شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرمویی بدن مردان

1. daamoon

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    بدن من موهای بلند و ضخیمی داره البته نه مثل موهایی که معمولا روی بدن مردا هست ، همون طور که گفتم موها بلند و ضخیم هستن و نصبت به موی بدن بقیه خیلی صاف هستن (که فکر کنم به خاطر ضخامتشه) البته این مورد کم و بیش توی خونواده ی ما هست ولی توی من شدید تره ، میخواستم ببینم راهی برای کم کردن این موها هست ، نه اینکه برای همیشه از بین برن بلکه یا برای همیشه یا حداقل موقت مثل موهای معمولی بدن بشن (مثلا با هرمون درمانی یا استفاده از موادی برای ضعیف کردن موها) ضمنا من 21 سالمه

2. با اپیلیتور میتونید از حجم موها و ضخامتشون کم کنید.بسته به خواست خودتون داره.به راحتی با ماهی دو بار اپیلیتور به نتیجتون می رسید چون دفعات بعدش دستتون میاد که در چه زمانی دوباره باید اصلاح کنید.بعد از چند وقت هم موها نازک تر میشه هم تنک میشه و از حجمش کاسته میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. daamoon

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    از جوابتون ممنونم...
    ولی یه درمان دارویی یا درمانی که تاثیر طولانی تری داشته باشه رو ترجیح میدم...
    اگه همچین درمانی وجود داره لطفا زودتر بهم اطلاع بدین چون فکر میکنم این موضوع میتونه روی رابطه م با نامزدم اثر بذاره....

4. سلام

بله راه دارویی هم وجود داره
    به پزشک مراجعه کنیدآزمایش هورمونی بدین و پزشک بنا بر آزمایشتون به شما دارویی می ده که ترشح هورمون ها تون کنترل بشه.

و راه راحت تری هم وجود داره :
    موهای بدنتونو با دستگاههایی که مو رو نازک و کم پشت می کنه لیزر کنید (نزد متخصص لیزر موهای زائد) و این کاررو تا جایی انجام بدید که به نظرتون مناسبه.

5. daamoon نوشته است: سلام
    بدن من موهای بلند و ضخیمی داره البته نه مثل موهایی که معمولا روی بدن مردا هست ، همون طور که گفتم موها بلند و ضخیم هستن و نصبت به موی بدن بقیه خیلی صاف هستن (که فکر کنم به خاطر ضخامتشه) البته این مورد کم و بیش توی خونواده ی ما هست ولی توی من شدید تره ، میخواستم ببینم راهی برای کم کردن این موها هست ، نه اینکه برای همیشه از بین برن بلکه یا برای همیشه یا حداقل موقت مثل موهای معمولی بدن بشن (مثلا با هرمون درمانی یا استفاده از موادی برای ضعیف کردن موها) ضمنا من 21 سالمه

سلام اگه يك آزمايش تستوسترون خون بدي و در گستره نرمال باشه حساسيت فوليكول مو به آندروژن مطرحه كه كاريش نميشه كرد وجنبه ژنتيك داره ولي اگه به احتمال خيلي كم بيش از نرمال با شه با دارو ميشه متعادلش كرد . موها جزء صفات ثانويه جنسي شما وطبيعي هستن ونبودنش مثل كچلي قارچيه .فقط ميشه با ماشين هاي اصلاح بدن كوتاهش بكني

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید