شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19   

پرده بکارت - پاره شدگی، انواع و سوالات مرتبط

1. حالا ایا اگر پرده از قبل پاره شده باشه به متخصص مراجعه بشه البته اگر یک الی دو ماه بعد از رابطه به دکتر مراجعه بشه ، قابل تشخیص هست که پارگی برای چند سال پیش یا برای 2 ماه پیش

2. kiyanajun نوشته است: با سلام ازتون چندتا سوال داشم.
    1.نزدیک 1ساله با نامزدم رابطه مقعدی دارم .تقریبا1ماه قبل به مدت20روز روزی 1و2بار این رابطه تکرار میشد بعد از 15 روز فاصله در نزدیکی اخرمون من از داخل مقعد درد همراه با سوزش داشم که این درد جدید رو فقط به هنگام نزدیکی داشم و در دفع مدفوع هیچ مشکلی نداشم.باید بگم اکثر انزالش ا داخلیه.علت این درد چی میتونه باشه؟
    2.در نظر همسرم زیاد رابطه جنسیی و تحریک کننده نیسم طوریکه بعضی وقتها خود ارضایی رو ترجیح میده.من تمام سعیمو میکنم که لذت ببره ولی... چیکار باید بکنم؟
    3.این اواخر ترشحاتم زیاده غلیظ و زرد رنگ.ولی نه خارش دارم نه ترشحاتم بد بوئه نگران باشم؟
    4. بعد نزدیکی مقعدیم ازم کلی ترشح میاد که بعضی وقتها رگه های خون هم توش هس.علتش چیه؟(هنوز باکره ام)
    ممنون از راهنماییتون

والا دوست عزیز
    در مورد عوارض این رابطه در سایت بحث های زیادی شده که می تونید با جستجو بیابید
    علت مشکلتون هم بر میگرده به همین نوع رابطه که بهتره هر چه سریعتر متوقف بشه!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام و خسته نباشید- من روز 13/11/89 رابطه محافظت نشده داشتم یعنی کاملا دخول داشتم منی داخل ریخته نشد- پردمم ارتجاعی هستش-فردا صبحش از روش اورژانسی استفاده کردم-باید 3 یا 5 اسفند پریود میشدم ولی 27/11/89 شدم-با این تفاسیر امکان بارداری وجود داره یا نه؟یه سوال دیگه !موقع ازدواجم و گواهی گرفتن معلوم میشه که رابطه جنسی داشتم؟آخه میگن لبه های پرده حالت کوفتگی پیدا میکنه؟لطفا سریعتر جواب بدین-ممنون.

4. parigogol نوشته است: سلام و خسته نباشید- من روز 13/11/89 رابطه محافظت نشده داشتم یعنی کاملا دخول داشتم منی داخل ریخته نشد- پردمم ارتجاعی هستش-فردا صبحش از روش اورژانسی استفاده کردم-باید 3 یا 5 اسفند پریود میشدم ولی 27/11/89 شدم-با این تفاسیر امکان بارداری وجود داره یا نه؟یه سوال دیگه !موقع ازدواجم و گواهی گرفتن معلوم میشه که رابطه جنسی داشتم؟آخه میگن لبه های پرده حالت کوفتگی پیدا میکنه؟لطفا سریعتر جواب بدین-ممنون.

چون پریود شدین امکان بارداری نیستش
    در مورد سوال دومتون هم باید بگم باز بستگی به نوع پرده داره ولی امکان اینکه اسیب ببینه ولی به طور کامل از دست نره هستش

5. ایا اگر پرده از قبل پاره شده باشه به متخصص مراجعه بشه البته اگر یک الی دو ماه بعد از رابطه به دکتر مراجعه بشه ، قابل تشخیص هست که پارگی برای چند سال پیش یا برای 2 ماه پیش بوده؟؟؟

6. worms نوشته است: ایا اگر پرده از قبل پاره شده باشه به متخصص مراجعه بشه البته اگر یک الی دو ماه بعد از رابطه به دکتر مراجعه بشه ، قابل تشخیص هست که پارگی برای چند سال پیش یا برای 2 ماه پیش بوده؟؟؟

سلام ...

دو ماه رو نميدونم ولي هايمني كه تازه از بين رفته با هايمني كه مدتها قبل از بين رفته براي متخصص قابل تشخيصه ./.

7. parigogol نوشته است: سلام و خسته نباشید- من روز 13/11/89 رابطه محافظت نشده داشتم یعنی کاملا دخول داشتم منی داخل ریخته نشد- پردمم ارتجاعی هستش-فردا صبحش از روش اورژانسی استفاده کردم-باید 3 یا 5 اسفند پریود میشدم ولی 27/11/89 شدم-با این تفاسیر امکان بارداری وجود داره یا نه؟یه سوال دیگه !موقع ازدواجم و گواهی گرفتن معلوم میشه که رابطه جنسی داشتم؟آخه میگن لبه های پرده حالت کوفتگی پیدا میکنه؟لطفا سریعتر جواب بدین-ممنون.

سلام دوست عزیز
    در مورد بارداری که دوستمون گفتن یعنی منتفیه!اما در مورد گواهی و فهمیدن پزشک مربوطه ،با شنیده های بنده بله در بیشتر مواقع ،ایشون میتونند بفهمند که رابطه ای وجود داشته یانه!!اما جایی نشنیدم که لبه های آلت کوفتگی پیدا میکنه! ولی شنیدم که اونا کمی تغییر شکل پیدا کرده بزرگتر میشن!حالا تا چه حد درسته نمیدونم!
    در پایان پیشنهاد میکنم از این اعمالی که در آینده ممکنه موجبات دردسرتونو بشه،جداً خودداری کنید!
    موفق باشید.

8. سلام
    من تازه ازدواج کردم. به پیشنهاد خودم و با همسرم برای گرفتن برگه سلامت به پزشک مراجعه کردم. دکتر نوع پرده را در برگه به این صورت نوشته (پرده کاملا سالم حلقوی با تیغه عمودی ضخیم )
    من یکی دو سال پیش برای آگاهی خودم ، به دکتر رفته بودم و آن دکتر نوع پرده را ( هلالی ) تشخیص داده بود.
    چطور ممکنه نوع پرده بعد از یکسال تغییر کنه ؟آیا دکترها اشتباه تشخیص دادند یا این دو نوع پرده شبیه همند؟

9. سلام
    من در دوران راهنمایی خودارضایی داشتم که یک بار یک شیء رو داخل واژنم کردم که مقداری خون اومد البته لبه اون شی تیز بود و چندین مرتبه هم انگشتانم رو وارد واژنم کردم
    حالا که عقدکردم به دکتر مراجعه کردم و در کمال تعجب بهم گفت پرده کاملا سالمه و از نوع حلقوی و گفت از لبه واژن نیم سانت داخل واژنه و گفت خونریزی که دیدم معلوم نیست به چه دلیل بوده
    این سوال برام مطرحه با این همه بلایی که من سر خودم آوردم چطور پردم هنوز سالمه(البته باید بگم هیچ وقت آلت مرد وارد نشده)و آیا ممکنه اون دکتر که اتفاقا یکی از مشهورترین دکترای شهرمون هم هست اشتباه کرده باشه؟

10. narges62 نوشته است: سلام
    من در دوران راهنمایی خودارضایی داشتم که یک بار یک شیء رو داخل واژنم کردم که مقداری خون اومد البته لبه اون شی تیز بود و چندین مرتبه هم انگشتانم رو وارد واژنم کردم
    حالا که عقدکردم به دکتر مراجعه کردم و در کمال تعجب بهم گفت پرده کاملا سالمه و از نوع حلقوی و گفت از لبه واژن نیم سانت داخل واژنه و گفت خونریزی که دیدم معلوم نیست به چه دلیل بوده
    این سوال برام مطرحه با این همه بلایی که من سر خودم آوردم چطور پردم هنوز سالمه(البته باید بگم هیچ وقت آلت مرد وارد نشده)و آیا ممکنه اون دکتر که اتفاقا یکی از مشهورترین دکترای شهرمون هم هست اشتباه کرده باشه؟

سلام

شما خانم ها گاهی خیلی عجیب هستید .
    یک عمر خودتون رو می خورید که نکنه اونروز که افتادم بکارت از بین رفته باشه ؟ نکنه اونروز که خندیدم ... نکنه اونروز که پسته با دندون شکستم ... و ...
    بعد می رید دکتر و متخصص می گه که بکارتتون سالمه اونوقت شروع می کنید
    نکنه اشتباه کرده ؟ نکنه عینکشو نزده بوده ؟ نکنه حواسش پرت بوده ؟ نکنه ....

خانم عزیز بکارت شما سالمه . نمی دونم بگم خوشحال باشید یا نه اما سالمه بهرحال
    اونروزم احتمالا جدار مهبل رو خراشیدید که خون اومده و از همه مهمتر دیگه اگر قرار بود با 4 تا انگولک از بین بره که الان 99% دخترای ما نباید بکارت می داشتن
    حساس نباشید روی این چیزا

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  11. سلام...میشه بگید وقتی پرده حلقوی ساده پاره شه خود شخص میتونه تشخیص پارگی اونو بده البته بجز علامت خونریزی؟آیا شخص وقتی پردشو از دست بده از همونجایی که پرده پاره شده احساس سوزش و درد داره؟مرسی

12. من 24 سالمه مجردم وبه تشخیص پزشک تازه متوجه پاره بودن پرده بکارتم شدمو سخت متعجب.چون کاری نکردم.آیا میشه علت پارگی مشخص کرد؟
    1 نکته :من مبتلا به بیماری توکسوپلاس موز هستم.آیا میتونه تاثیر داشته باشه؟

13. ana67 نوشته است: سلام...میشه بگید وقتی پرده حلقوی ساده پاره شه خود شخص میتونه تشخیص پارگی اونو بده البته بجز علامت خونریزی؟آیا شخص وقتی پردشو از دست بده از همونجایی که پرده پاره شده احساس سوزش و درد داره؟مرسی

خیر به هیچ وجه خود شخص نمیتونه این کارو بکنه. تشخیص نوع پرده و آسیب احتمالی تنها با مراجعه به پزشک امکان داره.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  14. AdAmAkjoon نوشته است: من 24 سالمه مجردم وبه تشخیص پزشک تازه متوجه پاره بودن پرده بکارتم شدمو سخت متعجب.چون کاری نکردم.آیا میشه علت پارگی مشخص کرد؟
    1 نکته :من مبتلا به بیماری توکسوپلاس موز هستم.آیا میتونه تاثیر داشته باشه؟

علت پارگی قابل تشخیص هستش
    به نظر من اگر جسمی وارد واژن نکردید برای تشخیص دوبار ب پزشک دیگر مراجعه کنید
    تا زمانی که جسمی وارد واژن نشه بکارت از بین نمیره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  15. ببخشید اگرپرده ای پاره شده باشه بدون اینکه قبلش دکتر برای تشخیص نوع پرده رفته باشه , ایا بعداز پارگی باز هم امکان تشخیص نوع پرده با رفتن به دکتر می شود؟یا چون از بین رفته قابل تشخیص نیست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 23
رفتن به صفحه :    ... 19   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید