شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان دارویی تنبلي تخمدان و بارداری

1. سلام من به علت پريود نشدنم به پزشك مراجعه كردم كه فهميدم مشكل تخمداني دارم،دكترم گفت تنبلي تخمدان داري و حالا قصد بارداري دارم،دكتر برام متفورمين و كلومفين تجويز كرد كه متفورمين روزي 3 عدد ميخورم و كلومفين هم از روز سوم قاعدگي روزي 2 عدد خوردم و روز دوازدهم قاعدگي2 تا آمپول اچ سي جي زدم ولي جواب نداد و پريود شدم،دوباره به پزشك مراجعه كردم ودوباره از روز 5 قاعدگي كلومفين خوردم وبعد از سونوگرافي روز پانزدهم قاعدگي 2 تا آمپول زدم ولي بازم نشانه هاي پريود دارم،حالا من چيكار كنم ؟
    بازم برم دكتر بازم كلومفين بازم آمپول؟؟؟؟؟
    خواهش ميكنم يكي جوابمو بده..

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    دوست عزیز هر چیزی نیاز به صبر داره و مدت درمان هم باید کامل بشه تا جواب بگیرید پس توکلتون به خدا باشه و باز هم با مراجعه به پزشک از راهنماییهای ایشون بهره ببرید انشالله که هر چه زودتر جواب خواهید گرفت
    موفق باشید

3. سلام و عرض ادب خواهش می کنم کمکم کنین یه عمر دعاگوتون می شم من 25 سال سن دارم و 3 ماه که ازدواج کردم یادم نمیاد یک بار محض رضای خدا قاعدگیم منظم باشه 4 سال پیش آزمایش پرولاکتین دادم و تیروئید مشکلی نداشت فقط مشخص شد تخمدانم ضعیف هست هر دو متاه یک بار یا سه ماه الانم نزدیک 110 روز عقب انداختم دکترم گفته بود به محض اینکه ازدواج کردی بچه دار شو و جلوگیری نکن من چون الان بچه نمی خوام همسرم جلوگیری می کنه خیلی ناراحتم رفتم دکتر دو هفته پیش 27 آذر 15 تا پروژسترون خوردم هر 8 ساعت گفتن 4 یا 5 روز دیگه پریود می شم ولی نشد همچنین قرص متفورمین آپو کاندایی که گفتن باید این قرص رو روزانه 3 بار مصرف کنی الان چی کار کنم پریود شم فقط 1 بار جلوگیری نکردم تو رو خدا راهنمایی کنینی آمپول بزنم مشلکی نداره
    ممنونم از راهنمایتون
    سپاس بیکران

4. با سلام
    دوست عزیز اول با دادن ازمایش مطمئن بشید که باردار نیستید بعد اقدام به کارهای دیگه که حتما با تحت نظر دکتر بودن باید این کارو انجام بدید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. samina59

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    منم همین مشگلو داشتم وبچه دارهم شدم ولی فعلا دیگه بچه نمیخوام با دکترم که صحبت کردم گفت  اگر تحت نظر باشید مشگلی برای حاملگی بعدی ندارید شما هم اگر زیر نظر یه دکتر خوب باشید نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید