شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خروج لخته های بزرگ در حین پریود

1. با سلام
    من خونریزیم خیلی شدید شده طوریکه همش لخته خون های بزرگ خارج میشه، این طبیعی یاه به دکتر مراجعه کنم؟
    شرح حالم توی آخرین پست بایگانی هستSad
    لطفا کمکم کنیدSad

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sayee نوشته است: با سلام
    من خونریزیم خیلی شدید شده طوریکه همش لخته خون های بزرگ خارج میشه، این طبیعی یاه به دکتر مراجعه کنم؟
    لطفا کمکم کنیدSad

با سلام
    دوست گرامی،قطعاً اگه تا این حد که میگید شدیده!باید به متخصص زنان مراجعه کنید!اما آیا مدتش (دوره )کوتاهه؟؟ اگه کوتاهه که شنیده ام که بعضاً بانوان این حالت رو دارن!یعنی مدت کوتاه اما خونریزی شدید!مثلاً دوره اشون سه یا 4 روزه است!ضمناً لخت های خون هم احتمالاً به خاطر تخریب دیواره رحم هستش که خروجشون هم طبیعیه!اما اگه بیشتر باشه و این امر منجر به ضعف و ناراحتی بشه حتماً باید به دکتر مربوطه مراجعه کنید.البته توصیه میکنم در هر حال برای خاطر جمعی خودتون هم بهتره اینکار رو بکنید !
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. aliyan نوشته است:
    sayee نوشته است: با سلام
    لطفا کمکم کنیدSad

با سلام
    دوست گرامی،قطعاً اگه تا این حد که میگید شدیده!باید به متخصص زنان مراجعه کنید!اما آیا مدتش (دوره )کوتاهه؟؟ اگه کوتاهه که شنیده ام که بعضاً بانوان این حالت رو دارن!یعنی مدت کوتاه اما خونریزی شدید!مثلاً دوره اشون سه یا 4 روزه است!ضمناً لخت های خون هم احتمالاً به خاطر تخریب دیواره رحم هستش که خروجشون هم طبیعیه!اما اگه بیشتر باشه و این امر منجر به ضعف و ناراحتی بشه حتماً باید به دکتر مربوطه مراجعه کنید.البته توصیه میکنم در هر حال برای خاطر جمعی خودتون هم بهتره اینکار رو بکنید !
    موفق باشید.

آخه من مدت 6ماه قرص سیپروترون کامپاند  برای کیست مصرف می کردم و این دوره بعلت برطرف شدن کیست و انجام سونوگرافی که گفت همه چی طبیعی است قطع کردم،من در روز 15 دوره ام پریود شدم که امکان نداره 2هفته جلو انداخته باشم،در ضمن من در آبان ماه رابطه بدون دخولی داشتم که  بعد از آن 4بار پریود شدم سر موئد معین،ولی من بعلت وسواس فکری شدید هی فکر می کنم نکنه بارداری خارج رحمه و این خونریزی اینم با این شدت برای اون هست با اینکه دوستان گفتن نه این امکان نداره و همچنین سونوگرافی طبیعی بود ولی باز می ترسمSadSadSadSadSad

4. sayee نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    لطفا کمکم کنیدSad

با سلام
    موفق باشید.

آخه من مدت 6ماه قرص سیپروترون کامپاند  برای کیست مصرف می کردم و این دوره بعلت برطرف شدن کیست و انجام سونوگرافی که گفت همه چی طبیعی است قطع کردم،من در روز 15 دوره ام پریود شدم که امکان نداره 2هفته جلو انداخته باشم،در ضمن من در آبان ماه رابطه بدون دخولی داشتم که  بعد از آن 4بار پریود شدم سر موئد معین،ولی من بعلت وسواس فکری شدید هی فکر می کنم نکنه بارداری خارج رحمه و این خونریزی اینم با این شدت برای اون هست با اینکه دوستان گفتن نه این امکان نداره و همچنین سونوگرافی طبیعی بود ولی باز می ترسمSadSadSadSadSad

شما بعد 4 ماه سونو دادید
    اون موقع جنسیت بچه هم معلوم میشه چه برسه  به بارداری خارج از رحم
    اگه اینقدر رشد کرده بود که داغون شده بودید
    تا چند ماه بعد از مصرف قرص خون ریزی های غیر عادی ممکنه ببینید تا اثر قرص ها از بین بره
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. aliyan نوشته است:
    لطفا کمکم کنیدSad

با سلام
    موفق باشید.

سلام

دوست عزيز آقاي عليان درست اشاره كردند!!!خود من از افرادي هستم كه در دوران پريود خونريزي بسيار شديد همراه با لخته هاي بزرگ دارم!!به همراه دل درد و كمر درد شديد!!ولي مدت اين دوره حداكثر چهار روز است!!!بارها به دكتر زنان مراجعه كرده ام ولي هربار بعد از بررسي گفتند كه هيچ مشكلي نيست و بدن افراد در دوران پريود واكنش هاي متفاوتي نشان مي دهد!!!اما اگر اين دوران از چند روز بيشتر شود با مشكلات زيادي از جمله كم خوني شديد مواجه خواهيد شد!!!يكي از دوستان به من توصيه كرد كه در اين دوران با خوردن مواد خون ساز مانند پسته و بادام و خرما و غذاهاي مقوي به بازسازي بدنم كمك كنم!!به شما هم همين توصيه را مي كنم!!
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید