شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شک

1. با عرض سلام خدمت شما :
    من 1 ساله ازدواج کردم متاسفانه نمی توانم به خانومم اطمینان کنم؟ Sad  هر بر که تحقیق کردم دیدم دروغی وجود ندارد ولی باز احساس میکنم به من دروغ میگوید واین باعث رنجش هر دوی ما شده  Sad من دچار سوظن شدم یک راه حل از شما میخواهم .(من قبلا دچار خیانت شدم).یک مدت فلوکسیتین مصرف کردم فایده نداشت لطفا کمکم کنید Question با تشکر از شما

2. سلام . شک چیزه بدی نیست ولی باید اندازه داشته باشه می تونی به من یک دلیل بگی تا بدانم چرا به همسرت مشکوکی؟ شاید بتونم بیشتر راهنمایی کنم.

3. ehsan_1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست من
    شک کردن به همسرتون بدون دلیل موجه یک مشکل روانی محسوب میشه که حتما به درمان احتیاج داره.لازم است شما هم تحت درمان دارویی قرار بگیرین و هم از مشاوره و روانکاوی استفاده کنید.
    شک های دایمی و زیاد مسلما به روابط شما اسیب زیادی وارد خواهد کرد

4. با تشکر از دوستانم که سریعا جواب سوالات من رو می دهند.
    خدمت دوستم sa123عرض کنم :من قبلا دچار خیانت شدم به همین دلیل ذهنیت بدی نسبت به جامعه دارم.خانومم در کل یک دروغ بیشتر به من نگفته.من چند بار انو امتحان کردم ولی موردی ندیدم ,به مشاور مراجعه کردم همین سوال شما رو پرسید....من 2 روز دیگه اعزام به خدمت هستم همین هم نگرانم میکنه که خانومم از دوری من خسته بشه.؟ضمنا در روابط زناشویی ما تاثیر بدی داشته و اختلافها سر به فلک کشیده لطفا راهنماییم کنید.

5. سالم دوست عزیز.
    من مشکلت رو کاملا می فهمم . خانومها از نظر کلی دو نوع هستند یا به پیمان خود با طرف مقابل پایدار هستند و خویشتن داری می کنند و یا پیمان( برای مثال پیمان زناشویی )  برای انها مفهومی ندارد.  شما مي توانيد با حضور عشق در زندگي ، سلامت روابط زناشويي را بيمه کنيد . اگر خواهان عشق در روابط زناشويي هستيد، بايد عشق بي قيد و شرط را به همسر خود هديه کنيد، زيرا تنها عشق ضامن بقاي روابط زناشويي است.
    در ضمن به نظر من شما شکاک نیستید . شما علاقه زیادی به همسر خود داری و از اینکه روزی او را از دست بدهی بسیار می ترسی . به خاطر داشته باش که دوره اموزشی شما بسیار کوتاه است و گذرا خواهد . پس سعی کن اگر می دانی همسرت به تو علاقه دارد زندگی را برای او جهنم نکی . و در کنار این نیز حواست به زندگیت جمع باشد .
    قبل از رفتن به سربازی روزی او را بیرون ببر و عشق و علاقه خود را دوباره به او ابراز کن تا او نیز از عشق و علاقه تو مطمئن شود و مطمئن شود که تو همیشه در کنار او هستی . در طول دو ره سربازی نیز این کار را تکرار کن.

قدر زندگی خود را بدان و قدر همسرت را .
    به گذشته و شکست هایت زیاد فکر نکن . زیرا نگاه دائمی به گذشته زندگی را برای تو جهنم خواهد کرد و تو را آذار خواهد داد. به گذشته فقط به چشم تجربه نگاه کن و از ان درس بگیر.

عشق و علاقه بین شما و هسرتان حلال مشکل شما خواهد بود .

به امید موفقیت شما در زندگی Shocked  Shocked

6. با عرض سلام خدمت شما دوست عزیزsa123:
    ممنون از جواب خوبی که به من دادید.شما در چه رشته ای تحصیل میکنید؟؟

7. سلام دوست من شما اگه بخوای همیشه به فکر یک دروغ باشی زندگیت به باد می ره هرکس توزندگیش اشتباه می کنه اشتباه بزرگ و کوچیکه
    شاید شما دیروز یه آدم دیگه ای بودی و امروز یکی دیگه پس بیهوده به همسرتون شک نکنین
    منخودم یه زن هستم بالاترین چیز برای یه زن اعتماد
    م نهم شوهرم باید بره سربازی
    ماه آینده یعنی اون هم باید به من شک کنه
    این کار شما درست نیست
    خانومتون  درک کنین
    اصلا ببینین شاید یه رفتاری و خود شما داشته باشین که باعث شک شده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید