شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. با سلام
    من 23 سال دارم پريد منظم 30 الی 33 روزه دارم
    شروع پريد ماه پيش من 19 آذر بود. در 15 دی رابطه داشتم ولی منی با واژن تماس نداشت ولی پيش منی در تماس بود. عمل دخول انجام نگرفت.
    امروز صبح از بی بی چك استفاده كردم منفی بود. از 19 اين ماه تا امروز كه 27 دی است پريد نشدم ولی علايم پريد را دارم. روزهای اخير به شدت استرس داشتم.
    آيا احتمال بارداری است؟

2. difenius نوشته است: با سلام
    شروع پريد ماه پيش من 19 آذر بود. در 15 دی رابطه داشتم ولی منی با واژن تماس نداشت ولی پيش منی در تماس بود. عمل دخول انجام نگرفت.
    امروز صبح از بی بی چك استفاده كردم منفی بود. از 19 اين ماه تا امروز كه 27 دی است پريد نشدم ولی علايم پريد را دارم. روزهای اخير به شدت استرس داشتم.
    آيا احتمال بارداری است؟

با توجه به نوع رابطه و تست بی بی چک بارداری در شما متفی هست تاخیر شما هم به احتمال بابت استرسی هست که دارید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. difenius نوشته است: با سلام
    آيا احتمال بارداری است؟

در زمان نزدیکی شما در دوران تخمکگذاری نبودین پس احتمال بارداری نیست.در هر صورت زمان استفاده از بی بی چک زود بوده.اگر خیلی نگرانی یه تست خون بده. ولی بازم میگم احتمال بارداری نیست.فقط استرس بیشتر به تعویق میندازه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. badomak نوشته است:
    Humanity نوشته است: سلام
    من تازه واردم!
    نمیدونم چرا نمیتونم پست بذارم!!!

سوالم:
    زمان استفاده از بی بی چک کیه؟
    نامزدم بعد از اینکه 11روز پریودش عقب افتاد. دو روز پی در پی از 3مارک مختلف بی بی چک استفاده کرد. که همشون منفی بودن!
    پریودش همیشه منظم بوده و ما در روزهای پر خطر یه رابطه سطحی داشتیم! ولی میترسم اسپرم وارد واژن شده باشه! و الان که 12 روز از پریود گذشته هنوز خبری از پریود نیست!!
    لطفا راهنمایی کنید...

سلام
    ایشون باردار نیستند و جواب بی بی چک ها هم درسته و میشه بهشون اطمینان کرد
    نگران نباشید

سپاسگزارم، یک دنیا ممنونننننننن
    میشه بیشتر توضیح بدین تا آرومتر بشیم؟! ما هردو خیلی استرس داریم!
    چیزی که نگرانتر میکنه اینه که تو روزی که باید پریود میشدن خون خیلی کمی دیدن! میترسیم لانه گزینی باشه!
    و اینکه امروز بعد از حدود 13 روز از عقب افتادن پریود برای اولین بار حالت تهوع داشتن! البته تو ماشین بودن!
    البته اینم بگم کلا خیلی استرس دارن، از مسائل دیگه بغیر از این مسئله!

یه سوال شاید بیمورد: آیا چهره خانم حامله تغییراتی میکنه؟

اگر حاملگی باشه آیا هنوز فرصتی واسه جلوگیری ازش هست؟ با چه روشی؟

ممنون از همگی

5. Humanity نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Humanity نوشته است: سلام
    من تازه واردم!
    نمیدونم چرا نمیتونم پست بذارم!!!

سوالم:
    زمان استفاده از بی بی چک کیه؟
    نامزدم بعد از اینکه 11روز پریودش عقب افتاد. دو روز پی در پی از 3مارک مختلف بی بی چک استفاده کرد. که همشون منفی بودن!
    پریودش همیشه منظم بوده و ما در روزهای پر خطر یه رابطه سطحی داشتیم! ولی میترسم اسپرم وارد واژن شده باشه! و الان که 12 روز از پریود گذشته هنوز خبری از پریود نیست!!
    لطفا راهنمایی کنید...

سلام
    ایشون باردار نیستند و جواب بی بی چک ها هم درسته و میشه بهشون اطمینان کرد
    نگران نباشید

سپاسگزارم، یک دنیا ممنونننننننن
    میشه بیشتر توضیح بدین تا آرومتر بشیم؟! ما هردو خیلی استرس داریم!
    چیزی که نگرانتر میکنه اینه که تو روزی که باید پریود میشدن خون خیلی کمی دیدن! میترسیم لانه گزینی باشه!
    و اینکه امروز بعد از حدود 13 روز از عقب افتادن پریود برای اولین بار حالت تهوع داشتن! البته تو ماشین بودن!
    البته اینم بگم کلا خیلی استرس دارن، از مسائل دیگه بغیر از این مسئله!

یه سوال شاید بیمورد: آیا چهره خانم حامله تغییراتی میکنه؟

اگر حاملگی باشه آیا هنوز فرصتی واسه جلوگیری ازش هست؟ با چه روشی؟

ممنون از همگی

سلام
    خانمهایی بوده اند که مدتها از بارداریشون میگذسته و نمیدونستن باردارند اونوقت چطوری میشه از قیافه فهمید...................نه از قیافه نه از هیچ چیز دیگه ای نمیشه فهمید...............فقط آزمایش بتا جواب قطعی میده
    موفق باشید و خوشبخت

6. misaagh

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید من همه مطلب رو خوندوم و لی یه خورده ترس دارم و میخوام با این شرایط من جواب بهم بدین خیلی نگرانم
    من و دوست دخترم یه رابطه محافظت نشده داشتیم طوری که آلتم رو فرو کرده بودم قبل از آن ارضا نشده بودم و فقط چند قطره پیشاب داشتم که با دستمال پاک کردم و نیمه فرو کردم و هنوز ایشون پرده دارند و در هنگام این کار من باز ارضا نشدم فقط می ترسم پیشابم داخل رفته باشد و از این بابت می ترسیم و لی ایشون اون موقع خیس بود که از آلت خودش بود حالا آیا این پیشاب قابل باروری هست با توجه به اینکه ایشون دوشنبه شروع پریود داشتند و رابطه ما پنج شنبه هفته بعدش بوده و ارضا شدن من 10 ذقیقه بعد بود و خارج از آلتش هم بود و بعد از ان هم هیچ گونه کاری نکردیم آیا ایشون حامله میشن؟ لطفا سریع جواب بهم بدین

7. misaagh نوشته است: سلام خسته نباشید من همه مطلب رو خوندوم و لی یه خورده ترس دارم و میخوام با این شرایط من جواب بهم بدین خیلی نگرانم
    من و دوست دخترم یه رابطه محافظت نشده داشتیم طوری که آلتم رو فرو کرده بودم قبل از آن ارضا نشده بودم و فقط چند قطره پیشاب داشتم که با دستمال پاک کردم و نیمه فرو کردم و هنوز ایشون پرده دارند و در هنگام این کار من باز ارضا نشدم فقط می ترسم پیشابم داخل رفته باشد و از این بابت می ترسیم و لی ایشون اون موقع خیس بود که از آلت خودش بود حالا آیا این پیشاب قابل باروری هست با توجه به اینکه ایشون دوشنبه شروع پریود داشتند و رابطه ما پنج شنبه هفته بعدش بوده و ارضا شدن من 10 ذقیقه بعد بود و خارج از آلتش هم بود و بعد از ان هم هیچ گونه کاری نکردیم آیا ایشون حامله میشن؟ لطفا سریع جواب بهم بدین

امکان بارداری با پیشاب کمه ولی هست.بسته به دوره پریودشون و نظم پریودشون داره. در هر صورت برای اطمینان یه آز خون بدن.الان جواب قطعی میده.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. ممنون از این که سوال منو جواب دادین.
    من آزمایش خون دادم و جوای منفی بود،دیگه به این جواب نه مطمئن باشم؟

9. mina1368 نوشته است: ممنون از این که سوال منو جواب دادین.
    من آزمایش خون دادم و جوای منفی بود،دیگه به این جواب نه مطمئن باشم؟

آزمایش خون معتبرترین و اطمینان بخش ترین معیار در سنجش بارداری هستش و وقتی منفی هست بارداری منتفیه

10. سلام کمکم کنید لطفا
    من حدود 3هفته پیش یک رابطه جنسی محافظت نشده داشتم
    که دخول انجام شدو منی به داخل واژن رفت
    بلافاصله به دستشویی رفتم و اونو شستم و داخل اونو آب گرفتم
    حدودا 3روز بعدش قرش خوردم
    الانم 2روز اززمان پریودیم گذشته و پریود نشدم
    اونروز حدودا 4یا5روز از اتمام دوره ی قاعدگیم گذشته بود
    احتمال حاملگی وجود داره؟

11. asal18_2 نوشته است: سلام کمکم کنید لطفا
    من حدود 3هفته پیش یک رابطه جنسی محافظت نشده داشتم
    که دخول انجام شدو منی به داخل واژن رفت
    بلافاصله به دستشویی رفتم و اونو شستم و داخل اونو آب گرفتم
    حدودا 3روز بعدش قرش خوردم
    الانم 2روز اززمان پریودیم گذشته و پریود نشدم
    اونروز حدودا 4یا5روز از اتمام دوره ی قاعدگیم گذشته بود
    احتمال حاملگی وجود داره؟

خوب قرص هایی رو که مصرف کردید چی بوده و چجوری مصرف کردید؟

12. ببخشید من یه سوال داشتم
    من با دوست دخترم رابطه رابطه جنسی از جلو دارم بطوریکه دخول کامل انجام نمیدم، رفتیم دکتر پرده بکارت سالم بود در زمان نزدیکی  هنگام ارضا شدن من آلتم رو بطور کامل بیرون می کشم
    میخواستم بدونم چقدر احتمال حاملگی وجود دارد؟ در شرایطی که بعد از یک ماه دوست دخترم گاهی احساس سردرد و حالت تهوع دارد؟؟
    خواهش میکنم سریعتر جواب بدید
    ممنون

13. alitanha_m نوشته است: ببخشید من یه سوال داشتم
    من با دوست دخترم رابطه رابطه جنسی از جلو دارم بطوریکه دخول کامل انجام نمیدم، رفتیم دکتر پرده بکارت سالم بود در زمان نزدیکی  هنگام ارضا شدن من آلتم رو بطور کامل بیرون می کشم
    میخواستم بدونم چقدر احتمال حاملگی وجود دارد؟ در شرایطی که بعد از یک ماه دوست دخترم گاهی احساس سردرد و حالت تهوع دارد؟؟
    خواهش میکنم سریعتر جواب بدید
    ممنون

همه چی بستگی به این داره که در زمان نزدیکی ، دوستتون در چه روزی از سیکلشون هستن.اگر در زمان تخمکگذاری باشن،احتمال بارداری بالاست . به هر حال وقتی دخول از جلو دارین،احتمال وارد شدن پیشاب به واژنشون هست.بیشتر احتیاط کنید و ترجیحا از کاندوم استفاده کنید. بابا شما خیلی شجاعید!

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  14. با سلام
    من و همسرم بعد از عقدمون باهم رابطه داشتیم البته نه دخول فقط از رو و من چون ترسیدم از روش اورژانس استفاده کردم متاسفانه طی 15روز 3 بار و بعد از اینکه پریود شدم تصمیم گرفتم بصورت ماهیانه قرص مصرف کنم از روز 5 عادت ماهیانه شروع به خوردن قرص ال دی کردم و در روز 13 عادتم که 9 روز از خوردن قرص ها میگذشت با همسرم نزدیکی داشتم البته از رو و ایشون کاندوم داشت و منم با شورت که یه لحظه احساس کردم شورتم خیس شد البته بالای کلیتوریسم خیس شد و بلافاصله عوضش کردم  و بعد از ارضای همسرم اون منی شو روی باسنم ریخت و با دستمال تمیز و دستاشو با آب خالی شست و منو با دست ارضا کرد و من حالا شدیدا میترسم که شاید منی وارد شده باشه چون فقط با آب خالی دستشو شسته و من حامله بشم
    ازتون خواهش میکنم کمکم کنید من شدیدا اضطراب دارم
    1-ایا امکان حاملگی هست و من باید چه کار کنم؟
    2-آیا داروی گیاهی کمکم میکنه که حامله نشم؟
    3- تا چند وقت بعد از مصرف اولین دوره قرص امکان حاملگی هست؟
    4-اگه حامله شده باشم چه کاری باید انجام بدم؟
    5-در دوره ای که از روش اورژانس استفاده کردم با توجه به اینکه پریود شدم امکان داره ازاون موقع حامله شده باشم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. narges62 نوشته است: با سلام
    من و همسرم بعد از عقدمون باهم رابطه داشتیم البته نه دخول فقط از رو و من چون ترسیدم از روش اورژانس استفاده کردم متاسفانه طی 15روز 3 بار و بعد از اینکه پریود شدم تصمیم گرفتم بصورت ماهیانه قرص مصرف کنم از روز 5 عادت ماهیانه شروع به خوردن قرص ال دی کردم و در روز 13 عادتم که 9 روز از خوردن قرص ها میگذشت با همسرم نزدیکی داشتم البته از رو و ایشون کاندوم داشت و منم با شورت که یه لحظه احساس کردم شورتم خیس شد البته بالای کلیتوریسم خیس شد و بلافاصله عوضش کردم  و بعد از ارضای همسرم اون منی شو روی باسنم ریخت و با دستمال تمیز و دستاشو با آب خالی شست و منو با دست ارضا کرد و من حالا شدیدا میترسم که شاید منی وارد شده باشه چون فقط با آب خالی دستشو شسته و من حامله بشم
    ازتون خواهش میکنم کمکم کنید من شدیدا اضطراب دارم
    1-ایا امکان حاملگی هست و من باید چه کار کنم؟
    2-آیا داروی گیاهی کمکم میکنه که حامله نشم؟
    3- تا چند وقت بعد از مصرف اولین دوره قرص امکان حاملگی هست؟
    4-اگه حامله شده باشم چه کاری باید انجام بدم؟
    5-در دوره ای که از روش اورژانس استفاده کردم با توجه به اینکه پریود شدم امکان داره ازاون موقع حامله شده باشم؟

این همه استرس برای چیه؟! اسپرم جون سگ نداره که وقتی بشورنش با آب از بین نره.میگن در ماه اول مصرف قرص بهتره از یه روش دیگم استفاده بشه که شما از کاندوم استفاده کردین.در مورد دست همسرتونم خیالتون راحت.با آب منی برطرف شده.امکان حاملگی نیست.در مورد روش اورژانسی که استفاده کردین وقتی پریود شدین قضیه منتفیه.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 69
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید