شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رنگ گوشه لب

1. amitiis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    سلام
    ممكنه لطفا در مورد تيره شدن رنگ لبها در قسمتا گوشه هاي لب پياين توضيح بدين و درمانش رو هم كامل بگين.
    مرسي.

2. amitiis نوشته است: سلام
    ممكنه لطفا در مورد تيره شدن رنگ لبها در قسمتا گوشه هاي لب پياين توضيح بدين و درمانش رو هم كامل بگين.
    مرسي.

سلام

لبهای تیره فقط مشکل خانمها نیست بلکه آقایان هم در این زمینه مشکل دارند.

اگه شما زیاد چای یا قهوه می خورید ویا سیگار می کشید باید بدوا این کارو ترک کنید.در برطرف کردن تیرگی لبهای شما لیمو

مهمترین چیزه . لیمو پوسته های مرده رو از روی لبهای شما پاک می کنه و لبهاتونو قرمز یا صورتی نشون می ده.

آب یه لیمو و مقداری وازلین رو با هم مخلوط کنید و اون رو در طول شب روی لبهاتون قرار بدید. این باید چند شب به طور مکرر

انجام بشه.

صبح بایه مسواک نرم لبهاتون رو مالش بدید تا پوسته های مرده از روی لبهاتون پاک بشه.

بعد ازین کار لبهاتون رو با چربی لب یا وازلین ماساژ بدید تا رطوبت لبها تامین بشه.

وقتی از خونه خارج می شین لبهاتون رو از اشعه ی آسیب زای خورشید حفظ کنید بدینوسیله که روی اونها کرم ضدآفتاب با SPF

15بمالید و یا مقدار زیادی چربی لب روی لبها قرار بدید.

گاهی چربی لب ها و رژ لب های نامناسب هم می تونن موجب تیرگی لبها بشن. بنابراین هرگز از تولیدات نامرغوب استفاده

نکنید.

هم چنین طبیعیه که با تغییرات سن ،رنگ لبها هم یه کم تغییر کنه... بالاخره عوارض هورمونی بدن هم هست... و همینطور

آلودگی محیط شهری و البته بعضی از رژها حتی از نوع عالیشون روی رنگ لبها اثر گذار هستن.

در ضمن کم خونی هم موثره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. amitiis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    سلام
    ممنون از جوابتون..ولي با عرض معذرت اصلا سوال من ايني كه جواب داده شده نبود و من اصلا منظورم اين نبود.
    گفتم پايين لب پايين مثل يه خط لب كه معمولا مي گن واسه كمبود روي هستش و اينا .در اين مورد اگه ميشه اطلاعات كاملي بدين مخصوصا براي رفع شدنش.
    به كل لبها كاري ندارم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. amitiis نوشته است: سلام
    ممنون از جوابتون..ولي با عرض معذرت اصلا سوال من ايني كه جواب داده شده نبود و من اصلا منظورم اين نبود.
    گفتم پايين لب پايين مثل يه خط لب كه معمولا مي گن واسه كمبود روي هستش و اينا .در اين مورد اگه ميشه اطلاعات كاملي بدين مخصوصا براي رفع شدنش.
    به كل لبها كاري ندارم.

دوست عزیز اینای که گفتم برا بر طرف شدن تیرگی رنگ گوشه های لب پایین و کلا هر قسمت از لب مفیده اما از دوستام شنیدم که با مالیدن ماسک هلو در این نواحی هم این تیرگی ها تا حد زیادی در گوشه های لب پایینکمرنگ شدن و ربطی به کمبود روی نداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. amitiis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    من از يه دكتر تو تلويزيون شنيدم كه گفت معمولا كمبود وي  هستش. ببخشيد دقيقا يادم نيست يا گفتن روي يا مس يه همچين چيزي.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید