شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس نیاز شدید به دستشویی به طور ناگهانی

1. با سلام
    همسر من 3 روز هست که ناگهانی احساس میکنه شدیدا نیاز به ادرار کردن داره به طوریکه کنترلش واقعا سخت می شه و گاهی هنگام ادرار کمی درد هم داره. رنگ ادرار زرد پر رنگ شده.مشکل دیگه ای مثل سوزش یا درد در حالت عادی نداره. می خواستم بدونم مشکل چی هست؟
      و اگر احتمالا عفونت مجاری ادراری باشه از طریق آمیزش انتقال پیدا می کنه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام

بعضی از بیماری های جنسی هم علائمی مشابه عفونت ادرار دارند.ایشون به پزشک مراجعه کنن و ازمایش ادرار بدن.عفونت های مجاری ادراری خیلی رایج هستند و نحوه ی درمانشون هم خیلی ساده هست.ممکن هست که مثانه شون هم پرکار شده باشه.
    در هر صورت عفونت ادرار و بیماری هایی از این قبیل به هیچ وجه قابل انتقال نیستن...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. davd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام همسرتون حتما جهت ازمایش سریعا به پزشک مراجعه کنند.

4. سلام

من تازه  هر شب عادت کردم که به ترانه با هندیسفری (موبایل) گوش کنم  اما  چند شبی میشه که وقتی تقریبا یه نیم ساعت تا 45 دقیقه که گوش میکنم  احساس پری مثانه میکنم و این هم درسته. مثانه ی من پر میشه(هر چند که قبل از به رختخواب رفتن مثانم رو خالی میکنم) و من باید دوباره به دستشویی برم. میخواستم دلیل این رو بدونم؟

5. hasti90

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دو روز هست که هر وقت نیاز به تخلیه ادرار دارم، فشار زیادی بهم میاد انگار مثانه کاملا پر باشه
    ولی هنگام تخلیه ، ادرار کمی در حد چند قطره میاد ولی فشار و سوزش زیادی تحمل میکنم.
    لازمه بگم من تازه ازدواج کردم و چند روزی هست که رابطه جنسی با همسرم برقرار کردم
    آیا ممکنه از عفونت باشه؟

6. mandanash نوشته است: با سلام
    همسر من 3 روز هست که ناگهانی احساس میکنه شدیدا نیاز به ادرار کردن داره به طوریکه کنترلش واقعا سخت می شه و گاهی هنگام ادرار کمی درد هم داره. رنگ ادرار زرد پر رنگ شده.مشکل دیگه ای مثل سوزش یا درد در حالت عادی نداره. می خواستم بدونم مشکل چی هست؟
      و اگر احتمالا عفونت مجاری ادراری باشه از طریق آمیزش انتقال پیدا می کنه؟

حتما به پزشک مراجعه کنید من همین طوری شدم چون کلیه هام سرما خورده بود

7. اگر احساس ادرار دارید و هنگام مراجعه دفع کمی دارید ممکنه شن یا سنگ مثانه داشته باشید
    بهتره به پزشک مراجعه و آزمایش ادرار و در صورت لزوم سونو انجام بدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. hasti90 نوشته است: دو روز هست که هر وقت نیاز به تخلیه ادرار دارم، فشار زیادی بهم میاد انگار مثانه کاملا پر باشه
    ولی هنگام تخلیه ، ادرار کمی در حد چند قطره میاد ولی فشار و سوزش زیادی تحمل میکنم.
    لازمه بگم من تازه ازدواج کردم و چند روزی هست که رابطه جنسی با همسرم برقرار کردم
    آیا ممکنه از عفونت باشه؟

سلام،
    بله، با توجه به اینکه به تازگی ارتباط جنسی برقرار کرده اید،  احتمال عفونت وجود دارد؛ برای ارزیابی و معاینه و آزمایش به پزشک مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید