شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عقب افتادن پريودي به دنبال رابطه جنسی از پشت

1. سلام، آقاي دكتر من اخرين پريوديم 30ابان ماه بوده و در تاريخ 28 اذر با نامزدم رابطه داشتم (نه داخل واژن) اول از طريق دهانی ارضا شد و بعد از پشت با هم رابطه داشتيم كه ارضا كامل شد و مابين اين دو ارتباط اصلا يادم نيست كه التهاي ما با هم تماس داشتند يا نه؟ امروز 5 دي ماه و من هنوز پريود نشدم با توجه به اينكه پريودي منظمي داشتم كمي نگرانم . ممكنه كمكم كنيد كه احتمال عقب افتادن پريوديم چي ميتونه باشه ؟‌ و اگر نياز به ازمايش خون باشه چه تاريخي بايد اين ازمايش رو بدم كه كاملا از نتيجه ان مطمئن باشم ؟

2. mina_h نوشته است: سلام، آقاي دكتر من اخرين پريوديم 30ابان ماه بوده و در تاريخ 28 اذر با نامزدم رابطه داشتم (نه داخل واژن) اول از طريق دهانی ارضا شد و بعد از پشت با هم رابطه داشتيم كه ارضا كامل شد و مابين اين دو ارتباط اصلا يادم نيست كه التهاي ما با هم تماس داشتند يا نه؟ امروز 5 دي ماه و من هنوز پريود نشدم با توجه به اينكه پريودي منظمي داشتم كمي نگرانم . ممكنه كمكم كنيد كه احتمال عقب افتادن پريوديم چي ميتونه باشه ؟‌ و اگر نياز به ازمايش خون باشه چه تاريخي بايد اين ازمايش رو بدم كه كاملا از نتيجه ان مطمئن باشم ؟

نوع رابطه طوری نبوده که احتمال بارداری باشه بیخودی نگرانید
    تاخیر پریودتونم میتونه از استرسی که دارید نشات بگیره
    آزمایش خون هم 2 روز بعد رابطه میتونید بهش اعتماد کنید که کاملترین و دقیق ترین آزمایش هستش

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 10 کاربر ديگر
  3. aynaz88

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من دختری24 ساله هستم مهر ماه با نامزدم رابطه داشتم اما از پشت بعدش قرص کنتراسپتیو ال دی مصرف کردم و اهفته بعد پریود باشه ماه آبان و آذر و هم همین اتفاق افتاد بنابراین تا الان پریود طبیعی نداشتم و تو این سه ماه بر اثر قرصی بوده که مصرف کردم حالا شکمم بزرگ تر شده و سینه هام درد می کنه آیا این از علایم حاملگیه ؟ البته منی تو پشتم ریخته نشده و خارج از بدنم ریخته شده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. aynaz88 نوشته است: سلام من دختری24 ساله هستم مهر ماه با نامزدم رابطه داشتم اما از پشت بعدش قرص کنتراسپتیو ال دی مصرف کردم و اهفته بعد پریود باشه ماه آبان و آذر و هم همین اتفاق افتاد بنابراین تا الان پریود طبیعی نداشتم و تو این سه ماه بر اثر قرصی بوده که مصرف کردم حالا شکمم بزرگ تر شده و سینه هام درد می کنه آیا این از علایم حاملگیه ؟ البته منی تو پشتم ریخته نشده و خارج از بدنم ریخته شده

وقتی پریود شدی که دیگه نگرانی  نداره. پریود = عدم بارداری

اون بزرگ شدن شکم هم توهم بارداریه. بزرگ شدن شکم و سینه از عوارض مصرف قرصه. اگر مصرف قرصت منظم نبوده 2،3 دوره منظم مصرف کن تا پریودت منظم شه بعد قطعش کن که طبق روال عادی پریود شی.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  5. aynaz88

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    یعنی پریود شدن چه به واسطه قرص چه به صورت طبیعی احتمال بارداری رو صفر می کنه

6. سلام
    پریود در معنای واقعی، یعنی یک دوره ی کامل خونریزی -و نه بصورت لکه بینی جزئی- چه با مصرف قرص و چه بدون اون احتمال بارداری رو صفر می کنه. خیالتون کاملا راحت باشه. ترجیحا تا 3ماه بطور منظم (همونطور که در سایت با جزئیات به اون اشاره شده) از قرص استفاده کنید تا بدنتون روی روال بیفته.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. miti7572

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 28 اذر پریود شدم ودر 21 دی با نامزدم رابطه (نه از واژان )داشتم و در زمان ارضا شدن مایع را خارج از بدن من ریختن با پیش اب و رابطه از پشت ایا احتمال حاملگی هست ما در دوران عقد هستیم و من دارای بکارت ،الان 2روز من دارای ترشحات سفیدی که یک لایه از خون هست علت ان از چیست؟و من هیچ قرصی مصرف نکردم.
    لطفا کمکم کنین خیلی نگرانم.مرسی

8. miti7572 نوشته است: سلام من 28 اذر پریود شدم ودر 21 دی با نامزدم رابطه (نه از واژان )داشتم و در زمان ارضا شدن مایع را خارج از بدن من ریختن با پیش اب و رابطه از پشت ایا احتمال حاملگی هست ما در دوران عقد هستیم و من دارای بکارت ،الان 2روز من دارای ترشحات سفیدی که یک لایه از خون هست علت ان از چیست؟و من هیچ قرصی مصرف نکردم.
    لطفا کمکم کنین خیلی نگرانم.مرسی

با توجه به نوع رابطه احتمال بارداری نیست نگران نباشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. سلام من 12 دي با نامزدم رابطه جنسی داشتم البته از مقعد و مني رو توي مقعدش خالي كردم و اون بلافاصله رفت و هم مقعد و هم واژنش رو شست و ما همش از اين مي ترسيم كه مني رو واژن ريخته و امكان حاملگي هست !‌

الانم 4 بهمن هست و نامزدم پريود نشده آخرين باري هم كه شد 7 دي بود كه تموم شد !‌

خواهش مي كنم راهنماييم بكنين !‌

10. a_hozori نوشته است: سلام من 12 دي با نامزدم رابطه جنسی داشتم البته از مقعد و مني رو توي مقعدش خالي كردم و اون بلافاصله رفت و هم مقعد و هم واژنش رو شست و ما همش از اين مي ترسيم كه مني رو واژن ريخته و امكان حاملگي هست !‌

الانم 4 بهمن هست و نامزدم پريود نشده آخرين باري هم كه شد 7 دي بود كه تموم شد !‌

خواهش مي كنم راهنماييم بكنين !‌

سلام
    با توجه به اینکه در روزهای پرخطر رابطه داشتید امکان بارداری هست اما بسیار کمه چون شما گفتید منی داخل مقعد ایشون ریخته. ولی چون مطمئن نیستید که منی روی واژن ریخته یا نه نمیشه نظر قطعی داد. بهتره نامزدتون آزمایش خون بدن تا مشخص شه باردارن یا نه.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید