شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. نمی دونم می تونم اینجا سوالم و مطرح کنم یا نه<xml><o></o>

من 2 آبان ماه رابطه بدون دخولی را داشتم که آب منی هم بیرون ریخته شد و در همین حین من بعلت کیست از قرص سیپروترون کامپاند استفاده می کردم بعد از اون رابطه تا الان من 4بار پریود شدم در زمان معین ولی ممکن بود 1-2روز جلو بندازم من قبلا در مورد احتمال بارداری اینجا سوال کردم که همه دوستان گفتن احتمال بارداری اصلا وجود نداره! من با اینکه خودم هم در این مورد اطلاعات دارم و میدونم بارداری غیر ممکنه ولی دچار وسواس فکری شدم و همش فکر می کنم باردارم و چون 2 ماه  نامزدیم بهم خورده حتی می ترسم اینو به خانوادم بگم در ضمن من بعلت افسردگی دکتر بهم قرص فلوکسیتین تجویز کرده ، لطفا بگین چطور از شر این فکر نجات پیدا کنم؟چون خبلی اذیتم می کنه و باعث میشه استرس بگیرم و فشار بالا روی 14 میره و بعضی وقتا خیلی پایین در حد 6 که  دکتر گفته بخاطر فشار عصبی هست.لطفا راهنماییم کنید چون  خیلی عذابم میده

2. sayee نوشته است:
    نمی دونم می تونم اینجا سوالم و مطرح کنم یا نه<xml><o></o>

من 2 آبان ماه رابطه بدون دخولی را داشتم که آب منی هم بیرون ریخته شد و در همین حین من بعلت کیست از قرص سیپروترون کامپاند استفاده می کردم بعد از اون رابطه تا الان من 4بار پریود شدم در زمان معین ولی ممکن بود 1-2روز جلو بندازم من قبلا در مورد احتمال بارداری اینجا سوال کردم که همه دوستان گفتن احتمال بارداری اصلا وجود نداره! من با اینکه خودم هم در این مورد اطلاعات دارم و میدونم بارداری غیر ممکنه ولی دچار وسواس فکری شدم و همش فکر می کنم باردارم و چون 2 ماه  نامزدیم بهم خورده حتی می ترسم اینو به خانوادم بگم در ضمن من بعلت افسردگی دکتر بهم قرص فلوکسیتین تجویز کرده ، لطفا بگین چطور از شر این فکر نجات پیدا کنم؟چون خبلی اذیتم می کنه و باعث میشه استرس بگیرم و فشار بالا روی 14 میره و بعضی وقتا خیلی پایین در حد 6 که  دکتر گفته بخاطر فشار عصبی هست.لطفا راهنماییم کنید چون  خیلی عذابم میده

دوست خوبم
    نمیدونم شما به چی اعتماد داری که بگم به اون اتکا کن
    یک بار پریودی برای مطمئن شدن کافیه چه برسه به 4 بار
    رابطه شما اصلا جوری نبوده که بخوای بترسی و کسی تاکنون اینجوری باردار نشده
    شما از قرص سیپروترون استفاده می کردی که خودش یه قرص پیشگیری هم هست و اگه منی هم بریزه کسی باردار نمیشه
    و اخر اگه دوستان هر جوری به شما راهنمایی بدن باز تا خودت کمک نکنی نمیشه باز استرس میگیری

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. sayee نوشته است:

من 2 آبان ماه رابطه بدون دخولی را داشتم که آب منی هم بیرون ریخته شد و در همین حین من بعلت کیست از قرص سیپروترون کامپاند استفاده می کردم بعد از اون رابطه تا الان من 4بار پریود شدم در زمان معین ولی ممکن بود 1-2روز جلو بندازم من قبلا در مورد احتمال بارداری اینجا سوال کردم که همه دوستان گفتن احتمال بارداری اصلا وجود نداره! من با اینکه خودم هم در این مورد اطلاعات دارم و میدونم بارداری غیر ممکنه ولی دچار وسواس فکری شدم و همش فکر می کنم باردارم و چون 2 ماه  نامزدیم بهم خورده حتی می ترسم اینو به خانوادم بگم در ضمن من بعلت افسردگی دکتر بهم قرص فلوکسیتین تجویز کرده ، لطفا بگین چطور از شر این فکر نجات پیدا کنم؟چون خبلی اذیتم می کنه و باعث میشه استرس بگیرم و فشار بالا روی 14 میره و بعضی وقتا خیلی پایین در حد 6 که  دکتر گفته بخاطر فشار عصبی هست.لطفا راهنماییم کنید چون  خیلی عذابم
    میده

دوست عزیز
    منم مشکل شما رو داشتم افسردگی و اضطراب و ترس از بارداری
    برای منم دکتر فلوکستین تجویز کرد بعد از تمام شدن دورش خیلی بهتر شدم، شمام تحمل کنید خوب میشید
    سعی کنید خودتون مشغول نگه دارید، غیر این باشه اضطراب مشکلات معده ، لرزش و خیلی عوارض دیگه داره و حتی ممکنه افسردگی بیاره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. zohret نوشته است:
    farzaneh_teh_25 نوشته است: سلام من 25 دارم.
    دارای قاعدگی منظم 28 روزه هستم، آخرین دوره از تاریخ 27 دی شروع شد و 4 بهمن تمام شد.
    در روز 10 بهمن نزدیکی محافظت نشده ای داشتم(11 روز پیش) که البته مایع منی داخل ریخته نشد ، اما در مورد پیشاب شک دارم و همچنین مایع منی روی ناحیه تناسلی من ریخته شد.
    از دو روز بعد از آن حالت تهوع کم، دل درد و حالاتی مثل پریود دارم و احساس میکنم شکمم بزرگ شده.
    امشب (21 بهمن) تست بیبی چک دادم و منفی شد.
    من 5 ماهه ازدواج کردم و آن رابطه اولین نزدیکی موفق ما بود.
    آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

دوست گرامي اولا تهوع بارداري دو روز بعد از رابطه شروع نميشود مطمئنا اين تهوع به بارداري مربوط نميشود وميتواند به خاطر استرس يا مشكل گوارشي باشد.تست بي بي چكو هم زود انجام داديد حداقل2تا 5روز از زماني كه بايد پريود ميشديد بايد بگذرد(همان 27بهمن به بعد)
    اگر مشكوك هستيد در زمان مناسب يا بي بي چكو تكرار كنيد يا ازمايش خون
    (در صورت پريود نشدن نه زودتر) انجام دهيد

با سلام دوباره، من امشب (23 بهمن ) لکه خون دیدم، دلیلش چی می تونه باشه؟

5. سلام،
    من 26 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 16-10-89 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 3-10-89 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: منی داخل ریحته نشد ولی الان برای اولین بار دوره من نامنظم شده و امروز که 24-11-89 است هنوز خونریزی ندارم در صورتی که باید 16 تا 18 -11-89 شروع میشد.
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

6. farzaneh_teh_25 نوشته است:
    zohret نوشته است:
    farzaneh_teh_25 نوشته است: سلام من 25 دارم.
    دارای قاعدگی منظم 28 روزه هستم، آخرین دوره از تاریخ 27 دی شروع شد و 4 بهمن تمام شد.
    در روز 10 بهمن نزدیکی محافظت نشده ای داشتم(11 روز پیش) که البته مایع منی داخل ریخته نشد ، اما در مورد پیشاب شک دارم و همچنین مایع منی روی ناحیه تناسلی من ریخته شد.
    از دو روز بعد از آن حالت تهوع کم، دل درد و حالاتی مثل پریود دارم و احساس میکنم شکمم بزرگ شده.
    امشب (21 بهمن) تست بیبی چک دادم و منفی شد.
    من 5 ماهه ازدواج کردم و آن رابطه اولین نزدیکی موفق ما بود.
    آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

دوست گرامي اولا تهوع بارداري دو روز بعد از رابطه شروع نميشود مطمئنا اين تهوع به بارداري مربوط نميشود وميتواند به خاطر استرس يا مشكل گوارشي باشد.تست بي بي چكو هم زود انجام داديد حداقل2تا 5روز از زماني كه بايد پريود ميشديد بايد بگذرد(همان 27بهمن به بعد)
    اگر مشكوك هستيد در زمان مناسب يا بي بي چكو تكرار كنيد يا ازمايش خون
    (در صورت پريود نشدن نه زودتر) انجام دهيد

با سلام دوباره، من امشب (23 بهمن ) لکه خون دیدم، دلیلش چی می تونه باشه؟

دوست عزیز یک آزمایش خون بدید چون مشکوک هست اگر باردار نبودید، . آنوقت ممکنه تعادل هرمونیتون بهم ریخته باشه.

7. royad نوشته است:
    sayee نوشته است:

من 2 آبان ماه رابطه بدون دخولی را داشتم که آب منی هم بیرون ریخته شد و در همین حین من بعلت کیست از قرص سیپروترون کامپاند استفاده می کردم بعد از اون رابطه تا الان من 4بار پریود شدم در زمان معین ولی ممکن بود 1-2روز جلو بندازم من قبلا در مورد احتمال بارداری اینجا سوال کردم که همه دوستان گفتن احتمال بارداری اصلا وجود نداره! من با اینکه خودم هم در این مورد اطلاعات دارم و میدونم بارداری غیر ممکنه ولی دچار وسواس فکری شدم و همش فکر می کنم باردارم و چون 2 ماه  نامزدیم بهم خورده حتی می ترسم اینو به خانوادم بگم در ضمن من بعلت افسردگی دکتر بهم قرص فلوکسیتین تجویز کرده ، لطفا بگین چطور از شر این فکر نجات پیدا کنم؟چون خبلی اذیتم می کنه و باعث میشه استرس بگیرم و فشار بالا روی 14 میره و بعضی وقتا خیلی پایین در حد 6 که  دکتر گفته بخاطر فشار عصبی هست.لطفا راهنماییم کنید چون  خیلی عذابم
    میده

دوست عزیز
    برای منم دکتر فلوکستین تجویز کرد بعد از تمام شدن دورش خیلی بهتر شدم، شمام تحمل کنید خوب میشید
    سعی کنید خودتون مشغول نگه دارید، غیر این باشه اضطراب مشکلات معده ، لرزش و خیلی عوارض دیگه داره و حتی ممکنه افسردگی بیاره

دقیقا الان مشکل مشکل معده پیدا کردم و نمی تونم زیاد غذا بخورم چون همش میسوزه معده ام و می خوام بالا بیارم ،ببخشید شما چه مدت فلوکستین مصرف کردین خوب شدین؟ من الان 2هفته میشه مصرف می کنم

8. redlove نوشته است: سلام،
    من 26 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 16-10-89 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 3-10-89 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: منی داخل ریحته نشد ولی الان برای اولین بار دوره من نامنظم شده و امروز که 24-11-89 است هنوز خونریزی ندارم در صورتی که باید 16 تا 18 -11-89 شروع میشد.
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

دوست عزیز یعنی شما قبل از پریودیتون رابطه داشتید؟
    اگه اینجوری باشه که دیگه جای نگرانی نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. sayee نوشته است:
    royad نوشته است:
    sayee نوشته است:

میده

دوست عزیز

دقیقا الان مشکل مشکل معده پیدا کردم و نمی تونم زیاد غذا بخورم چون همش میسوزه معده ام و می خوام بالا بیارم ،ببخشید شما چه مدت فلوکستین مصرف کردین خوب شدین؟ من الان 2هفته میشه مصرف می کنم

60 تا قرص نوشت روزی دو تا که رو به آخر گفت کمش کن روزی یکی بعد یک روز در میان که یکدفعه قطع نشه
    من ولی 10 تای آخر رو نخوردم
    بیشتر فلوکستین این مهمه که سرگرم بمونید، برای من ترم که شروع شد و دیگه وقت آزاد برای فکرکردن نداشتم هم کمک بزرگی بود
    دوست عزیز شما باردار نیستد ، وقت بیشتری برای بیرون رفتن با دوستاتون بذارید
    ، فیلم ها و کتاب های غیر رومنس را استفاده کنید برید واسه خودتون خریدهای کوچیک انچام بدید
    موفق باشید.

10. سلام

من و خانمم 4روز بعد از اتمام خونریزیشون با هم رابطه مشکوک داشتیم و ایشون از روش اورژانسی استفاده کردن و 2 قرص لوونورژسترل خوردن و الان که هنوز 10و12 روز به پریودشون مونده چند ساعتی خونریزی داشتنن و خونش قهوه ای تیره بود و بعد قطع شد.میخاستم ببینم دلیلش چی میتونه باشه.آیا مصرفه قرص ها باعث شده؟ضمنا دوره هایه 27و28روزه منظم دارند.

با تشکر

11. hooman_2010 نوشته است: سلام

من و خانمم 4روز بعد از اتمام خونریزیشون با هم رابطه مشکوک داشتیم و ایشون از روش اورژانسی استفاده کردن و 2 قرص لوونورژسترل خوردن و الان که هنوز 10و12 روز به پریودشون مونده چند ساعتی خونریزی داشتنن و خونش قهوه ای تیره بود و بعد قطع شد.میخاستم ببینم دلیلش چی میتونه باشه.آیا مصرفه قرص ها باعث شده؟ضمنا دوره هایه 27و28روزه منظم دارند.

با تشکر

بله علت خونریزی مصرف قرصهاست که ایجاد پریود کاذب کرده.ضمنا خانومتون 12 روز دیگه پریود نمیشن.مصرف این قرصها پریود را تا یکی دو دوره بهم میزنه. در واقع قرصها باعث شده ایشون الان به جای 12 روز دیگه خونریزی داشته باشن.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. rosemary

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    يكي از دوستان من در روز 10 پريودي نزدي حفظت نشده اي داشته ولي مي گه هردو لباس زير داشتن و از ريخته نشدن مني مطمعنه ولي از پيش آب نه !
    با توجه به اينكه پريودي اون تقريبا 30 روزه هست امكان با رداري اون چقدره ؟
    از هيچ قرصي هم استفاده نكرده .

13. rosemary نوشته است: يكي از دوستان من در روز 10 پريودي نزدي حفظت نشده اي داشته ولي مي گه هردو لباس زير داشتن و از ريخته نشدن مني مطمعنه ولي از پيش آب نه !
    با توجه به اينكه پريودي اون تقريبا 30 روزه هست امكان با رداري اون چقدره ؟
    از هيچ قرصي هم استفاده نكرده .

با داشتن لباس زیر بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام.من یکسال ازدواج کردم و همیشه پریودهای نامنظم بیش از 30 روز دوره داشتم و دوره 5 تا 7 روزه. مشکل کمکاری تیروئید هم دارم که قرص مصرف میکنم. همیشه از کاندوم برای پیشگیری استفاده کردیم ولی این دوره من 6دی1389 پریود شدم و تا حالا پریود نشده ام.سه بار از بیبی چک استفاده کردم که آخریش 21 بهمن بوده و جواب هرسه منفی بود.دیروز دکتر رفتم و دوتا آمپول پرژسترون 50 زدم که تا حالا تاثیری نداشته.کمی درد کمر و شکم دارم ولی قابل توجه نیست.بهرحال آمادگی بارداری رو ندارم!نگرانم و نمی دونم که باردار هستم یا نه!سابقه کیست تخمدان هم دارم. ولی فکر نمی کنم که رفتارجنسی مشکوک و مشکل داری داشته بوده باشم!
    نظری دارید که کمکم کنه؟

15. mino22 نوشته است:
    سلام.من یکسال ازدواج کردم و همیشه پریودهای نامنظم بیش از 30 روز دوره داشتم و دوره 5 تا 7 روزه. مشکل کمکاری تیروئید هم دارم که قرص مصرف میکنم. همیشه از کاندوم برای پیشگیری استفاده کردیم ولی این دوره من 6دی1389 پریود شدم و تا حالا پریود نشده ام.سه بار از بیبی چک استفاده کردم که آخریش 21 بهمن بوده و جواب هرسه منفی بود.دیروز دکتر رفتم و دوتا آمپول پرژسترون 50 زدم که تا حالا تاثیری نداشته.کمی درد کمر و شکم دارم ولی قابل توجه نیست.بهرحال آمادگی بارداری رو ندارم!نگرانم و نمی دونم که باردار هستم یا نه!سابقه کیست تخمدان هم دارم. ولی فکر نمی کنم که رفتارجنسی مشکوک و مشکل داری داشته بوده باشم!
    نظری دارید که کمکم کنه؟

بعد از تزریق آمپول پرژسترون  معمولا 2 3 روزی طول میکشه تا پریود شروع بشه، بیبی چک هم در زمان درست استفاده شده و منفی بوده،
    نگران نباشید تا تاخیرتون بیشتر نشه.
    با توجه به شرح حالی که از خودتون دادین بی نظمی دور از انتظار هم نیست.
    باز اگه شک دارین آزمایش بتا بدین

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 24 از 69
رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید