شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. saba_blackgirl نوشته است: سلام
    من سه بار از بي بي چك استفاده كردم ولي دو بار منفي و يك بار هم خطي ظاهر نشد امروز 11 روز شد و من هنوز هم پريود نشدم،

بهتره آز خون بدین تا جواب قطعی بگیرید.

2. سلام
    من در ماه دوم مصرف قرص ال دی هستم
    به دلیل سرما خوردگی و گلو در د 2 عدد قرص سرماخوردگی بزرگسالان و 3 آبنبات که دکتر تجویز کرده بود خوردم و با همسرم رابطه داشتم و فکر میکنم پیش منی شوهرم روی واژنم ریخته
    آیا مصرف این قرصا اثر قرص ال دی رو از بین میبره؟
    من وقت کمی دارم تا 72 ساعت کامل بشه باید از روش اورژانس استفاده کنم؟
    ممنون میشم تا وقت دارم راهنماییم کنین

3. narges62 نوشته است: سلام
    من در ماه دوم مصرف قرص ال دی هستم
    به دلیل سرما خوردگی و گلو در د 2 عدد قرص سرماخوردگی بزرگسالان و 3 آبنبات که دکتر تجویز کرده بود خوردم و با همسرم رابطه داشتم و فکر میکنم پیش منی شوهرم روی واژنم ریخته
    آیا مصرف این قرصا اثر قرص ال دی رو از بین میبره؟
    من وقت کمی دارم تا 72 ساعت کامل بشه باید از روش اورژانس استفاده کنم؟
    ممنون میشم تا وقت دارم راهنماییم کنین

احتیاج به مصرف قرص اورژانسی نیست
    قرص سرماخوردگی اثر ال دی رو از بین نمیبره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام دوستان عزیز .

دیشب وقتی با نامزدم از راه خوردن واژن ایشون داشتم ارتباط برقرار می کردم فکر می کنم زیادی واژن ایشون زیادی اذیت شد .

بعد از اون از راه میان پا با کاندوم ارتباط داشتم .

بعد سریعا نامزدم رفت خودش رو شست . در ضمن ایشون از قبل دستش رو به آلت بنده زده بود اما در زمان شستن اصلا دست به خودش نزد .

دیشب حدود یک ساعت بعد از ارتباط از واژن ایشون خون اومده بود و شورت ایشون خونی شده بود . اینم بگم آخرین روز دوره ایشون 26 الی 27 بوده .

باتشکر

5. behnam_safa نوشته است: سلام دوستان عزیز .

دیشب وقتی با نامزدم از راه خوردن واژن ایشون داشتم ارتباط برقرار می کردم فکر می کنم زیادی واژن ایشون زیادی اذیت شد .

بعد سریعا نامزدم رفت خودش رو شست . در ضمن ایشون از قبل دستش رو به آلت بنده زده بود اما در زمان شستن اصلا دست به خودش نزد .

دیشب حدود یک ساعت بعد از ارتباط از واژن ایشون خون اومده بود و شورت ایشون خونی شده بود . اینم بگم آخرین روز دوره ایشون 26 الی 27 بوده .

باتشکر

اگر در مورد بارداری شک دارید که احتمالش نیست چون کاندوم بوده. در مورد خونی که اومده شاید در اثر تماس دستتون واژن خراشیده شده باشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. Saeeeed

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    این اولین پست من توی این انجمنه!

همونطور که میدونید در زمان پریود خانمها، واژن یه مقدار بدبو میشه. من گاهی در اقدامی متقابل ممکنه واژن پارتنرم رو با دهان تحریک کنم! حالا سوالم اینه که چند روز بعد از پریود شدن این بوی نامطبوع از بین میره؟

7. با سلام
    1 سوال داشتم،آیا با سونوگرافی از رحم و تخمدان و لوله ها می توان بارداری خارج رحم را تشخیص داد؟ یعنی اگر سونوگرافی چیزی نشان نده بارداری منتفی هست؟
    با تشکر

8. sayee نوشته است: با سلام
    1 سوال داشتم،آیا با سونوگرافی از رحم و تخمدان و لوله ها می توان بارداری خارج رحم را تشخیص داد؟ یعنی اگر سونوگرافی چیزی نشان نده بارداری منتفی هست؟
    با تشکر

سلام

با سونوگرافی و همچنین تست Bhcg پزشک میتواند بارداری خارج رحمی را تشخیص دهد

اگر سونوگرافی چیزی را نشان ندهد و مقدار هورمون Bhcg هم عدم بارداری را نشان دهد

پزشک حاملگی خارج رحمی را منتفی میداند

موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. sarabahari نوشته است:
    behnam_safa نوشته است: سلام دوستان عزیز .

باتشکر

اگر در مورد بارداری شک دارید که احتمالش نیست چون کاندوم بوده. در مورد خونی که اومده شاید در اثر تماس دستتون واژن خراشیده شده باشه

سلام دوست عزیز .

نامزد بنده دختر هست و دارای پرده بکارت هست . زبان بنده فقط به واژن ایشون خورده .

اینم بگم خون فقط همون یک ساعت بعد مقاربت بوده . و بعدش تا الان خداروشکر هیچ اتفاقی نیافتاده .

باتشکر

10. باسلام خدمت مدیر محترم سایت و همچنین دوستان عزیز
    من حدود 6 الی 7 ماهه که از قرص ال دی استفاده می کنم و در این دوره بعد از اتمام قرصهام که باید 7 روز صبر می کردم و مجدداً قرصها رو می خوردم و لازم به ذکر که من همیشه بعد از قطع کردن قرصهام روز 4یا 5 منس میشم بعد از زمان قطع کردن قرص من یک نزدیکی داشتم که بصورت طبیعی همسرم جلوگیری کردن سری اول که از کاندوم استفاده کردن زمانی که کار به اتمام رسید هنگام بیرون آوردن متاسفانه کاندوم خارج شد ولی من حدود 8 ساعت بعد از نزدیکی از روش اورژانسی استفاده کردم و خوشبختانه روز 6 منس شدم و خونریزی من نه کم بود نه زیاد ولی خیلی استرس دارم میترسم که یک وقت باردار باشم چون هستند کسانی که دو یا سه ماه اول بارداری هم منس میشن بخاطر همین می ترسم البته جوابم و از قسمتهای دیگه سایت جستجو کردم و گرفتم ولی نمی دونم چرا روی این قضیه وسواس پیدا کردم و آقای دکتر نوشته بودن که در هنگام بارداری خونریزی قطع می شه و 1 سوال دیگه ای هم که داشتم این هستش که خونریزی من کم شده حدود دو ماه نه خیلی کم  نه خیلی زیاد من از قرص لووتیروکسین و ال دی استفاه می کنم دلیل کم شدن خونریزی های من می تونه مصرف قرص لووتیروکسین باشه ال دی  رو می دونم که باعث کم شدن خونریزی میشه و اینکه من چون این دفعه به صورت اورژانسی عمل کردم در اصل در این ماه من بجای 21 قرص از 29 قرص استفاده کردم بالانس هورمونی من بهم می خوره و باعث کم شدن خونریزی من می شه؟
    مدت زمان تاثیر قرصهای ال دی روی بندن رو می خواستم بدونم البته میدونم که در اشخاص مختلف فرق می کنه می خواستم بدونم که بعد از قطع کردن قرصهای ال دی زود باردار می شه شخص یا خیر باید چند وقت بگذره و بدن به حالت نرمال خودش برگرده و با یکبار دخول احتمال باردای وجود داره در اشخاصی که ال دی استفاده می کنن؟

11. Saeeeed نوشته است: سلام
    این اولین پست من توی این انجمنه!

همونطور که میدونید در زمان پریود خانمها، واژن یه مقدار بدبو میشه. من گاهی در اقدامی متقابل ممکنه واژن پارتنرم رو با دهان تحریک کنم! حالا سوالم اینه که چند روز بعد از پریود شدن این بوی نامطبوع از بین میره؟

سلام
    در صورت رعایت بهداشت و مسائل مخصوص زمان پریود واژن خیلی بدبو نمیشه. پس از پایان پریود هم اگه بهداشت رعایت بشه سریع از بین میره اون بو.
    موفق باشید...

12. nazmehr64 نوشته است: باسلام خدمت مدیر محترم سایت و همچنین دوستان عزیز
    من حدود 6 الی 7 ماهه که از قرص ال دی استفاده می کنم و در این دوره بعد از اتمام قرصهام که باید 7 روز صبر می کردم و مجدداً قرصها رو می خوردم و لازم به ذکر که من همیشه بعد از قطع کردن قرصهام روز 4یا 5 منس میشم بعد از زمان قطع کردن قرص من یک نزدیکی داشتم که بصورت طبیعی همسرم جلوگیری کردن سری اول که از کاندوم استفاده کردن زمانی که کار به اتمام رسید هنگام بیرون آوردن متاسفانه کاندوم خارج شد ولی من حدود 8 ساعت بعد از نزدیکی از روش اورژانسی استفاده کردم و خوشبختانه روز 6 منس شدم و خونریزی من نه کم بود نه زیاد ولی خیلی استرس دارم میترسم که یک وقت باردار باشم چون هستند کسانی که دو یا سه ماه اول بارداری هم منس میشن بخاطر همین می ترسم البته جوابم و از قسمتهای دیگه سایت جستجو کردم و گرفتم ولی نمی دونم چرا روی این قضیه وسواس پیدا کردم و آقای دکتر نوشته بودن که در هنگام بارداری خونریزی قطع می شه و 1 سوال دیگه ای هم که داشتم این هستش که خونریزی من کم شده حدود دو ماه نه خیلی کم  نه خیلی زیاد من از قرص لووتیروکسین و ال دی استفاه می کنم دلیل کم شدن خونریزی های من می تونه مصرف قرص لووتیروکسین باشه ال دی  رو می دونم که باعث کم شدن خونریزی میشه و اینکه من چون این دفعه به صورت اورژانسی عمل کردم در اصل در این ماه من بجای 21 قرص از 29 قرص استفاده کردم بالانس هورمونی من بهم می خوره و باعث کم شدن خونریزی من می شه؟
    مدت زمان تاثیر قرصهای ال دی روی بندن رو می خواستم بدونم البته میدونم که در اشخاص مختلف فرق می کنه می خواستم بدونم که بعد از قطع کردن قرصهای ال دی زود باردار می شه شخص یا خیر باید چند وقت بگذره و بدن به حالت نرمال خودش برگرده و با یکبار دخول احتمال باردای وجود داره در اشخاصی که ال دی استفاده می کنن؟

سلام
    اولا بارداری در شما کاملا منتفیه و اصلا هم نیازی به روش اورژانسی نبوده.
    دوما خودتون میدونید بالانس هورمونی بدنتون رو بهم زدید پس کم شدن خونریزی طبیعیه.
    و اما سوال آخرتون. با قطع قرص توانایی بارداری سریع برمیگرده و تخمدان هاتون دوباره شروع به آزاد کردن تخمک میکنن.
    موفق باشید...

13. saya1363

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من ماه پیش برای بارداری اقدام کردم ولی جواب منفی شد.
    پزشکم دستور داد کلومیفن را از روز 5 قاعدگی بخورم
    ولی من فراموش کردم و در صبح 6 پریودم خوردم آیا این اشکال وضرر  ندارد ؟
    چند روز بعد از خوردن 5 عدد از قرص ها (یعنی چند روز بعد از روز 10 سیکلم) اقدام برای بارداری کنم مناسبتر است؟
    ممنون میشوم اگر جوابم را بدهید.
    با تشکر

14. سلام من ديروز آز خون دادم ولي بازم منفي بود ميخوام بدونم ژس چرا بعد از 16 روز هنوز پريود نشدم ممكنه آز خون اشتباه از آب بياد در صورتي كه شوهرم از جلوگيري مطمئنه؟و فقط پيشاب بوده

15. saba_blackgirl نوشته است: سلام من ديروز آز خون دادم ولي بازم منفي بود ميخوام بدونم ژس چرا بعد از 16 روز هنوز پريود نشدم ممكنه آز خون اشتباه از آب بياد در صورتي كه شوهرم از جلوگيري مطمئنه؟و فقط پيشاب بوده

دوست عزیز جواب آز خون قطعی هست. شما به پزشک مراجعه کنید تا با تجویز آمپول یا قرص پریود شین . بارداری منتفی هست.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 26 از 69
رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید