شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دستگاه اپيلا و ليزر مو

1. با سلام
    دستگاه‌هاي ليزر خانگي اومده براي از بين بردن هميشه موها مي‌خواستم بدونم كه وزارت بهداشت مجوزي براي استفاده از اين دستگاه رو داده و آيا عوارضي داره يا خير؟ مثلا سرطان ويا هر عارضه ديگه.

دوستان اگه اطلاعاتي دراين باره دارن يا كسي كه  دستگاه رو خريده يا استفاده كرده لطفا پاسخ بديد.
    يه سوال ديگه هم داشتم آيا سايتي معتبر از وزارت بهداشت هست كه بتونيم اسم محصولات خارجي رو بديم كه ببينيم مورد تاييد قرار گرفته يا نه؟

با تشكر از شما

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. shokor نوشته است: با سلام
    دستگاه‌هاي ليزر خانگي اومده براي از بين بردن هميشه موها مي‌خواستم بدونم كه وزارت بهداشت مجوزي براي استفاده از اين دستگاه رو داده و آيا عوارضي داره يا خير؟ مثلا سرطان ويا هر عارضه ديگه.

دوستان اگه اطلاعاتي دراين باره دارن يا كسي كه  دستگاه رو خريده يا استفاده كرده لطفا پاسخ بديد.
    يه سوال ديگه هم داشتم آيا سايتي معتبر از وزارت بهداشت هست كه بتونيم اسم محصولات خارجي رو بديم كه ببينيم مورد تاييد قرار گرفته يا نه؟

با تشكر از شما

سلام چيزي به اسم ليزر خانگي در واقع ليزر نيست متخصصان پوست هم براي كار با اين دستگاهها بايد دوره مربوطه رو گذرانده باشن و هر متخصصي مجاز به اينكار نيست چه برسه به افراد عادي / سايتي براي مجوز ورود تجهيزات پزشكي هست كه نوشته :به منزله تاييد عملكردشون نيست. ضمنا وزارت بهداشت مرجع مناسبي براي تاييد نيست همون طور كه مكمل هاي خوراكي روهم تاييد نميكنهالبته در تبليغات ادعاي مجوز از وزارت بهداشت يا حتي FDAميشه ولي نفهميدم شما كه مرد هستيد چه نيازي به اپيلاسيون داريد؟

3. من همچنين منتظر هستم اما جواب سوالم رو نگرفتم دوستان خواهشا اگه اطلاعاتي داريد دريغ نكنيد دستگاه هايي به نام اپيلا هست براي ليز مو اگه كسي اطلاعاتي داره بكيد لطفا در ضمن من مرد پر مويي هستم و رويش موهاي زائدم خيلي زياد مي خوام ديگه رشد نكنن.

4. لیزر خرج بالایی داره.خصوصا مرد که حجم و میزان موهاش بیشتره.
    در حدود یک سال ماهی دو بار اپیلاسیون انجام بدید مقدار موها کم میشه و موهای نازک تری رشد میکنه.البته بستگی داره بخواهید چه مقدار از حجم موها کم بشه.همین میزان مدتی که ادامه میدید رو تعیین میکنه که خودتون با انجامش کم کم دستتون میاد.برای کم کردن درد برای بار اول می تونید ابتدا موها رو کوتاه کنید و بعد با چیز مثل کیسه آب یخ کمی از درد رو کم کنید ولی دفعات بعد خیلی راحت تر می تونید انجامش بدید

5. shokor نوشته است: من همچنين منتظر هستم اما جواب سوالم رو نگرفتم دوستان خواهشا اگه اطلاعاتي داريد دريغ نكنيد دستگاه هايي به نام اپيلا هست براي ليز مو اگه كسي اطلاعاتي داره بكيد لطفا در ضمن من مرد پر مويي هستم و رويش موهاي زائدم خيلي زياد مي خوام ديگه رشد نكنن.

سلام

توصيه اكيد من  به شما مراجعه به پزشك متخصص پوست و مو و زيبايي است!! من خودم ديروز براي انجام كاري به مطب يك پزشك متخصص پوست رفتم و در آنجا مشاهده كردم كه كارهايي كه شايد به نظر افراد عادي بسيار دشوار يا حتي غيرممكن بيايد به راحتي انجام مي شود!!به عنوان مثال اكنون با كمك ليزر تمامي لك هاي پوستي ،كبودي زيرچشم،پف زير چشم،چروك اطراف چشم و دور لب و روي پيشاني،لك هاي حاملگي يا لك هاي حاصله از آفتاب بر روي صورت و بدن ،افتادگي پلك و گونه و خيلي كارهاي ديگر را به راحتي و در مدت كوتاهي انجام مي دهند!!با توجه به اينكه شما آقا هستيد به فرض اينكه اين دستگاه ليزر خانگي خوب عمل كند باز هم براي شما كارگشا نيست چون به اين شكل يا تمام موهاي بدنتان را از بين مي برد كه اصلا" ظاهر خوبي براي يك آقا ندارد يا اينكه موها را به شكل نامرتب و نامنظمي در مي آورد كه باز هم نظرتان تامين نمي شود و راه برگشتي هم نيست!!شما با مراجعه به مطب يك متخصص و با انجام يك مشاوره كه زمان زيادي هم نمي برد مي توانيد آنچه را كه مد نظرتان است بگوييد و مطمئن باشيد آنها نظرتان را  تامين مي كنند و شما به خواسته خود به طور كامل مي رسيد!!
    موفق باشيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید