شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. aaraz

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت آقاي دكتر و دوستان
    من و خانمم بعد از عمل جنسي محافظت نشده اقدام به استفاده از روش اورژانسي كرديم. بار اول 2 عدد قرص HD استفاده كردند ولي 12 ساعت بعد يادشون رفت كه 2 عدد ديگه استفاده كنند و 3.5 ساعت بعد(15.5 ساعت بعد از بار اول) متوجه شدند و 2 عدد HD ديگه مصرف كردند. مي خواستم ببينم الان بايد چيكار كنيم؟ آيا 2 عدد ديگه بعد از همون زمان اول بخورند؟ يا12  ساعت بعد از زمان دوم ؟ يا لازم نيست؟ لطفا زود جواب بديد؟

2. سلام
    من با نامزدم رابظه محافظت شده با کاندوم از روی شلوار  در روز 9 دوره ام ( دوره من منظم و 30 روزه است )داشتم اما کاندوم خارج شد و شلوار من از پشت خیس شد اما به سرعت شلوار و لباس زیرم در آوردم و محل با آب و صابون شستم ( فک میکنم حتی لباس زیرم خیس نشد ) اما 2 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی و 12 ساعت بعد 4 تای دیگر مصرف کردم با توجه به اینکه ماه پیش از روش اورژانسی  با قرص اچ دی استفاده کردم اما تاخیری بر پریودم نداشت ، آیا امکان بارداری وجود دارد ؟ اصلا به این ترتیب باید از روش اورژانسی استفاده می کردم ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. aaraz نوشته است: با سلام خدمت آقاي دكتر و دوستان
    من و خانمم بعد از عمل جنسي محافظت نشده اقدام به استفاده از روش اورژانسي كرديم. بار اول 2 عدد قرص HD استفاده كردند ولي 12 ساعت بعد يادشون رفت كه 2 عدد ديگه استفاده كنند و 3.5 ساعت بعد(15.5 ساعت بعد از بار اول) متوجه شدند و 2 عدد HD ديگه مصرف كردند. مي خواستم ببينم الان بايد چيكار كنيم؟ آيا 2 عدد ديگه بعد از همون زمان اول بخورند؟ يا12  ساعت بعد از زمان دوم ؟ يا لازم نيست؟ لطفا زود جواب بديد؟

نه لازم نیست
    شما چقدر بعد از نزدیکی اقدام به مصرف قرص کردید؟

4. setareh_sss نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابظه محافظت شده با کاندوم از روی شلوار  در روز 9 دوره ام ( دوره من منظم و 30 روزه است )داشتم اما کاندوم خارج شد و شلوار من از پشت خیس شد اما به سرعت شلوار و لباس زیرم در آوردم و محل با آب و صابون شستم ( فک میکنم حتی لباس زیرم خیس نشد ) اما 2 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی و 12 ساعت بعد 4 تای دیگر مصرف کردم با توجه به اینکه ماه پیش از روش اورژانسی  با قرص اچ دی استفاده کردم اما تاخیری بر پریودم نداشت ، آیا امکان بارداری وجود دارد ؟ اصلا به این ترتیب باید از روش اورژانسی استفاده می کردم ؟

روش اورژآنسی رو درست انجام دادید و با توجه به نوع رابطه شما نیازی هم به مصرف قرص نبوده !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. aaraz

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با تشكر از badomak عزيز بعد از سه يا چهار ساعت

6. اگر کاندوم لیز بخوره هنگام خروج ، اما نصفه در بیاد ( مطمئن نیستم چیزی خارج شده یا نه) در روز 25 سیکلی که با قرص 28 تا 29 روزه هست،( من سه ماهه دارم قرص ضد بارداری مصرف میکنم و امروز آخرین قرص بسته سوم هست بدون هیچ فراموشی ولی اولین دوره مصرف قرص دیر شروع شده ) آیا احتمالی برای بارداری هست؟
    ممنون

7. aynaz88

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگر کسی ندونه بارداره و از قرص کنتراسپتیو ال دی استفاده که و بعده تقریبا 1هفته پریود شه آیا به جنینش آسیب رسیده ؟

8. gandomt نوشته است: اگر کاندوم لیز بخوره هنگام خروج ، اما نصفه در بیاد ( مطمئن نیستم چیزی خارج شده یا نه) در روز 25 سیکلی که با قرص 28 تا 29 روزه هست،( من سه ماهه دارم قرص ضد بارداری مصرف میکنم و امروز آخرین قرص بسته سوم هست بدون هیچ فراموشی ولی اولین دوره مصرف قرص دیر شروع شده ) آیا احتمالی برای بارداری هست؟
    ممنون

شما قرص مصرف میکنید پس احتمال بارداری وجود نداره.کاری هم به اولین دوره ندارم چون شما دوره سوم هستین.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. aynaz88 نوشته است: اگر کسی ندونه بارداره و از قرص کنتراسپتیو ال دی استفاده که و بعده تقریبا 1هفته پریود شه آیا به جنینش آسیب رسیده ؟

این قرص ها در صورت بارداری به جنین آسیب نمیرسونن. در ضم وقتی پریود شدین یعنی باردار نبودین!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. با سلام
    دختری 28 ساله و مجردم.در ضمن پریودم تقریبا نامنظمه.

طی رابطه جنسی که داشتم از انجایی که هر لحظه احتمال پریود شدنم هست و نزدیک به دوران پریودم این اتفاق افتاده آیا استفاده از قرص واجبه؟از انجایی که نزدیک به دوره پریودم هست جراتم نمیشه بخورم.در ضمن دخولی انجام نشده و منی دور از بدن ریخته شده ولی آب پیش منی احتمالا ریخته شده.درضمن در داخل رحم من یک گوشت اضافه یا توده وجود داره که دکتر گفتن باید بعد از ازدواج برداشته شود.می خواستم در موردش برام توضیح بدین که چیه و عواقبی داره یا نه؟حتما ایدبرداشته شود؟آیا از بروز حاملگی اجتناب می کنه؟

11. سلام،
    من 24سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره   24روز است. (فاصله بین دو پریود)3 - دوره خونریزی 5روز است. 4 - آخرین بار 10بهمن خونریزی من شروع  
    شد
    و بهمن تموم شد14. 5 - در تاریخ 18 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.
    7-در تاریخ 19 بهمن از روش اورژانسی استفاده کردم ولی 12 ساعت بعد 2تا قرص بعدی رو نخوردم-فراموش کردم
    سوالم اینه که تا چند ساعت تاخیر در خوردن قسمت
    دوم
    قرص های روش اورژانسی قابل قبوله؟
    یعنی اگر 12 ساعت بشه 20 ساعت اثر نداره؟ باید چیکار کنم؟
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

12. ha_iran نوشته است: سلام،
    من 24سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره   24روز است. (فاصله بین دو پریود)3 - دوره خونریزی 5روز است. 4 - آخرین بار 10بهمن خونریزی من شروع  
    شد
    و بهمن تموم شد14. 5 - در تاریخ 18 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.
    7-در تاریخ 19 بهمن از روش اورژانسی استفاده کردم ولی 12 ساعت بعد 2تا قرص بعدی رو نخوردم-فراموش کردم
    سوالم اینه که تا چند ساعت تاخیر در خوردن قسمت
    دوم
    قرص های روش اورژانسی قابل قبوله؟
    یعنی اگر 12 ساعت بشه 20 ساعت اثر نداره؟ باید چیکار کنم؟
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

اگر فرصت دارین روش اورژانسی را تکرار کنید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. elijun6128 نوشته است: با سلام
    دختری 28 ساله و مجردم.در ضمن پریودم تقریبا نامنظمه.

طی رابطه جنسی که داشتم از انجایی که هر لحظه احتمال پریود شدنم هست و نزدیک به دوران پریودم این اتفاق افتاده آیا استفاده از قرص واجبه؟از انجایی که نزدیک به دوره پریودم هست جراتم نمیشه بخورم.در ضمن دخولی انجام نشده و منی دور از بدن ریخته شده ولی آب پیش منی احتمالا ریخته شده.درضمن در داخل رحم من یک گوشت اضافه یا توده وجود داره که دکتر گفتن باید بعد از ازدواج برداشته شود.می خواستم در موردش برام توضیح بدین که چیه و عواقبی داره یا نه؟حتما ایدبرداشته شود؟آیا از بروز حاملگی اجتناب می کنه؟

اگر مطمئنید که چیزی وارد واژن نشده قرص نخورید.

14. سلام
    من و نامزدم حدود 14 هفته پیش رابطه حفاظت نشده داشتیم البته دخول انجام نشد و فقط تماس آلتهای جنسیمون بود و نگرانیمون از پیشاب هست چون ارضا نشدم. نامزدم معمولا پریودهای منظم داره حدود 3 هفته بعد از رابطمون با یک هفته تاخیر پریود شد درد و حجم خونریزیش تقریبا مثل قبل بود فقط قبل و بعد خونریزی کمی لکه بینی داشت. بعد اون پریود تو پریود بعدی باز یک هفته تاخیر داشت که اونم مثل قبلی بود. حالا موقع این پریودش شده ولی هنوز خبری نیست البته هنوز تاخیری نیستا. الان حس میکنه شکمش بزرگ شده یکمی. حالت تهوع هم نداشته اصلا. فقط یکمی ترشح زرد رنگ داشت قبل از پریود آخری که بعد پریود کمتر شده.می خواستم بدونم آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    یک نکته دیگه هم هست، وقتی پرود اولیه یک هفته تاخیر داشت یک بی بی چک استفاده کرد که منفی بود. بعد پریودش هم چون یکی دو روز لکه می دید باز یک بی بی چک استفاده کرد که اونم منفی بود.
    لطفا کمکم کنید.

15. mohsen8375 نوشته است: سلام
    من و نامزدم حدود 14 هفته پیش رابطه حفاظت نشده داشتیم البته دخول انجام نشد و فقط تماس آلتهای جنسیمون بود و نگرانیمون از پیشاب هست چون ارضا نشدم. نامزدم معمولا پریودهای منظم داره حدود 3 هفته بعد از رابطمون با یک هفته تاخیر پریود شد درد و حجم خونریزیش تقریبا مثل قبل بود فقط قبل و بعد خونریزی کمی لکه بینی داشت. بعد اون پریود تو پریود بعدی باز یک هفته تاخیر داشت که اونم مثل قبلی بود. حالا موقع این پریودش شده ولی هنوز خبری نیست البته هنوز تاخیری نیستا. الان حس میکنه شکمش بزرگ شده یکمی. حالت تهوع هم نداشته اصلا. فقط یکمی ترشح زرد رنگ داشت قبل از پریود آخری که بعد پریود کمتر شده.می خواستم بدونم آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    یک نکته دیگه هم هست، وقتی پرود اولیه یک هفته تاخیر داشت یک بی بی چک استفاده کرد که منفی بود. بعد پریودش هم چون یکی دو روز لکه می دید باز یک بی بی چک استفاده کرد که اونم منفی بود.
    لطفا کمکم کنید.

اصلا امکان نداره که دوست شما از اون رابطه باردار یاشه.
    اگه رابطه دیگری نداشتید علت تاخیر پریودشون میتونه مواردی مثل استرس، به هم ریختن وضعیت هرمون ها و ... باشه.
    سیکل پریود خیلی از خانم ها در زمانی خاص از سال جابه جایی داره
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 22 از 69
رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید