شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نداشتن رابطه جنسي موفق بعد از ازدواج

1. سلام

من مدتيه كه ازدواج كردم و به علت تنگي دهانه و ترس از درد يا خونريزي يا سوزش تا حالا نشده كه دخول انجام بشه.

همسرم خيلي مراعات من رو مي كنه ولي من راستش عذاب وجدان دارم كه چرا نمي تونم. اين رو هم اضافه كنم كه پيش دكتر هم رفتم و دكتر بعد از معاينه گفت كه پرده من نوع عادي هست و مشكل به دليل ترس من هست و بس.
    توي اين مدت (با عرض پوزش) فقط از طريق تحريك ناحيه تناسلي با دست اون ارضا شدم....ولي نمي دونم كه ارگاسم با دخول هم همين حس رو به آدم ميده كه تحريك با دست؟

لطفاً من رو راهنمايي كنيد.  چقدر درد رو بايد تحمل كنم واقعا خيلي بدجور درد مي گيره؟

2. دوست عزیز
    نمی دونم ایا شما تاکنون اقدامی هم انجام دادید یا اینکه فقط از ترس دوری کردید
    به هر حال همه این کار رو انجام دادند و فکر نکنم دردش جوری باشه که غیر قابل تحمل باشه
    در کل بهتره هر زمانی که شما از نظر روحی در شرایط ایده ال قرار گرفتید اقدام به انجام این کار بگیرید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. soniasa نوشته است: سلام

من مدتيه كه ازدواج كردم و به علت تنگي دهانه و ترس از درد يا خونريزي يا سوزش تا حالا نشده كه دخول انجام بشه.

همسرم خيلي مراعات من رو مي كنه ولي من راستش عذاب وجدان دارم كه چرا نمي تونم. اين رو هم اضافه كنم كه پيش دكتر هم رفتم و دكتر بعد از معاينه گفت كه پرده من نوع عادي هست و مشكل به دليل ترس من هست و بس.
    توي اين مدت (با عرض پوزش) فقط از طريق تحريك ناحيه تناسلي با دست اون ارضا شدم....ولي نمي دونم كه ارگاسم با دخول هم همين حس رو به آدم ميده كه تحريك با دست؟

لطفاً من رو راهنمايي كنيد.  چقدر درد رو بايد تحمل كنم واقعا خيلي بدجور درد مي گيره؟

با سلام
    دوست عزیز من هم تقریبا همین مشکلو داشتم، ولی با کمی درایت خنده دار میشه
    به نظر من دلیلش صددرصد عدم شناخت شما و همسرتان از نزدیکی است دقیقا مثل ما
    بقطعا روش و نحوه نزدیکی کردن شما و پوزیشن قرار گرفتنتان با هم اشتباه است ، شما باید از عجله پرهیز کنید و این عمل را در چند مرحله انجام بدید، قبل از شروع دخول کلی با هم معاشقه و هم آغوشی داشته باشین و پس از اینکه .... اقدام به دخول کنید البته اگه خواستید در پیام خصوصی دقیقا بهتون میگم مرحله به مرحله چکارکنین، ولی اینو بدون که خیلی خیلی راحت و لذت بخشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. با سلام به شما دوست عزيز. همين طوري كه دوستان گفتند اين مساله بيشتر به حالات روحي شما بر ميگرده تا واقعاً حالت فيزيكي درد. البته به شما عرض كنم كه هيچ فرقي نداره از لحاظ ارگاسم و به كرات ما توي كتاب هاي مبوطه ميبينيم كه حتي توصيه شده كه مردها قبل از دخول همسرشون رو آماده كنند و حتي به قول دكتر حبشي اگه با دست همسرشون به ارگاسم رسيد هم حتي بهتر هست ولي راجع به دخول. هيچ عجله اي نكنيد و هيچ استرسي هم به خودتون وارد نكنيد. اگر از سر صبر و با ملاحظه و با رعايت اصولش كه دوستان فرمودند و اگر نيازي بود بنده در پي ام هم براتون توضيح مي دم اين كارو بكنيد تا يك عمر از زندگي زناشويي لذت خواهيد برد ولي اگر در اين رابطه كوچيكترين دردي احساس كنيد ممكنه كه كلاً از رابطه جنسی بدتون بياد و منفعل بشيد. يا حق.

5. سلام

مدت 1 هفته میشه که من ازدواج کردم و به دلیل شغل همسرم 2 روز بعد از ازدواج به شهر دیگه ای اومدیم قبل از ازدواج با هم در مورد مسایل جنسی زیاد صحبت می کردیم و من احساس میکردم که در اینده مشکلی پیش نخواهد اومد اما الان حتی از نزدیک شدن ایشون به خودم میترسم و همش لحظه ی دردناک دخول جلو چشم میاد و شروع میکنم به گریه کردن ،لطفا کسانی که تجربه دارن گن چه کار کنم؟

6. aaaafvk نوشته است: سلام

مدت 1 هفته میشه که من ازدواج کردم و به دلیل شغل همسرم 2 روز بعد از ازدواج به شهر دیگه ای اومدیم قبل از ازدواج با هم در مورد مسایل جنسی زیاد صحبت می کردیم و من احساس میکردم که در اینده مشکلی پیش نخواهد اومد اما الان حتی از نزدیک شدن ایشون به خودم میترسم و همش لحظه ی دردناک دخول جلو چشم میاد و شروع میکنم به گریه کردن ،لطفا کسانی که تجربه دارن گن چه کار کنم؟

سلام
    ببینید دوست من در مورد این مسئله بارها بحث شده و گفته شده که این ترس بیجاست چرا که شما هنوز دخول رو تجربه نکردید که بدونید چقدر درد خواهید داشت. خیلیا اصلا در اولین دخول کوچکترین دردی هم احساس نمیکنن. به نظر من اگه نمیتونید خودتون و همسرتون باهم این مسئله رو حل کنید اول به متخصص زنان مراجعه کنید تا نوع پرده تون مشخص شه. اگه حلقوی بود یا بهتون گفتن که درد خواهید داشت اون موقع تکنیک های دخول بی درد رو از خودشون یاد بگیرید. اگه هیچ کدوم جواب نداد به مشاور مراجعه کنید تا این ترس و اضطراب بیجا رو از شما دور کنه. گرچه من معتقده بهترین کسی که میتونه کمکتون کنه خودتون و بعد همسرتون هست.
    موفق باشید...

7. soniasa نوشته است: سلام

سلام تنگي كه وجود نداره مسئله انقباض غير ارادي عضلاته كه" واژينيسم "خوانده ميشه كلمه رو جستجوكنيد درباره نحوه درمان قبلا توضيح دادم

8. aaaafvk نوشته است: سلام

سلام اين موضوع به نوع تعليم وتربيت جنسي در جامعه برميگرده افرادي كه عمري پرهيز كردن نميتونن يك دفعه وارد يك اتاق بشن واوج فعاليت جنسي رو از خود نشان بدن وچنين توقع اي هم از يكديگر نبايد داشته باشن اصلا در جلسه اول به نزديكي وانجام اون فكر نكنيد شما كه در مورد مسائل جنسي حرف زديد حالا شروع به اقدام مثل نوازش قسمتهاي مختلف بدن با توافق وخواسته طرفين بكنيد اگر براتون خوشايند بود بيشتر پيشروي كنيد و مثلا تحريكات دهاني را امتحان كنيد بعد از چند جلسه خودبخود تمايل پيدا ميكنيد حداكثر تحريك با نزديكي رو كه تابحال در تصورتون بود عملا تجربه كنيد . درضمن درد پارگي بكارت بصورت سوزش وقابل تحمله و هرچه خودتون رو شل و رها و تسليم كنيد درد كمتري حس ميشه و خود دخول اصلا دردي نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. 1984 نوشته است:
    aaaafvk نوشته است: سلام

سلام اين موضوع به نوع تعليم وتربيت جنسي در جامعه برميگرده افرادي كه عمري پرهيز كردن نميتونن يك دفعه وارد يك اتاق بشن واوج فعاليت جنسي رو از خود نشان بدن وچنين توقع اي هم از يكديگر نبايد داشته باشن اصلا در جلسه اول به نزديكي وانجام اون فكر نكنيد شما كه در مورد مسائل جنسي حرف زديد حالا شروع به اقدام مثل نوازش قسمتهاي مختلف بدن با توافق وخواسته طرفين بكنيد اگر براتون خوشايند بود بيشتر پيشروي كنيد و مثلا تحريكات دهاني را امتحان كنيد بعد از چند جلسه خودبخود تمايل پيدا ميكنيد حداكثر تحريك با نزديكي رو كه تابحال در تصورتون بود عملا تجربه كنيد . درضمن درد پارگي بكارت بصورت سوزش وقابل تحمله و هرچه خودتون رو شل و رها و تسليم كنيد درد كمتري حس ميشه و خود دخول اصلا دردي نداره

سلام

من مشکلم کلا تو فرایند معاشقه هم هست نمیدونم چرا اصلا نه راغب هستم و نه حسی از انجام این عمل به من دست میده با این که همسرم بسیار صبوره  و تماما حواسش به من هست که ناراحت نباشم اما تا میخواد حتی به من نزدیک بشه همه ی بدنم از استرس میلرزه و دیگه .............. ما به روانشناسم قبل از ازدواج طی چن جلسه مراجعه کردیم که ایشون گفتن به مرور زمان بر طرف میشه ولی الان تو 9-10 روزی که عقد کردیم وپیش همیم حتی 1 بار هم نشده که لااقل یه ربع با هم معاشقه کنیم و از بس گریه کردم تو این مدت که دیگه همسرم خودش حتی با خواست منم حاضر نیست یه بار دیگه این کارو انجام بدیم من واقعا نمیدونم چی کار کنم ؟!!

10. aaaafvk نوشته است:
    1984 نوشته است:

سلام

من مشکلم کلا تو فرایند معاشقه هم هست نمیدونم چرا اصلا نه راغب هستم و نه حسی از انجام این عمل به من دست میده با این که همسرم بسیار صبوره  و تماما حواسش به من هست که ناراحت نباشم اما تا میخواد حتی به من نزدیک بشه همه ی بدنم از استرس میلرزه و دیگه .............. ما به روانشناسم قبل از ازدواج طی چن جلسه مراجعه کردیم که ایشون گفتن به مرور زمان بر طرف میشه ولی الان تو 9-10 روزی که عقد کردیم وپیش همیم حتی 1 بار هم نشده که لااقل یه ربع با هم معاشقه کنیم و از بس گریه کردم تو این مدت که دیگه همسرم خودش حتی با خواست منم حاضر نیست یه بار دیگه این کارو انجام بدیم من واقعا نمیدونم چی کار کنم ؟!!

در مورد شما نیاز به صبر و حوصله فراوان هست
    به نظر من هم مرور زمان همه چیز رو حل میکنه
    باید همسر شما شرایط شما رو درک کنه چون شما که دست خودتون نیست که استرس میگیرید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. vahid562

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    استفاده ار كاندوم واسه اولين دخول و ژل ليدوكايين بد نيست . مشكلي نداره به خدا توكل كنيد زياد مسايل رو سخت نكنيد .

12. aaaafvk نوشته است: سلام

با سلام خدمت شما باید عرض کنم که ممکن هست چون از خانواده دور شدید و چون به اونها وابستگی داشتید الان از نظر روحی آمادگی پذیرش رابطه جنسی رو نداشته باشید
    نمی دونم این دوری از خانواده در مسایل دیگه زندگیتون هم اختلال ایجاد کرده یا نه؟مثل بی خوابی یا بی اشتهایی نداشتن حوصله حرف زدن یا......
    اگه اینجوری باشه که بهتره به والدین بگید که یه چند مدت بیان پیش شما و یا زود به زود باهاشون در تماس باشید
    اما در مورد رابطه هم باید بگم که یه هفته برای کسی که تازه ازدواج کرده و می خواد برای اولین بار رابطه برقرار کنه ممکن هست سخت باشه
    این واپس زدگی جنسی در خودتون رو هم می تونید در گذشته هم جستجو کنید که چرا در حین نزدیک شدن همسر به شما استرس می گیرید؟!
    آیا در زمان کودکی شاهد معاشقه پدر و مادر یا از بستگان نزدیک نبودید که در شما یه احساس انزجار ایجاد کرده باشه؟
    آیا در کودکی کسی قصد شومی نسبت به شما نداشته؟
    و همینطور که دوستان دیگه هم اشاره کردند بهتره که شما کم کم پیش برید.اگه مشکلتون حل نشد شما می تونید با مراجعه به روان پزشک و مصرف دارو از استرس خودتون کم کنید
    بهتره ارام باشید و خودتون رو در این زمینه ملامت نکنید که کار بدتر میشه

13. سلام

مدت 3 ماهه که ازدواج کردم و تو این مدت حتی یک بارم موفق به برقراری رابطه ی (معاشقه و رابطه جنسی) نشدم اوایل همسرم رعایت میکرد و مجبورم نمیکرد ولی الان تحت فشارم گذاشته و من نمیدونم چه کنم لازمه بگم به روانشناس و روان پزشکم مراجعه کردم اما نتیجه ای نگرفتم و در کودکی و نوجوانی هم نه شاهد رابطه ی جنسی نزدیکانم بودم و نه تجاوزی به من صورت گرفته خواهش میکنم هر چه سریعتر بهم جواب بدین دارم دیوونه میشم !!!!

14. aaaafvk نوشته است:
    1984 نوشته است:

سلام

سلام داروهايي هست كه روانپزشك ميتونه تجويز كنه وسطح اضطراب رو در شما پايين بياره و روشهاي ريلكسيشن كه به شما آموزش ميده ولي كاري كه خودتون ميتونيد انجام بديدحساسيت زدايي تدريجيه  وقتي از نزديك شدن همسر براي معاشقه هراس داري بالاخره در دوران تجرد تصوري از يك مرد داشتي و لذت جنسي رو هم در تصوراتت تجربه كردي و نميشه احساست به يك مرد مثل يك زن خنثي باشه پس به عنوان تمرين ميشه همسر شما با لباس كامل منزل دراز بكشه و مطلقا هيچ حركتي نكنه يعني اين طور توافق كنيد فقط شما فاعل باشي هر كاري كه برات جالبه و با ترس واضطراب همراه نيست انجام بدي مثلا از لمس دستهاي شوهر كه جنبه جنسي نداره شروع كني بتدريج بالا بري بازوها گردن سينه شكم /پاها از پايين به بالا يعني از نواحي معمولي به سمت نواحي حساستر كه برات بار جنسي بيشتري داره پيش بري اگه هر مرحله عادي شد مرحله بعدي رو انجام بده واگه اضطراب وناراحتي داشتي در همون مرحله توقف كن و پيشروي رو به جلسات بعد موكول كن بتدريج با بدن همسر آشنا ميشي و ميتوني از اون بخواي جاهايي رو تمايل داري لمس و نوازش كنه مثلا با دست خودت دستش رو بگيري و روي بدنت به دلخواه هدايت كني وقتي عادي شد خودش بدون هدايت دست شما اين كارو انجام بده وزباني راهنمايي كني كه چكار بكنه كه برات لذتبخش باشه. اين مراحل طي جلسات متعدد بسته به حساسيت شما باشه و يكشبه نميشه به نتيجه مطلوب رسيد اگه فرضا يك ماه هم طول بكشه مهم نيست ادامه بديد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید