفیفی در سینه هایش دشات که برطرف شد و تا به الان هیچگونه ناراحتی و درد یا علایم خاصی(مثل درد کمر و سایر علایم احتمالی بارداری یا قاعدگی) نداره

19اسفند1389  اولین شروع خونریزی
    26 اسفند1389 اتمام خونریزی
    4 فروردین1390 نزدیکی صورت گرفته شده( تقریبا روز 14 یا 15 از قاعدگی)
    طبق گفته های دوست دخترم طبق برنامه عادی اش باید حدود 20 فروردین باید پریود شود

میدانم که در دوره پرخطر نزدیکی کرده ایم ولی با همه ی تفاسیری که گفتم ونهوه دخول و مصرف قرص اچ دی(که مطمئنم درست استفاده شده) آیا بازهم احتمال بارداری وجود دارد؟
    دوستان خواهش میکنم در حق من برادری کنید و جواب بدید...استرس خیلی زیادی دارم و بعضی موقع ها مثل بچه ها گریه میکنم!!!
    ببخشید که طولانی شد

اولا ماشاالله به حوصله تون که این همه نوشتید
    ثانیا من از گفته هاتون عجیب ترین حرفی که سال 90 شنیدم رو خوندم که این بود : روی پرده بکارت یک ردسفید نازک شیری رنگ مشاهده کردم
    عزیز من هیچ فردی جز پزشک متخصص نمیتونه بکارت رو تشخیص بده و بعد شما بکارت رو دیدید!!!!!( از اون حرفها بود)
    با توجه به نوع رابطه و خوردن بی رویه قرص بارداری منتفیه و نیازی به مصرف قرص نبوده
    به دلیل مصرف نادرست قرص احتمالا در پریودشون تاخیر خواهند داشت
    بارداری منتفیه نگران نباشید

13. با سلام
    من 27 سالمه و عقد کردم
    مدتیه از قرص های ال دی دارم استفاده میکنم و الان بسته سوم قرص هام تمام شده
    دوره های پریودم قبل از مصرف قرص 30 روزه بود که 8 روز طول می کشید که دو روز اول و آخر خونریزی کم و تقریبا لک بینی اما روزهای وسط پریودم خونریزی شدید داشتم وقتی بسته اول قرص رو مصرف کردم هم خونریزیم مثل قبل بود (البته در مصرف بسته اول وقتی یک قرص مونده بود که تمام بشه مجبور شدم از روش اورژانس استفاده کنم)
    وقتی بسته دوم و سوم قرص رو تمام کردم بعد از 3 روز لک بینی شروع شد اما پریودم عادی نبود و بیشتر شبیه لک بینی و وقتی بسته دوم قرص رو تمام کردم پریودم 6 روز طول کشید و بسته سوم که تمام شد 3 روز و نیم کلا طول کشید و میزان خونریزیم در کل دوره شاید به اندازه یک ساعت در روزهای قبل از مصرف قرصم نبود
    من الان خیلی نگران شدم که دلیل این خونریزی کم و با این کیفیت چیه و آیا ممکنه من حامله باشم و چون قرص ها رو مصرف میکنم لک بینی و خونریزی دارم؟
    ممنون میشم کمکم کنین چون شدیدا استرس دارم

14. narges62 نوشته است: با سلام
    من 27 سالمه و عقد کردم
    دوره های پریودم قبل از مصرف قرص 30 روزه بود که 8 روز طول می کشید که دو روز اول و آخر خونریزی کم و تقریبا لک بینی اما روزهای وسط پریودم خونریزی شدید داشتم وقتی بسته اول قرص رو مصرف کردم هم خونریزیم مثل قبل بود (البته در مصرف بسته اول وقتی یک قرص مونده بود که تمام بشه مجبور شدم از روش اورژانس استفاده کنم)
    وقتی بسته دوم و سوم قرص رو تمام کردم بعد از 3 روز لک بینی شروع شد اما پریودم عادی نبود و بیشتر شبیه لک بینی و وقتی بسته دوم قرص رو تمام کردم پریودم 6 روز طول کشید و بسته سوم که تمام شد 3 روز و نیم کلا طول کشید و میزان خونریزیم در کل دوره شاید به اندازه یک ساعت در روزهای قبل از مصرف قرصم نبود
    من الان خیلی نگران شدم که دلیل این خونریزی کم و با این کیفیت چیه و آیا ممکنه من حامله باشم و چون قرص ها رو مصرف میکنم لک بینی و خونریزی دارم؟

اگر یکم توی سایت سرچ میکردین متوجه میشدین قرص ضد بارداری سبب کاهش میزان خونریزی میشه و این مساله عادیه

15. sarabahari نوشته است:
    narges62 نوشته است: با سلام
    من 27 سالمه و عقد کردم

اگر یکم توی سایت سرچ میکردین متوجه میشدین قرص ضد بارداری سبب کاهش میزان خونریزی میشه و این مساله عادیه

بله درست میگین من هم شنیدم اما من قبلا 6 ماه قرص سیپروترون کامپاند مصرف کردم و همچنین سال قبل 2 بسته قرص ال دی هم مصرف کردم(به دلیل کیست تخمدان) اما اصلا توی میزان خونریزی تاثیر نذاشت و حتی بیشتر هم شده بود دلیل نگرانی منم از احتمال حاملگی همینه که قبلا که مجرد بودم تاثیر نذاشته مصرف قرص ها اما الان اینجوری شده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 34 از 69
رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید