شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پیشگیری طبیعی جه عوارضی دارد؟

1. سلام:
    اگربرای مدت طولانی  بصورت طبیعی جلوگیری کنیم بعداً ممکن است برای بچه دار شدن دچار مشکل شویم؟
    وآیا لازم هست قبل از اقدام بارداری یا ایجاد مشکل زیر نظر متخصص زنان  باشیم؟

2. mahdi88 نوشته است: سلام:
    اگربرای مدت طولانی  بصورت طبیعی جلوگیری کنیم بعداً ممکن است برای بچه دار شدن دچار مشکل شویم؟

پیشگیری طبیعی هیچ مشکلی جهت بچه دار شدن نمیکند
    فقط درصذ ریسکش بالاتر از دیگر پیشگیریها محسوب میشه
    اگر طرفین از نظر بارداری به مشکل بر بخورند زیر نظر پزشک جهت بارداری اقدام میکنند که اونم ربطی به پیشگیری طبیعی یا غیر طبیعی نداره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  3. سلام
    ضمن تشکر از آقای clooney باید بگم لازم نیست حتما زوجین در بارداری دچار مشکل بشن که به متخصص مراجعه کنن بلکه بهتره 6 ماه قبل از اقدام به بارداری خانم تحت نظر متخصص زنان و متخصص تغذیه باشن تا در شرایط کاملا مطلوب بارداری صورت بگیره و سلامت مادر و بچه تضمین بالاتری داشته باشه.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  4. سلام من نیز با نظر اقای کلونی موافقم اما در مورد سوال شما چند توصیه دارم
    1.چرا در زمان رابطه از وسایل جدید جلوگیری استفاده نکرد و در زمان قدیم به سر برد روش طبیعی در دراز مدت باعث پرخاشگری میشود ......
    2.حتما با پزشک خود در تماس باشید چون در مورد رابطه جنسی سوالات فراوان است بهتر است همسرتان با ماما.کارشناس مامایی..مشورت مستمر داشته باشند
    3.در انجام و بهبود همه ی کار هاداشتن  ارامش در وهله اول قرار دارد
    4.قبل از اقدام برای بارداری حتما با متخصصین تغذیه مشورت داشته باشید
    از سوالات شما و استمرار داشتن ان سپاسگذاریم
    با ارزوی سلامتی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. mahdi88 نوشته است: سلام:

سلام- نميدونم منظورتون از پيشگيري طبيعي چيه اگر روش تقويمي /يا نزديكي منقطع در نظرتون هست اينها مال سالها پيشه كه روشهاي علمي مثل آي يو دي يا قرصهاي روزانه در دسترس نبود ومردم چاره اي نداشتن اون موقع مرگ ومير هنگام زايمان وبعدش هم زياد بود وجمعيت متعادل ميشد در عصر حاضر استفاده از اين روشها به معني شانسي بچه دار شدنه واگه به مدت طولاني از اين روشها استفاده كنيد عارضه اش بارداري ناخواسته است . در ضمن اين دو روش چون محدوديت در زمان نزديكي در طول ماه /و انزال خارج از واژن رو دارن ممكنه از نظر رواني تاثيرات نامطلوبي بگذارن. براي مدت طولاني - چند سال - آي يو دي يا كپسولهاي كاشتني نورپلانت توصيه شده
    بايد از ابتداي ازدواج زير نظر متخصص باشيد نه هنگام بيماري يا مشكل

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. 1984 نوشته است:
    mahdi88 نوشته است: سلام:

سلام- نميدونم منظورتون از پيشگيري طبيعي چيه اگر روش تقويمي /يا نزديكي منقطع در نظرتون هست اينها مال سالها پيشه كه روشهاي علمي مثل آي يو دي يا قرصهاي روزانه در دسترس نبود ومردم چاره اي نداشتن اون موقع مرگ ومير هنگام زايمان وبعدش هم زياد بود وجمعيت متعادل ميشد در عصر حاضر استفاده از اين روشها به معني شانسي بچه دار شدنه واگه به مدت طولاني از اين روشها استفاده كنيد عارضه اش بارداري ناخواسته است . در ضمن اين دو روش چون محدوديت در زمان نزديكي در طول ماه /و انزال خارج از واژن رو دارن ممكنه از نظر رواني تاثيرات نامطلوبي بگذارن. براي مدت طولاني - چند سال - آي يو دي يا كپسولهاي كاشتني نورپلانت توصيه شده
    بايد از ابتداي ازدواج زير نظر متخصص باشيد نه هنگام بيماري يا مشكل

فقط این نکته رو در نظر داشته باشید روش IUD برای خانومهای سنین 30 یا 35 به بالا توصیه شده نه خانمهای جوان

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام من مدتی به خاطر جوش صورتم از قرصهای اسپینرو لاکتون استفاده میکنم جدیدا دچار اختلال شدید در قاعدگی شدم طوری که قاعدگی طولانیو زیاد  با درد شدید وطول دوره کوتاه دارم.آیا مصرف این قرص ها باعث این مشکل شده؟

8. با سلام بهترین راه پیشگیری دراولین شب ازدواج(شب زفاف)چیه؟ اگر جوابتون قرص باشد از کی باید شروع کرد ؟

9. arezoo160 نوشته است: با سلام بهترین راه پیشگیری دراولین شب ازدواج(شب زفاف)چیه؟ اگر جوابتون قرص باشد از کی باید شروع کرد ؟

شما وقتی پریود شدید باید از روز 5 آن مصرف قرص رو شروع کنید
    اما برای نوع قرص مصرفی بهتره به پزشک متخصص مراجعه و خودسر قرص رو انتخاب نکنید

10. badomak نوشته است:
    arezoo160 نوشته است: با سلام بهترین راه پیشگیری دراولین شب ازدواج(شب زفاف)چیه؟ اگر جوابتون قرص باشد از کی باید شروع کرد ؟

شما وقتی پریود شدید باید از روز 5 آن مصرف قرص رو شروع کنید
    اما برای نوع قرص مصرفی بهتره به پزشک متخصص مراجعه و خودسر قرص رو انتخاب نکنید

سلام
    با تشکر از آقای badomak باید بگم بهتره برای طریقه پیشگیری از بارداری هم با پزشک مشورت کنید. اگه قرص مدنظر بود باید حداقل از 1 ماه قبل از رابطه کامل (همرام با دخول) از روز 5 پریود شروع بشه.
    موفق باشید...

11. arezoo160 نوشته است: با سلام بهترین راه پیشگیری دراولین شب ازدواج(شب زفاف)چیه؟ اگر جوابتون قرص باشد از کی باید شروع کرد ؟

بهترین راه پیشگیری  از راه طبیعییه  ولی بهتره یک ماهه اول ازدواج از قرص استفاده کنید بعدش بهتره از راه طبیعی چون تقریبا هیچ عارضه ای نداره

12. mahdi88 نوشته است: سلام:

با سلام
    دوست عزیز،با تایید گفته های دوستان،باید بگم من خودم سالها از همین طریق جلوگیری داشتم و برای بچه دار شدن هم هیچ مشکلی نداشتم!با توجه به عوارض جانبی ابزار و آلات موجود،من توصیه میکنم در صورت امکان از این روش استفاده بشه!
    موفق باشید.

13. سلام
    با تشكر از اقاي عليان
    پيشگيري طبيعي 2 ضرر قابل توجه ممكن است داشته باشد!!اول اينكه ممكن است در پيشاب آقايان تعداد اندكي اسپرم باشد كه براي رحم هاي مستعد بارداري ممكن است خطر بارداري را به همراه بياورد!!دومين ضرر اينست كه اگر آقايان انزال زودرس داشته باشند در اين روش چون آلت آقايان پيش از انزال بايد خارج شود ممكن است خانمها به ارگاسم نرسند!!و با توجه به اينكه همه آقايان روشهاي به ارگاسم رساندن خانمها به روشهاي غير از دخول  را بلد نيستند!!!! يا اينكه ممكن است  خود خانم از روشهاي غير از دخول راضي نباشد!!!! به تدريج سردي و بي ميلي جنسي در خانمها بوجود مي آيد كه خود سرمنشا يكسري مشكلات جسمي و روحي خواهد بود!!به همين جهت آقايان دير انزال با اين روش به مشكلات كمتري بر مي خورند چون مي توانند زمان انزال خود را با پارتنرشان تنظيم كنند
    موفق باشيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید