شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا اگر کرم های موبر به کف دست و جاهائی که مو در نمیاد بخورد باعث در آمدن مو میشود

1. سلام
    لطفا بگید اگر کرم های موبر به کف دست بخورد مثلا بمدت 10 تا 15 دقیقه و یا به جاهائی که مو در نمیاد آیا ممکن است باعث تحریک آن قسمت شود و آنجا هم مو در بیاد چون بعضی مواقع که از این کرم ها استفاده میکنیم ممکن است مدت زیادی این کرم ها کف دست بمونند و آیا ممکن است یه موقع باعث در آمدن مو در آن قسمت شود و موهای زائد در بیاد آیا تا حالا چنین گذارشی آمده از این مشکلات
    خداحافظ

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. shahab7 نوشته است: سلام
    لطفا بگید اگر کرم های موبر به کف دست بخورد مثلا بمدت 10 تا 15 دقیقه و یا به جاهائی که مو در نمیاد آیا ممکن است باعث تحریک آن قسمت شود و آنجا هم مو در بیاد چون بعضی مواقع که از این کرم ها استفاده میکنیم ممکن است مدت زیادی این کرم ها کف دست بمونند و آیا ممکن است یه موقع باعث در آمدن مو در آن قسمت شود و موهای زائد در بیاد آیا تا حالا چنین گذارشی آمده از این مشکلات
    خداحافظ

سلام

نه اصلا چنین چیزی ممکن نیست

اما کرم موبر ممکن است ایجاد حساسیت یا قرمزی در پوستهای حساس کند

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  3. دوست عزيز سلام

اول بايد دفترچه راهنما وهشدارهاي بهداشتي رو كه روي جعبه وبروشور داخل آن هست مطالعه كنيد ولي چنينچيزيمحال است

4. سلام
    حقیقتش یکی از دوستام بدلیل اینکه چند وقتی از رنگ استفاده میکرد و بایستی برای پاک کردن رنگ از تینر و ماده های شوینده زیاد استفاه میکرد پوست دستش چروک شد و حالت پوست پوسته ای شده بود و از انواع کرم ها هم استفاده میکرد ولی تا دستش را میشوصت همان حالت خشکی و لایه های پوستش کنده میشدند و بعدش رفت کرم موبر خرید و گذاشت روی دستش و اطراف انگشت هایش و بعد گفت وقتی این کار را کردم تمام لایه های قدیمی پوست کنده شدند و پوست دستش تمیز و صاف شد و دیگه حالت پوسته ای نداشت حالا چون دست من هم چنین حالتی داره گفتم از کرم موبر روی دست بزارم تا تمام لایه های قبلی را پاک کنه تا تمیز بشود و برای چند دقیقه خیلی کم جائی از پوست را همین کار کردم و تمیز شد
    حالا خواستم نظر شما را بپرسم
    و آیا لایه بردارد های قوی دیگری هم هستند که مخصوص چنین کاری باشد و بتونه ظرف چند دقیقه تمام لایه های قوی که روی پوست دست است را برطرف کرد تا پوست تمیز بشود
    ممنون

5. shahab7 نوشته است: سلام
    حقیقتش یکی از دوستام بدلیل اینکه چند وقتی از رنگ استفاده میکرد و بایستی برای پاک کردن رنگ از تینر و ماده های شوینده زیاد استفاه میکرد پوست دستش چروک شد و حالت پوست پوسته ای شده بود و از انواع کرم ها هم استفاده میکرد ولی تا دستش را میشوصت همان حالت خشکی و لایه های پوستش کنده میشدند و بعدش رفت کرم موبر خرید و گذاشت روی دستش و اطراف انگشت هایش و بعد گفت وقتی این کار را کردم تمام لایه های قدیمی پوست کنده شدند و پوست دستش تمیز و صاف شد و دیگه حالت پوسته ای نداشت حالا چون دست من هم چنین حالتی داره گفتم از کرم موبر روی دست بزارم تا تمام لایه های قبلی را پاک کنه تا تمیز بشود و برای چند دقیقه خیلی کم جائی از پوست را همین کار کردم و تمیز شد
    و آیا لایه بردارد های قوی دیگری هم هستند که مخصوص چنین کاری باشد و بتونه ظرف چند دقیقه تمام لایه های قوی که روی پوست دست است را برطرف کرد تا پوست تمیز بشود
    ممنون

سلام
    اصلا کار دوستتون رو تکرار نکنید. خدا رو شکر امروزه برای هر مشکلی یه راه حل علمی و درست وجود داره. مشکل شما هم با استفاده از نرم کننده های بسیار قوی و لایه بردار حل میشه اما چون نیاز به معاینه بالینی هست حتما به متخصص پوست مراجعه کنید تا بهترین درمان براتون تجویز شه.
    به امید بهبودی...

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  6. shahab7 نوشته است: سلام
    خداحافظ

والا من یه کرم دارم که الان توی عوارضش خوندم حتی به این موردی که شما گفتید اصلا اشاره نکرده
    بعید می دونم همچین اتفاقی رخ بده که به این موضوع ربط داشته باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام
    لطف کردید برای راهنمائی هائی که کردید
    حالا لطف میکنید و لایه بردار خیلی قوی که برای دست باشه بهم معرفی کنید چون همانطور که گفتم از کرم های مرطوب کننده قوی هم استفاده کردم ولی تاثیری نداشت و باید اول این لایه های سطحی برداشته بشود تا خوب بشود البته از این کرم های aha 15 درصد استفاده کردم ولی مال دست نبوده و تاثیری نداشته اگر میشناسید چیز خوبی که در چند دقیقه این مشکل را برطرف کنه ممنون میشوم

8. shahab7 نوشته است: سلام
    لطف کردید برای راهنمائی هائی که کردید
    حالا لطف میکنید و لایه بردار خیلی قوی که برای دست باشه بهم معرفی کنید چون همانطور که گفتم از کرم های مرطوب کننده قوی هم استفاده کردم ولی تاثیری نداشت و باید اول این لایه های سطحی برداشته بشود تا خوب بشود البته از این کرم های aha 15 درصد استفاده کردم ولی مال دست نبوده و تاثیری نداشته اگر میشناسید چیز خوبی که در چند دقیقه این مشکل را برطرف کنه ممنون میشوم

در این سایت نام بردن محصولات تبلیغ محسوب میشه و ممنوعه.
    در ضمن من خدمت شما عرض کردم که حتما معاینه بالینی لازمه و همین جوری نمیشه نظر داد و کرم معرفی کرد. چون در فضای مجازی میزان آسیب دیدگی و پوسته شدن دست شما که مشخص نیست. شاید اصلا حساسیت باشه.
    به سلامتیتون اهمیت بدید و به متخصص پوست مراجعه کنید.

9. sanaz68

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    shahab7 نوشته است: سلام
    ممنون

سلام.مالیدن عسل طبیعی یا روغن گل سرخ یا روغن ارده روی موضع میتواند مفید باشد.

10. qanare

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من از یک دکتر پرسیدم میگه بهتره اگه سریعا دستاتونو بشورین مشکلی نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید