شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان واریکوسل دو طرفه

1. باسلام وخسته نباشید خدمت آقای دکترودوستان عزیز.
    من به بیماری واریکوسل در دوبیضه دچار شدم.به دکتر ارولوژ مراجعه کردم.بعد از معاینه به من 3تخته کپسول داکسی سیکلین و1تخته قرص ابوپروفن تجویز کردند.و گفتند نیازی به عمل نیست که خداروشکر.
    آیا من با مصرف همین داروها خوب میشم؟
    در آینده این بیماری باعث ایجاد مشکل در من نمیشود؟ منظورم بچه دار شدنه؟
    وآخرین سوال:نیازی به مراجعه دوباره به دکتر را دارم؟
    لطفا واضح جواب بدید.ممنونم.

2. Amirrasoli نوشته است: باسلام وخسته نباشید خدمت آقای دکترودوستان عزیز.
    من به بیماری واریکوسل در دوبیضه دچار شدم.به دکتر ارولوژ مراجعه کردم.بعد از معاینه به من 3تخته کپسول داکسی سیکلین و1تخته قرص ابوپروفن تجویز کردند.و گفتند نیازی به عمل نیست که خداروشکر.
    آیا من با مصرف همین داروها خوب میشم؟
    در آینده این بیماری باعث ایجاد مشکل در من نمیشود؟ منظورم بچه دار شدنه؟
    وآخرین سوال:نیازی به مراجعه دوباره به دکتر را دارم؟
    لطفا واضح جواب بدید.ممنونم.

بنظر من یک آزمایش اسپرم بده و ببین وضعیت سلامت اسپرم چطورهبعد تصمیم جدی تری بگیر
    ولی اینو بدون که واریکوسل با دارو خوب نمیشه و حتما باید جراحی بشه اما یک جراحی ساده و کوچک و کم وقت
    پیشنهاددیگرم اینه که به یه متخصص دیگه مراجعه کن وحتما آزمایش اسپرم بگیر

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. سلام دوست عزیزخیلی ممنونم.امااین جراحی ساده وکوچیک که گفتید. یعنی ازکار افتادکی ندارم و بصورت سرپایی انجام میشه یا...؟ میدونین چیه من خیلی نگران آیندم هستم.
    لطفا بیشتر توضیح بدید.
    بقیه دوستانم لطفا کمک کنن.خیلی ممنون.

4. Amirrasoli نوشته است: سلام دوست عزیزخیلی ممنونم.امااین جراحی ساده وکوچیک که گفتید. یعنی ازکار افتادکی ندارم و بصورت سرپایی انجام میشه یا...؟ میدونین چیه من خیلی نگران آیندم هستم.
    لطفا بیشتر توضیح بدید.
    بقیه دوستانم لطفا کمک کنن.خیلی ممنون.

باسلام
    این عمل حدود ربع ساعت طول میکشه و در حدود یک تا دو هفته هم میتونی به کارای روزمره ت ادامه بدی البته اگه عمل باز باشه اما اگه لاپاراسکوپی انجام بدی بدون برش و فقط بازدن 3 سوراخ کوچک در شکمت انجام میشه و 3تا4 روز بعد عمل میتونی به کارات ادامه بدی
    ولی درهردوصورت فردای عمل از بیمارستان مرخص میشی ، حالا اگه مشکلی دیگه هم داری بگو تا رهنماییت کنم

5. سلام دوست عزیز بازم ممنون.من دوباره پیش متخصص ارولوژ رفتم و بعد معاینه گفتن نیازی به عمل نیست.و به همراه تجویز دارو یه آزمایش اسپرم نوشتند.
    شما هم این بیماری را داشتید؟
    من در بیضه ها وزیر دلم(ناف)احساس درد دارم،دکتر گفتند بیماری واریکسل فقط بیضه هارو سنگین میکنه وگفتند درد زیر شکم از چیز دیگه ای هستش.
    بنظر شما از چی میتونه باشه؟اما هم درد بیضه ها ودلم با هم شروع شدند.
    این درد موقعی که شهوتی میشم بیشتر میشه،چیکار کنم؟

6. Amirrasoli نوشته است: سلام دوست عزیز بازم ممنون.من دوباره پیش متخصص ارولوژ رفتم و بعد معاینه گفتن نیازی به عمل نیست.و به همراه تجویز دارو یه آزمایش اسپرم نوشتند.
    شما هم این بیماری را داشتید؟
    من در بیضه ها وزیر دلم(ناف)احساس درد دارم،دکتر گفتند بیماری واریکسل فقط بیضه هارو سنگین میکنه وگفتند درد زیر شکم از چیز دیگه ای هستش.
    بنظر شما از چی میتونه باشه؟اما هم درد بیضه ها ودلم با هم شروع شدند.
    این درد موقعی که شهوتی میشم بیشتر میشه،چیکار کنم؟

به نظرم تا زمانی که آزمایش اسپرم نگرفتی نمیشه دقیق قضاوت کرد، حتما جواب آزمایشتو بذارو بصورت پیام خصوصی هم بفرست تا بگم چکارکن
    آره من هم واریکوسل داشتم وعمل کردم ، ممکنه درد شکمتمربوط به واریکوسل نباشه، ممکنه یکی از دلیل هاش هم افزایش بیش از حد اسپرم و مایع منی  و عدم تخلیه و ارضاشدن باشه و یا اینکه فشارپروستات به رگهای بیضه ولی درهرصورت باید بررسی بشی و فعلا آزمایش اسپرم رو بگیر تا بعد ولی اگه هم واریکوسل باشه هیچ نگران نباش به راحتی و سادگی قابل حله
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید