شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. rosemary

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام
    لطفا آقای دکتر نیز نظر بدهند
    یکی از دوستان من در روز 10 پریودی نزدیکی پیش گیری نشده ای داشته ولی هر دو آنها لباس زیر داشتند
    دوستم می گوید از اینه منی به لباس او نخورده مطمئنه ولی از پیش آب مطمئن نیست
    با توجه به اینکه پریودی دوست من نا منظم هست احتمال بارداری اون چقدره ؟
    از هیچ قرصی هم بعد از نزدیکی استفاده نکرده .

2. سلام دکتر خسته نباشید.
    من در پست قبلیم نوشته بودم با وجود خوردن قرص اورژانسی باردار شدم.به دکتر مراجعه کردم و با توجه به افزایش پیدا نکردنه تیتر بتا ی من به طوری که در هفته ی 4 بارداری بودم ولی با دادن تست روزانه تیتر فقط در حد 500 و 600 بود و در سونو هم هیچ اثری از حاملگی نبود،دکتر تشخیص حاملگی خارج از رحمی یا حاملگی پوچ را برای من داد.با وجود این گفت تا شنبه صبر کنم بعد دوباره برم پیشش.حالا دکتر من از روز 3شنبه دچار خونریزی شدم،خونریزی کم اما سیاه رنگ با درد شدید در ناحیه زیر شکم و پایین.البته درد قابل تحمل است و بیشتر حالت انقباض دارد.
    میخواستم بدونم دکتر اگه این حاملگی خارج از رحم باشه خودش کاملا دفع میشه؟
    نیاز به کورتاژ یا مصرف دارو و امپول پیدا نمیکنم؟
    بعدم میخواستم بدونم اگه بخوام 5 ماهه دیگه باردار بشم خطری منو تهدید نمیکنه؟
    سوال دیگمم اینه که تا چه مدت معمولا خونریزی ادامه داره؟
    با تشکر و ممنون از شما.

3. rosemary نوشته است: باسلام
    لطفا آقای دکتر نیز نظر بدهند
    یکی از دوستان من در روز 10 پریودی نزدیکی پیش گیری نشده ای داشته ولی هر دو آنها لباس زیر داشتند
    دوستم می گوید از اینه منی به لباس او نخورده مطمئنه ولی از پیش آب مطمئن نیست
    با توجه به اینکه پریودی دوست من نا منظم هست احتمال بارداری اون چقدره ؟
    از هیچ قرصی هم بعد از نزدیکی استفاده نکرده .

دوست عزیز
    نمیشه به این نوع رابطه نزدیکی گفت
    پس احتمال بارداری هم وجود نداره

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. mehrsana نوشته است: سلام دکتر خسته نباشید.
    من در پست قبلیم نوشته بودم با وجود خوردن قرص اورژانسی باردار شدم.به دکتر مراجعه کردم و با توجه به افزایش پیدا نکردنه تیتر بتا ی من به طوری که در هفته ی 4 بارداری بودم ولی با دادن تست روزانه تیتر فقط در حد 500 و 600 بود و در سونو هم هیچ اثری از حاملگی نبود،دکتر تشخیص حاملگی خارج از رحمی یا حاملگی پوچ را برای من داد.با وجود این گفت تا شنبه صبر کنم بعد دوباره برم پیشش.حالا دکتر من از روز 3شنبه دچار خونریزی شدم،خونریزی کم اما سیاه رنگ با درد شدید در ناحیه زیر شکم و پایین.البته درد قابل تحمل است و بیشتر حالت انقباض دارد.
    میخواستم بدونم دکتر اگه این حاملگی خارج از رحم باشه خودش کاملا دفع میشه؟
    نیاز به کورتاژ یا مصرف دارو و امپول پیدا نمیکنم؟
    بعدم میخواستم بدونم اگه بخوام 5 ماهه دیگه باردار بشم خطری منو تهدید نمیکنه؟
    سوال دیگمم اینه که تا چه مدت معمولا خونریزی ادامه داره؟
    با تشکر و ممنون از شما.

سلام

حاملگی خارج رخمی بسیار خطرناک است خود به خود هم دفع نمیشود و نیاز به دارو یا عمل جراحی است

با توجه به صلاحدید متخصص

حتما موضوع را پیگیری کنید

برای بارداری هم پس از معاینه و آزمایشهای لازم پزشکتان به شما خواهد گفت کی برای بارداری مجدد اقدام کنید

و آیا خطری شما را تهدید می کند یا خیر.

اگر مشکل شما بارداری خارج رحمی باشد خونریزی خود به خود بند نمی آید و نیاز به مداخله پزشک است

درباره بارداری خارج رحمی این پست را بخوانید

حاملگي خارج از رحم ، دلایل و علایم

موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام من 25 دارم.
    دارای قاعدگی منظم 28 روزه هستم، آخرین دوره از تاریخ 27 دی شروع شد و 4 بهمن تمام شد.
    در روز 10 بهمن نزدیکی محافظت نشده ای داشتم(11 روز پیش) که البته مایع منی داخل ریخته نشد ، اما در مورد پیشاب شک دارم و همچنین مایع منی روی ناحیه تناسلی من ریخته شد.
    از دو روز بعد از آن حالت تهوع کم، دل درد و حالاتی مثل پریود دارم و احساس میکنم شکمم بزرگ شده.
    امشب (21 بهمن) تست بیبی چک دادم و منفی شد.
    من 5 ماهه ازدواج کردم و آن رابطه اولین نزدیکی موفق ما بود.
    آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

6. rezo2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    farzaneh_teh_25 نوشته است: سلام من 25 دارم.
    دارای قاعدگی منظم 28 روزه هستم، آخرین دوره از تاریخ 27 دی شروع شد و 4 بهمن تمام شد.
    در روز 10 بهمن نزدیکی محافظت نشده ای داشتم(11 روز پیش) که البته مایع منی داخل ریخته نشد ، اما در مورد پیشاب شک دارم و همچنین مایع منی روی ناحیه تناسلی من ریخته شد.
    از دو روز بعد از آن حالت تهوع کم، دل درد و حالاتی مثل پریود دارم و احساس میکنم شکمم بزرگ شده.

ببخشید من جواب میدم البته دوستان باید تایید کنن...

شما دقیقا تو زمانهای پر خطر رابطه داشتین...شکم گنده شدن که ربطی به حاملگی نداره.....

به هر حال احتمال حاملگی با پیشاب در روزهای پرخطر وجود داره( اگه پیشاب وارد شده باشه) برای اطمینان از تست خون استفاده کنید..

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. farzaneh_teh_25 نوشته است: سلام من 25 دارم.

دوست گرامي اولا تهوع بارداري دو روز بعد از رابطه شروع نميشود مطمئنا اين تهوع به بارداري مربوط نميشود وميتواند به خاطر استرس يا مشكل گوارشي باشد.تست بي بي چكو هم زود انجام داديد حداقل2تا 5روز از زماني كه بايد پريود ميشديد بايد بگذرد(همان 27بهمن به بعد)
    اگر مشكوك هستيد در زمان مناسب يا بي بي چكو تكرار كنيد يا ازمايش خون
    (در صورت پريود نشدن نه زودتر) انجام دهيد

8. سلام
    ممنون از راهنماییتون
    چند تا سوال داشتم
    شما از نوع رابطه می گین امکان نداره باردار باشه یا به خاطر پریود شدنش؟
    چرا سه بار پشت هم پریودش یک هفته تاخیر داشته و دردناک تر شده و لکه بینی قبل و بعدش بیشتر شده؟ آیا ربطی  به بارداری داره؟
    تو همین سایت نوشته "
    اگر بعد از یک رابطه جنسی در هر زمانی، زن پریود شود (خونریزی همانند دوره های قبلی در وی رخ دهد) به معنی عدم بارداری است.
    " الان با توضیحاتی که من دادم خونریزی نامزدم متفاوت از قبل محسوب میشه؟
    امکان داره این خونریزیها پریود نباشن در حالی که نامزدم فکر میکنه پریودن و درد و خونریزیش مثل پریوده؟
    نا گفته نمونه که پریوده قبل رابطمون 2 هفته تاخیر داشته.
    آیا نیاز هست بره دکتر؟
    خیلی ممنونم از لطفتون

9. mohsen8375 نوشته است: سلام
    ممنون از راهنماییتون
    چند تا سوال داشتم
    شما از نوع رابطه می گین امکان نداره باردار باشه یا به خاطر پریود شدنش؟
    چرا سه بار پشت هم پریودش یک هفته تاخیر داشته و دردناک تر شده و لکه بینی قبل و بعدش بیشتر شده؟ آیا ربطی  به بارداری داره؟
    تو همین سایت نوشته "
    اگر بعد از یک رابطه جنسی در هر زمانی، زن پریود شود (خونریزی همانند دوره های قبلی در وی رخ دهد) به معنی عدم بارداری است.
    " الان با توضیحاتی که من دادم خونریزی نامزدم متفاوت از قبل محسوب میشه؟
    امکان داره این خونریزیها پریود نباشن در حالی که نامزدم فکر میکنه پریودن و درد و خونریزیش مثل پریوده؟
    نا گفته نمونه که پریوده قبل رابطمون 2 هفته تاخیر داشته.
    آیا نیاز هست بره دکتر؟
    خیلی ممنونم از لطفتون

به هر دو دلیل باید گفت که امکان بارداری وجود نداره. در مورد نوع رابطه تون که احتمال بارداریش در حد 0.001% بیشتر نیست. و پریود شدن ایشون هم حکم قطعی عدم بارداریه.

اگه توجه کنین تو اون جمله گفته شده در هر زمانی، تفاوت این دوره های ایشون هم فقط زمان بوده، منظور از مثل دوره های قبلی اینه که رنگ و غلظت خونریزی، شدتش و سایر مسائل جانبی مربوط به پریود مثل همیشه اتفاق بیفته. که در مورد ایشون هم همین طوره.
    خیر نیازی نیست، این تاخیر ها در پریود طبیعیه و به دلایل مختلف از جمله فشار روحی روانی یا فیزیکی و استرس و اضطراب میتونه بوده باشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. باسلام و عرض خسته نباشید
    در پست قبلی درست به سوال من جواب داده نشد.من بعداز نزدیکی بدون حفاظ درمورد آب منی مطمینم که ریخته نشده ولی پیش منی مطمینم ریخته شده.درست یک روز بعداز این عمل جنسی من پریود شدم به خاطر همین قرصی استفاده نکردم.می خواستم بدونم الان خطر حاملگی دارم؟چطوری میشه از روی خونریزی دوران پریود فهمیدکه طرف حامله نیست؟درضمن در مورد این گوشت یازایده موجود در رحم من چیزی نگفتین که چیه؟و عواقبی هم داره یا نه؟بایدبردارم؟اگربرندارم چی میشه؟
    ممنون می شم کامل جواب بدین و منو از این نگرانی بیرون بیارید.

11. rezo2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    elijun6128 نوشته است: باسلام و عرض خسته نباشید
    در پست قبلی درست به سوال من جواب داده نشد.من بعداز نزدیکی بدون حفاظ درمورد آب منی مطمینم که ریخته نشده ولی پیش منی مطمینم ریخته شده.درست یک روز بعداز این عمل جنسی من پریود شدم به خاطر همین قرصی استفاده نکردم.می خواستم بدونم الان خطر حاملگی دارم؟چطوری میشه از روی خونریزی دوران پریود فهمیدکه طرف حامله نیست؟درضمن در مورد این گوشت یازایده موجود در رحم من چیزی نگفتین که چیه؟و عواقبی هم داره یا نه؟بایدبردارم؟اگربرندارم چی میشه؟
    ممنون می شم کامل جواب بدین و منو از این نگرانی بیرون بیارید.

شما وقتی پریود شدی که دیگه بارداریش چیه؟!!  پس احتمال بارداری 100 درصد منتفیه.

در مورد گوشت زاید هم مسلما برین سونوگرافی داخلی که ببینید اندازه و ججمش چند میلیمتر هستش...بعد از مشورت با پزشک

به عمل یا دست نزدنش مشخص میشه..اگه منظورت فیبروم رحمی هست که والا از هر 3 زن 2 تا دارن چیزه زیاد بدی نیست یعنی

اکثر وقتها به عمل جراحی نیاز نیست. دوستان دیگر بیشتر راهنمایی کنن.

12. سلام و خسته نباشید
    من و نامزدم حدود 8 روز قبل نزدیکی داشتیم اما تا جایی که جفتمون میدونیم مایع ایشون داخل بدن من نشد و فقط رو لباسم ریخت.
    حدود دو ساعت بعد 4تا قرص ال دی مصرف کردم،12 ساعت بعد هم 4تا دیگه اما حدود یک ساعت و نیم بعد از مصرف قرصهای دوم بالا آوردم و کارم به دکتر و دارو کشید.
    من برای اینکه هر ماه پریود بشم دارو مصرف میکنم و الآن حدود 5 روز از مویدی که باید پریود میشدم گذشته اما خبری نشده؛درد دوره قائدگی دارم؛ترشحات مکرر هم دارم اما همچنان از پریود خبری نیست.
    به نظر شما احتمال داره حامله باشم؟
    با تشکر

13. bahare25 نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من و نامزدم حدود 8 روز قبل نزدیکی داشتیم اما تا جایی که جفتمون میدونیم مایع ایشون داخل بدن من نشد و فقط رو لباسم ریخت.
    حدود دو ساعت بعد 4تا قرص ال دی مصرف کردم،12 ساعت بعد هم 4تا دیگه اما حدود یک ساعت و نیم بعد از مصرف قرصهای دوم بالا آوردم و کارم به دکتر و دارو کشید.
    من برای اینکه هر ماه پریود بشم دارو مصرف میکنم و الآن حدود 5 روز از مویدی که باید پریود میشدم گذشته اما خبری نشده؛درد دوره قائدگی دارم؛ترشحات مکرر هم دارم اما همچنان از پریود خبری نیست.
    به نظر شما احتمال داره حامله باشم؟
    با تشکر

اگر مطمئن بودی چیزی وارد نشده نباید قرص مصرف میکردین. اون 4 تای دوم را که خوردی و بالا آوردی باید دوباره تکرار میکردی. در هر صورت 3،4 روز دیگم صبر کن پریود میشی.اگر نشدی برو دکتر

14. سلام

من 25 سال سن دارم در روز دارای سیکل قاعدگی منظمی (28 روزه) هستم . در روز 14 سیکل قاعدگی یه رابطه از مقعد داشتم که نمیدونم منی به واژ« رسیده یا خیر. البته خیلی سریع با دستمال تمیز کردم و بعد از 2 ساعت 2 عدد قرص اچ دی (ساعت 13 ) و 12 ساعت بعد 2 قرص اچ دی دیگر(1 بامداد) خوردم . از ساعت 5 بامداد حالت تهو شدید داشتم و سه بار استفراغ کردم.
    تا یک هفته هم بزاق دهانم زیاد شده بود که الان برطرف شده. امروز روز 22 سیکل قاعدگی م هست (یعنی 8 روز بعد از رابطه جنسی).  کمردرد و لکه بینی هم دارم . خیلی میترسم . چون من پریودی منظمی دارم .
    من توی هفته گذشته روزی دو فنجان دمکرده زعفران غلیظ میخوردم چون شنیدم جنین رو از بین میبره.
    ممکن است من باردار باشم و اون خون لانه گزینی باشه؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم جواب من رو سریع بدید.

15. somayeh_h نوشته است: سلام

من 25 سال سن دارم در روز دارای سیکل قاعدگی منظمی (28 روزه) هستم . در روز 14 سیکل قاعدگی یه رابطه از مقعد داشتم که نمیدونم منی به واژ« رسیده یا خیر. البته خیلی سریع با دستمال تمیز کردم و بعد از 2 ساعت 2 عدد قرص اچ دی (ساعت 13 ) و 12 ساعت بعد 2 قرص اچ دی دیگر(1 بامداد) خوردم . از ساعت 5 بامداد حالت تهو شدید داشتم و سه بار استفراغ کردم.
    تا یک هفته هم بزاق دهانم زیاد شده بود که الان برطرف شده. امروز روز 22 سیکل قاعدگی م هست (یعنی 8 روز بعد از رابطه جنسی).  کمردرد و لکه بینی هم دارم . خیلی میترسم . چون من پریودی منظمی دارم .
    من توی هفته گذشته روزی دو فنجان دمکرده زعفران غلیظ میخوردم چون شنیدم جنین رو از بین میبره.
    ممکن است من باردار باشم و اون خون لانه گزینی باشه؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم جواب من رو سریع بدید.

سلام دوست عزیز
    این لکه بینی ها بدلیل مصرف قرص هاست
    نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 69
رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید