شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ايا پردم اسيب ديده

1. سلام به همگي من سوال داشتم خواهش ميكنم كمكم كنيد.من چند وقت پيش با نامزدم رابطه سطحي داشتيم به اين صورت كه اون الت منو با دست م مي ماليد بعد يك ساعت بعد كه رفتم خونه يه قطره خون اومد نامزدم نميدونه دستش تو سوراخ رفته يا نه ايا پردم پاره شده؟

2. sahariii نوشته است: سلام به همگي من سوال داشتم خواهش ميكنم كمكم كنيد.من چند وقت پيش با نامزدم رابطه سطحي داشتيم به اين صورت كه اون الت منو با دست م مي ماليد بعد يك ساعت بعد كه رفتم خونه يه قطره خون اومد نامزدم نميدونه دستش تو سوراخ رفته يا نه ايا پردم پاره شده؟

دوست من هر پستی رو توی بخش مربوط به خودش مطرح کنید تا اخطار نگیرید. در مورد سوالتون مگه میشه ندونه انگشتشو وارد کرده یا نه؟؟ اگر وارد کرده که احتمال آسیب وجود داره. اگر وارد نکرده که احتمالا در اثر خراشی هست که در واژن به علت مالش ایجاد شده. دوست من پرده بکارت در فاصله 2 تا 4 سانتیمتری از دهانه واژن قرار داره. احتیاط کنید!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. sahariii نوشته است: سلام به همگي من سوال داشتم خواهش ميكنم كمكم كنيد.من چند وقت پيش با نامزدم رابطه سطحي داشتيم به اين صورت كه اون الت منو با دست م مي ماليد بعد يك ساعت بعد كه رفتم خونه يه قطره خون اومد نامزدم نميدونه دستش تو سوراخ رفته يا نه ايا پردم پاره شده؟

با سلام
    دوست عزیز:
    1- آیا خودتون هم متوجه نشدید که این اتفاق افتاده ؟؟؟ که بعید میدونم اینطور بوده باشه!
    2- قطعاً ایشون هم متوجه شدند که انگشتشون در کدام قسمت بوده!!ضمناً اغلب افراد همراه با تماس اینچنینی،موضع رو هم روئیت میکنند!پس ندونستنشون کمی ثقیله!
    3- آیا این خون تتمه و یا پیش در آمد شروع پریودتون نبوده؟؟
    4- در زمان تماس، آیا شما درد نداشتید؟؟
    و....و ده ها سئوالی که باید متخصصین همراه با معاینات بالینی ،بدونند تا بتونند بهتون بگند که پرده اتون در چه وضعیه!
    در نهایت پیشنهاد میکنم اگه زیاد حساس هستید به یک متخصص زنان مراجعه کرده و با معاینه بالینی متوجه بشید که آیا پرده آسیب دیده یا نه؟؟
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید