شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عمل واریکوسل- ادامه ندادن قرص

1. mbbm

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان عزیز
    من اردیبهشت امسال یه عمل واریکوسل میکروسرجری انجام دادم
    دکتر برا 3 ماه بهم تاموکسیفن داد ، اما من فقط تونستم یه ماه اونو بخورم و بخاطر مشکلاتی که بران پیش اومد نتونستن ادامه بدم حالا نمیدونم اونارو ادامه بدم یا نه؟
    من خیلی نگرانم
    لطفا کمکم کنید
    ممنون میشم

2. mbbm نوشته است: سلام دوستان عزیز
    دکتر برا 3 ماه بهم تاموکسیفن داد ، اما من فقط تونستم یه ماه اونو بخورم و بخاطر مشکلاتی که بران پیش اومد نتونستن ادامه بدم حالا نمیدونم اونارو ادامه بدم یا نه؟
    من خیلی نگرانم
    لطفا کمکم کنید
    ممنون میشم

به نظرم شما بایدیهآزمایش اسپرم بدین و دوباره با همون آزمایش به پزشکتون مراجعه کرده و دوباره شماره رو معاینه کند اگه خوب شده باشی شاید دیگه احتیاجی نباشه ولی معمولا چند ماهی رو باید بخوری، نگران نباش مشکلی پیش نمیاد فقط حتما آزمایش بده که از وضعیتت با خبربشی اونموقع اقدام کن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. mbbm نوشته است: سلام دوستان عزیز
    من خیلی نگرانم
    لطفا کمکم کنید
    ممنون میشم

با سلام
    دوست عزیز بهتر هست برای بهبود حالتون حتما به توصیه های دکترتون گوش کنید و به خوردن داروهاتون ادامه بدید و یا اگر نمیتونید بخورید باز هم به پزشکتون مراجعه کرده و از ایشون در اینباره مشورت بخواید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. mbbm

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان

احساس می کنم بیضه سمت چپم که عمل کرده بودم خیلی کوچیک شده و درد هم دارم
    نمیدونم چرا بعد 9 ماه بعد از عمل اینطوری شده! ، فکر کنم یه شب بد خوابیدم اینطوری شد؟؟
    به نظرتون چه کنم؟؟؟؟
    دکتر هم زنگ زدم حالا حالاها باید معطلش باشم
    Sad(((

5. سلام
    مگه خدا فقط همون یک دکتر رو آفریده؟؟؟ خوب برو یک دکتر دیگه! اصلا هر وقت بعد از عمل یا درمان مشکل حل نشد، خوبه یک سری هم به یک دکتر جدید بزنی. فکرش رو بکن که 4 سال دیگه وقتی میخوای زن بگیری، بفهمی که مشکلت جدی شده و ...، در حالی که اگر به موقع میرفتی دکتر، شاید با چندتا قرص مشکلت حل میشد!!! پس معطل نکن. این دکتر وقت نداره، برو یک دکتر دیگه!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید