شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. ببخشید من یه سوال داشتم
    من و خانومم تو دوران قبل عقد هستیم یه تماس جنسی پر خطر داشتیم تشریحش میکنم براتون که بهمون کمک کنید
    خانومم کیست داره از قرص زد بارداری استفاده میکنه یاسمین میگه نوع خوبیم هست(خارجی)تو روز 15 16 بعد از پریود ما رابطه داشتیم از اونجاکه قرص مصرف میکرد خیالمون راحت بود ولی از طرفیم 4 5 روز قبل رابطه انتی بیوتیک هم مصرف کرده بود که من شنیدم ممکنه اصر قرص هارو کم کنه از کاندوم هم استفاده کردیم اما چون دخول نداشتیم و فقط تماس الت ها بود بعد از انزال من که منی داخل کاندوم ریخته شد با ادامه کارمون تا انزال خانومم این کار رو ادامه دادیم که بعد از انزال خانومم متوجه شدیم منی از کاندوم بیرون ریخته در اقر فشار تماس الت ها و مقداری روی الت خانومم ریخته حالا از نظر شما احتمال بارداری چقدر هست؟ما برای ازمایش میخواستیم بریم گفتیم این 2هفته رو هم صبر کنیم تا اگه پریود شدن نریم دیگه اگه بعد از این 2هفته رفتیم و اتفاقی افتاده بود ما باید چی کار کنیم؟

2. دوستان ایا اموکسی سیلین500 هم جزء انتی بیوتیک هایی که رو این قرص های یاسمین اثر میزاره هست؟

3. سلام.
    من مدت 2 سال هست كه ازدواج كردم و 9 ماه قبل جنينم رو در 2ماهگي سقط كردم و كورتاژ شدم. بعد از كورتاژ پريود منظمي داشتم و تا 2 ماه قرص جلوگيري مصرف ميكردم. بعد از اون هم پريود منظمي داشتم بجز 1 يا 2 بار كه فكر ميكنم به علت استرس زياد يا بي فعاليتي بود كه هيچ مشكل تخمداني هم نداشتم. الان مدت 2 ماه هست كه تصميم به بارداري گرفتم و اين دو ماه پريودم 10 روز عقب افتاد . قبل از پريود كمردرد شديد داشتم و با كمترين پياده روي كمردرد ميگرفتم و مجبور به استراحت ميشدم. حالت داغي زيادي از كم به پايين داشتم و سرگيجه همراه با خواب آلودگي زياد و لي ماه قبل كه حامله نبودم و خوني كه اومد بيشتر تيره بود و مثل دفعات قبل از خون روشن خبري نبود و مدت روزهاي پريودم هم كمتر شده بود. ديروز هم بعد از 10 روز پريود شدم و آزمايش حاملگي كه دو روز قبل انجام دادم هم منفي بود. قبل از پريود و تا وقتي پريودم شروع نشده بود كمردرد زياد داشتم همراه با سرگيجه و خواب آلودگي زياد و احساس گرما در كمر و زير شكمم ولي ديروز پريودم شروع شده و كمردردم از بين رفته ولي كمي خون تيره داشتم و بصورت كم و بيشتر لخته هاي قهوه اي رنگ يا ترشحات قهوه اي رنگ هست به نظر شما مشكل چي ميتونه باشه؟

4. سلام
    سايت خيلي قشنگ و مفيدي داريد.
    من 20 سالمه و هميشه پريودي نامظمي دارم ، هميشه از پيشگيري طبيعي استفاده مي كنم. گاهي شده كه تا 12 روز هم ژريوديم عقب زده است اما باردار نبودم
    اين بار 10 روز از پريوديم گذشته اما من پريود نشدم چون در دوره نامزدي به سر مي برم ترس از حاملگي دارم لطفا راهنماييم كنيد.

5. saba_blackgirl نوشته است: سلام
    من 20 سالمه و هميشه پريودي نامظمي دارم ، هميشه از پيشگيري طبيعي استفاده مي كنم. گاهي شده كه تا 12 روز هم ژريوديم عقب زده است اما باردار نبودم
    اين بار 10 روز از پريوديم گذشته اما من پريود نشدم چون در دوره نامزدي به سر مي برم ترس از حاملگي دارم لطفا راهنماييم كنيد.

دوست عزیز خب از بیبی چک استفاده کن. چون پریود نا منظمی داری نمیشه زمان تخمک گذاری مشخص کرد.برای اینکه خیالت راحت شه از بیبی چک استفاده کن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. saba_blackgirl نوشته است: سلام

پیشگیری طبیعی هم درصد خطای بالایی داره چون احتمال ریخته شدن پیشاب هست.در ضمن شما نگفتین که چه روزی از سیکلتون نزدیکی داشتین.به هر حال این 10 روز تاخیر قابل پیگیری است

7. saya1363

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من ماه پیش برای بارداری اقدام کردم ولی جواب منفی شد.
    پزشکم دستور داد کلومیفن را از روز 5 قاعدگی بخورم
    ولی من فراموش کردم و در صبح 6 پریودم خوردم آیا این اشکال وضرر  ندارد ؟
    چند روز بعد از خوردن 5 عدد از قرص ها (یعنی چند روز بعد از روز 10 سیکلم) اقدام برای بارداری کنم مناسبتر است؟
    ممنون میشوم اگر جوابم را بدهید.
    با تشکر

8. rosemary

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام
    يه سوال از خدمت آقا ي دكتر و بقيه دوستان داشتم
    مي خواشتم بدونم اگه يه خانوم كه سابقه كيست نداشته باشه اگه تا نزديكاي زمان قاعده گيش ترشحات شفاف تخمك گذاري رو نداشته باشه معنيش اينه كه بارداره؟!!!

9. با سلام خسته نباشید من 2بار پشت سرهم از روش اورژانسی استفاده کردم پریودیم تموم شد روز بعدش از روش اورژانسی استفاده کردم ضرر نداره؟نامزد هم هستم

10. marjanox نوشته است: با سلام خسته نباشید من 2بار پشت سرهم از روش اورژانسی استفاده کردم پریودیم تموم شد روز بعدش از روش اورژانسی استفاده کردم ضرر نداره؟نامزد هم هستم

دوست عزیز
    شما برای پیشگیری از بارداری می تونید از روش های مختلف و مطمئن استفاده کنید که دیگه لازم نیست بدلیل استرس از روش اورژانسی استفاده کنید

11. سلام من با نامزدم نزديكي داشتم 3روز پيش و دخول انجام نشد و از كاندوم استفاده شد و آلت جفتمون به هم نزديك شده و مالش صورت گرفت بدون دخول ولي بعد از دو روز نامزدم زير شكمش درد گرفته و ما ميترسيم با وجود كاندوم و بدون دخول احتمال بارداري وجود داره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

12. ehsan13637 نوشته است: سلام من با نامزدم نزديكي داشتم 3روز پيش و دخول انجام نشد و از كاندوم استفاده شد و آلت جفتمون به هم نزديك شده و مالش صورت گرفت بدون دخول ولي بعد از دو روز نامزدم زير شكمش درد گرفته و ما ميترسيم با وجود كاندوم و بدون دخول احتمال بارداري وجود داره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

احتمال بارداری به هیچ وجه نیست!!!

13. سلام
    دارم میمیرم از ترس
    من امشب با دوست دخترم بیرون بودم ک یهو...
    بد من الاتمو داخل ندازشتم شاید یه لحظه بیشتر در حد مالش اونم یه لحظه منیم نیومد اصلا اما اون آبی ک قبل منی میاد امده بود ک من پاکش کرده بودم من اولین بارم اینکارارو میکنم میترسم ترس دارم میمیرم ک خدای نکرده...... زبونم لال
    کمک کنید امکان داره بار دار بشه؟؟میترسممم خواهشا زودتر

14. sami021 نوشته است: سلام
    دارم میمیرم از ترس
    من امشب با دوست دخترم بیرون بودم ک یهو...
    بد من الاتمو داخل ندازشتم شاید یه لحظه بیشتر در حد مالش اونم یه لحظه منیم نیومد اصلا اما اون آبی ک قبل منی میاد امده بود ک من پاکش کرده بودم من اولین بارم اینکارارو میکنم میترسم ترس دارم میمیرم ک خدای نکرده...... زبونم لال
    کمک کنید امکان داره بار دار بشه؟؟میترسممم خواهشا زودتر

امکان بارداری نیست
    شما هم بهتره کلمه روش های پیشگیری از بارداری رو در سایت جستجو و با مطلالعه اون می تونید برای جلوگیری از استرس و بروز هرگونه مشکلی از این روش ها استفاده کنید

15. سلام
    من سه بار از بي بي چك استفاده كردم ولي دو بار منفي و يك بار هم خطي ظاهر نشد امروز 11 روز شد و من هنوز هم پريود نشدم،

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 69
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید