شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

روحیات کاملا پسرونه يك دختر و لذت نبردن از رابطه

1. سلام خدمت آقای دکتر و دوستان عزیز

دوست من مشکلی داره که اونو با من مطرح کرد و منم اینجا مطرح میکنم به امید اینکه اگه کسی از دوستان همچین مشکلی رو داره،داشته و یا شنیده،راهنمایی بکنه بلکه منم با انتقال اون به دوستم،ایشون رو از نگرانی بیش از حدی که از حس دخترانگیش داره و منجر به افسردگی و مراجعه به روان شناس شده رو در بیارم.پیشا پیش ممنون.
    وصف حال رو از زبون خودش میگم.
    طی تجربه ی اولی که توی معاشقه داشتم،متوجه شدم هیچ لذتی از این رابطه نمیبرم.بوسیدن لب،مالش و خوردن سینه،دست کشیدن روی بدن و ...هیچ هیچ لذتی برام نداره در صورتی که پارتنرم رو واقعا دوست داشتم و اون هم همینطور و هر کاری میکرد که منو ارضا کنه.
    تنها وقتی حس داشتم که التم لمس میشد یا کلیتوریسم تحریک میشد.و وقتی کلیتوریسم تحریک میشد یه لرزش عجیبی به بدنم میوفتاد که به گفته پارتنرم این علامت تحریک و ارضا شدن بود.در ضمن طی معاشقه مدام واژن و التم خیس بود.ولی نمیدونم چرا این حسی که بهم دست میداد،هیچ نشونه ای از لذت واسم نداشت و فقط و فقط عذابم میداد.اینم بگم که هیچ دردی نداشتم و وقتی کلیتوریسم تحریک میشد،احساس میکردم یه چیزی زیر دلم به شدت منقبض میشد و همین یه حس فوق العاده بدی بهم دست میداد.این حس انقد برام بد و غیر قابل تحمل بود که تقریبا از پارتنرم التماس میکردم که بس کنه یا تحریک رو بیشتر کنه که اون حالت انقباض کمتر اذیتم کنه ولی بازم فایده ای نداشت و فشار زیادی رو تحمل میکردم.0
    طی 8 جلسه ای هم که به روانشناس مراجعه کردم،ایشون این احساس خنثی بودنم به رابطه رو به روحیات کاملا پسرونم ربط داد و بهم قرصی داد که هم ضد افسردگیه و هم هورمون زنانه رو توی بدنم بیشتر میکنه ولی به دلیل تداخل با امتحاناتم و عوارض مثل بیحالی و خواب آلودگی بهم میداد،قطع کردم.0
    حالا گذشته از مسئله روان شناس،لطف کنید در مورد این بی حسی از رابطه و حس بسیار بدی رو که حین تحریک کلیتوریس دارم ،منو راهنمایی کنید.چون واقعــــــــــــــــــا عذابم میده که چرا من اینطوریم؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟؟
    البته همه اینارو هم میدونم که ممکنه استرس،آماده نبودن هم میتونه تاثیر بد داشته باشه ولی من اون لحظه هیچ استرسی نداشتم.

بازم ممنون از همه دوستان و آقای دکتر

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. عزیرم لطفا به دستورات روانشناست عمل کن
    توی سایت کلمه عدم رضایت رو جستجو کن به نتایج خوبی می رسی
    به نظر من خانوم ها باید اول از لحاظ ذهنی آماده بشن تا بتونن از رابطه لذت ببرن پس خودت باید بخوای لذت ببری
    غذاهای تند می تونه کمکت کنه

3. shahrzad6 نوشته است: عزیرم لطفا به دستورات روانشناست عمل کن
    توی سایت کلمه عدم رضایت رو جستجو کن به نتایج خوبی می رسی
    به نظر من خانوم ها باید اول از لحاظ ذهنی آماده بشن تا بتونن از رابطه لذت ببرن پس خودت باید بخوای لذت ببری
    غذاهای تند می تونه کمکت کنه

ممنون از جوابت اما فكر كنم سوالو خوب نخوندي...

دوست من از رابطه لذت نميبره سرد نيست كه بخواد غذاهاي گرم بخوره و مطالب سايت نتونسته كمكش كنه.

از لحاظ ذهني هم با توجه به اينكه من خودم دخترم فكر ميكنم احساس علاقه يه دختر به پسر باعث آمادگي ذهن براي معاشقه ميشه.... پس اون از لحاظ فكري هم آماده بوده

4. سلام
    برادر من 27 سالشونه و میخوان با خانومی 24 ساله ازدواج کنن که روحیات پسرونه داره تا حدی که خانمه گفتند که در خیالات خودشون به خواستگاری دختر رفتند منظور اینه که تا این حد شدیده ...میخوام از عواقب این رفتارها مطلع باشم و از همه مهمتر میخوام بدونم که آیا قابل درمان هست یا خیر و نهایتا لطفا خانمهای که همچین روحیاتی دارند از حس خودشون تو روابط و رفتارهای جنسیشون و در کل تو زندگیشون توضیح بدن ...ا

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. cima نوشته است: سلام خدمت آقای دکتر و دوستان عزیز

دوست من مشکلی داره که اونو با من مطرح کرد و منم اینجا مطرح میکنم به امید اینکه اگه کسی از دوستان همچین مشکلی رو داره،داشته و یا شنیده،راهنمایی بکنه بلکه منم با انتقال اون به دوستم،ایشون رو از نگرانی بیش از حدی که از حس دخترانگیش داره و منجر به افسردگی و مراجعه به روان شناس شده رو در بیارم.پیشا پیش ممنون.
    طی تجربه ی اولی که توی معاشقه داشتم،متوجه شدم هیچ لذتی از این رابطه نمیبرم.بوسیدن لب،مالش و خوردن سینه،دست کشیدن روی بدن و ...هیچ هیچ لذتی برام نداره در صورتی که پارتنرم رو واقعا دوست داشتم و اون هم همینطور و هر کاری میکرد که منو ارضا کنه.
    تنها وقتی حس داشتم که التم لمس میشد یا کلیتوریسم تحریک میشد.و وقتی کلیتوریسم تحریک میشد یه لرزش عجیبی به بدنم میوفتاد که به گفته پارتنرم این علامت تحریک و ارضا شدن بود.در ضمن طی معاشقه مدام واژن و التم خیس بود.ولی نمیدونم چرا این حسی که بهم دست میداد،هیچ نشونه ای از لذت واسم نداشت و فقط و فقط عذابم میداد.اینم بگم که هیچ دردی نداشتم و وقتی کلیتوریسم تحریک میشد،احساس میکردم یه چیزی زیر دلم به شدت منقبض میشد و همین یه حس فوق العاده بدی بهم دست میداد.این حس انقد برام بد و غیر قابل تحمل بود که تقریبا از پارتنرم التماس میکردم که بس کنه یا تحریک رو بیشتر کنه که اون حالت انقباض کمتر اذیتم کنه ولی بازم فایده ای نداشت و فشار زیادی رو تحمل میکردم.0
    طی 8 جلسه ای هم که به روانشناس مراجعه کردم،ایشون این احساس خنثی بودنم به رابطه رو به روحیات کاملا پسرونم ربط داد و بهم قرصی داد که هم ضد افسردگیه و هم هورمون زنانه رو توی بدنم بیشتر میکنه ولی به دلیل تداخل با امتحاناتم و عوارض مثل بیحالی و خواب آلودگی بهم میداد،قطع کردم.0
    حالا گذشته از مسئله روان شناس،لطف کنید در مورد این بی حسی از رابطه و حس بسیار بدی رو که حین تحریک کلیتوریس دارم ،منو راهنمایی کنید.چون واقعــــــــــــــــــا عذابم میده که چرا من اینطوریم؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟؟
    البته همه اینارو هم میدونم که ممکنه استرس،آماده نبودن هم میتونه تاثیر بد داشته باشه ولی من اون لحظه هیچ استرسی نداشتم.

سلام- چون شما نقل قول ميكنيد اطلاعات متناقضه وناقص بايد خودش اطلاعات بده
    روانشناس اجازه تجويز دارو نداره. قرص ضد افسردگي كه هورمون زنانه رو زياد كنه نميشناسم . اگه منظور از روحيه پسرونه گرايش جنسيه ربطي به هورمون زنانه نداره. بايد ابتدا گرايش جنسي ايشان مشخص بشه آيا تابه حال با هم جنس فعاليت جنسي داشته يا نه؟ در هنگام فعاليت جنسي به تنهايي در تصوراتش كدوم جنس رو تصور ميكنه يا ترجيح ميده؟ از نظر مسائل رواني غير از افسردگي چه علائمي داره؟ خواب؟ غذا؟ دلشوره؟ اضطراب؟ بيقراري؟

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  6. amir60_28 نوشته است: سلام
    برادر من 27 سالشونه و میخوان با خانومی 24 ساله ازدواج کنن که روحیات پسرونه داره تا حدی که خانمه گفتند که در خیالات خودشون به خواستگاری دختر رفتند منظور اینه که تا این حد شدیده ...میخوام از عواقب این رفتارها مطلع باشم و از همه مهمتر میخوام بدونم که آیا قابل درمان هست یا خیر و نهایتا لطفا خانمهای که همچین روحیاتی دارند از حس خودشون تو روابط و رفتارهای جنسیشون و در کل تو زندگیشون توضیح بدن ...ا

سلام
    دوست عزیز گرایش تا این حد به هم جنس میتونه در زندگی زناشویی برادرتون و خانمشون مشکلات زیادی به وجود بیاره. به نظر من بهتره قبل از این که هرگونه اقدامی جهت ازدواج انجام بشه برادرتون و اون خانم باهم به مشاور مراجعه کنن و از ایشون کمک بخوان. شاید مشکل اون خانم به راحتی حل شه و شاید هم نظر مشاور عدم ازدواج ایشون با برادرتون باشه. به هرحال این مسئله نیاز به مشاوره با فرد ماهر و باسواد (در زمینه روانشناسی) داره.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  7. با سلام خدمت دوستان.
    این سوال هم توی ذهن من بود که چطور میشه یک نفر موقع تحریک ،تمام نشونه های ارضا رو داشته باشه،مثل لرزش بدن،نفس نفس زدن،تمایل به نوازش بدن،واژن و الت کاملا خیس و سفت شدن تقریبی نوک سینه.ولی عنوان کنه که هیچ لذتی نمیبره و حس بدی داره!!!!
    اگه خانومها مخصوصا کسانی که تجربه داشتن جواب بدن ممنون میشم.
    ممکنه کسی واسه دفعات اول رابطه ،اینطوری باشه؟ممکنه بعدا خوب شه؟

8. 1984 نوشته است:
    cima نوشته است: سلام خدمت آقای دکتر و دوستان عزیز

روانشناس اجازه تجويز دارو نداره. قرص ضد افسردگي كه هورمون زنانه رو زياد كنه نميشناسم . اگه منظور از روحيه پسرونه گرايش جنسيه ربطي به هورمون زنانه نداره. بايد ابتدا گرايش جنسي ايشان مشخص بشه آيا تابه حال با هم جنس فعاليت جنسي داشته يا نه؟ در هنگام فعاليت جنسي به تنهايي در تصوراتش كدوم جنس رو تصور ميكنه يا ترجيح ميده؟ از نظر مسائل رواني غير از افسردگي چه علائمي داره؟ خواب؟ غذا؟ دلشوره؟ اضطراب؟ بيقراري؟

منظور از روحیه پسرونه،هم گرایش جنسی به دختر،هم رفتار آزاد پسرونه،مدل مو و لباس پسرونه هست.

تا حالا هم با هم جنس رابطه نداشته.یک بار هم که با جنس مخالف داشته،از برخورد الت پارتنرش با بدن خودش بیزار بوده و احساس میکرده که خودش یه مرده و یه مرد دیگه داره بهش تجاوز میکنه.

به گفته ی خودش،هیچ حســـــــــــی نسبت به پسرا نداره و فقط سمت دختر تمایل داره.البته این تمایل به دختر انقدر شدید نیست.

آزمایش هورمونی هم نشونی از مشکل هورمونی نداده.

در مورد مطالب آخر هم معمولی هست.در ضمنلطف کنید بیشتر در مورد اون حس بدی که موقع تحریک کلیتوریس بهش دست میده توضیح بدید،بعد این بحث روحیه پسرونه.
    و آخر هم خانه داری،عشق ورزی و احساس علاقه به بچه و بچه داریش مثه یه دختر کامله.

9. به نظر من مشکل دوستتون صرفاً از نظر فکری و روانیه. این که در یه سری موارد احساسات کاملاً دخترونه دارن ولی از طرفی میگن میل به پسر ندارن و بیشتر به دختر تمایل دارن میتونه عوال مختلفی داشته باشه. مثلاً نوع برخورد خونواده و محدودیت در مورد رابطه با جنس مخالف در کودکی، خاطره یا تصویر بدی که نسبت به جنس مخالف یا رابطه ی بین دو نفر با جنسیت مخالف توی ذهنشونه..
    به نظر من چیزهایی از این قبیل ممکنه یه حالت اولیه تو ایشون ایجاد کرده باشه که به جنس مخالف علاقه و کشششون کم باشه، ولی خودشون با تاکید و تمرکز به این مسئله باعث تشدیدش شدن و شاید تلقین عامل مهمی توی شدت بوده باشه..

در مورد حالت های فیزیکی هم این که واژنشون ترشح داره و نسبت به لمس اندام جنسیشون عکس العمل دارن نشون می ده که از نظر فیزیکی مشکل خاصی ندارن، شاید این که از لمس بدن و بوسیدن و ... احساس لذت نمی کنن همین باشه که توی ذهن خودشون مدام این رو تکرار می کنن که من پسرم گرایش پسرونه دارم و ....

احساسی که با لمس کلیتوریس بهشون دست میده احساس بدی نیست، بلکه احساس ناشناخته ایه. همه ی خانم هایی که قبلاً کلیتوریسون لمس نشده، اولین بار، اون هم وقتی کسی غیر از خودشون، لمس میکنه این قسمت رو اون حالت براشون خیلی عجیب و ناشناخته است. و از اونجایی که خیلی تحریک شدیده و احساس زیادیه، ممکنه فرد احساس کنه که حس بدیه. در حالی که اگه همون فرد به این احساس و تحریک بالایی که اتفاق میفته با دید مثبت و با این دید که این حس یه حس لذته نگاه کنه به شدت لذت خواهد برد.. و البته این مسئله بعد از چند بار تجربه و عادت کردن به اون حالت قابل حل تر خواهد بود...

10. iman_prs نوشته است: به نظر من مشکل دوستتون صرفاً از نظر فکری و روانیه. این که در یه سری موارد احساسات کاملاً دخترونه دارن ولی از طرفی میگن میل به پسر ندارن و بیشتر به دختر تمایل دارن میتونه عوال مختلفی داشته باشه. مثلاً نوع برخورد خونواده و محدودیت در مورد رابطه با جنس مخالف در کودکی، خاطره یا تصویر بدی که نسبت به جنس مخالف یا رابطه ی بین دو نفر با جنسیت مخالف توی ذهنشونه..
    به نظر من چیزهایی از این قبیل ممکنه یه حالت اولیه تو ایشون ایجاد کرده باشه که به جنس مخالف علاقه و کشششون کم باشه، ولی خودشون با تاکید و تمرکز به این مسئله باعث تشدیدش شدن و شاید تلقین عامل مهمی توی شدت بوده باشه..

در مورد حالت های فیزیکی هم این که واژنشون ترشح داره و نسبت به لمس اندام جنسیشون عکس العمل دارن نشون می ده که از نظر فیزیکی مشکل خاصی ندارن، شاید این که از لمس بدن و بوسیدن و ... احساس لذت نمی کنن همین باشه که توی ذهن خودشون مدام این رو تکرار می کنن که من پسرم گرایش پسرونه دارم و ....

احساسی که با لمس کلیتوریس بهشون دست میده احساس بدی نیست، بلکه احساس ناشناخته ایه. همه ی خانم هایی که قبلاً کلیتوریسون لمس نشده، اولین بار، اون هم وقتی کسی غیر از خودشون، لمس میکنه این قسمت رو اون حالت براشون خیلی عجیب و ناشناخته است. و از اونجایی که خیلی تحریک شدیده و احساس زیادیه، ممکنه فرد احساس کنه که حس بدیه. در حالی که اگه همون فرد به این احساس و تحریک بالایی که اتفاق میفته با دید مثبت و با این دید که این حس یه حس لذته نگاه کنه به شدت لذت خواهد برد.. و البته این مسئله بعد از چند بار تجربه و عادت کردن به اون حالت قابل حل تر خواهد بود...

سلام
    در تایید سخن شما و در تکمیل آن و البته برای آقایان

به نظر من اگر آقایان کمی به گذشته فکر کنن و اون زمانی رو که داشتن برای اولین بار خودشون این احساس ها ( تحریکات احساسی و جنسی ) رو تجربه میکردن یادشون بیاد ، مساله واضحتر میشه

فکر نمیکنم هیچ مردی در اولین بار لمس کردن آلت خودش ( در هر سنی که بوده ) حس کاملا خوبی بهش دست داده باشه و کاملا لذت برده باشه

والبته در پارامترهای محاسبتون این رو هم دخیل کنید که کلا جنس مذکر از نظر جنسی فعالتر هست

به نظر من این کاملا طبیعیه که وقتی یک زن برای بارهای اول تحریک و لمس میشه عکس العمل واضح و درستی از خودش نشون نمیده

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  11. cima نوشته است:
    1984 نوشته است:

منظور از روحیه پسرونه،هم گرایش جنسی به دختر،هم رفتار آزاد پسرونه،مدل مو و لباس پسرونه هست.

تا حالا هم با هم جنس رابطه نداشته.یک بار هم که با جنس مخالف داشته،از برخورد الت پارتنرش با بدن خودش بیزار بوده و احساس میکرده که خودش یه مرده و یه مرد دیگه داره بهش تجاوز میکنه.

به گفته ی خودش،هیچ حســـــــــــی نسبت به پسرا نداره و فقط سمت دختر تمایل داره.البته این تمایل به دختر انقدر شدید نیست.

در مورد مطالب آخر هم معمولی هست.در ضمنلطف کنید بیشتر در مورد اون حس بدی که موقع تحریک کلیتوریس بهش دست میده توضیح بدید،بعد این بحث روحیه پسرونه.

اینطور که از شواهد امر پیداست دوست شما دچار مسئله دوجنسیتی هستن. چون به جنس موافق گرایش دارن و حتی حالت های پسرونه دارن و مسئه فقط گرایش نیست که بشه بهش همجنس گرایی گفت. بهترین راه حل مراجعه به روانپزشکه و انجام آزمایش های هرمونی که مشخص بشه چند درصد دختر هستن و آیا اصلا مشکلی دارن یا نه.
    به امید سلامتی و مرتفع شدن مشکلشون...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. hhosseini نوشته است: با سلام خدمت دوستان.
    این سوال هم توی ذهن من بود که چطور میشه یک نفر موقع تحریک ،تمام نشونه های ارضا رو داشته باشه،مثل لرزش بدن،نفس نفس زدن،تمایل به نوازش بدن،واژن و الت کاملا خیس و سفت شدن تقریبی نوک سینه.ولی عنوان کنه که هیچ لذتی نمیبره و حس بدی داره!!!!
    اگه خانومها مخصوصا کسانی که تجربه داشتن جواب بدن ممنون میشم.
    ممکنه کسی واسه دفعات اول رابطه ،اینطوری باشه؟ممکنه بعدا خوب شه؟

سلام
    وقتی خانومی در طی معاشقه واژنشون پرخون و متورم و کاملا خیس میشه و سینه هاشون برجسته و پس از رابطه علائم ارضا شدن رو هم دارن مطمئن باشید از نظر هورمونی و جسمی هیچ مشکلی ندارن. حتی شما میگید که تمایل به نوازش شدن دارن پس مشکل میتونه 2 منشا داشته باشه:
    1. ایشون با شما صادق نیستن و مثل بسیاری از خانوم های دیگه با اینکه کاملا لذت میبرن ولی بروز نمیدن و فکر میکنن که اگه لذتشون رو بیان کنن درست نیست. این مسئله میتونه ناشی از این تفکر غلط باشه که خانوم نباید تمایلش رو ابراز کنه وگرنه در نظر مردش مثل زن های خیابانی و ... جلوه میکنه. شما باید با صحبت به ایشون القا کنید که چنین تفکری ندارید و حتی لذت میبرید از اینکه ایشون هم تمایلات و احساساتشون رو بیان و مطرح کنن.
    2. ترس از رابطه و احتمالا پیش زمینه های ذهنی منفی که در دوران مجردی از رابطه داشتن الان مانع از لذت بردن ایشون میشه و این مسئله به راحتی با کمک شما و یک مشاور خبره مرتفع میشه چون ایشون مشکل جسمی و هورمونی ندارن.
    به امید موفقیت و شادکامی...

13. cima نوشته است:
    1984 نوشته است:

سوال اصلي رو جواب نداديد - كه هنگام فعاليت جنسي در تنهايي در تصوراتش كدوم جنس رو تصور ميكنه؟ يا كدوم رو ترجيح ميده؟-
    ولي با اين اطلاعات نميشه اسمش رو گرايش به همجنس گذاشت همجنس گرا هاي دختر روحيه پسرونه ندارن والبته اختلال هورموني هم ندارن
    اختلالات هويت جنسي هست به اسم ترانس وستيسم يا مبدل پوشي كه شخص تمايل به پوشيدن لباس جنس مقابل داره يا ترانس سكشواليسم كه احساس ميكنه مرديه كه در جسم زنانه به دام افتاده يا بالعكس و ميل به تغيير صفات اوليه جنسي خود داره. فكر ميكنم ايشون از دختربودن خود راضي نيست وتاحدي با هويت جنسي خود مشكل داره اما نه به حد يه اختلال (البته تشخيص با روانپزشكي هست كه در زمينه جنسي كار كرده وتجربه داره) اينكه در اولين ارتباطش كه با جنس مقابل هم بوده مشكل داشته كيه كه نداشته باشه ! نوع تربيت جنسي و ديدگاه دختران نسبت به اين مسئله معمولا مشكل آفرينه ولي هركس به شكلي .نبايد از رابطه اول انتظار رويايي داشت و بايد به كارهايي بپردازه كه باعث تقويت حس دخترانه اش ميشه - درتنهايي يا با پارتنر- در ضمن پارتنر جسمي پسرانه داره كه شامل همه اندامهاست نه فقط اندام تناسلي  وتماس ميتونه شامل هرقسمت از بدن با طرف مقابل باشه كه براش خوشاينده نه فقط تماس با آلت مردانه
    اينكه از تحريك كليتوريس چه حسي بهش دست بده قانون نداره بستگي به اين داره كه چطور فكر ميكنه و فكر ميكنه چه حسي بايد داشته باشه و در واقع طرز فكر رو بايد تصحيح كرد نوع عمل ايرادي نداره

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  14. درتاييد دوستمان1984بايد بگم درسته بيماريهايي در زمينه روانشناسي وجود دارند كه فرد كاملا تمايل به همجنس دارند ولي چنين افرادي كلا تمايلي به قرار گرفتن كنار جنس مخالف وبرقراري ارتباط با اونو ندارندكسي كه در اولين رابطه ها علائم تحريك رو داره ولي درد يا گاهي احساس ناراحتي در رابطه را داره نميتونه ملاك بر مشكل باشه واين كه كسي كلا با اين ديد بزرگ شده باشد كه پسر بودن بهتر است سعي در تقليد ميكند تا در ظاهر شبيه فرد مورد قبول اطرافيان وجامعه باشد
    (بستگي به محيطي كه اين فرد رشد كرده)*ومطمئنا از طرف اطرافيان به اين رفتار تشويق ميشده ولي چون ذاتا دختر است هنگام برقراري جنسي علائم لذت را دارد وچون ار دختر بودنش ذهنا خشمگين است اين لذت را نفي ميكند اگر پارتنزاين خانم به مرور مسائل زنانه اين خانم را تائيدوتشويق وكارهاي پسر گونه او را نفي كند به مرور اين ذهنيت ايجاد خواهد شد كه زن بودنش زيبا تر از پسر بودنش است وچون زن است او را دوست دارند
    (مدل موي زنانه. لباس زنانه.تشويق رفتار ظرافت گونه زنانه و......)
    مسئله ارتباط جنسي در خانمها بسيار پيچيده ومتفاوت تر از اقايان است در بيشتر اقايان هر كدام از قسمتهاي  حساس بدن كه تحريك بشه در اكثر موارد ارضاانجام ميشه ولي در خانمها درسته كه گفته ميشه پستانها.كليتوريس نقطه جي حساسند ولي در افراد مختلف نحوه تحريحك اين قسمتها متفاوت وعكس العمل فرق ميكنه به طور مثال در خانمهايي كه بارها رابطه داشتند فشردن پستا ن ميتونه لذت بخش ولي در فردي كه تازه تجربه ميكنه دردناك.است بهتر ديدم چندمثال بزنم
    در مورد كليتو يس خانمي اظهار ميكرد تا قبل ازدواج خودش اين ناحيه را تحريك ميكرده ولي وقتي همسرش با انگشت سعي ميكرد درد شديد واحساس تنفر داشت بعدها با امتحان پوزيشنهاي مختلف متوجه شد در نزديكي از واژن كاملا لذت ميبره وزماني از كليتوريس تحريك ميشه كه پوزيشني برعكس پوزيشن هاي معمول دارد(همسرش خوابيده به پشت وخانم به شكم رو قرار گيرد)!
    در مثال ديگر خانمي اطهار ميداشت فقط وقتي همسرش اطراف پستان را با نوك انگشت ارام لمس ميكند لذت دارد واز دست زدن به نوك پستان يا بوسيدن ان متنفر بود اين خانم كاملا فردي طبيعي بود كه همسرش را دوست داشت واز رابطه با او لذت ميبرد
    در جواب كاربر گرامي( hhosseini)
    برخي از خانمها احساس لذت خود را با طرف مقابل (مرد)مقايسه ميكنند وچون شباهتي پيدا نميكنند فكر ميكنند لذتي بالاتر را بايد تجربه كند اين خانم بايد بدوني همين علائمي كه داره در خانمها يعني: لذت بردن
    وحتما نبايد در تمام دفعات رابطه اتفاق بيفته (برعكس اقايان كه هر با در رابطه ميتونن ارضا بشن)
    در چنين افرادي كه تجربه زيادي كسب نكردن بهتر است بر خلاف تصور كه گفته ميشه مرد به مدت طولاني نوازش رو شروع كنند از خانم خواسته بشه كه نوبت اونه كه شروع كنه وهر طور دوست داره پيش بره.به اين نحو اگر خجالت يا احساس شرمندگي وجود داشته باشه از بين ميره وخانم سعي ميكنه كاري رو انجام بده كه دوست داره يا لذت ميبره
    اين خانم بايد بدونه كه احساس تنفر اگر ندارد يعني دارد لذت ميبرد ولي اوج لذت را خودش بدون شرمندگي وخجالت بايد پيدا كند وقتي نوبت اوست از او بخواهيد در نور كم (كه احساس راحتي كند)خودش بوسه ولمس اندام شوهرش را اون طور كه دوست دارد شروع كند وبقيه رابطه را هم خودش پيش ببرد
    واين اطمينان را داشته باشد كه به مرور اين لذت بيشتر خواهد شد.حتي برخي روانشناسان به خانم توصيه ميكنند هنگام نزديكي در دفعات اول كمي خيال پردازي كنند يعني در ذهن خود مدام تكرار كنند كه رابطه خوبه ودارن لذت ميبرن كم كم اين لذت بيشتر خواهد شدوقرار نيست مانند اقايان احساس ارضا شدن را در تمام دفعات تجربه كند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 11 کاربر ديگر
  15. با سلام خدمت همه دوستان و با تشکر از تمام پست های مفید.
    با خوندن این تاپیک به نظرم رسید بهتره چند نکته ذکر بشه.
    یکی این که بنا به دلایلی در جامعه ما مسئله همجنس گرایی و ترنس سکژوالیتی (دوجنسیتی) به طور کامل جا نیفتاده و بسیاری از افراد حتی آمار بالایی از جوونا اطلاعات کامل از هیچ کدوم ندارن. به همین دلیل خیلیا همین که میبینن یه مقدار گرایش به سمت جنس موافق دارن یا تو رابطه با پارتنرشون میبینن که اونجور که باید لذت نمیبرن و بهش گرایش ندارن فکر میکنن همجنس گرا هستن. در صورتی که این خیلی اشتباهه (ممکنه مشکل چیز دیگه ای باشه) و متاسفانه آمارش هم بسیار بالاست. جوونای ما انگار این مسئله براشون شده یه تابو. این مسئله فرهنگ سازی میخواد که مسلما زمان میبره.
    و اما در مورد ترنس سکژوالیتی باید بگم گفته های آقای 1984 کاملا صحیحه و فقط تمایل جنسی رو در بر نمیگیره و شامل بسیاری موارد دیگه مثل طرز لباس پوشیدن و آرایش مو و ... هم میشه و به همین سادگی ها نمیشه به کسی گفت ترنس سکژوال یا دو جنسه.
    از تمام کسانی که فکر میکنن هر کدوم از این مشکل ها رو دارن خواهش میکنم یه کم تو خودشون و رفتاراشون دقیق بشن و حتما مسئله رو با یک روانشناس یا روانپزشک حاذق در میون بذارن چون مطمئنم خیلیا فقط فکر میکنن که مشکل دارن و با تفکرات غلط خودشون به تمایلاتشون دامن میزنن. فراموش نکنیم تلقین قدرت کمی نیست.
    به امید شادکامی...

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید