شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم رضایت همسر به پاره شدن پرده بکارت در دوران عقد

1. با سلام و سپاس
    به مدت 20 ماه است که با دختر خاله ام عقد کرده ام اما او در تمام این مدت از پاره شدن پرده بکارتش با دست جلوگیری کرده که این مساله باعث ناراحتی و نارضایتی من از عمل رابطه جنسی شده (البته ما رابطه جنسی انجام میدهیم ولی دخول صورت نمیگیرد) از این وضعیت خسته شده  و امکان برگزاری مراسم عروسی تا شهریور برایم وجود ندارد و وارد یک مرحله فرسایشی در این زمینه شده ام تا جایی که علاقه چندانی به این کار ندارم و در شرایطی حتی تصمیم به ازدواج مجدد می گیرم و زندگی ام دچار بحران شده خواهشا راهنمایی کنید یا اینکه راه کاری در اختیارم بگذارید تا از این مرحله خارج شوم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    دوست عزيز فكر نمي كنم اين مسئله اينقدر مهم باشه.حتما همسر شما دوست دارد اينكار شب عروسي انجام شود كما اينكه خيلي از خانمها اينطور فكر مي كنند.فكر مي كنيد اگر اين كار را انجام دهيد چه اتفاقي ميافتد؟؟؟؟ايشان همسر شما هستند پس بهتر است پافشاري نكنيد و از دوران عقد خود لذت ببريد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. porsesh63 نوشته است: با سلام و سپاس
    به مدت 20 ماه است که با دختر خاله ام عقد کرده ام اما او در تمام این مدت از پاره شدن پرده بکارتش با دست جلوگیری کرده که این مساله باعث ناراحتی و نارضایتی من از عمل رابطه جنسی شده (البته ما رابطه جنسی انجام میدهیم ولی دخول صورت نمیگیرد) از این وضعیت خسته شده  و امکان برگزاری مراسم عروسی تا شهریور برایم وجود ندارد و وارد یک مرحله فرسایشی در این زمینه شده ام تا جایی که علاقه چندانی به این کار ندارم و در شرایطی حتی تصمیم به ازدواج مجدد می گیرم و زندگی ام دچار بحران شده خواهشا راهنمایی کنید یا اینکه راه کاری در اختیارم بگذارید تا از این مرحله خارج شوم

سلام.سال نو همه مبارک
    با دست؟؟؟؟
    بعضی از افراد به این موضوع اعتقاد دارند که نباید این کار تا قبل از عروسی صورت بگیره ممکن هست همسر شما هم از این نوع تفکرات داشته باشه
    بهتره علتش رو ازش جویا بشید.ممکن هم هست بدلیل ترس از درد باشه.به هر حال نیاز به صبر و حوصله داره و تا زمانی که ایشون مایل به انجام این کار نباشند مجبورشون به انجام این عمل نکنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. دوست عزیز لابه لای حرفهای شما مطالبی هست که یکم منو نگران می کنه
    شما یکم آرامشت رو حفظ کن
    بعد ببین واقعا در رابطه با انتخابت و ازدواجت درست عمل کردی یا نه ؟ اگر مطمئنی همه چیز خوبه و سرجاشه اونوقت به دخول هم فکر کن ولی اگر شک داری و فرسایشی شده و هنوز یکسال نشده دنبال ازدواج مجدد ! ( فکر کنم می خواستی بگی موقت ) هستی و ... اگر اینجوریه یکم بیشتر به خودت و نامزدت فرصت بده
    خدایی نکرده میای یه کاری می کنی و بعدش 4 صباح دیگه پشیمون میشی و می خوای ترکش کنی . اونوقت یک فامیل بهم می ریزه و دخترخاله می مونه و یک فرهنگ فول سنتی و دردسرهای بعدیش
    پس در وهله اول تکلیفت رو با خودت معلوم کن

حالا بیا فرض رو بر این بذاریم که این حس تردید و سرخوردگی و ... تنها به مسائل اتاق خواب مربوط میشه و منشاء دیگری نداره و ...
    خب عزیزم شما انسانی خدا رو شکر و صرف اینکه دختری از رابطه جنسی کامل ترس داره یا بخاطر تابوهای ذهنی و عرفیش دوست داره بعد از عروسی رسمی اون اتفاق بیوفته ، دلیل نمیشه که شما به فکر ازدواج مجدد یا موقت بیوفتی
    رابطه ی جنسی مهمه اما مهمترین چیز نیست این یک
    دو هم اینکه اتفاقا چون مهمه باید آدابش هم رعایت بشه
    یعنی صرف اینکه شما تحریک می شی و می خوای کارت رو بکنی به شما این مجوز رو نمیده که بری یقه طرفت رو بگیری و اصرار کنی و بعدشم دلخور بشی و سرخورده و ...
    یکم صعه صدر داشته باش
    یادتم نره اولین روابط جنسی بسیار مهم هستند
    یعنی یاد و خاطره و اثرشون گاهی ماهها و سالها با طرف باقی می مونه
    بخصوص برای خانمها که به جزئیات بسیار اهمیت می دن و حافظه خوبی در ضبط نکات منفی زندگی دارند !
    لذا
    عجله نکن
    دلخوری هم از خودت بروز نده
    سعی کن همسرت رو با خودت همراه کنی نه اینکه مجبورش کنی باهات راه بیاد
    یک متنی قبلا اینجا در مورد شب زفاف نوشتم بد نیست سرچ کنی بخونی
    اما باور کن برای رسیدن به رابطه جنسی ایده آل می ارزه حتی اگر 2-3 سال وقت بذاری و با آرامش و خویشتن داری جلو بری
    به خودت و زندگیت لطف می کنی اگر اینجوری رفتار کنی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 19 کاربر ديگر
  5. sara419

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من تازه عقد کرده ام و با نامزدم توافق کرده و دخول برای ازبین بردن پرده پکارت را به شب عروسی موکول کردیم.
    اما مشکل من اینجاست که نامزدم اصرار بر رابطه معقدی و خوردن منی دارد، خواسته های او مغایرتی با سلامتی دارد یا خیر؟
    لطفا به من بگویید چه کنم؟

6. sara419 نوشته است: سلام
    من تازه عقد کرده ام و با نامزدم توافق کرده و دخول برای ازبین بردن پرده پکارت را به شب عروسی موکول کردیم.
    اما مشکل من اینجاست که نامزدم اصرار بر رابطه معقدی و خوردن منی دارد، خواسته های او مغایرتی با سلامتی دارد یا خیر؟
    لطفا به من بگویید چه کنم؟

دوست عزیز
    این مشکل اکثر زوج های جوان هستش
    در مورد مواردی که گفتید بستگی به رضایت طرفین داره ولی به طور کل توصیه نمیشه
    می تونید مضرات روابط فوق را با جستجو در سایت بیابید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید