شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات واژن همیشگی بدون بو و گاهی با بوی ماهی

1. با سلام من همه مطالب مربوط به سوالم رو مطالعه کردم ولی نمونه سوال من توش نبود. من به طور کلی نسبتا زیاد ترشحات دارم ولی همیشه شفاف و بدون بو هست. فقط نزدیکی های پریودم اون هم در زمان نزدیکی خیلی بوش شدید می شه(مثل بوی ماهی) و گاهی هم بعد از تمام شدن پریود یک یا دو روز هست و بعد برطرف می شه.من همیشه فکر می کردم این مساله به خاطر تغییرات هورمونی طبیعیه حالا کمی شک کردم.2 سوال دارم: 1- واقعا طبیعیه یا نه ؟ چون من هیچ مشکلی مثل درد یا خارش و ... ندارم 2- چه کاری می تونم انجام بدم تا بوش کمتر بشه و در موقع نزدیکی اذیت کننده نباشه؟ پماد یا کرم خاصی یا ماده خوردنی هست؟

2. mandanash نوشته است: با سلام من همه مطالب مربوط به سوالم رو مطالعه کردم ولی نمونه سوال من توش نبود. من به طور کلی نسبتا زیاد ترشحات دارم ولی همیشه شفاف و بدون بو هست. فقط نزدیکی های پریودم اون هم در زمان نزدیکی خیلی بوش شدید می شه(مثل بوی ماهی) و گاهی هم بعد از تمام شدن پریود یک یا دو روز هست و بعد برطرف می شه.من همیشه فکر می کردم این مساله به خاطر تغییرات هورمونی طبیعیه حالا کمی شک کردم.2 سوال دارم: 1- واقعا طبیعیه یا نه ؟ چون من هیچ مشکلی مثل درد یا خارش و ... ندارم 2- چه کاری می تونم انجام بدم تا بوش کمتر بشه و در موقع نزدیکی اذیت کننده نباشه؟ پماد یا کرم خاصی یا ماده خوردنی هست؟

دوست عزیز
    بهتره به پزشک متخصص مراجعه تا مورد بررسی قرار بگیره
    اما برای بو هم می تونید از ژل های مخصوص  واژن خانوم ها استفاده کنید که اکثرا انتی باکتریال هم هستند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. mandanash نوشته است: با سلام من همه مطالب مربوط به سوالم رو مطالعه کردم ولی نمونه سوال من توش نبود. من به طور کلی نسبتا زیاد ترشحات دارم ولی همیشه شفاف و بدون بو هست. فقط نزدیکی های پریودم اون هم در زمان نزدیکی خیلی بوش شدید می شه(مثل بوی ماهی) و گاهی هم بعد از تمام شدن پریود یک یا دو روز هست و بعد برطرف می شه.من همیشه فکر می کردم این مساله به خاطر تغییرات هورمونی طبیعیه حالا کمی شک کردم.2 سوال دارم: 1- واقعا طبیعیه یا نه ؟ چون من هیچ مشکلی مثل درد یا خارش و ... ندارم 2- چه کاری می تونم انجام بدم تا بوش کمتر بشه و در موقع نزدیکی اذیت کننده نباشه؟ پماد یا کرم خاصی یا ماده خوردنی هست؟

سلام - ترشحات بيرنگ وسفيد بدون بوي بد طبيعي هستن ولي ترشحات رنگي-سبز و زرد- وبدبو نشانه عفونت قارچي يا باكتريال است در مورد شما ترشحات با بوي ماهي fishy smellوتا حدودي زردرنگ نشانه عفونت باكترياله كه بايد به پزشك مراجعه كنيد اگه داخل مهبل رو با آب يا هر چيز ديگه اي ميشوري پي اچ طبيعي رو بهم ميزني وباعث رشد باكتريها ميشه براي داخل مهبل بجز داروهاي تجويزي پزشك از ماده ديگه اي نبايد استفاده كرد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  4. سلام دوستان
    یه سوالی دارم یه بار دیگه هم پرسیدم اما جواب درستی نگرفتم .
    من روی آلت تناسلیم مدتی هست که ترشحات سفید دارم . نه دردی دارم نه سوزش نه خارش نه التهاب نه بوی بدی داره.این ترشحات بالای آلتمه بین لبه ها.با شستن برطرف میشه.
    لطفاً راهنماییم کنین.نیاز هست به پزشک مراجعه کنم؟

5. sona10 نوشته است: سلام دوستان
    من روی آلت تناسلیم مدتی هست که ترشحات سفید دارم . نه دردی دارم نه سوزش نه خارش نه التهاب نه بوی بدی داره.این ترشحات بالای آلتمه بین لبه ها.با شستن برطرف میشه.

با سلام
    دوست عزیز،بنظرم این ترشحات طبیعیه!چون اکثر بانوان اونو دارن!(احتمالاً بیشترم در اثر تحریکات جنسی ترشح میشن!) در مورد ترشحات دیگه هم که دوستمون در پست قبل از شما همه چیز رو بدرستی توضیح دادن!میتونید مطالعه کنید!اما فکرمیکنم مشکلی نداشته باشید !جای نگرانی هم نیست!البته بهتره هر شش ماه یک تست ادواری زنان تحت نظر متخصص مربوطه بشید تا همیشه خیالتون از این بابتها راحت باشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. sona10 نوشته است: سلام دوستان

سلام- همون طور كه دهان با بزاق مرطوب ميشه وبدون اون يك حفره خشك و عفوني ميشه واژن هم با ترشحاتش از ديواره مرطوب ميشه ومخمرها با رشد در اون محيط رو اسيدي ونامطلوب براي باكتريهاي بيماريزا ميكنن اين ترشحات با توجه به سيكل قاعدگي از بيرنگ تا سفيد متغيرن و در بعضيها بيشتر. ضمنا با تحريك جنسي براي ليز شدن مهبل براي آمادگي جهت ورود شي خارجي ترشحات بيشتر شده وبه اصطلاح تعبير به عرق كردن مهبل ميشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  7. با سلام.باید بگم ترشحاتی که بوی ماهی رو میدن نشون دهنده ی عفونت گاردنلایی هستن که شماباید به پزشک یا ماما مراجعه کنید وبا استفاده از یک دوره دارو به راحتی درمان میشید.

8. سلام
    من 27 سالمه و بعضی وقتها ترشح شدید دارم با بادی ناتور شستشو می دهم اما فرق نمی کند دکنر گفته عفونت هم ندارم پس از چیه؟

9. nazaaniin نوشته است: سلام
    من 27 سالمه و بعضی وقتها ترشح شدید دارم با بادی ناتور شستشو می دهم اما فرق نمی کند دکنر گفته عفونت هم ندارم پس از چیه؟

سلام
    همونطور که در پست های قبلی بهش اشاره شد اگه ترشحاتتون بدبو و سبز یا زرد نیست طبیعیه و این که در روزهای خاصی زیاد میشه به دلیل تغییرات هورمونی بدنتونه. مثلا در دوره تخمک گذاری ترشحات زیاد میشه.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. سلام
    من 30 سال دارم وپریودام منظم واز لحاظ قاعدگی مشکلی ندارم ونظافت رو همیشه رعایت می کنم  ولی ترشحات زرد رنگ دارم که همراه بو می باشد تازه نامزد کردم وبه تازگی نامزدم موقع تحریک التم ولیسیدن اون از بو دادن التم شکایت کرده با اینکه قبل از با هم بودن من دوش میگیرم وکاملا التم رو با اب وشامپوبدن می شورم ولی از بو دادن التم شکایت کرده ومتوجه شدم که رغبتی به لیسیدن اون نشون نمی ده لطفا راهنمایی کنید

11. با عرض سلام
    من التم رو با اب وشامپو بدن می شورم مثل اینکه  
    برای شستن الت شوینده به خصوصی وجود دارد لطفا اسم اونو ومدت زمان استفادشو برام بگید ممنون .

12. arezoo160 نوشته است: سلام
    من 30 سال دارم وپریودام منظم واز لحاظ قاعدگی مشکلی ندارم ونظافت رو همیشه رعایت می کنم  ولی ترشحات زرد رنگ دارم که همراه بو می باشد تازه نامزد کردم وبه تازگی نامزدم موقع تحریک التم ولیسیدن اون از بو دادن التم شکایت کرده با اینکه قبل از با هم بودن من دوش میگیرم وکاملا التم رو با اب وشامپوبدن می شورم ولی از بو دادن التم شکایت کرده ومتوجه شدم که رغبتی به لیسیدن اون نشون نمی ده لطفا راهنمایی کنید

سلام
    به احتمال زیاد شما دچار عفونت واژن شدید. به متخصص زنان مراجعه کنید تا درمان کامل انجام شه و با تجویز پزشکتون از ژل های شست و شوی بانوان استفاده کنید.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید