شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد واژن حین خود ارضایی

1. با سلام

من هنگام خود ارضایی یعنی از همان ابتدا اطراف واژن م درد می گیرد و اگر بیشتر پیش برم درد شدید تر می شود . می خواستم بدونم ایا این موضوع مربوط به (گرفتگی عضلات واژن ) است یا ؟؟؟؟ علت چیست ایا در اینده با مشکل رو به رو می شم ؟ چه کنم؟

2. sajedehjoon نوشته است: با سلام

من هنگام خود ارضایی یعنی از همان ابتدا اطراف واژن م درد می گیرد و اگر بیشتر پیش برم درد شدید تر می شود . می خواستم بدونم ایا این موضوع مربوط به (گرفتگی عضلات واژن ) است یا ؟؟؟؟ علت چیست ایا در اینده با مشکل رو به رو می شم ؟ چه کنم؟

سلام ،دوست عزیز

تا اون جایی که من میدونم خود ارضایی در خانوم ها با تحریک کولیتوریس صورت میگیره چون در واژن  و مجرای اون سلول های عصبی زیادی وجود نداره(اگه سلول های عصبی واژن زیاد بود،در حد کولیتورس ، که امکان زایمان طبیعی وجود نداشت) اما برا مشکل شما میشه به: جراحات و ضربه هايی که در طول زمان به آلت تناسلی وارد شده، هم زمانی استمنا با  دوران عادت ماهانه، بيماری های ناحيه تناسلی و برخی از سرطانهايی که اعصاب آن منطقه را تحت تخريب قرار داده و نيز بيماری های مقاربتی درمان نشده اشاره کرد. در هر صورت بهتره به یه متخصص زنان مراجعه کنین چون من تا حالا خودم نه از کسی شنیدم نه جایی خوندم که استمنا باعث درد در اطراف واژن بشه .

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  3. sajedehjoon نوشته است: با سلام

سلام
    دوست من ميشه بگيد اين كارو با چه فركانسي انجام ميدي؟؟ اين خيلي مهمه !!!

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. با سلام.این خیلی مهمه که بدونیم شما فقط با تحریک کلیتوریس استمنا رو انجام میدین یا چیزی رو هم وارد می کنین به داخل واژن یا نه.در هر صورت ممکن هست که شما انقباضات شدید واژن رو با درد اشتباه گرفته باشین.چون گیرنده های درد در واژن خیلی کم هستن.ضربات شدید هم ممکنه که به قسمت های بالاتر از واژن آسیب وارد کنن و شما اشتباها فکر کنید که درد در واژن هست.یه دلیل دیگه هم می تونه یه علت عفونت های شدید در قسمت فوقانی رحم باشه که با توجه به اینکه شما مجردین احتمالش خیلی کمه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. sahar98

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به همه ی دوستان
    من هم یه مشکل درباره ی خود ارضایی دارم و من بعد از تحریک طولانی مدت کلیتوریس ارگاسم میشم ولی مدت ارگاسمم خیلی کوتاهه و فقط حدود 20 ثانیه طول میکشه , حتی وقتی نامزدم هم تحریکم میکنه همینطوره و بعد از ارگاسم  فوری واژنم خشک میشه . برای اینکه طول ارگاسمم اینقدر کوتاه نباشه چه کار می تونم بکنم ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. sahar98 نوشته است: سلام به همه ی دوستان
    من هم یه مشکل درباره ی خود ارضایی دارم و من بعد از تحریک طولانی مدت کلیتوریس ارگاسم میشم ولی مدت ارگاسمم خیلی کوتاهه و فقط حدود 20 ثانیه طول میکشه , حتی وقتی نامزدم هم تحریکم میکنه همینطوره و بعد از ارگاسم  فوری واژنم خشک میشه . برای اینکه طول ارگاسمم اینقدر کوتاه نباشه چه کار می تونم بکنم ؟

با سلام
    دوست عزیز،تقریباً تا جائیکه میدونم اغلب بانوان اینطورند!البته بعضاً هم استثناء وجود داره! دلیله دیگه اش اینه که شاید تمرکز لازم رو ندارید و زود حواستون پرت میشه!! و دیگه اینکه استرس هنگام اینکار باعث میشه این اتفاق براتون بی افته! در هر حال بنظرم بعیده مشکلی داشته باشید!شما ازدواج کنید همه چیز به روال عادیش اتفاق می افته!نگران نباشید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. sajedehjoon نوشته است: با سلام

با سلام
    دوست عزیز، زیاد توضیح ندادید لذا اظهار نظر دقیقی نمیشه عنوان کرد!اما همه میدونیم این عمل در جایی بسیار حساس انجام میشه!لذا نباید با سرعت و یا فشار بیش از حد صورت بگیره!نمیگم که کاریست که باید حتماً انجام بشه!درستش اینه که تا حد ممکن از اینکار خودداری کرد!اما اگر هم کسی نیاز به انجامش داشته باشه باید با آرامش و بدون ضربه و فشار انجامش بده! بازم تاکید میکنم این نظر فقط در جهت اطلاع شماست و نه تشویق به انجام اینکار!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. من استمنا رو فقط با تحریک کلیتوریس انجام میدادم با ایجاد این مشکل دیگه انجام نمیدم.
    و فکر میکنم این درد به دلیل انقباضات
    واژن باشد /می خواستم کمی در مورد این مسأله انقباض شدید
    واژن
    توضیح بدین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. sahar98 نوشته است: سلام به همه ی دوستان

سلام اين موضوع مشكل محسوب نميشه ارگاسم در دوجنس 3-15 ثانيه طول ميكشه مگر اينكه منظور شما اوج تحريك قبل از ارگاسم - پلاتو- باشه كه تا 30 دقيقه طول ميكشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  10. sajedehjoon نوشته است: من استمنا رو فقط با تحریک کلیتوریس انجام میدادم با ایجاد این مشکل دیگه انجام نمیدم.
    و فکر میکنم این درد به دلیل انقباضات
    واژن باشد /می خواستم کمی در مورد این مسأله انقباض شدید
    واژن
    توضیح بدین.

اسپاسم عضلات يك سوم بيروني واژن "واژينيسم" خوانده ميشه كه اگه علت جسمي مثل ضايعه اي در محل نداشته باشه جنبه رواني داره وارتباطي هم به خودارضايي ونحوه اون نداره . شخص بطور غير ارادي عضلات رو طوري منقبض ميكنه كه مانع نزديكي يا حتي ورود انگشت ميشه يا هنگام معاينه داخلي اجازه ورود اسپيكولوم رو نميده آيا شما از ورود جسمي به واژن هراس داريد؟ در هنگام اين انقباضات ميشه فرضا انگشت رو داخل كرد يا درد داره؟

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید