شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انتقال هپاتیت B

1. سلام دوستان.

ارتباط جنسی محافظت نشده با فردی که مبتلا به هپاتیت B هست تو اولین رابطه باعث انتقال میشه یا رابطه باید چند بار صورت بگیره که ویروس منتقل بشه؟

2. بستگی به رابطه داره که در چه حدی بوده؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. رابطه ی واژینال

4. سحرخانوم باید بگم بستگی به شانستون داره
    یعنی اینجوری نیست که لزوما با یکبار رابطه حتما طرف مبتلا بشه و اینجوری هم نیست که حتما نیاز به 10 بار رابطه باشه . گاهی یکبارشم کافیه که مبتلا بشید
    توصیه ی اصلی من عدم ارتباط با انسانهای ناشناس و آلوده هست
    دومین توصیه استفاده از کاور و کاندوم هست که واقعا زندگیتون رو نجات می ده
    سومین توصیه هم زدن واکسن هپاتیت هست که توی مملکت ما از اهم واجباته ( البته قبلش آزمایش بدید که خدایی نکرده مبتلا نباشید در حال حاضر که انشاالله هم نیستید )

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  5. مرسی از پاسختون..ساغر هستم..
    فرد ناشناس نبوده و خودشم نمیدونسته که به این بیماری مبتلا هست..
    رابطه فقط یکبار نبوده..و دخول به صورت کامل 2 با فکر می کنم..
    ولی ایشون خودش با خوشبینی زیاد معتقده که من مبتلا نشدم..چون دخول کامل خیلی کم بوده!منم هرچی میگم حتمآ دخول نباید کامل باشه قبول نمیکنه..
    پس متاسفانه منم...
    متشکر از پاسختون..

6. ساغر جان بهتره در ادامه رابطتون از کاندوم استفاده کنید و برای اطمینان از ابتلا به هپاتیت ازمایش بدید
    ایشالا که جوابش منفی هست

7. سلام رفیق
    ببین خانمی اگر کسی با فرد مبتلا امیزش داشته باشه.....امکان اینکه بیمار شده باشه بستگی داره به اینکه چطوری و در چه شرایطی بوده باشه.....ولی هپاتیت بیماری بسیار وحشتناکی .....و از خراش کوچک دست هم میتونه طرف رو الوده کنه.....پس بهتره اون شخص هر چه سریعتر تست بده و مطمئن شه.....چون اگر احتمال 1 ٪ هم مبتلا شده باشه باید تست کنه.....وگرنه هر چقدر ازش بگذره درمان بیماری سختتر میشه.....و سرانجام خوبی نداره....ولی در مراحل اولیه....قابل درمان......موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید