شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مهاجرت از قدرت جنسی (نعوذ طولانی-انزال دیررس عمدی) تا .... ؟؟؟

1. با سلام.
    سوالی که برایم پیش آمده اینست؛ .وقتی سنم کمتر بود (حدود 25 تا 27) می توانستم بدون هیچ گونه ماده خارجی و بدون اسپری و ... فقط و فقط با تمرکز طبیعی ، رابطه جنسی بمدت 45 الی 50 دقیقه داشته باشم. بطوریکه شریک جنسی ام در طول این مدت
    بارها و بارها انزال و حتی ارگاسم میشد.در تمام طول رابطه نعوذ داشتم و براحتی بدون کمترین تلاش خاصی آلتم را سفت و شل میکردم و از رابطه لذت میبردم و شریک جنسی ام هم خیلی از این وضیعت راضی بود.

ولی حال که تقریبا 30 سالم شده است دیگر نعوذی مثل گذشته را ندارم. هرچند باز هم برای انزال به مدتی تقریبا بهمان مدت ، نیاز دارم ؛ ولی کیفیت نعوذ بشکل گذشته نیست. در طول رابطه گاه از نفس می افتم. قلبم بشدت میزند.احساس ضعف میکنم و این تفوتها گاهی آنقدر مشهود است که گاهی ناخود آگاه احساس نا امیدی میکنم.
    البته باز هم توانایی رساندن طرف مقابلم را به انزال  و ارگاسم دارم و طرف مقابل چون گذشته مرا ندیده احساس غیر عادی ندارد ؛ ولی خودم از از قدرت و توانایی گذشته ام با خبرم ؛ احساس رضایت ندارم.
    بنظر شما دلیل آن چیست ؟ آیا میتوان به آن دوران بازگشت؟
    ================================= >>>
    برای اینکه بتوانید راحتتر پاسخ دهید؛ ذکر چند نکته را ضروری میبینم

*من فقط 2 دفعه از قرص 150 سیلدنافیل استفاده کردم که بدلیل تپش قلب بالا و ... دیگر از آن استفاده نکردم.

*گهگاهی از الکل استفاده میکنم (هفته ای یکبار)

* سعی میکنم سیگار را ترک کنم و گاهی پیش می آید تا هفته ها سیگار نمیکشم ولی باز هم گاهی سیگار میکشم
    (از هفته ها سیگار نکشیدن تا روزی 3 نخ)

*در آن زمان طلایی من سر کار جدی ای نمی رفتم ولی در حال حاضر تقریبا  2 سال است که کار جدی و پر استرسی دارم که
    بشدت عصبی و خسته ام میکند.بطوریکه حتی باعث ریزش محلی موهایم هم شده.(طبق نظر پزشک)

* تقریبا در طول این دو سال من از دارو های بدنسازی نظیر (تستسترون-پریموبولان (داروی آنابولیک) - دیانابول ) البته با دوز پایین استفاده کرده ام. طی دو دوره بدنسازی.

*هرگز از اسپری و مواد خارجی دیگر در رابطه استفاده نکردم و همیشه رابطه با کاندوم داشته ام.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. marilyn_manson نوشته است: با سلام.
    سوالی که برایم پیش آمده اینست؛ .وقتی سنم کمتر بود (حدود 25 تا 27) می توانستم بدون هیچ گونه ماده خارجی و بدون اسپری و ... فقط و فقط با تمرکز طبیعی ، رابطه جنسی بمدت 45 الی 50 دقیقه داشته باشم. بطوریکه شریک جنسی ام در طول این مدت
    بارها و بارها انزال و حتی ارگاسم میشد.در تمام طول رابطه نعوذ داشتم و براحتی بدون کمترین تلاش خاصی آلتم را سفت و شل میکردم و از رابطه لذت میبردم و شریک جنسی ام هم خیلی از این وضیعت راضی بود.

ولی حال که تقریبا 30 سالم شده است دیگر نعوذی مثل گذشته را ندارم. هرچند باز هم برای انزال به مدتی تقریبا بهمان مدت ، نیاز دارم ؛ ولی کیفیت نعوذ بشکل گذشته نیست. در طول رابطه گاه از نفس می افتم. قلبم بشدت میزند.احساس ضعف میکنم و این تفوتها گاهی آنقدر مشهود است که گاهی ناخود آگاه احساس نا امیدی میکنم.
    البته باز هم توانایی رساندن طرف مقابلم را به انزال  و ارگاسم دارم و طرف مقابل چون گذشته مرا ندیده احساس غیر عادی ندارد ؛ ولی خودم از از قدرت و توانایی گذشته ام با خبرم ؛ احساس رضایت ندارم.
    بنظر شما دلیل آن چیست ؟ آیا میتوان به آن دوران بازگشت؟
    ================================= >>>
    برای اینکه بتوانید راحتتر پاسخ دهید؛ ذکر چند نکته را ضروری میبینم

*من فقط 2 دفعه از قرص 150 سیلدنافیل استفاده کردم که بدلیل تپش قلب بالا و ... دیگر از آن استفاده نکردم.

*گهگاهی از الکل استفاده میکنم (هفته ای یکبار)

* سعی میکنم سیگار را ترک کنم و گاهی پیش می آید تا هفته ها سیگار نمیکشم ولی باز هم گاهی سیگار میکشم
    (از هفته ها سیگار نکشیدن تا روزی 3 نخ)

*در آن زمان طلایی من سر کار جدی ای نمی رفتم ولی در حال حاضر تقریبا  2 سال است که کار جدی و پر استرسی دارم که
    بشدت عصبی و خسته ام میکند.بطوریکه حتی باعث ریزش محلی موهایم هم شده.(طبق نظر پزشک)

* تقریبا در طول این دو سال من از دارو های بدنسازی نظیر (تستسترون-پریموبولان (داروی آنابولیک) - دیانابول ) البته با دوز پایین استفاده کرده ام. طی دو دوره بدنسازی.

*هرگز از اسپری و مواد خارجی دیگر در رابطه استفاده نکردم و همیشه رابطه با کاندوم داشته ام.

سلام با يادگيري ميشه انزال رو بطور نامحدود وتا وقتي شخص خسته بشه عقب انداخت ولي موارد زير به ترتيب اهميت روي نعوظ موثرن
    مسائل رواني تاثير شديدي دارن بطوريكه تا مختل كردن كامل اون پيش ميرن
    داروهاي آنابوليك استروئيد تاثيرات آندروژنيك دارن كه با فيدبك منفي ترشح تستوسترون بيضه ها رو كم ميكنن - اصلا مصرف نكن
    سيگار عروق آلت رو تنگ ميكنه و نعوظ رو مختل ميكنه
    الكل موقتا با كاهش مهارها ميل رو زياد ميكنه ولي عملكرد - نعوظ - رو ميبره
    دوز مصرف سيلدنافيل 50 ميلي يه نه 150 وبراي كساني كه اصلا نعوظ كامل ندارن تجويز ميشه نه شما

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. مواردی که شما ذکر کردید از عوامل  اصلی نارضایتی شما هستند. و این کاملا طبیعیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام
    دوست عزیز، شما از موادی استفاده میکنید که قطعاً دررسیدن به انزالتون تاثیر مستقیم داره!سیگار،مشروبات الکی، و قرصهایی که گفتید!خب این چیزها به مرور در بدن اثراتشو میزاره که یکیش همین موردیست که شما دارید! البته یادتون نره با بالا رفتن سن هم میل جنسی کم کم کاهش پیدا میکنه!اما نه به این صورتیکه شما گفتید!تنها توصیه ای که میشه عنوان کرد ، استفاده نکردن از این مواد و روی آوردن به ورزش در هوای آزاد! و تغذیه درست و سالمه! اونوقت تقریباً همه چیز برمیگرده به حالت اولیه خودش!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. Saeeeed

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزیز این مشکلی که شما دارید رو من به نوعی دیگه داشتم. سعی کنید س.ک.ث متنوع داشته باشید. مثلا همیشه در یه جای خاص از اتاق یا روی یه کاناپه یا تخت خاص این عمل رو انجام ندید. پوزیشن هایی که تا به حال استفاده نکردید رو امتحان کنید یا لباسهای خاص بپوشید و به هر طریق ممکن اجازه ندید عمل جنسی در بعضی لحظاتش براتون تکراری بشه. من گاهی وسط س.ک.ث با خودم میگم اصلا چرا دارم این کارو میکنم؟ اینا افکاریه که به ذهن همه آدما خطور میکنه و غیر ارادیه... حتی اگه مضحک به نظر برسه!
    کارهای استرس زا معمولا باعث بروز مشکل در رابطه جنسی میشن. میدونم فکر نکردن به کار ممکنه سخت باشه، اما سعی کنید حواس خودتون رو در مواقع نزدیکی، فقط به همون رابطه متمرکز کنید.
    من با همین تکنیک تونستم کاری کنم که هر بار به نعوظ کاملی که دلخواهم بود برسم.

در مورد سیگار و الکل هم دوستان گفتنی ها رو گفتند و نیازی به تکرارش نیست.

از شریکتون هم بخواید که حین عمل جنسی فعال تر باشه. اگر بلد نیست، یادش بدید. این خیلی موثره!!!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید