شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مراقبت پس از ابتلا به ایدز

1. سلام آقای دکتر متاسفانه یکی از صمیمی ترین دوستهای من به ایدز مبتلا شده از طریق آزمایش خون فهمیده آقای دکتر خانوادش نمیدونن اون باید به دکتر خاصی مراجعه کنه باید تحت مراقبت باشه
    لطفا به من بگین
    تازه اولشه
    ممکنه بمیره ؟

2. simintanha نوشته است: سلام آقای دکتر متاسفانه یکی از صمیمی ترین دوستهای من به ایدز مبتلا شده از طریق آزمایش خون فهمیده آقای دکتر خانوادش نمیدونن اون باید به دکتر خاصی مراجعه کنه باید تحت مراقبت باشه ،لطفا به من بگین ،تازه اولشه ،ممکنه بمیره ؟

سلام،
    این بیمار می بایست به پزشک متخصص عفونی مراجعه کند، تا با تعیین مرحله بیماری اقدامات درمانی بعدی برای وی انجام شود.هنوز درمانی برای بهبودی این بیماری تهیه نشده است.

3. اینجاست که من کفرم در میاد   Twisted Evil
    این همه در این سایت و تمتم سایتهای پزشکی سوال از پارگی و دوخت و دوز کردن پرده و .... میشه !!
    ندیدم دختری ( یا پسری ) بپرسه که چطور خودش رو در مقابل ایدز , یا انواع بیماریهای منتقله جنسی , محافظت کنه  .
    واقعا جای تاسف داره .
    البته تاسف بیشتر برای پدر و مادر ها که از  نوجوانی دختران و پسرانشون رو اگاه نمیکنن .
    و بعدا .............. ندامت و پشیمانی تا اخر عمر
    کاش لاقل سایتهای پزشکی قسمتی رو ثابت در صفحه اول سایت به " پیشگیری و محافظت از ایدز و بیماریهای جنسی " اختصاص بدن .
    خود من در نوجوانی به بیماری سوزاک مبتلا شدم , جالب اینجا بود که اصلا نمی دونستم کاندوم چیه !!!
    واقعا جز حسرت و تاسف بر سیستم اموزش پزشکی و خانوادها نمی توان گفت .
    باید دختران و پسران رو از سنین نوجوانی و دوره راهنمائی مدارس با این بیماریها اشنا کرد .

4. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    برای دریافت داروهای رایگان و پیگیری و جلوگیری از کاهش سیستم ایمنی - به بیمارستان امام واقع در میدان توحید مراجعه کنید همکاران ما بخش اختصاصی برای اینکار دارند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید