شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خون داخل ترشحات عادی

1. سلام به دوستای خوبم
    بچه ها من یه سوال جالب دارم که از یه دوست نقل میکنم.
    به گفته دوستم یه شب 2 بار به فاصله 15 دقیقه خودارضایی داشته که یه بارش از روی لباس زیر بوده و یه بار با انگشت و تماس مستقیم. شب که میخوابه و مشکلی نداشته اما صبحش وقتی میره دستشویی ترشحاتی از بدنش خارج میشه که توش یه رگه خون بوده. مسئله اینجاست که این خون روی لباس زیرش نبوده که بگیم سطح داخلی واژنش خراش برداشته بلکه کاملا توی ترشحاتش بوده و اون ترشح هم همون لحظه (صبح) از بدنش خارج شده. پس خون داخلی بوده. به نظر شما چی میتونه باشه؟ من جواب روشنی براش نداشتم.
    پیشاپیش ممنون از پاسخ هاتون.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. بيشتر ترشحاتي كه لزج يا داراي سوزش مخصوصي مي باشد ، غير طبيعي مي باشد . همچنين ترشحات با بوي زننده و زرد  يا سبز يا بصورت خونابه اي مسئله اي غير طبيعي بوده كه بايد توسط دکتر زنان بررسي گردند .
    دوستتون چند روز قبل از خود ارضایی پریود بودند؟

3. bimar2 نوشته است: بيشتر ترشحاتي كه لزج يا داراي سوزش مخصوصي مي باشد ، غير طبيعي مي باشد . همچنين ترشحات با بوي زننده و زرد  يا سبز يا بصورت خونابه اي مسئله اي غير طبيعي بوده كه بايد توسط دکتر زنان بررسي گردند .

من میدونم که این ترشح عادی نیست دوست عزیز. اطلاعاتم در این زمینه کامله. با اینکه نمیدونم کی پریود بوده اما مطمئنم که خون پریود نیست چون تازگی ها پریود نبوده وقتی من دیدمش. مسئله اینجاست که من میخوام بدونم آیا ممکنه با فشار خودارضایی مویرگ های رحم یا دهانه رحم آسیب ببینن و باعث خونریزی بشن؟

4. سلام

دوست شما با خودارضايي مكرر رحم را كمي بيش از حد تحريك كرده و باعث پرخوني بيش از حد آن شده است!!!!اين مسئله در مورد نزديكي هاي مكرر هم ممكن است اتفاق بيافتد و واقعا" جاي نگراني نيست!!!رحم هم مثل هر عضو بدن به تحريك و دستكاري بيش از حد واكنش نشان مي دهد مثل اينست كه شما در يكروز بخواهيد خيلي زياد عضلات بدنتان را ورزش بدهيد خوب مسلما" با اسپاسم و درد مواجه خواهيد شد!!!اغلب خانمها پس از زفاف و ماه عسل به هاني مون سندرم مبتلا مي شوند كه آنهم يكي ديگر از واكنش هاي رحم به تحريك بيش از حد است كه به گفته تمامي پزشكان متخصص امري طبيعي است!!دوستتان هيچ جاي نگراني ندارد مگر اينكه در هنگام خودارضايي  انگشت يا هر چيز ديگري را داخل واژن كرده و پرده بكارت را مجروح كرده باشد!!!!!!

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. elinaze نوشته است:
    bimar2 نوشته است: بيشتر ترشحاتي كه لزج يا داراي سوزش مخصوصي مي باشد ، غير طبيعي مي باشد . همچنين ترشحات با بوي زننده و زرد  يا سبز يا بصورت خونابه اي مسئله اي غير طبيعي بوده كه بايد توسط دکتر زنان بررسي گردند .

من میدونم که این ترشح عادی نیست دوست عزیز. اطلاعاتم در این زمینه کامله. با اینکه نمیدونم کی پریود بوده اما مطمئنم که خون پریود نیست چون تازگی ها پریود نبوده وقتی من دیدمش. مسئله اینجاست که من میخوام بدونم آیا ممکنه با فشار خودارضایی مویرگ های رحم یا دهانه رحم آسیب ببینن و باعث خونریزی بشن؟

با سلام
    دوست عزیز،درست حدس زدید!احتمال پارگی مویرگ در مجرا یا دهانه واژن وجود داره و شنیدم که طبیعی هم هست! گاهاً در اثر فشار بی حد به این نواحی این مورد پیش میاد و مشکلی هم نداره!مگر اینکه خونریزی شدید باشه که قطعاً مراجعه به متخصص زنان باید در دستور کار قرار بگیره ! اما اگه کم باشه و منقطع، معضلی نباید وجود داشته باشه!!
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. دوستان سلام

نامزد بنده در فاصله 7 روز 1 رابطه با دست داشتم و بعد از 7 روز یک رابطه با کاندم ولی به دلیل خشک بودن واژن کاندوم به سختی وارد شد بعد از 24 ساعت رگه های خونی در ترشحات دیده میشود نه به صورتی که خون در جریان باشد ولی با انگشتان دست به بیرون کشیده میشوند لازم به ذکر است ایشون 21 ماه قبل پریود شدن و تا پریود بعدی زمان زیادیست
    دلیل این رگه های خونی چیست؟

7. mmtt نوشته است: دوستان سلام

نامزد بنده در فاصله 7 روز 1 رابطه با دست داشتم و بعد از 7 روز یک رابطه با کاندم ولی به دلیل خشک بودن واژن کاندوم به سختی وارد شد بعد از 24 ساعت رگه های خونی در ترشحات دیده میشود نه به صورتی که خون در جریان باشد ولی با انگشتان دست به بیرون کشیده میشوند لازم به ذکر است ایشون 21 ماه قبل پریود شدن و تا پریود بعدی زمان زیادیست
    دلیل این رگه های خونی چیست؟

سلام،
    نمی توان به طور دقیق علت وجود خون در ترشحات را مشخص کرد، ممکن است به دلیل تغییرات هورمونی باشد، اگر ادامه پیدا کرد برای معاینه به پزشک مراجعه کنید.

8. آقای دکتر 2روز بعد خون بیشتر شد و امروز به صورت لکه های قهوهایی و یا قرمز تیره بوده

خودشون معتقدن که کمی شبیه پریود هست ولی خون ها جاری نیست یعنی بادس بیرون کشیده میشه

9. mmtt نوشته است: آقای دکتر 2روز بعد خون بیشتر شد و امروز به صورت لکه های قهوهایی و یا قرمز تیره بوده خودشون معتقدن که کمی شبیه پریود هست ولی خون ها جاری نیست یعنی بادس بیرون کشیده میشه

سلام،
    توضیح بیشتری از موارد بالا ندارم و احتمال تغییرات هورمونی بسیار زیاد است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید