شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. kiloometr نوشته است: سلام
    24 سال دارم . دوره پریودی من 28 روز و منظم است - دوره خونریزی هم 7 روز . 2- 3 روز بعد از اتمام پریود یک رابطه با دوست پسرم داشتم . من باکره هستم و رابطه خاصی نداشتیم . و شرت تن هر دو تامون بوده . فقط لکه ای روی شرت دوست پسرم دیدیم که آب منی نبود ، یا پیش آب بوده و یا هم خیسی از طرف من .
    احتمال حاملگی وجود داره ؟

سلام،
    راهنمای پست اول را با دقت مطالعه کنید:

خیر ، احتمال بارداری وجود ندارد.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. سلام
    من پریود نامنظمی دارم ، با نامزدم رابطه خیلی سطحی داشتم ولی پریود نشدم بعد از دو روز قرص مدروکسی پروژسترون خوردم بعد از 5 روز که تمام شد روز 6 لکه های قهوه ای  رنگ  دیدم الان دو روز که لکه بینی دارم آیا این به خونریزی زمان بارداری ربط دارد؟اگه می شه راهنمایی کنید ممنون

3. blue_2010 نوشته است: سلام
    من پریود نامنظمی دارم ، با نامزدم رابطه خیلی سطحی داشتم ولی پریود نشدم بعد از دو روز قرص مدروکسی پروژسترون خوردم بعد از 5 روز که تمام شد روز 6 لکه های قهوه ای  رنگ  دیدم الان دو روز که لکه بینی دارم آیا این به خونریزی زمان بارداری ربط دارد؟اگه می شه راهنمایی کنید ممنون

رابطه سطحی یعنی چی؟ پیشاب یا منی وارد شده یا نه؟ اگر وارد شده باشه بله احتمال بارداری هست.
    ولی احتمال زیاد لکه های قهوه ای به خاط قرصی هست که خوردی و بزودی پریود میشی.البته با توجه به اینکه پریود نامنظمی داری بهتره یه تست bhcg بدی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. با سلام
    من 20 سالمه و دوره پریودی در من 26 تا 28 است.در تاریخ 89/11/11 پریود شدم و در تاریخ 89/11/16 تمام شد. در همین ماه در تاریخ 18 و 19و20 رابطه مشکوک داشتم.مایع منی روی واژنم ریخته نشد فقط مشکوکم که از جایی یه چیزی وارد شده باشه تماس سطحی وجود داشته .روش استفاده از قرصاهام اشتباه بوده(ال دی)(روزی یکی به مدت 7 روز). دچار عوارض قرصاها شده بودم .الان 4 روز از پیودیم میگذره و من هنوز پریود نشدم تا کی باید منتظر باشم.در ضمن باکره هستم.

احتمال بارداری هست؟
       با تشکر

5. sidra

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشيد
    شرمنده از روز اول عضو شدنم تا حالا موفق به ارسال سوالم نشده ام
    سوالم مربوط به بارداري و جنين است براي همين اينجا ميبرسم.با تشكر.

ايا استفاده از گیاه (الوئه ورا)يا همان (الوورا) برای مادر باردار وبخصوص جنين ضرري دارد؟؟ مثلا استفاده از شربت ان ،كه ضد بيماري هاى كليه وناراحتيهاى رحم و بوكي استخوان وكم خوني وناراحتيهاى روده است. نمي دانم استفاده از ان ضرري ويا عوارضي براي جنين دارد؟؟با تشكر فراوان.

6. yashar21

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشيد اگه در آخرين روز پريودي يعني روز 7 كه خونريزي تقريبا ديگه تموم شده ..نزديكي انجام بشه... اون هم بدون ريختن مني درون واژن...فقط در صورت پاره شدن كاندوم واحتمال بارداري(به صورت تماس پيشاب در هر حال) ...قرص لونژيل مصرف بشه و به فاصله 12 ساعت دومي مصرف بشه...
    اولا احتمال بارداري چقدره؟؟
    ثانيا با توجه به اينكه 7 روز از مصرف دومين قرص گذشته ...پس چرا خونريزي انجام نميشه؟؟
    به خاطر مصرف قرص در آخرين روزاي پريودي كه زمانش بيشتر شده..؟؟

7. yashar21 نوشته است: ببخشيد اگه در آخرين روز پريودي يعني روز 7 كه خونريزي تقريبا ديگه تموم شده ..نزديكي انجام بشه... اون هم بدون ريختن مني درون واژن...فقط در صورت پاره شدن كاندوم واحتمال بارداري(به صورت تماس پيشاب در هر حال) ...قرص لونژيل مصرف بشه و به فاصله 12 ساعت دومي مصرف بشه...
    اولا احتمال بارداري چقدره؟؟
    ثانيا با توجه به اينكه 7 روز از مصرف دومين قرص گذشته ...پس چرا خونريزي انجام نميشه؟؟
    به خاطر مصرف قرص در آخرين روزاي پريودي كه زمانش بيشتر شده..؟؟

احتمال بارداری نیست.راهنمای بالا را مطالعه کنید به جوابتون میرسین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. art_girl نوشته است: با سلام
    من 20 سالمه و دوره پریودی در من 26 تا 28 است.در تاریخ 89/11/11 پریود شدم و در تاریخ 89/11/16 تمام شد. در همین ماه در تاریخ 18 و 19و20 رابطه مشکوک داشتم.مایع منی روی واژنم ریخته نشد فقط مشکوکم که از جایی یه چیزی وارد شده باشه تماس سطحی وجود داشته .روش استفاده از قرصاهام اشتباه بوده(ال دی)(روزی یکی به مدت 7 روز). دچار عوارض قرصاها شده بودم .الان 4 روز از پیودیم میگذره و من هنوز پریود نشدم تا کی باید منتظر باشم.در ضمن باکره هستم.

احتمال بارداری هست؟
       با تشکر

دوست عزیز
    کلا با رابطه سطحی احتمال بارداری خیلی کم هستش
    من متوجه نشدم که شما کی شروع به خوردن قرص کردید؟و کی متوقف شده

9. yashar21

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باور كنيد گيج شدم...من موندم يه خورده قاطي كردم توروخدا آقاي دكتر ... دوستان ... يه خورده كمكم كنيد...تا اين مشكلم حل بشه....
    سيكل پريودي نامزد من 27-28 روزه... دوره پريوديش هم معمولا 7 روزه هست...

ما تو روز 7 پريودي با هم رابطه محافظت شده داشتيم ...كه متاسفانه كاندوم پاره شده ... و متاسفانه ما متوجه نشديم...ولي خب اصلا انزال انجام نشد..به هيچ عنوان..اما خوب بنا به توضيحات خودتون دكتر پيشاب هم امكان داره باعث حاملگي بشه...با توجه به اين تفاسير بلافاصله بعد از فهميدن از پارگي قرص لونژيل مصرف شد(يكي ساعت 3.20 بعد ازظهر--ديگري3.20 صبح)... اما الان بهد از گذشت 8 روز هنوز نامزدم خونريزي نداشته...از چند نفر پرسيدم... گفتن روز 7 پريود اصلا حتي تخمكي وجود نداره كه بخواد 7-10 روز بعد از مصرف قرص اون تخمك از بين بره...(نامزدم هم بعد از مصرف اين قرص نه حالت تهوع... نه حال دل درد... داشت..در صورتي كه شايد 6-7 ماه پيش كه مصرف كرده بود هم حالت تهوع داشت هم دل درد..)
    خواهش مي كنم...كمك كنيد ..كه ديگه اين قدر هر كس يه چيزي گفته...

10. yashar21 نوشته است: باور كنيد گيج شدم...من موندم يه خورده قاطي كردم توروخدا آقاي دكتر ... دوستان ... يه خورده كمكم كنيد...تا اين مشكلم حل بشه....

ما تو روز 7 پريودي با هم رابطه محافظت شده داشتيم ...كه متاسفانه كاندوم پاره شده ... و متاسفانه ما متوجه نشديم...ولي خب اصلا انزال انجام نشد..به هيچ عنوان..اما خوب بنا به توضيحات خودتون دكتر پيشاب هم امكان داره باعث حاملگي بشه...با توجه به اين تفاسير بلافاصله بعد از فهميدن از پارگي قرص لونژيل مصرف شد(يكي ساعت 3.20 بعد ازظهر--ديگري3.20 صبح)... اما الان بهد از گذشت 8 روز هنوز نامزدم خونريزي نداشته...از چند نفر پرسيدم... گفتن روز 7 پريود اصلا حتي تخمكي وجود نداره كه بخواد 7-10 روز بعد از مصرف قرص اون تخمك از بين بره...(نامزدم هم بعد از مصرف اين قرص نه حالت تهوع... نه حال دل درد... داشت..در صورتي كه شايد 6-7 ماه پيش كه مصرف كرده بود هم حالت تهوع داشت هم دل درد..)

اولا که احتمال بارداری بسیار بسیار کم بوده
    بعدشم تا 10 روز حتی 14 روز هم ممکنه طول بکشه بعد از مصرف قرص تا پریود شن

11. yashar21

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشيد يه سوال ديگه...شرمنده... هم اينه كه كسي اگه قرص لونژيل مصرف كنه ...حتما خونريزي بعدش واسش اتفاق مي افته (يعني تو همون 10-14) روزي كه گفتين....
    بعد  روش IUD چي؟؟ هنوز 10 روز نشده كه؟؟؟
    ببخشيد

12. yashar21 نوشته است: باور كنيد گيج شدم...من موندم يه خورده قاطي كردم توروخدا آقاي دكتر ... دوستان ... يه خورده كمكم كنيد...تا اين مشكلم حل بشه....

نگران نباشید
    بارداری صورت نمیگیره!
    در اون روز هم که ارتباط داشتید چون سیکل نامزدتون منظم هست اصلا احتمال بارداری و تخمک گذاری وجود نداشته و احتیاج به مصرف قرص هم نبوده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام،
    من 24 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار در روز آخر خونريزي رابطه جنسي بدون محافظت داشتم. 5 - در همان روز از پيشگيري اورژانسي استفاده كردم 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود اما منی داخل واژن من تخلیه نشد.. 7 -اما تا به امروز كه 9 روز از مصرف قرص مي گذره هيچ خونريزي و علايم مصرف قرص (دل درد...حالت تهوع...)را ندارم
    آیا با توجه به اينكه در آخرين روز خونريزي رابطه(بدون انزال مني) انجام شده و بلافاصله بعد از آن روش پيشگيري انجام شده مصرف (LEVONORGENSTREL) احتمال بارداری در من وجود دارد؟
    لطفا كمك كنيد..

14. Parmis66 نوشته است: سلام،
    من 24 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار در روز آخر خونريزي رابطه جنسي بدون محافظت داشتم. 5 - در همان روز از پيشگيري اورژانسي استفاده كردم 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود اما منی داخل واژن من تخلیه نشد.. 7 -اما تا به امروز كه 9 روز از مصرف قرص مي گذره هيچ خونريزي و علايم مصرف قرص (دل درد...حالت تهوع...)را ندارم
    آیا با توجه به اينكه در آخرين روز خونريزي رابطه(بدون انزال مني) انجام شده و بلافاصله بعد از آن روش پيشگيري انجام شده مصرف (LEVONORGENSTREL) احتمال بارداری در من وجود دارد؟
    لطفا كمك كنيد..

اگر روش اورژانسی رو درست استفاده کرده باشید نه امکان نداره!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  15. قاعدگی منظم-طول دوره 29 تا 30 روز-7 روز خون ریزی-14/11/89 شروع خونریزی-در تاریخ 21/11/89و 26 12/12 رابطه با کاندوم-چند بار دخول دست مشکوک به مایع منی از پشت دستمال بار اول دست شسته شده بار دوم دست شسته نشد ولی لمس سطحی بوده-امروز درد شدید زیر شکم نزدیک تخمدان
    احتمال بارداری هست؟
    علت درد چیست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 29 از 69
رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید