شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. cool12 نوشته است: سلام من یک رابطه مشکوک داشتم در تاریخ  ۲۸ دی ۸۹ و در همان روز همسرم قرص  لوونورجسترول را مصرف کرده و بعد از یک هفته لکه دیده نه خون ریزی کامل ایا امکان بارداری وجود دارد ؟ و بعد از مصرف کی باید عادت ماهانه شود؟

سلام
    اطلاعاتتون ناقصه دوست عزیز.
    1. در چه روزی از سیکل قاعدگی همسرتون رابطه داشتید؟
    2. همسرتون روش اورژانسی رو صحیح استفاده کردن یا نه؟

2. سلام اون خون ريزى كه كفتين براي حاملكى خارج رحمى مثل بريودى هستش كه روزهاى اول زياده بعد كم مييشه؟؟ايا اين كه كفتين با خونريزى طرف غش ميكنه وشوك بهش وارد ميشه. اكه اين طور نبود بس اون بريوديه؟؟؟

3. mahsann نوشته است: سلام اون خون ريزى كه كفتين براي حاملكى خارج رحمى مثل بريودى هستش كه روزهاى اول زياده بعد كم مييشه؟؟ايا اين كه كفتين با خونريزى طرف غش ميكنه وشوك بهش وارد ميشه. اكه اين طور نبود بس اون بريوديه؟؟؟

دوست عزیز خونریزی مربوط به بارداری چه به صورت عادی و چه به صورت خارج رحمی، به صورت لکه هست و اصلا خونریزی نیست. اگر خونریزی داشته اید اون پریوده دوست من.

اونم که میگن غش و این حرفها، مربوط به بارداری خارج رحمی و پاره شدن لوله رحمی هست که قطعا اینقدر فجیع و دردناک هست که طرف بیمارستانی شه نه یه خونریزی معمولی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. برای من  هم این سوال یش اومد، آخه خانم simia  در توضیح بارداری خارج رحم گفتند:
    - خونريزي يا لكه بيني قهوه اي. ممكن است بانوان در این مقطع فکر کنند كه پريود شده اند. بخصوص اگر انتظار بارداري نداشته باشند. خونريزي ممكن است بصورت مداوم يا منقطع باشد
    ممنون میشم که پاسخ دهید.

5. sayee نوشته است: برای من  هم این سوال یش اومد، آخه خانم simia  در توضیح بارداری خارج رحم گفتند:
    - خونريزي يا لكه بيني قهوه اي. ممكن است بانوان در این مقطع فکر کنند كه پريود شده اند. بخصوص اگر انتظار بارداري نداشته باشند. خونريزي ممكن است بصورت مداوم يا منقطع باشد
    ممنون میشم که پاسخ دهید.

با سلام
    در طول عمر هر خانمی امکان داره لکه بینی از نوع خونابه ای (خون رقیق) یا خونمردگی (قهوه ای رنگ) پیش بیاد که اغلب در صورت مصرف داروهایی مثل قرص های جلوگیری یا آنتی بیوتیک و ... یا عقب انداختن پریود بر اثر کیست و عدم تعادل هرمونی و عوامل دیگه است. این نوع لکه بینی که در بانوان غیر حامله پیش میاد چند روزی طول میکشه و بعد به یک خونریزی طبیعی و معمولی -مثل پریودهای همیشگی- بدل میشه. در حالی که لکه بینی هایی که در خانم های باردار پیش میاد -چه بارداری طبیعی چه بارداری نابجا- در اغلب موارد ممکنه چند روز طول بکشه و مداوم یا منقطع باشه اما در تمام مدت بشکل خونابه ای و خونمردگی باقی می مونه و شکل پریود طبیعی -خونریزی شفاف و تازه- رو به خودش نمی گیره. ضمن اینکه خونابه ها و خونمردگی هایی که از بدن بانوان غیر باردار دفع میشه در اکثر مواقع در موعد مقرر پریود رخ میده ولی خونریزی های خانم های باردار اکثرا بی موقع و در اثر لانه گزینی اتفاق می افته.
    امیدوارم این سری توضیحاتم رسا بوده باشه...

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. در تست بتااكر hcg=2بود به جه معناست؟؟بايد جند باشه كه نشانه حاملكى باشه؟

7. mahsann نوشته است: در تست بتااكر hcg=2بود به جه معناست؟؟بايد جند باشه كه نشانه حاملكى باشه؟

خیر یعنی بارداری منتفیه این عدد اگر بالای 10 باشد بارداری رخ داده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. ddesign

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان
    من و نامزدم
    ديروز عصر رابطه داشتيم
    و چون باكره هستم دخول انجام نشد
    اما نگرانم و ميترسم پيش آبش يا مقداري منيش به دهانه ي رحم.....
    اما ايشون آبشون رو اون قسمت نريختن اما ترس و احتمالات نگرانم ميكنه.
    چون ديروز كه با هم بوديم 15 روز از اتمام پريودم گذشته بود.و احتمالا تخمك آزاد شده كه اين منو نگران ميكنه.
    امروز صبح 4 تا ld خوردم
    و امشب بعد از 12 ساعت 4 تاي ديگه
    الان حالم بد شده
    تهوع
    سينه هام درد ميكنه
    كمر درد
    ترشحات رحمم زياد شده
    دماي بدنم بالا رفته

نگرانم،به نظرتون امكان داره باردار بشم؟

9. ddesign نوشته است: سلام دوستان
    من و نامزدم
    ديروز عصر رابطه داشتيم
    و چون باكره هستم دخول انجام نشد
    اما نگرانم و ميترسم پيش آبش يا مقداري منيش به دهانه ي رحم.....
    اما ايشون آبشون رو اون قسمت نريختن اما ترس و احتمالات نگرانم ميكنه.
    چون ديروز كه با هم بوديم 15 روز از اتمام پريودم گذشته بود.و احتمالا تخمك آزاد شده كه اين منو نگران ميكنه.
    امروز صبح 4 تا ld خوردم
    و امشب بعد از 12 ساعت 4 تاي ديگه
    الان حالم بد شده
    تهوع
    سينه هام درد ميكنه
    كمر درد
    ترشحات رحمم زياد شده
    دماي بدنم بالا رفته

نگرانم،به نظرتون امكان داره باردار بشم؟

روش اورژانسی رو درست انجام دادید و بارداری منتفی هستش

10. beta hcg=2    . Nonpregnant =5    .doubtful . Repeat after 48h =5-25   .pregnant=25 torokhoda begid javabe azam chie

11. mahsann نوشته است: beta hcg=2    . Nonpregnant =5    .doubtful . Repeat after 48h =5-25   .pregnant=25 torokhoda begid javabe azam chie

خانم عزیز جواب آزمایش شما منفی هست ، قبلا هم که دوستمون بهتون گفتند
    دیگه واضح تر از این که نمیتونه بنویسه تو یه جواب آزمایش.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. سلام من قبلا یک پست گذاشتم اما الان کجاست نمی دونم
    دوباره سوالم رو تکرار می کنم چون واقعا نگرانم کرده و احساس می کنم نیاز به تائید یک دکتر دارم تا اینقدر به خودم تلقین نکنم
    من به تازگی نامزدم کردم و در اولین رابطه متوجه شدم که دست نامزدم به منی اغشته بوده و ایشون دستگاه تناسلی من رو لمس کردند.
    من پریودی نامظمی دارم و نزدیکی در روز 6 پریودی بود که البته من تقریبا از روز 3 یا4 خونریزی نداشتم.
    بعد از متوجه شدند من در کمتر از 20 ساعت 2 LD خوردم و بعد از 12 ساعت مجددا تکرار کردم که البته بعد از 3 ساعت استفراغ کردم. بعد از مطالعه سایت شما متوجه شدم که باید 4 LD می خوردم و در فاصله زمانی بین 65 تا 70 ساعت 4 LD خوردم و بعد از 12 ساعت تکرار کردم و خوشبختانه حالت تهوع هم نداشتم.
    اما چیزی که نگرانم می کنه اینه که بعد از این حادثه من احساس آزادسازی تخمک داشتم در واقع در ناحیه زیر شکم درد داشتم. با این اوصاف احتمال حاملگی وجود دارد؟
    چند درصد؟

13. با سلام
    من جدیدا ازدواج کردم و دارم اولین دوره قرص ال دی مصرف می کنم
    در روز 5 پریودم شروع به خوردن قرص کردم و در روزی که 19 قرص مصرف کرده بودم با همسرم رابطه داشتم که منی شون کاملا روی دهانه واژنم ریخت و من از ترس بارداری بلافاصله 2 قرص اچ دی و 12 ساعت بعدش 2 قرص دیگه خوردم خواهش میکنم منو در مورد سوالای زیرم راهنمایی کنین شدیدا استرس دارم
    1-با توجه به اینکه من قرص ال دی مصرف میکردم آیا روش اورژانس تاثیری داره؟
    2- احتمال حاملگی من الان چه قدره و با توجه به اینکه ما دیروز رابطه داشتیم من کی می تونم از بی بی چک استفاده کنم؟
    ا3-گر حامله نشم با توجه به اینکه باید در ماه اول مصرف قرص از یه روش جلوگیری دیگه هم استفاده کرد آیا در ماه دیگه هم باید از یه روش جلوگیری دیگه استفاده کنم؟

14. narges62 نوشته است: با سلام
    من جدیدا ازدواج کردم و دارم اولین دوره قرص ال دی مصرف می کنم
    در روز 5 پریودم شروع به خوردن قرص کردم و در روزی که 19 قرص مصرف کرده بودم با همسرم رابطه داشتم که منی شون کاملا روی دهانه واژنم ریخت و من از ترس بارداری بلافاصله 2 قرص اچ دی و 12 ساعت بعدش 2 قرص دیگه خوردم خواهش میکنم منو در مورد سوالای زیرم راهنمایی کنین شدیدا استرس دارم
    1-با توجه به اینکه من قرص ال دی مصرف میکردم آیا روش اورژانس تاثیری داره؟
    2- احتمال حاملگی من الان چه قدره و با توجه به اینکه ما دیروز رابطه داشتیم من کی می تونم از بی بی چک استفاده کنم؟
    ا3-گر حامله نشم با توجه به اینکه باید در ماه اول مصرف قرص از یه روش جلوگیری دیگه هم استفاده کرد آیا در ماه دیگه هم باید از یه روش جلوگیری دیگه استفاده کنم؟

سلام
    خیر احتمال بارداری وجود نداره چون از روش اورژانسی استفاده کردید. تا آخر این دوره از یه روش کمکی هم استفاده کنید. اما ماه بعد نیازی نیست. البته خوردن این قرص ها بالانس هورمونیتون رو به هم میریزه. پس از اتمام اولین دوره حتما 7 روز بعد بسته بعد رو شروع کنید. چه پریود بشید چه نشید.
    موفق باشید...

15. alale_2 نوشته است: سلام من قبلا یک پست گذاشتم اما الان کجاست نمی دونم
    دوباره سوالم رو تکرار می کنم چون واقعا نگرانم کرده و احساس می کنم نیاز به تائید یک دکتر دارم تا اینقدر به خودم تلقین نکنم
    من به تازگی نامزدم کردم و در اولین رابطه متوجه شدم که دست نامزدم به منی اغشته بوده و ایشون دستگاه تناسلی من رو لمس کردند.
    من پریودی نامظمی دارم و نزدیکی در روز 6 پریودی بود که البته من تقریبا از روز 3 یا4 خونریزی نداشتم.
    بعد از متوجه شدند من در کمتر از 20 ساعت 2 LD خوردم و بعد از 12 ساعت مجددا تکرار کردم که البته بعد از 3 ساعت استفراغ کردم. بعد از مطالعه سایت شما متوجه شدم که باید 4 LD می خوردم و در فاصله زمانی بین 65 تا 70 ساعت 4 LD خوردم و بعد از 12 ساعت تکرار کردم و خوشبختانه حالت تهوع هم نداشتم.
    اما چیزی که نگرانم می کنه اینه که بعد از این حادثه من احساس آزادسازی تخمک داشتم در واقع در ناحیه زیر شکم درد داشتم. با این اوصاف احتمال حاملگی وجود دارد؟
    چند درصد؟

سلام- اثربخشي لونورژسترل در پيشگيري اورژانسي بارداري طبق گزارشFDA تا89% وقرصهاي تركيبي مثل ال دي و اچ دي بازهم پايين تره اين نوع مصرف دارو براي موارد اضطراريه- مثل موقعي كه كاندوم پاره ميشه- نه حالت عادي وروزمره
    آگاه باشيد حداقل با 11% شكست روبه رو ميشيد واگه قاعدگي بيش از يك هفته به عقب افتاد تست بارداري توصيه شده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 69
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید