شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل دیر و سخت ارضا شدن

1. سلام
    من و نامزدم مدت کمیه که با هم در ارتباط جسمی هستیم.
    مشکل من بر عکس دوستانی که اینجا مشکلشون رو عنوان کردند اینه که همسرم دیر ارضا می شه . یعنی در واقع به سختی این اتفاق می افته . من نمی دونم مشکل چیه . آیا مشکل از منه؟
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

2. سلام
    کلمه روش های ماساژ جنسی رو جستجو کنید مقاله جالبیه  فکر می کنم بتونه کمکتون کنه

3. sashal

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام...
    من از نظر پزشکی نمیتونم حرفی بزنم اما فکر میکنم اگه شما قبل از دخول همسرتون رو خوب و کافی تحریک کنید ایشون زودتر ارضا بشن!
    لباس های تحریک کننده بپوشید،قسمت های مختلف بدن همسرتون رو نوازش کنید و بمکید! فقط خانوما نیستن که اینو دوست دارن..صورت،گردن،سینه و... کاری کنید که همسرتون قبل دخول کاملا تحریک شده باشن.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. درسته که اکثر افرادی که در مورد ارضا شدن مشکل دارن از زودانزالیه مشکلشون، ولی درصدی از آقایون هم عکس این مشکل رو دارن و دیرتر از حالت نرمال ارضا می شن..
    بنابراین مشکل از شما نیست. و اصلاً در کل باید بگم مشکل خیلی خاصی وجود نداره مگر اینکه این دیر ارضا شدن خییلی دیر و خییلی سخت باشه. به هر حال افراد مختلف زمان رسیدنشون به انزال متفاوته.
    اتفاقاً خیلی از خانمها ممکنه بگن که خوش به حال شما! چون از اونجایی که خانمها معمولاً دیرتر ارضا میشن این نگرانی همیشه هست که مرد قبل از به ارگاسم رسیدن زن انزال داشته باشه و رابطه قطع بشه. بنابراین شما میتونین با توجه به این حالت در رابطه هاتون به راحتی و بدون نگرانی به ارگاسم برسین
    برای ارضا شدن همسرتون هم فکر می کنم از اونجایی که گفتین نامزد هستین رابطه هنوز کامل نیست، و به احتمال خیلی زیاد توی رابطه ی کامل این زمان تغییر خواهد کرد. چرا که تحریکی که حین دخول صورت میگیره خیلی خیلی شدید تر و بیشتره و سریع تر مرد رو به انزال می رسونه.
    در حال حاضر هم کاری که شما باید انجام بدین اینه که سعی کنید قسمت های حساس بدن همسرتون رو با کمک خودشون بشناسین و بیشتر تحریک کنین. همون طور که خانم sashal گفتن مردها هم مثل زن ها قسمت های مختلف مدنشون تحریک پذیره و با تحریک این قسمت ها میشه به ارضا شدن کمک کرد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. nedaz نوشته است: سلام
    مشکل من بر عکس دوستانی که اینجا مشکلشون رو عنوان کردند اینه که همسرم دیر ارضا می شه . یعنی در واقع به سختی این اتفاق می افته . من نمی دونم مشکل چیه . آیا مشکل از منه؟

سلام - البته اختلالي هست كه مرد در طي نزديكي واژينال بر خلاف خواستش نميتونه يا خيلي دير به ارگاسم ميرسه ولي در صورت نزديكي نه در هر رابطه جسمي اونهم در دوران نامزدي كه دو طرف نه تجربه كافي دارن نه شناختي از هم وبه صور گوناگون مهار ميشن . ضمنا نگفتيد منظور از دير يعني چند دقيقه ؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. nedaz نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز
    یکی از راه هایی که من به شما توصیه می کنم و ممکنه برای شما اگه که دارین رابطه ی کاملو تجربه می کنن مفید باشه اینه که پوزیشن هاتون رو تغییر بدین
    چون اصولا بعضی از آقایون در پوزیشن های خاصی راحت تر ارضا می شن و رابطه براشون لذت بخش تره،حتی اگه که این پوزیشن کمی برای شما عجیب باشه!
    در ضمن اهمیت پیش نوازی رو برای شریکتون دست کم نگیرین که واقعا مهمه(چون معمولا ما فکر م یکنیم که برا خانوماس که خیلی مهمه و آقایونو بی خیال می شیم)

7. nedaz نوشته است: سلام

با سلام
    دوست عزیز،ضمن تایید اظهارات  متین دوستان ،ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بنا به تجربه،عدم تمرکز لازم در این روابط نقش بسزائی در عدم و یا دیر ارضاشدن طرفین بازی میکنه!لذا هرچقدر این تمرکز،کمتر بشه،ارضا دیر تر و یا بطور کلی انجام نمیشه!و بر عکس!!  بد نیست از این لحاظ هم به قضیه نگاه کنید!!
    شاید این عدم تمرکز بدلیل داشتن استرس در اون زمانه! و یا داشتن مشغله فکری زیاد هم میتونه از عواملش باشه
    اما به مرور زمان و ازدیاد این نوع روابط،معضل شما هم مرتفع میشه انشاالله
    موفق باشید.

8. سلام
    من و همسرم هم تقریبا این مشکلو داریم
    البته ما هنوز دخول کامل انجام نمیدیم
    من کاملا متوجه میشم وقتی شوهرم اضطراب داره یا حواسش پرت میشه دیرتر ارضا میشه با اینکه من تمام سعیم رو میکنم اون هم ارضا شه
    البته ما یه مشکل دیگه هم داریم و اون هم عرق کردن شدید همسرمه یعنی وقتی وسطای رابطمون میرسه شدیدا عرق میکنه و از سر و صورتش قطرات عرق میچکه که هردومون رو نگران کرده که آیا این موضوع طبیعی هست یا نه؟ممنون میشم راهنماییمون کنین

9. با سلام
    نمیدونم پرسیدن این سئوال در این قسمت درسته یا خیر..
    شوهرم مشکل خود ارضایی داره،البته این عمل را ماهی 3-4بار به طور ارادی انجام میده ما الان در مرحله عقد هستیم و هنوز زندگی مشترک رو زیر یک سقف شروع نکردیم.
    نگرانی من از این بابته که بعد از ازدواج هم همسرم به این کار ادامه بده، آیا جای نگرانی وجود داره یا خیر؟
    میدونم شماتت یا قهر راه چاره نیست، در حال حاضر(با توجه به اینکه ما عقد هستیم) وظیفه من در جهت درمان شوهرم چیست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. narges62 نوشته است: سلام
    من کاملا متوجه میشم وقتی شوهرم اضطراب داره یا حواسش پرت میشه دیرتر ارضا میشه با اینکه من تمام سعیم رو میکنم اون هم ارضا شه
    البته ما یه مشکل دیگه هم داریم و اون هم عرق کردن شدید همسرمه یعنی وقتی وسطای رابطمون میرسه شدیدا عرق میکنه و از سر و صورتش قطرات عرق میچکه که هردومون رو نگران کرده که آیا این موضوع طبیعی هست یا نه؟ممنون میشم راهنماییمون کنین

اول این که بعد از داشتن رابطه با دخول کامل سرعت رسیدن همسرتون به انزال سریع تر خواهد بود.
    ثانیاً در رابطه ی کنونیتون همون طوری که خودتون هم گفتید مشکل اصلی اضطراب و حواس پرسی شوهرتونه، که باید این مسئله رو حل کنید تا این مشکل از بین بره. برای این کار سعی کنید رابطه تون زمان و مکانی باشه که خیالتون راحت باشه و اضطراب نداشته باشید که کسی بخواد سر برسه یا همچین چیزی. نور محیط هم میتونه تاثیرگذار باشه. و همچنین این خیلی مهمه که قبل از شروع رابطه به اندازه ی کافی وقت صرف تحریک و پیش نوازی همسرتون کنید تا با این کار تمام تمرکز و فکرش رو بیارید سمت خودتون و رابطه تون..
    در مورد عرق کردن هم به احتمال خیلی زیاد علتش همون اضطزاب و نگرانی همسر شماست. و احتمالاً هم بعد از گذشت زمان و افزایش دفعات رابطه و کم شدن استرس و عادت کردن به شرایط کمتر خواهد شد. که مشکل خاصی هم محسوب نمی شه

11. mermaild_63 نوشته است: با سلام
    شوهرم مشکل خود ارضایی داره،البته این عمل را ماهی 3-4بار به طور ارادی انجام میده ما الان در مرحله عقد هستیم و هنوز زندگی مشترک رو زیر یک سقف شروع نکردیم.
    نگرانی من از این بابته که بعد از ازدواج هم همسرم به این کار ادامه بده، آیا جای نگرانی وجود داره یا خیر؟
    میدونم شماتت یا قهر راه چاره نیست، در حال حاضر(با توجه به اینکه ما عقد هستیم) وظیفه من در جهت درمان شوهرم چیست؟

این بستگی به خود شما داره..
    احتمالاً رابطه تون در این دوران کم و محدوده درسته؟
    فکر میکنم علت این کار همسرتون اینه که فعالیت و نیاز جنسی بالایی دارن ولی نمیتونن زیاد با شما رابطه ی جنسی برقرار کنن و به همین دلیله که این کار رو میکنن. به احتمال زیاد بعد از عروسی و شروع زندگی مشترک و رابطه ی کامل و بیشتر این مشکل کمتر خواهد شد.
    در هر صورت برای حل این مشکل کاری که شما باید انجام بدید اینه که بیشتر به نیازهای جنسی همسرتون توجه کنید و دفعات بیشتری اقدام به ارضای ایشون کنین. میتونین در زمان هایی که با همین ازش بپرسید که اگه میخواد تا حد ممکن رابطه برقرار کنید.. و حتی زمانی که امکان برقراری کامل رابطه نیست میتونید ازشون بخواید که همون کاری رو که خودشون انجام میدن شما براشون انجام بدید...

12. narges62 نوشته است: سلام

سلام اين موضوع مشكل محسوب نميشه وبيشتر يك شانسه- عرق كردن هم طبيعيه وقتي فشارخون وضربان قلب بالا ميره درست مثل يك فعاليت شديد بدني - مثل كوه پيمايي - شخص عرق ميكنه البته ميزانش در افراد مختلفه وبستگي به مصرف بعضي داروها هم داره بهتره عرق رو خشك نكنيد و در وضعيتي قرار بگيريد كه عرق روي شما نچكه- اگه ناراحت كننده هست-

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  13. mermaild_63 نوشته است: با سلام

سلام درمورد "خودارضايي "به دفعات پاسخ داده شده كلمه رو با گوگل بالاي سايت جستجو كنيد و  فقط پست هاي تاييد شده توسط مديريت سايت رو بخونيد

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید