شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نبض در ناحیه آئورت شکمی

1. با عرض سلام وخسته نباشد
    من 24 ساله مدت 3 ساله در ناحیه شکمی آئورت نبض شدید دارم احساس سفتی ودرد -تپش شدید قلب -فشار 14 روی 9.5 نبض 130بالا-تا حالا پرانول خوردم -الان پیش قلب رفتم به من متورال 50 دادند 1 هفته خوردم حالات فوق بدتر شد درد دست چپ وتخت پشت قبلش نوار گرفت واکو کرد دکتر حین نوار واکو بهم ریخت ولی به من گفت چون وزنت و...(وزنم 67 -قدمم متوسط)لاغری -این نبض شدید  شکمی بالا ناف مشکلی نیست در همه هست در شما بیشتر ه (فکر کنم پیچوندم >به دلیل بدنت بیشتر ه-بعد اکو متورال داد خوردم بد تر شدم - الان 3 وعده پرانول 10 می خورم ولی علایم تغییری نکرده گفتند باید تحت نظر باشید تا یه مدت - فکر می کنم دکتر یک چیزی از من مخفی می کنه- من نه اهله اغراقم نه .... حالم واقعا بده تحمل نبض شدید شکمی ندارم لطفا راهنمایی به ایمیل ارسال
    مرسی
    اکو عدد 60% امده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sonia65_2 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشد
    من 24 ساله مدت 3 ساله در ناحیه شکمی آئورت نبض شدید دارم احساس سفتی ودرد -تپش شدید قلب -فشار 14 روی 9.5 نبض 130بالا-تا حالا پرانول خوردم -الان پیش قلب رفتم به من متورال 50 دادند 1 هفته خوردم حالات فوق بدتر شد درد دست چپ وتخت پشت قبلش نوار گرفت واکو کرد دکتر حین نوار واکو بهم ریخت ولی به من گفت چون وزنت و...(وزنم 67 -قدمم متوسط)لاغری -این نبض شدید  شکمی بالا ناف مشکلی نیست در همه هست در شما بیشتر ه (فکر کنم پیچوندم >به دلیل بدنت بیشتر ه-بعد اکو متورال داد خوردم بد تر شدم - الان 3 وعده پرانول 10 می خورم ولی علایم تغییری نکرده گفتند باید تحت نظر باشید تا یه مدت - فکر می کنم دکتر یک چیزی از من مخفی می کنه- من نه اهله اغراقم نه .... حالم واقعا بده تحمل نبض شدید شکمی ندارم لطفا راهنمایی به ایمیل ارسال
    مرسی
    اکو عدد 60% امده

دوست من
    اين مورد واقعا تخصصيه و خداي نكرده اگر آدم مورد ي رو اشتباه راهنمايي كنه ممكنه نتيجه بدي داشته باشه....
    متورال و پروپرانولول هر دو داروي فشار خون هستند ولي اينكه  چرا شما ري اكشن بدي بهش داشتيد به شرايط خاص شما بر ميگرده ....
    ميتونيد آزمايشتون رو خودتون و يا بهتره از دوستي( و يا مادر ) خواهش كنين كه به پزشك ديگري نشون بدن تا خيالتون از به اصطلاح پيچوندن پزشك اول راحت بشه ...
    اگر مورد خاصي بود كه نياز به مداخله جدي داشت هيچگاه پزشك شما رو " نميپيجوند "
    خيالتون رو راحت كنيد تا استرس و فكر و خيال از زندگيتون كم بشه چون خودش به تنهايي ميتونه علائم شما رو تشديد كنه ...
    آروم باشيد و شاد ./.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. sonia65_2 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشد
    مرسی
    اکو عدد 60% امده

با سلام
    دوست عزیز،در وهله اول کمی صبر پیشه کنید و به خودتون مسلط بشید!و بعدش در اولین فرصت به متخصص قلب و عروق ماهر مراجعه کنید!از این علائم ،مشخصه که فشار 14 روی 9.5 برای شما نا مناسبه و بالاست!حالا علت این بالا بودن فشار خون باید تشخیص داده شده و درمان بشه!شاید داروهایی که مصرف میکنید با داروهای دیگه ناسازگاره! یا خوردو خوراکتون نامناسبه!یا مسائلی در زندگی اتفاق می افته که موجبات برانگیختگی اعصابتون میشه! شاید این مورد شما ارثیه!و...... به هرحال بهترین گزینه ،مراجعه به پزشک متخصص قلب و عروقه!اما یادتون باشه همین داشتنه استرس هم بر ازدیاد فشار خونتون بی تاثیر نیست! توصیه میکنم از این استرس حدالامکان بکاهید
    انشالله بزودی معضلتون حل میشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید