شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. با سلام لطفا کمکم کنید
    من و نامزدم زیروز یک نزدیکی مشکوک داشتیم که مس خواستم با تاریخهای موجود بگید ایا احتمال هست اگر هست چه باید کرد.
    ایشان در تاریخ 29/9 قرص لونژیل خردند و در تاریخ 30/9 پریود شدند و مجددا در تاریخ 20/10 دوباره لونژیل خردند و در تاریخ 28/10 پریود بسیر شدیدی داشتند که حدود 5 6 روز طول کشید.ایا احتمال بارداری وجود دارد و اگر دارد چه باید کرد؟!
    ممنون

2. mahsann نوشته است: سلام اكه حاملكى خارج رحم باشه و يك ماه از رابطه كذشته باشه از بتا نشون ميده؟؟يا حتى مشخص ميكنه كه طرف حامله هست ولى بعد داخل يا خارج رحمش مشخص شه؟؟؟؟

در حاملگی چه به صورت طبیعی و چه به صورت خارج از رحم،جواب آز بتا مثبت هست. فقط روند افزایش میزان هورمون بتا در حاملگی خارج از رحم کند است.

3. mahsann نوشته است: اكه كسي موقع بريوديش باشه بعد نشه ..قرص ld ya hd بخوره بريود ميشه

اگر عدم پریود به خاطر بارداری نباشه ، بله با مصرف قرص میشه. ولی  باید یه 10 روزی از موعد پریود بگذره.اگر پریود انجام نشد،با مراجعه به پزشک و تزریق آمپول پروژسترون بعد از چند روز پریود اتفاق میفته.که البته گاهی دکتر ها به جای آمپول خوردن قرص را به مدت 3،4 روز توصیه میکنند.یکی صبح و یکی شب. بعد چند روز از قطع مصرف قرص پریودی اتفاق میفته.بازم میگم با تجویز پزشک عمل کنید!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. maedejoon نوشته است: يه سوال از من پرسيده شده لطفآ بهم پاسخ بدين:
    من با شریکم (19سال دارد) در رابطه بدون دخول حین مالش آلت ها به همدیگر ناگهان آلت مرد روی سوراخ فشار آورد میشه گفت ضربه زد، اما داخل نشد، شریکم درد داشت، من نگاه کردم خون مشاهده نکردم اما کناره های لبه کوچک کمی قرمز شده بود. بعد یک ساعت کمی خون از آلت خارج شده (ضمنا دو روز قبل پریودش تموم شده). شب همون روز آب قرمز رنگی از آلتش خارج شده و صبح روز بعد با درد معده همراه بوده. به نظر شما پرده بکارت پاره شده؟ و یا احتمال حاملگی وجود داره؟ بعد از 72 ساعت یعنی 76 ساعت روش اورژانسی اثر دارد؟ ممنونم.

اگر 4 تا قرص  اول توی 72 ساعت و 4تای نوبت دوم توی 76 ساعت بوده،بله اثر داره.ولی تا 72 ساعت بهتره مصرف بشه.

در مورد بکارت اگر داخل واژن نشده باشه و فقط در حد ضربه بوده باشه احتمال آسیب جزیی هست.ولی در هر صورت باید به پزشک جهت سلامت پرده مراجعه شود.

5. nima_moghimi نوشته است: با سلام لطفا کمکم کنید
    من و نامزدم زیروز یک نزدیکی مشکوک داشتیم که مس خواستم با تاریخهای موجود بگید ایا احتمال هست اگر هست چه باید کرد.
    ایشان در تاریخ 29/9 قرص لونژیل خردند و در تاریخ 30/9 پریود شدند و مجددا در تاریخ 20/10 دوباره لونژیل خردند و در تاریخ 28/10 پریود بسیر شدیدی داشتند که حدود 5 6 روز طول کشید.ایا احتمال بارداری وجود دارد و اگر دارد چه باید کرد؟!
    ممنون

یعنی در دو ماه گذشته از روش اورژانس استفاده کردند؟ در هر صورت پریود دوماه پیش نشون میده ایشون تا روز نزدیکی باردار نبودند.ولی در مورد نزدیکی دیروزتون باید بگین در چه حد بوده؟چون دو ماه به صورت اورژانسی قرص خوردند،روز تخمکگذاری معلوم نیست.اگر احتمال ورود منی یا پیشاب را میدین، بهتره تا دیر نشده دوباره از اورژانس استفاده کنید.ولی از این به بعد سعی کنید از یک روش پیشگیری مطمئن مثل مصرف مرتب قرص یا کاندوم استفاده کنید. استفاده از روش اورژانس به صورت دائم توصیه نمیشه.

6. سلام به دوستان عزيز
    حدود نه ماه است ازدواج كردهام تااكنون حامله نشدهام ازمايش سنكرافي داد دكتر كفت جند كيست كوجك روي تخمدان دارم ايا برروي حاملكي اثر دارد ؟
    دكتر كفت كيست هيج اثري روي حاملكي ندارد
    ضروري   ضروري  ضروري

7. من نرم افزار سایت رو دانلود کردم
    1 جا تو سایت خوندم میشه با این نرم افزار زمان تخمکگذاری رو تعیین کرد
    چجوری میشه؟

8. سلام به دوستان عزيز
    حدود نه ماه است ازدواج كردهام تااكنون حامله نشدهام ازمايش سنكرافي داد دكتر كفت جند كيست كوجك روي تخمدان دارم ايا برروي حاملكي اثر دارد ؟
    ضروري   ضروري  ضروري

9. mortooo نوشته است: سلام به دوستان عزيز
    ضروري   ضروري  ضروري

دوست عزیز کیست ها انواع مختلفی دارند. از فولیکول های خوش خیم که با مصرف دارو یا حاملگی برطرف میشن بگیرید تا توده های بدخیم سرطانی. در مورد همه شون نمیشه یک جور قضاوت کرد. پزشک شما با استناد به اطلاعاتی از طریق سونوگرافی در اختیارشون قرار گرفته و مهمتر از اون تخصصی که در این رشته دارند این تشخیص رو داده اند. پس نظرشون نسبت به سایر تشخیص ها ارجحه. به پزشکتون اعتماد کنید. اگر این تشخیص رو داده اند بهتره سراغ فاکتورهای دیگه برید و اونها رو بررسی کنید. عوامل مختلفی می تونند باعث عدم بارداری شما شده باشند. اونها رو هم مد نظر بگیرید و در موردشون با پزشکتون مشورت کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. سلام من سوالمو قبلا برسيدم من به علت استرس دوباره ميبرسم منو ببخشيد .. من روز ٢٨ اذر يك رابطه سطحى داشتم ،٨دى بابيد بريود ميشدم كه روز ١٤خونريزيم شروع شد روزاى اول زياد بعد به صورت لكه بود وقتى هفت روز تموم شد ٢ روز بعدش درد شديدى زير دلم داشتم كه رفتم و سرم زدم سونو كرافى رفتم كفت جيزى نيست ، من هنوز درد دارم كه به صورت مقطعى هست و هنوز ادامه داره ٦بهمن از بتا دادم كه كفتن منفيه - الان بايد بريود ميشدم كه نشدم به نظر شما حاملكى خارج رحمى نيست؟؟؟؟؟

11. mahsann نوشته است: سلام من سوالمو قبلا برسيدم من به علت استرس دوباره ميبرسم منو ببخشيد .. من روز ٢٨ اذر يك رابطه سطحى داشتم ،٨دى بابيد بريود ميشدم كه روز ١٤خونريزيم شروع شد روزاى اول زياد بعد به صورت لكه بود وقتى هفت روز تموم شد ٢ روز بعدش درد شديدى زير دلم داشتم كه رفتم و سرم زدم سونو كرافى رفتم كفت جيزى نيست ، من هنوز درد دارم كه به صورت مقطعى هست و هنوز ادامه داره ٦بهمن از بتا دادم كه كفتن منفيه - الان بايد بريود ميشدم كه نشدم به نظر شما حاملكى خارج رحمى نيست؟؟؟؟؟

دوست عزیز اصلا رابطه سطحی احتمال بارداریش خیلی که
    ثانیا اینکه شما پریود شدین و آز خون دادید منفی بوده و حامله نیستید
    بعد این جریان حاملگی خارج از رحم چیه که همه می پرسند؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. حاملكى خارج رحمى علاعمش طوريه كه همه رو به شك ميندازه واينكه كفتيد توى ازمايش مثبت نميشه و خودشو نشون نميده بعد ٣ ماه مشخص ميشه. وعقب افتادن بريودى و اين علاعم مارو خيلى ميترسونه ...و درمورد رابطه سطحى منظورم با لباس زير كه اون خيلى نازكه و احتمال اينكه خيسيه لباس طرف مقابل خورده باشه به جاى حساس زياده كه شما ميكين امكان حاملكيش كمه .. يعنى حتما بايد تماس كامل باشه؟؟؟

13. mahsann نوشته است: حاملكى خارج رحمى علاعمش طوريه كه همه رو به شك ميندازه واينكه كفتيد توى ازمايش مثبت نميشه و خودشو نشون نميده بعد ٣ ماه مشخص ميشه. وعقب افتادن بريودى و اين علاعم مارو خيلى ميترسونه

دوست عزیز شما که بعد از رابطه تون پریود شدید دیگه نگران چی هستید؟!
    اولین علامت هر نوع بارداری قطع پریوده. پریود شما که قطع نشده. پریود قبلی تون عقب افتاده. ممکنه هر علتی داشته باشه اما قطعا علتش بارداری نیست.

14. خواهش ميكنم ادامه سوالمم جواب بديد؛؛؛

15. mahsann نوشته است: حاملكى خارج رحمى علاعمش طوريه كه همه رو به شك ميندازه واينكه كفتيد توى ازمايش مثبت نميشه و خودشو نشون نميده بعد ٣ ماه مشخص ميشه. وعقب افتادن بريودى و اين علاعم مارو خيلى ميترسونه ...و درمورد رابطه سطحى منظورم با لباس زير كه اون خيلى نازكه و احتمال اينكه خيسيه لباس طرف مقابل خورده باشه به جاى حساس زياده كه شما ميكين امكان حاملكيش كمه .. يعنى حتما بايد تماس كامل باشه؟؟؟

دوست عزیز شما پریود شدین پس بارداری منتفیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    در مورد بارداری خارج از رحم کی گفته جواب تست خون منفیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آزمایش بتا در مورد بارداری خارج از رحم هم مثبته! چه اصراری هست که فکر کنی بارداری خارج از رحم داری؟!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 69
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید