شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استرومارين كونژوگه واژينال

1. با سلام.من 28 سالمه دكتر به من استرومارين كونژوگه واژينال داده براي 6 ماه جهت فعال كردن گيرنده ها.مي خواستم بدونم موثره و استفاده طولانيش عوارضي نداره؟
    لطفا در موردش يكم برام توضيح بديد چون هيچي در موردش پيدا نكردم.

2. MAHOOR_SOUL نوشته است: با سلام.من 28 سالمه دكتر به من استرومارين كونژوگه واژينال داده براي 6 ماه جهت فعال كردن گيرنده ها.مي خواستم بدونم موثره و استفاده طولانيش عوارضي نداره؟
    لطفا در موردش يكم برام توضيح بديد چون هيچي در موردش پيدا نكردم.

سلام دوست عزيز ....
    قسمتي از جواب رو خودتون گفتين ...
    پلن پزشك شما فعال كردن گيرنده هايي كه براي هورمون در دستگاه تناسلي شما هست .... پس چون اين دارو هم هورمونه (همون استروژن ) پس موثره !!!!
    طولاني مدت ؟؟ 6 ماه در مورد شما طولاني نيست !!! نرماله !!! در ضمن چون دارو واژيناله عوارضش از استروژن خوراكي كمتره !!!
    و اما توضيح ....
    اين دارو استروژن كونژوگه هست ( كونژوگه يعني به چيزي وصله )‌معمولا ( نه الزاما)در خشكي ها و آتروفي هاي واژن داده ميشه ....
    در مورد شما هم كه مشخصه براي چي داده شده ....
    اعتماد به پزشك و آرامش و ادامه درمان ....
    مويد باشيد ./.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام من 27 سالمه و دكترم براي من هم استرومارين تجويز كرده.
    من دو ساله كه ازدواج كردم اما متاسفانه به ارگاسم نمي رسم بابت همين موضوع دكتر برام استرومارين واژينال تجويز كرده.اما توي سايت هاعوارضي مثل افزايش غلظت خون-بروز سرطان و... خوندم كه ترسيدم مصرف كنم
    مي شه راهنمايي كنيد در اين مورد.
    ضمناً من خشكي، آتروفي و موردخاصي ندارم و مي ترسم مصرف استروژن سيستم بدنم رو از حالت نرمال خارج كنه

من دچار عفونت شدم و 7شب از كلوتريمازول واژينال استفاده كردم اما هنوز فلوكونازول150 مي خورم به صورت 2روز در ميان و هنوز كمي خارش دارم. ميخواستم بدونم نزديكي با كاندوم در اين مرحله مي تونه باعث سرايت قارچ به همسرم بشه يا نه؟
    با تشكر

4. amitis2011 نوشته است: سلام من 27 سالمه و دكترم براي من هم استرومارين تجويز كرده.
    من دو ساله كه ازدواج كردم اما متاسفانه به ارگاسم نمي رسم بابت همين موضوع دكتر برام استرومارين واژينال تجويز كرده.اما توي سايت هاعوارضي مثل افزايش غلظت خون-بروز سرطان و... خوندم كه ترسيدم مصرف كنم
    مي شه راهنمايي كنيد در اين مورد.
    ضمناً من خشكي، آتروفي و موردخاصي ندارم و مي ترسم مصرف استروژن سيستم بدنم رو از حالت نرمال خارج كنه

خيلي از پزشكان معتقدند كه خطر مصرف اين داروها در مقابل فوايد آنها ناچيز است
    استرومارين واژينال فکر نکنم کمکی به ارگاسم به شما کنه و پزشکتون حتما به دلیل دیگری این رو تجویز کرده و باید از پزشکتون جویا شید که چرا این استرومارین براتون نوشته
    ارگاسم یک حالت روحی و روانی هستش که جز خود فرد کسی نمیتونه کمک کنه که به این حالت دست پیدا کنه
    چندین و چندین بار در زمینه ارگاسم در سایت گفتگو شده یه سرچ کوچک بزنید به مطالب مفیدی در این زمینه میرسید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. amitis2011 نوشته است: سلام پيرو سوال قبلي كه البته هنوز كسي كمك نكرده، خواستم اضافه كنم
    من دچار عفونت شدم و 7شب از كلوتريمازول واژينال استفاده كردم اما هنوز فلوكونازول150 مي خورم به صورت 2روز در ميان و هنوز كمي خارش دارم. ميخواستم بدونم نزديكي با كاندوم در اين مرحله مي تونه باعث سرايت قارچ به همسرم بشه يا نه؟
    با تشكر

اگر در هنگام رابطه از کاندوم استفاده میکنید خطر انتقال خیلی ناچیزه
    ولی بهتره صبر کنید تا بیماریتون کاملا بهبود یابد و خارشتون و عفونتتون بهبود پیدا کنه و بعد از این به رابطه واژینال بپردازید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید