شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. sayee نوشته است: با سلام
    من 2 آبان رابطه بدون دخولی داشتم که حتی منی هم بیرون ریخته شد بعد از آن 4بسته قرص سیپروترون مصرف می کردم که درست سر موقع پریود شدم تا ابن آخری که 3روز جلو انداختن 17 بهمن پریود شدم که روز 8 ام که پریودم تمام شده بود برای سونوگرافی رحم و تخمدان هاو لوله رفتم که دکتر گفت همه چی طبیعی است و کیست ها بر طرف شده و امروز یکدفعه دیدم خون سیاه رنگی اومد و بعد آن لکه بینی شروع شده ، تقریبا حالت پریودم هست اما مطمئن نیسنمSadآخه امروز تازه 15 دوره ام هست نمی شه انقدر جلو انداخته باشمSadمی ترسم بارداری خارج از رحم باشه؟؟؟ آخه توی سایت نوشته بود خونریزی دارند که توی دوره پریود نیستSad امکان داره با اینکه سونوگرافی کردم و همه چی عادی بود بارداری خارج رحم باشه؟؟؟ در ضمن من از 2 آبان به بعد دیگه هیچ رابطه ای نداشتم. تو رو خدا زود جواب بدین دارم دیوونه میشمSad( ممنون

بارداری خارج از رحم امکان ندارد. خونریزی هم مربوط به قرصها بوده به پزشک مراجعه کنید شاید نباید یهو قطع میکردین

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. mohsen8375 نوشته است: سلام
    آقای دکتر لطفا جواب بدین چون این مشکل کم کم داره نابودم می کنه
    من و نامزدم حدود 3 ماه پیش یعنی ۲ هفته بعد از پریودشون رابطه حفاظت نشده داشتیم البته دخول انجام نشد و فقط تماس آلتهای جنسیمون بود یعنی آلت من با واژن ایشون تماس داشت و نگرانیمون از پیشاب هست چون ارضا نشدم. نامزدم معمولا پریودهای منظم داره حدود 3 هفته بعد از رابطمون با یک هفته تاخیر پریود شد درد و حجم خونریزیش تقریبا مثل قبل بود فقط قبل و بعد خونریزی کمی لکه بینی داشت. بعد اون پریود تو پریود بعدی باز یک هفته تاخیر داشت که اونم مثل قبلی بود. الان ۱۰ روز از موعد این پریودش ګذشته ولی هنوز خبری نیست البته تقریبا ۱ هفته است که سینه هاش بزرګ شدن. حدود یک ماه پیش می ګفت که حس میکنه شکمش بزرگ شده یکمی.حالت تهوع هم نداشته اصلا. فقط یکمی ترشح زرد رنگ داشت قبل از پریود آخری که بعد پریود کمتر شده. این یه ماه اخیر هم سردرد و چشم درد و کم حوصلګی زیاد داشتن .می خواستم بدونم آیا احتمال بارداری وجود داره؟ آیا این تفاوتهایی که در مورد پریوداش نوشتم باعث می شه که پریود معمولی نباشند؟
    چند تا نکته هست: وقتی پرود اولیه یک هفته تاخیر داشت یک بی بی چک استفاده کرد که منفی بود. بعد پریودش هم چون یکی دو روز لکه می دید باز یک بی بی چک استفاده کرد که اونم منفی بود. حدود یک هفته پیش رفت دکتر که آزمایش بتا نوشت براش که اونم منفی بود. آیا با وجود بزرګ شدن سینه هاش و شکمش احتمال بارداری هست؟(آخه خوندم اینا از نشانه های بارداریه) آیا اګه باردار باشه بعد سه و نیم ماه خودش متوجه نمی شه؟
    یه نکته دیګه هم هست آخرین پرود قبل از نزدیکیمون ۲ هفته تاخیر داشت
    اګر باردار نباشه پس این تاخیرها برای چیه؟
    لطفا کمکم کنید. اګه راهنمایی هست خواهش می کنم بکنید
    خیلی ممنون می شم اګر کامل به سوالام جواب بدین تا از نګرانی دربیام

با وجود چند بار پریود و آز خون که دادن بارداری منتفی هست.برای نظم در پریودشون به دکتر مراجعه کنن تا با تجویز قرص پریودشون منظم بشه. این تاخیرها ربطی به بارداری نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    قاعدگی منظم دارم،طول قاعدگی 28 روزه است(البته زیاد مطمئن  نیستم اما منظم هست با یکی دو روز تاخیر یا جلو افتادن)،دوره خونریزی 7 روزه است،اخرین پریودی من 89/11/11 بود و در تاریخ 89/11/16 تموم شد،در تاریخ 18 و 19 و 20(دو روز بعد اتمام پریودی) همین ماه رابطه مشکوک داشتم البته منی روی بدنم ریخته نشد و فقط احساس میکنم که با بدنم تماس داشته باشه و شک دارم وارد شده باشد،
    توضیح:از تاریخ 18 به مدت 7 روز روزی یک ال دی مصرف کردم که طریقه مصرف غلط بوده.الان در تاریخ 1/2/89 خونریزی های مشکوک شدم استرس خیلی زیادی هم دارم.البته خونریزی خیلی با درد و تیره رنگ تر بود.کمی سر درد هم دارم.
    احتمال بارداری در من وجود داره یا نه؟

4. sarajoon0024 نوشته است: سلام
    قاعدگی منظم دارم،طول قاعدگی 28 روزه است(البته زیاد مطمئن  نیستم اما منظم هست با یکی دو روز تاخیر یا جلو افتادن)،دوره خونریزی 7 روزه است،اخرین پریودی من 89/11/11 بود و در تاریخ 89/11/16 تموم شد،در تاریخ 18 و 19 و 20(دو روز بعد اتمام پریودی) همین ماه رابطه مشکوک داشتم البته منی روی بدنم ریخته نشد و فقط احساس میکنم که با بدنم تماس داشته باشه و شک دارم وارد شده باشد،
    توضیح:از تاریخ 18 به مدت 7 روز روزی یک ال دی مصرف کردم که طریقه مصرف غلط بوده.الان در تاریخ 1/2/89 خونریزی های مشکوک شدم استرس خیلی زیادی هم دارم.البته خونریزی خیلی با درد و تیره رنگ تر بود.کمی سر درد هم دارم.
    احتمال بارداری در من وجود داره یا نه؟

اگر میزان خونریزی عادی هست احتمال بارداری نیست.رنگ خونریزی هم به خاطر مصرف قرص اینجوریه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. badomak نوشته است:
    narges62 نوشته است: سلام
    من در ماه دوم مصرف قرص ال دی هستم
    به دلیل سرما خوردگی و گلو در د 2 عدد قرص سرماخوردگی بزرگسالان و 3 آبنبات که دکتر تجویز کرده بود خوردم و با همسرم رابطه داشتم و فکر میکنم پیش منی شوهرم روی واژنم ریخته
    آیا مصرف این قرصا اثر قرص ال دی رو از بین میبره؟
    من وقت کمی دارم تا 72 ساعت کامل بشه باید از روش اورژانس استفاده کنم؟
    ممنون میشم تا وقت دارم راهنماییم کنین

احتیاج به مصرف قرص اورژانسی نیست
    قرص سرماخوردگی اثر ال دی رو از بین نمیبره

سلام
    من از روش اورژانس استفاده نکردم ولی 19 روز از پریودم که گذشته کمردرد شدید داشتم و لک بینی خیلی کم که منو شدیدا نگران کرده که دلیلش میتونه بارداری باشه؟البته من 2روز قبلش استخر رفتم ممکنه به اون دلیل باشه؟
    خواهش میکنم منو راهنمایی کنین
    آیا الان میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟

6. narges62 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    narges62 نوشته است: سلام
    من در ماه دوم مصرف قرص ال دی هستم
    به دلیل سرما خوردگی و گلو در د 2 عدد قرص سرماخوردگی بزرگسالان و 3 آبنبات که دکتر تجویز کرده بود خوردم و با همسرم رابطه داشتم و فکر میکنم پیش منی شوهرم روی واژنم ریخته
    آیا مصرف این قرصا اثر قرص ال دی رو از بین میبره؟
    من وقت کمی دارم تا 72 ساعت کامل بشه باید از روش اورژانس استفاده کنم؟
    ممنون میشم تا وقت دارم راهنماییم کنین

احتیاج به مصرف قرص اورژانسی نیست
    قرص سرماخوردگی اثر ال دی رو از بین نمیبره

سلام
    من از روش اورژانس استفاده نکردم ولی 19 روز از پریودم که گذشته کمردرد شدید داشتم و لک بینی خیلی کم که منو شدیدا نگران کرده که دلیلش میتونه بارداری باشه؟البته من 2روز قبلش استخر رفتم ممکنه به اون دلیل باشه؟
    خواهش میکنم منو راهنمایی کنین
    آیا الان میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟

برای استفاده از بی بی چک باید حداقل 23 روز از آخرین روز آخرین پریود گذشته باشه. در ضمن شما که از قرص استفاده میکنید بارداری امکان نداره. لکه بینی غیر از روزهای پریودی در 3 ماه اول قرص طبیعیه و جزو عوارض قرص محسوب میشه.لکه بینی ربطی به استخر نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. sarabahari نوشته است:
    sayee نوشته است: با سلام
    من 2 آبان رابطه بدون دخولی داشتم که حتی منی هم بیرون ریخته شد بعد از آن 4بسته قرص سیپروترون مصرف می کردم که درست سر موقع پریود شدم تا ابن آخری که 3روز جلو انداختن 17 بهمن پریود شدم که روز 8 ام که پریودم تمام شده بود برای سونوگرافی رحم و تخمدان هاو لوله رفتم که دکتر گفت همه چی طبیعی است و کیست ها بر طرف شده و امروز یکدفعه دیدم خون سیاه رنگی اومد و بعد آن لکه بینی شروع شده ، تقریبا حالت پریودم هست اما مطمئن نیسنمSadآخه امروز تازه 15 دوره ام هست نمی شه انقدر جلو انداخته باشمSadمی ترسم بارداری خارج از رحم باشه؟؟؟ آخه توی سایت نوشته بود خونریزی دارند که توی دوره پریود نیستSad امکان داره با اینکه سونوگرافی کردم و همه چی عادی بود بارداری خارج رحم باشه؟؟؟ در ضمن من از 2 آبان به بعد دیگه هیچ رابطه ای نداشتم. تو رو خدا زود جواب بدین دارم دیوونه میشمSad( ممنون

بارداری خارج از رحم امکان ندارد. خونریزی هم مربوط به قرصها بوده به پزشک مراجعه کنید شاید نباید یهو قطع میکردین

من الان خونریزیم مثل پریود هست ولی نه بشدت همیشگی ولی کم هم نیست ممکنه 12 روز جلو افتاده باشه؟ یا از عوارض قطع قرص هست؟ آخه دکترم گفت 6ماه بخور و بعد قطع کن منم همین کارو کردم ،چکار کنم؟
    1سوال دیگه ممکنه من که سونوگرافی انجام دادم و همه چی طبیعی بوده باردار باشم ؟ آخه 1جا خوندم ممکنه در حفره شکم باشه؟ نمی دونم چرا وسواس فکری پیدا کردم در مورد این موضوع با اینکه قرص فلوکستین هم مصرف میکنمSadSadSad

8. sayee نوشته است:
    sarabahari نوشته است:
    sayee نوشته است: با سلام

من الان خونریزیم مثل پریود هست ولی نه بشدت همیشگی ولی کم هم نیست ممکنه 12 روز جلو افتاده باشه؟ یا از عوارض قطع قرص هست؟ آخه دکترم گفت 6ماه بخور و بعد قطع کن منم همین کارو کردم ،چکار کنم؟
    1سوال دیگه ممکنه من که سونوگرافی انجام دادم و همه چی طبیعی بوده باردار باشم ؟ آخه 1جا خوندم ممکنه در حفره شکم باشه؟ نمی دونم چرا وسواس فکری پیدا کردم در مورد این موضوع با اینکه قرص فلوکستین هم مصرف میکنمSadSadSad

دوست عزیز
    شما چرا اینقدر مسایل رو برای خودتون پیچیده می کنید
    اگه موردی بود حتما توی سونو دیده میشد
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. yashar21

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دكتر رهام
    من يك سوال خدمتتون داشتم ... اگه ممكنه كامل درباره بارداري در دوران قاعدگي توضيح بدين ..خيلي دنبالش گشتم اما نبود.... با توجه به اينكه فرموديد عدد 12 رو از كل سيكل بارداري كم كنيم زمن تخمك گذاري مشخص ميشه و در زمان پريود اون تخمك از بين مي رود ....
    و به طور مثال اگر كسي باردار بشه تو اين دوران نشانه ي خاصي داره مثلا خونريزي قطع ميشه؟؟ و اگر كسي باردار بشه چه كارش بايد كرد..يعني روش اورژانسي..؟؟ دوباره بعد از سيكل فرد دوباره پريود ميشه..!!
    دكتر خواهش ميكنم كامل توضيح بدين..خيلي منتظر موندم

10. yashar21 نوشته است: سلام دكتر رهام
    من يك سوال خدمتتون داشتم ... اگه ممكنه كامل درباره بارداري در دوران قاعدگي توضيح بدين ..خيلي دنبالش گشتم اما نبود.... با توجه به اينكه فرموديد عدد 12 رو از كل سيكل بارداري كم كنيم زمن تخمك گذاري مشخص ميشه و در زمان پريود اون تخمك از بين مي رود ....
    و به طور مثال اگر كسي باردار بشه تو اين دوران نشانه ي خاصي داره مثلا خونريزي قطع ميشه؟؟ و اگر كسي باردار بشه چه كارش بايد كرد..يعني روش اورژانسي..؟؟ دوباره بعد از سيكل فرد دوباره پريود ميشه..!!
    دكتر خواهش ميكنم كامل توضيح بدين..خيلي منتظر موندم

در دوران قاعدگی و وقتی خونریزی جریان داره اصلا تخمکی وجود نداره که کسی بخواد باردار شه!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  11. سلام
    من قرص دیان مصرف میکنم و همیشه از کاندوم هم استفاده میکنیم. در روزهای پر خطر دوره تماس آلت با آلت داشتیم و بعد نزدیکی با کاندوم. آیا ممکنه پیشاب داخل واژن شده باشه و اگر چنین باشه احتمال بارداری وجود داره؟ آیا باید از روش اورژانسی استفاده کنم؟ دوره چهارم مصرف دیان هستش، قبلش هم با حدود 1 ماه وقفه یاسمین مصرف می کردم.خواهش میکنم تا دیر نشده جوای بدید. واقعا ممنون

12. lilian_m نوشته است: سلام
    من قرص دیان مصرف میکنم و همیشه از کاندوم هم استفاده میکنیم. در روزهای پر خطر دوره تماس آلت با آلت داشتیم و بعد نزدیکی با کاندوم. آیا ممکنه پیشاب داخل واژن شده باشه و اگر چنین باشه احتمال بارداری وجود داره؟ آیا باید از روش اورژانسی استفاده کنم؟ خواهش میکنم تا دیر نشده جوای بدید. واقعا ممنون

دوره چندم مصرف قرص هست؟ اگر دوره اول نیست مشکلی نداره و لازم نیست به صورت اورژانس قرص بخورین

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  13. با سلام
    20 سال سن دارم دوره پریودی در من بین 26 تا 28 است .دوره خونریزی 7 روزه است .اخرین بار در تاریخ 89/11/11 پریود شدم و در تاریخ 89/11/13 تموم شد.یک رابطه محافظت نشده  در تاریخ 20 و 21 و 22 همین ماه داشتیم .شک به ریختن مایع منی بر روی واژنم دارم.به مدت 7 روز و روزی یکی ال دی  مصرف میکردم که طریقه مصرف اشتباه بوده.بعد یک هفته دچار خونریزی شدم که در ابتدا شدید و با درد بود  که رفته رفته تبدیل به لکه بینی بعد 4 روز تمام شد. .یک سری علایم از جمله حساسیت در سینه هم برام به وجود اودمده که با علایم بارداری یکسانه.
    احتمال بارداری وجود دارد.؟
    تفاوت خونریزی در دوران بارداری و سایر خونریزی ها در چیه؟پریودی این ماهمم هم عقب میافته یا باید روال طبیعی داشته باشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

14. hanajoon22 نوشته است: با سلام
    20 سال سن دارم دوره پریودی در من بین 26 تا 28 است .دوره خونریزی 7 روزه است .اخرین بار در تاریخ 89/11/11 پریود شدم و در تاریخ 89/11/13 تموم شد.یک رابطه محافظت نشده  در تاریخ 20 و 21 و 22 همین ماه داشتیم .شک به ریختن مایع منی بر روی واژنم دارم.به مدت 7 روز و روزی یکی ال دی  مصرف میکردم که طریقه مصرف اشتباه بوده.بعد یک هفته دچار خونریزی شدم که در ابتدا شدید و با درد بود  که رفته رفته تبدیل به لکه بینی بعد 4 روز تمام شد. .یک سری علایم از جمله حساسیت در سینه هم برام به وجود اودمده که با علایم بارداری یکسانه.
    احتمال بارداری وجود دارد.؟
    تفاوت خونریزی در دوران بارداری و سایر خونریزی ها در چیه؟پریودی این ماهمم هم عقب میافته یا باید روال طبیعی داشته باشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
    اولا که دوره پریود قبلیتون بسیار کوتاه بوده و با توجه به روند طبیعی بدنتون عادی نیست و باید دلیل داشته باشه. شما قبل از 11/11 هم قرصی مصرف کردید؟ در روزهای پرخطر رابطه داشتید و روش اورژانسی رو هم درست انجام ندادید. اما با توجه به اینکه خونریزی شدید داشتید احتمال بارداری کم میشه. خونریزی لانه گزینی به صورت لکه بینی هست و 2 - 3 روز ادامه داره.
    نمیشه 100% نظر داد. بهتره آزمایش خون بدید تا مطمئن بشید.

تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  15. سلام

24 سال دارم . دوره پریودی من 28 روز و منظم است - دوره خونریزی هم 7 روز . 2- 3 روز بعد از اتمام پریود یک رابطه با دوست پسرم داشتم . من باکره هستم و رابطه خاصی نداشتیم . و شرت تن هر دو تامون بوده . فقط لکه ای روی شرت دوست پسرم دیدیم که آب منی نبود ، یا پیش آب بوده و یا هم خیسی از طرف من .

احتمال حاملگی وجود داره ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 28 از 69
رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید