شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم لذت از رابطه جنسی

1. با سلام من مدت 2سال میشه ازدواج کردم و با همسرم رابطه عاطفی خیلی نزدیکی دارم.اوایل از رابطه جنسی  با اون(با وجود اینکه ارضا نمیشدم) خیلی لذت میبردم اما الان یه جوری شدم اثلا احساس خوبی موقع نزدیکی ندارم و حتی گاهی وقت ها رابطمون با درد همراه است.نمیدونم چه کار کنم.باوجود اینکه اون تمام سعیشو میکنه که من رو آماده کنه باز موفق نیست.
    به خاطر اینکه دوستش دارم نمیتونم احساسم رو بهش بگم. آخه کار اون جوریه که 20 روز از ماه سر کاره و 10 روزی که کنار هم هستیم باید با هم خوب باشیم دلم میخواد خستگی اون 20 روز رو از تنش بیرون کنم.

باید چه کار کنم؟
    باید به دکتر مراجه کنم؟چه دکتری میتونه مشکلم رو حل کنه؟

با تشکر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام
    دوست عزیز،بعید میدونم مشکل حادی باشه!بنظرم معضل شما ،عدم تمرکزدر نزدیکیست!!کمی تمرکزتونو بالا ببرید!مشکل مرتفع میشه! در این راستا،تغییر پوزیشن و مدت تحریک هم نقش اساسی داره !از طرفی خوردن مواد خوراکی گرم و تند هم بی تاثیر نیست!! مصرفشو بیشتر کنید!در کل اونا رو هم امتحان کنید!بیشتر نمیتونم مطلب رو باز کنم! ولی در اصل قضیه مشکلی نمی بینم اما اگر واقعاً با تغییرات بالا نتونستید به هدفتون برسید خوب مراجعه به متخصص زنان برای مشاوره،میتونه کمکتون کنه!
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  3. سلام دوست عزیز.
    این لذتی که شما میگید در اوایل داشتین،به این لذتی که الان ندارین هیچ ربطی نداره.
    اوایل به خاطر اینکه تازه اول کار بوده و رابطه نو بوده و تکراری نشده نبوده،شما لذت میبردین.شاید هم اون موقع همین دردو داشتین ولی این لذت به دردتون غالب شده.
    از تکراری شدن کارهایی که حین نزدیکی انجام میدین (نسبت به قبل) که بگذریم،ممکنه این افکار شمارو از لذت بردن رابطه دور کنه که :
    توی این مدت کم باید تمام سعیمو بکنم تا اونو ارضا کنم. و همین باعث میشه که از فکر لذت خودتون خارج بشین و همه ی حواستون رو روی لذت بردن ایشون متمرکز کنید.
    یا اینکه توی همین ده روز یا حین رابطه به اون بیست روز که پیشتون نیستن و تنها هستین فکر میکنید و این ناراحتی و نگرانیه که مانع لذت خودتون میشه.
    اول شما تمرکزتون رو بزارین روی لذت دوطرفه.دوم اینکه ببینید از چه راههایی لذت میبرین و این راههارو مدنظر داشته باشید و با داشتن ابتکار عمل،حین نزدیکی این راههارو خودتون به صورت فاعل و خودکار انجام بدین.و سوم ،پوزیشن و راههای ارضاء دیگه هم امتحان کنید و انجام بدین تا رابطتون از حالت یکنواختی در بیاد.(معاشقه رو بیشتر کنید)
    انشاالله که مشکلتون حل میشه...
    دوست من.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. من فکر میکنم باید مدت زمان تحریک ونوازش ومعاشقه رو بیشتر کنید...ایشون باید با صبر وحوصله وقت بیشتری رو به تحریک نقاط حساس بدن شما و آٱماده سازی شما اختصاص بدن جوری که شما با نوازش و تحریکات نقاط حساس تنتون تقریبا به آستانه انزال وارضا برسید وبعد دخول رو انجام بدن...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلام عرض می کنم خدمت دوستان و دکتر رهام .

دوستان نمی دونم واقعا گفتنش یکمی سخته .

من بعد از چندین بار ارتباط با نامزدم از میان پا هنوز نتونستم نامزدم رو به لذت جنسی برسونم یا ارضاء کنم . نمی دونم واقعا باید چی کار کنم چون این مسئله کمی نامزدم رو ناراحت و پریشان کرده ..
    من تمام روش ها از قبیل خوردن واژن - دست - آمیزش با آلت رو تست کردم اما ایشون اصلا هیچ حسی نداره . در ضمن من شنیدم در زمان لذت بردن جنس مونث واژن کمی خیس می شود . ممنون می شم کمکم کنید .

6. behnam_safa نوشته است: سلام عرض می کنم خدمت دوستان و دکتر رهام .

دوستان نمی دونم واقعا گفتنش یکمی سخته .

من بعد از چندین بار ارتباط با نامزدم از میان پا هنوز نتونستم نامزدم رو به لذت جنسی برسونم یا ارضاء کنم . نمی دونم واقعا باید چی کار کنم چون این مسئله کمی نامزدم رو ناراحت و پریشان کرده ..
    من تمام روش ها از قبیل خوردن واژن - دست - آمیزش با آلت رو تست کردم اما ایشون اصلا هیچ حسی نداره . در ضمن من شنیدم در زمان لذت بردن جنس مونث واژن کمی خیس می شود . ممنون می شم کمکم کنید .

سلام
    یه مقدار مدت پیش نوازیتون رو بیشتر کنید خصوصا نواحی از بدن نامزدتون که خیلی حساس هست رو بیشتر مورد توجه قرار بدید و وقتی مطمئن شدید کاملا تحریک شدن و نزدیک ارگاسم هستن اون موقع از طریق مالش کلیتوریس سعی کنید ارضاشون کنید. خب در خانم ها یه مقدار رسیدن به ارگاسم طول میکشه و یه کم باید صبور باشید و کارتون رو ادامه بدید. در اوایل رابطه این مسائل عادیه و کمی طول میکشه تا دو نفر کاملا با علایق و سلایق هم تو رابطه جنسی آشنا بشن.
    در ضمن بعضی از خانم ها تنها از طریق نقطه جی ارضا میشن. شاید نامزد شما هم از این دسته افراد باشن.
    به هر حال بهتره تمام سعیتون رو بکنید و اگه باز هم موفق نشدید با پزشک مشورت کنید.
    موفق باشید و سربلند...

تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  7. sanymajhool نوشته است: با سلام من مدت 2سال میشه ازدواج کردم و با همسرم رابطه عاطفی خیلی نزدیکی دارم.اوایل از رابطه جنسی  با اون(با وجود اینکه ارضا نمیشدم) خیلی لذت میبردم اما الان یه جوری شدم اثلا احساس خوبی موقع نزدیکی ندارم و حتی گاهی وقت ها رابطمون با درد همراه است.نمیدونم چه کار کنم.باوجود اینکه اون تمام سعیشو میکنه که من رو آماده کنه باز موفق نیست.
    به خاطر اینکه دوستش دارم نمیتونم احساسم رو بهش بگم. آخه کار اون جوریه که 20 روز از ماه سر کاره و 10 روزی که کنار هم هستیم باید با هم خوب باشیم دلم میخواد خستگی اون 20 روز رو از تنش بیرون کنم.

باید چه کار کنم؟

با تشکر

دوست عزیز
    به نظرم چیزی که در رابطه شما مشکل ایجاد کرده پنهان کاری شماست.چون به نظرم با لذت نبردن شما این رابطه براتون تبدیل به یه کار تکراری شده که زود در حین انجام اون خسته میشید
    بهتره شما صادقانه به همسرتون بگید که به اوج نمیرسید.روش های مختلف رو آزمایش کنید مطمئن باشید نه تنها ناراخت نمیشه بلکه از به اوج رسیدن واقعی شما بسیار خوشحال هم خواهد شد

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  8. sanymajhool نوشته است: با سلام من مدت 2سال میشه ازدواج کردم و با همسرم رابطه عاطفی خیلی نزدیکی دارم.اوایل از رابطه جنسی  با اون(با وجود اینکه ارضا نمیشدم) خیلی لذت میبردم اما الان یه جوری شدم اثلا احساس خوبی موقع نزدیکی ندارم و حتی گاهی وقت ها رابطمون با درد همراه است.نمیدونم چه کار کنم.باوجود اینکه اون تمام سعیشو میکنه که من رو آماده کنه باز موفق نیست.

باید چه کار کنم؟

با تشکر

احساس درد و لذت نبردن از نزديكي غير طبيعي محسوب ميشه لازمه با روانپزشك مشورت كني ولي نرسيدن به ارگاسم غير طبيعي نيست وهمه زنان هميشه به ارگاسم نميرسن بهتره با همسرتون رو راست باشيد و ترجيحا باهم به روانپزشك مراجعه كنيد

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. به نظر من بهترين راه هل راوانبزشك هست

10. سلام
    من مشکل دیگه ای دارم که جایی برای مطرح کردنش پیدا نکردم
    من و همسرم جدیدا عقد کردیم ،دخول کامل انجام نمیدیم اما از رو همدیگه رو کاملا ارضا میکنیم از روزی که ما باهم رابطه جنسی داریم من احساس میکنم موقع نشستن روی میز یا مثلا موقع نماز خوندن که روی دو زانو میشینم از واژنم هوا خارج میشه که خیلی آزارم میده مشکل من چیه؟ممنونم از راهنمایی هاتون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. narges62 نوشته است: سلام
    من و همسرم جدیدا عقد کردیم ،دخول کامل انجام نمیدیم اما از رو همدیگه رو کاملا ارضا میکنیم از روزی که ما باهم رابطه جنسی داریم من احساس میکنم موقع نشستن روی میز یا مثلا موقع نماز خوندن که روی دو زانو میشینم از واژنم هوا خارج میشه که خیلی آزارم میده مشکل من چیه؟ممنونم از راهنمایی هاتون

دوست عزیز
    ایتن اتفاق زمانی که دخول صورت می گیره رخ میده! چون هنگام ورود آلت هوا نیز وارد واژن میشه پس بنابراین این هوا دوباره خارج میشه که در بعضی موارد همراه با صدا نیز می باشد
    اما در مورد شما نگفتید که آیا دخول صورت گرفته یا نه؟ ولی در کل جای نگرانی نیستش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. سلام
    وقتتون بخیر

آقایون کمک خانوما کمک

کمک ..................

دیگه زدم تو خاکی (به هیچ وجه نمی تونم همسرم رو ارضاء کنم)

من درباره مقاربت خیلی مطلب علمی و غیر علمی (هرجور بگید) خوندم
    تمامی نقاط حساس زنها و راههای ارضای آنها رو میدونم

کلیتوریس، نقطه جی، پیش نوازش، بوسه، بازی کردن، وقت صرف کردن و ....
    هرچی بگید بلدم

باور کنید 1 وقتا تا 2 ساعت براش وقت صرف میکنم اما هیچی به هیچی
    جالبه میگه نوازش تمام نقاط بدنش براش حس یکسان داره
    یعنی هیچ فرقی بین نوازش سینه ها و مثلا بازوهاش براش نیست

میگه با اینکه می دونم نوازش کلیتوریس برای زن لذت بخشه من هیچ حس خوبی ندارم
    با اینکه من انواع و اقسام راه های نوازشش رو امتحان کردم

میگه از اینکه انگشت داخل واژنم بشه درد میکشم
    به هر طریقی خواستم با انگشت نقطه جی رو تحریک کنم نشد

از لمس و یا بازی با آلت مردانه تقریبا هیچ حس خاصی بهش دست نمی ده
    حتی اجازه نمیده من آلتش رو بخورم چه برسه اون بخواد این کار رو بکنه

من تو سایت خوندم اگه زن ذهنش رو معطوف رابطه بکنه خیلی بهتر ارضاء میشه
    و متاسفانه همسر من به قول خودش در حین مقاربت تمام حواسش به رابطه هست اما باز هم هیچ نکته مثبتی اتفاق نمی افته

جالبیش اینجاست که همیشه برای رابطه آماده هست و مشتاق و نه نمیاره

نکته آخر اینکه فقط از دو چیز لذت می بره
    1- اینکه تو بقلم بگیرمش و ببوسم و نوازشش کنم (حالا کجا رو نوازش کنم و ببوسم یا جچوری نوازش کنم و ببوسم براش هیچ فرقی نداره)
    2- خوشبختانه از ورود آلتم به داخل واژنش بسیار لذت می بره و احساس می کنم تا سرحد ارضاء میره اما گاهی تا 15-20 دقیقه هم وقت صرف کردم اما .....

دیگه نمی دونم چکار کنم
    لطفا کمکم کنید

ممنون

13. badomak نوشته است:
    narges62 نوشته است: سلام

دوست عزیز
    ایتن اتفاق زمانی که دخول صورت می گیره رخ میده! چون هنگام ورود آلت هوا نیز وارد واژن میشه پس بنابراین این هوا دوباره خارج میشه که در بعضی موارد همراه با صدا نیز می باشد
    اما در مورد شما نگفتید که آیا دخول صورت گرفته یا نه؟ ولی در کل جای نگرانی نیستش

سلام
    نه من و همسرم اصلا دخول انجام نمیدیم من باکره هستم و ایشون فقط آلتشون رو به من میمالند یا با دست لمسم میکنن اما بخصوص بعد از 1-2 روز بعد از رابطه من احساس خروج هوا رو دارم

14. 0075005761 نوشته است: سلام
    وقتتون بخیر

آقایون کمک خانوما کمک

کمک ..................

هرچی بگید بلدم

و متاسفانه همسر من به قول خودش در حین مقاربت تمام حواسش به رابطه هست اما باز هم هیچ نکته مثبتی اتفاق نمی افته

1- اینکه تو بقلم بگیرمش و ببوسم و نوازشش کنم (حالا کجا رو نوازش کنم و ببوسم یا جچوری نوازش کنم و ببوسم براش هیچ فرقی نداره)
    2- خوشبختانه از ورود آلتم به داخل واژنش بسیار لذت می بره و احساس می کنم تا سرحد ارضاء میره اما گاهی تا 15-20 دقیقه هم وقت صرف کردم اما .....

دیگه نمی دونم چکار کنم
    لطفا کمکم کنید

ممنون

با سلام
    دوست عزیز،با عرض پوزش،در متن شما کمی تناقض دیده میشه!!شما میگید نمیتونید همسرتونو ارضا کنید بعدش در پایان میگید از دخول آلتم در واژنش لذت میبره!!خب،دوست من ،نفس ایجاد رابطه برای لذت بردنه!و شما میگید ایشون هم لذت میبره!حالا مشکل این وسط چی میتونه باشه مشخص نیست!!شما از کجا میفهمید که ایشون ارضا نمیشن؟؟؟آیا شما هم همراه با ایشون لذت میبرید؟؟اگر میبرید که همه چیز حله!!ببینید هر شخصی از یک راه خاصی لذت رو در خودش ایجاد میکنه!و لزومی نداره همه یک جور و از یکراه ارضا شده و لذت ببرند!در نتیجه بعید میدونم مشکلی برای شما و همسرتون وجود داشته باشه!مگر اینکه ایشون اساساً هیچ لذتی از این عمل به هیچ طریقی نبرند!!که اونوقت توصیه میکنم ایشون به یک متخصص زنان  مراجعه کنند و مقدار ترشحات هورمونیشونو اندازه گیری کنند شاید در این مقوله کمی مشکل وجود داشته باشه!اما در کل با توضیحات شما ،بنظرم معضلی وجود نداره!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. aliyan نوشته است:
    0075005761 نوشته است: سلام
    وقتتون بخیر

آقایون کمک خانوما کمک

کمک ..................

هرچی بگید بلدم

دیگه نمی دونم چکار کنم
    لطفا کمکم کنید

ممنون

با سلام
    دوست عزیز،با عرض پوزش،در متن شما کمی تناقض دیده میشه!!شما میگید نمیتونید همسرتونو ارضا کنید بعدش در پایان میگید از دخول آلتم در واژنش لذت میبره!!خب،دوست من ،نفس ایجاد رابطه برای لذت بردنه!و شما میگید ایشون هم لذت میبره!حالا مشکل این وسط چی میتونه باشه مشخص نیست!!شما از کجا میفهمید که ایشون ارضا نمیشن؟؟؟آیا شما هم همراه با ایشون لذت میبرید؟؟اگر میبرید که همه چیز حله!!ببینید هر شخصی از یک راه خاصی لذت رو در خودش ایجاد میکنه!و لزومی نداره همه یک جور و از یکراه ارضا شده و لذت ببرند!در نتیجه بعید میدونم مشکلی برای شما و همسرتون وجود داشته باشه!مگر اینکه ایشون اساساً هیچ لذتی از این عمل به هیچ طریقی نبرند!!که اونوقت توصیه میکنم ایشون به یک متخصص زنان  مراجعه کنند و مقدار ترشحات هورمونیشونو اندازه گیری کنند شاید در این مقوله کمی مشکل وجود داشته باشه!اما در کل با توضیحات شما ،بنظرم معضلی وجود نداره!
    موفق باشید.

سلام
    دوست من مشکل اینجاست که همه چی به لذت بردن ختم میشه و هیچ ارگاسمی رخ نمیده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید