شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. hhww نوشته است: قاعدگی منظم-طول دوره 29 تا 30 روز-7 روز خون ریزی-14/11/89 شروع خونریزی-در تاریخ 21/11/89و 26 12/12 رابطه با کاندوم-چند بار دخول دست مشکوک به مایع منی از پشت دستمال بار اول دست شسته شده بار دوم دست شسته نشد ولی لمس سطحی بوده-امروز درد شدید زیر شکم نزدیک تخمدان
    احتمال بارداری هست؟
    علت درد چیست؟
    ز
    دوست عزیزاگر درست متوجه شده باشم تماس یک روز بعد از اتمام پریود و2روزمانده به پریود بعدی بوده که در کل احتمال بارداری در این روزها بسیار ضعیف است مایع منی باید داخل شده باشد وتخمک هم وجود داشته باشد که در مورد شما بعید به نظر میرسد درد ممکن است علامتی از شروع پریود باشد در صورتی کهبه موقع پریود شروع شده وبا شروع ان درد بهبود داشته باشد موردی نمیتواند باشد در غیر این صورت باید معاینه انجام شود تا محل دقیق درد بررسی شود

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  2. zohret نوشته است:
    hhww نوشته است: قاعدگی منظم-طول دوره 29 تا 30 روز-7 روز خون ریزی-14/11/89 شروع خونریزی-در تاریخ 21/11/89و 26 12/12 رابطه با کاندوم-چند بار دخول دست مشکوک به مایع منی از پشت دستمال بار اول دست شسته شده بار دوم دست شسته نشد ولی لمس سطحی بوده-امروز درد شدید زیر شکم نزدیک تخمدان
    احتمال بارداری هست؟
    علت درد چیست؟
    ز
    دوست عزیزاگر درست متوجه شده باشم تماس یک روز بعد از اتمام پریود و2روزمانده به پریود بعدی بوده که در کل احتمال بارداری در این روزها بسیار ضعیف است مایع منی باید داخل شده باشد وتخمک هم وجود داشته باشد که در مورد شما بعید به نظر میرسد درد ممکن است علامتی از شروع پریود باشد در صورتی کهبه موقع پریود شروع شده وبا شروع ان درد بهبود داشته باشد موردی نمیتواند باشد در غیر این صورت باید معاینه انجام شود تا محل دقیق درد بررسی شود

اولین رابطه 21 بود دومی 5 روز بعد سوسمی 12 اسفند بود

3. Parmis66 نوشته است: سلام،
    من 24 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار در روز آخر خونريزي رابطه جنسي بدون محافظت داشتم. 5 - در همان روز از پيشگيري اورژانسي استفاده كردم 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود اما منی داخل واژن من تخلیه نشد.. 7 -اما تا به امروز كه 9 روز از مصرف قرص مي گذره هيچ خونريزي و علايم مصرف قرص (دل درد...حالت تهوع...)را ندارم
    آیا با توجه به اينكه در آخرين روز خونريزي رابطه(بدون انزال مني) انجام شده و بلافاصله بعد از آن روش پيشگيري انجام شده مصرف (LEVONORGENSTREL) احتمال بارداری در من وجود دارد؟
    لطفا كمك كنيد..

دوست عزیز این که چند روز بعد باید پریودبشید در افراد مختلف واین که چندروز به پریود بعدی قرص خورده شده باشیدمتفاوت است در اکثر افراد نهایتا تا 10روز پریود اتفاق می افتد ولی گاه دقیقا تازمان همیشگی پریود هم ممکن است طول بکشد

4. badomak نوشته است:
    Parmis66 نوشته است: سلام،
    من 24 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار در روز آخر خونريزي رابطه جنسي بدون محافظت داشتم. 5 - در همان روز از پيشگيري اورژانسي استفاده كردم 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود اما منی داخل واژن من تخلیه نشد.. 7 -اما تا به امروز كه 9 روز از مصرف قرص مي گذره هيچ خونريزي و علايم مصرف قرص (دل درد...حالت تهوع...)را ندارم
    آیا با توجه به اينكه در آخرين روز خونريزي رابطه(بدون انزال مني) انجام شده و بلافاصله بعد از آن روش پيشگيري انجام شده مصرف (LEVONORGENSTREL) احتمال بارداری در من وجود دارد؟
    لطفا كمك كنيد..

اگر روش اورژانسی رو درست استفاده کرده باشید نه امکان نداره!

ممنونم...فقط چرا تا الان كه 10 روز از مصرف قرص گذشته خونريزي نداشتم؟؟ دكتر رفتم گفت گاهي اوقات به علت وجود نداشتن تخمك در آخرين روز خونريزي (كه عملا ديگه هيچ خونريزي وجود نداره) مصرف لونژيل باعث خونريزي نميشه چون اصلا تخمكي وجود نداره كه بخواد 7 روز بعد از بين بره..؟؟
    كلا يه خورده مي ترسم اگه ممكنه كامل واسم توضيح بدين..

5. Parmis66 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Parmis66 نوشته است: سلام،
    من 24 سال سن دارم :
    لطفا كمك كنيد..

اگر روش اورژانسی رو درست استفاده کرده باشید نه امکان نداره!

ممنونم...فقط چرا تا الان كه 10 روز از مصرف قرص گذشته خونريزي نداشتم؟؟ دكتر رفتم گفت گاهي اوقات به علت وجود نداشتن تخمك در آخرين روز خونريزي (كه عملا ديگه هيچ خونريزي وجود نداره) مصرف لونژيل باعث خونريزي نميشه چون اصلا تخمكي وجود نداره كه بخواد 7 روز بعد از بين بره..؟؟
    كلا يه خورده مي ترسم اگه ممكنه كامل واسم توضيح بدين..

دوست عزیز میتونید تا تاریخ پریود بعدی صبر کنید

6. من 20 سالمه و دیشب یک رابطه با پیشگیری طبیعی داشتم ولی در حین خارج شن منی از الت همسرم روی سطخ بالای واژن من ریخته شد و من فورا آن را پاک کردم می خواستم بدونم لازم هست از روش اورژانسی استفاده کنم؟
    من پریودی نامنظمی دارم طوری که در این ماه 17روز طول کشید تا پریود شوم.

7. من و نامزدم 22 سالمونه

نامزد من کلن الان چند ماهی هست قاعدگی نامنظمی داره طوری که دفع اخر قاعدگیش بعد سه روز یهو قطع شد و دیگه ادامه پیدا نکرد . ما سه چهار روز بعد قطع شدن خون ریزی با هم تعامل داشتیم ولی دخولی انجام نشد .
    حدود دو هفته بعدش بع دلایلی شک کردیم که ممکنه مایه منی با واژن تماس پیدا کرده باشد برا همین جفتشون به شدت نگران شدیم مخصوصا نامزدم  

دوره بعدی پریودش تاخیر افتاد سه هفته  که از تاخیرش گذشت از بی بی چک استفاده کردیم اونم دو بار که هر دو بار منفی بود خیالمون یه خورده راحت تر شد ولی بازم ماه بعدشم پیرود نشد باز نگرانمون کرد دوباره بعد یک هفته تاخیر از قاعدگی دوباره از بی بی چک استفاده کردیم بازم منفی بود .

الان تا چند وقت دیگه وارد سه ماه میشه که پیرود نشده ، خیلی گیج شدم نامزم میگه که الان یه هفتس همش احساس خواب الودگی میکنه راستش خودمم ترسیدم

ممکنه اینا تاخیرش بخاطر نگرانیش باشه چون قبلنم بخاطر نگرانی پریودش تاخیر افتاده بوده ؟ میگه حس میکنه شکمش یه خورده گنده شده ولی من خوندم که قبل از قاعدگی شکم گنده تر میشه بخاطر حجم مایعات ؟ بعضدی وقتا خیلی اعصابش میریزه بهم دقیقا مثل مواقعی که قراره پریود بشه بی حوصله میشه ؟ اصلن احتمال حاملگی هست ؟

ما نمیتونیم ازمایش بدیم یا بریم دکتر چون با هم فامیلیم

8. danial_bou نوشته است: من و نامزدم 22 سالمونه

نامزد من کلن الان چند ماهی هست قاعدگی نامنظمی داره طوری که دفع اخر قاعدگیش بعد سه روز یهو قطع شد و دیگه ادامه پیدا نکرد . ما سه چهار روز بعد قطع شدن خون ریزی با هم تعامل داشتیم ولی دخولی انجام نشد .
    حدود دو هفته بعدش بع دلایلی شک کردیم که ممکنه مایه منی با واژن تماس پیدا کرده باشد برا همین جفتشون به شدت نگران شدیم مخصوصا نامزدم  

دوره بعدی پریودش تاخیر افتاد سه هفته  که از تاخیرش گذشت از بی بی چک استفاده کردیم اونم دو بار که هر دو بار منفی بود خیالمون یه خورده راحت تر شد ولی بازم ماه بعدشم پیرود نشد باز نگرانمون کرد دوباره بعد یک هفته تاخیر از قاعدگی دوباره از بی بی چک استفاده کردیم بازم منفی بود .

الان تا چند وقت دیگه وارد سه ماه میشه که پیرود نشده ، خیلی گیج شدم نامزم میگه که الان یه هفتس همش احساس خواب الودگی میکنه راستش خودمم ترسیدم

ممکنه اینا تاخیرش بخاطر نگرانیش باشه چون قبلنم بخاطر نگرانی پریودش تاخیر افتاده بوده ؟ میگه حس میکنه شکمش یه خورده گنده شده ولی من خوندم که قبل از قاعدگی شکم گنده تر میشه بخاطر حجم مایعات ؟ بعضدی وقتا خیلی اعصابش میریزه بهم دقیقا مثل مواقعی که قراره پریود بشه بی حوصله میشه ؟ اصلن احتمال حاملگی هست ؟

ما نمیتونیم ازمایش بدیم یا بریم دکتر چون با هم فامیلیم

یعنی 3 ماهه ایشون پریود نشدن؟ چرا پیگیری نکردین؟؟ والا بی بی چک 2 هفته بعد از تاخیر پریود جواب میده.حالا شما هم که میگین منفی بوده.خوب فامیل باشین چی میشه برین آزمایش بدین؟! به نظر من سریعا پیگیری کنید. لازم نیست خودتونم باشین.ایشون برن یه آزمایشگاه تست بدن.نسخه هم لازم نیست. شوخی نیست که 3ماه!

9. saba_blackgirl نوشته است: من 20 سالمه و دیشب یک رابطه با پیشگیری طبیعی داشتم ولی در حین خارج شدن منی از الت همسرم روی سطخ بالای واژن من ریخته شد و من فورا آن را پاک کردم می خواستم بدونم لازم هست از روش اورژانسی استفاده کنم؟
    من پریودی نامنظمی دارم طوری که در این ماه 17روز طول کشید تا پریود شوم.

چون پریودتون نامنظمه نمیشه حدس زد روز تخمکگذاری چه روزیه. اگر احتمال میدین منی وارد شده از روش اورژانس استفاده کنید.

10. سلام.
    دوست من 16بهمن ماه پریود شده و 7اسفند یه رابطه تقریبا لاپایی داشته.
    میگه منی دوستش رو رانش ریخته و  دوستم لباس زیر تنش بوده اما احساس نمی لباس کرده و بعد از تقریبا یه ربع لباس زیرش رو عوض کرده.مطمئن نیست که منی رو لباس زیرش ریخته یا نه!
    الان که 19 اسفنده ایشون هنوز پریود نشده.
    احتمال بارداریش هست؟؟؟
    البته ماه پیش 7 روز پریودش جلو افتاده و 16 اسفند پریود شده.

11. mina1368 نوشته است: سلام.
    دوست من 16بهمن ماه پریود شده و 7اسفند یه رابطه تقریبا لاپایی داشته.
    میگه منی دوستش رو رانش ریخته و  دوستم لباس زیر تنش بوده اما احساس نمی لباس کرده و بعد از تقریبا یه ربع لباس زیرش رو عوض کرده.مطمئن نیست که منی رو لباس زیرش ریخته یا نه!
    الان که 19 اسفنده ایشون هنوز پریود نشده.
    احتمال بارداریش هست؟؟؟
    البته ماه پیش 7 روز پریودش جلو افتاده و 16 اسفند پریود شده.

سلام
    با توجه به موارد فوق امکان بارداری وجود ندارد.لطفا موارد 2 و 15 رو که دکتر صادقی نوشته اند،بخونید.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. سلام
    من ونامزدم یه رابطه با هم داشتیم درست روز بعد از اتمام خونریزی ماهانه .نامزدم باکره است ودخول انجام نشد.اما به علت استفاده نادرست از کاندوم مقداری از مایه منی روی آلت تناسلی ایشان ریخت به سرعت با دستمال پاک کردم.و به فاصله 5 ساعت از قرص لوونوژسترول و به فاطله 12 ساعت قرص دوم رو مصرف کرد.
    6 روز بعد از این مورد خونریزی دارن.
    این از علایم بارداریه؟
    اگه جواب مثبته چه کار باید کرد؟
    ممنون میشم اگه سریع پاسخ بدین

13. sbanauee نوشته است: سلام
    من ونامزدم یه رابطه با هم داشتیم درست روز بعد از اتمام خونریزی ماهانه .نامزدم باکره است ودخول انجام نشد.اما به علت استفاده نادرست از کاندوم مقداری از مایه منی روی آلت تناسلی ایشان ریخت به سرعت با دستمال پاک کردم.و به فاصله 5 ساعت از قرص لوونوژسترول و به فاطله 12 ساعت قرص دوم رو مصرف کرد.
    6 روز بعد از این مورد خونریزی دارن.
    این از علایم بارداریه؟
    اگه جواب مثبته چه کار باید کرد؟
    ممنون میشم اگه سریع پاسخ بدین

با توجه به نوع رابطه و مصرف قرص احتمال بارداری نیست نگران نباشید کاری هم نباید کنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  14. با سلام واحترام
    می دونم این سئوال تکراریه، اما اضطراب و وسواس را هم در نظر بگیرین
    اگر بعد از پریود نشدن متوجه شدیم که باردار هستیم،یعنی چیزی حدود 2 الی 3 هفته از ارتباط گذشته باشد،میشه کاری کرد؟
    من با نامزدم 3 روز بعد از اتمام دوره ی پریودی ارتباط سطحی داشتم و هیچ دخولی نبوده.مایع semen هم روی بدنم نریخته.فقط  پیش اب به صورت سطحی با لبه ی وازن در تماس بوده که الان متوجه شدم پیش اب هم میتونه اسپرم داشته باشه.دوره ی من منظم و 28 روزه هست والان تا شروع پریود بعدی 5 روز مونده.میخواستم بدونم احتمال بارداری چقدر بوده و اگر باشه،بعد از پریود نشدن چه راه حلی دارم؟

15. pinklady نوشته است: با سلام واحترام
    می دونم این سئوال تکراریه، اما اضطراب و وسواس را هم در نظر بگیرین
    اگر بعد از پریود نشدن متوجه شدیم که باردار هستیم،یعنی چیزی حدود 2 الی 3 هفته از ارتباط گذشته باشد،میشه کاری کرد؟
    من با نامزدم 3 روز بعد از اتمام دوره ی پریودی ارتباط سطحی داشتم و هیچ دخولی نبوده.مایع semen هم روی بدنم نریخته.فقط  پیش اب به صورت سطحی با لبه ی وازن در تماس بوده که الان متوجه شدم پیش اب هم میتونه اسپرم داشته باشه.دوره ی من منظم و 28 روزه هست والان تا شروع پریود بعدی 5 روز مونده.میخواستم بدونم احتمال بارداری چقدر بوده و اگر باشه،بعد از پریود نشدن چه راه حلی دارم؟

دوست عزیز با توجه به توضیحاتی که شما دادید احتمال حاملگی منتفیه، چون علم میگه چیزی به عنوان مطلق ندارم منم نمیگم مطلقا منتفیه اما واقعیتش اینه که احتمالا حاملگی با این شرایط تقریبا صفر هست و جای هیچ نگرانی نیست چون وقتی 3 روز بعد از دوره پرویدتون رابطه داشتین یعنی حدود روز  8 9 بوده که با توجه به دوره ی منظم 28 روزی هنوز 3 4 روز با روزهای پر خطر فاصله داشتید.حالا این رو هم که کنار بگذارید نوع رابطه ای که  که داشتید هم اصلا پرخطر نبوده برای حامله شدن و در یک کلام همونی میشه که اول گفتم، یعنی احتمال حاملگی اصلا وجود ندارد و هیچ نگران نباشد.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 30 از 69
رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید