شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. nima123 نوشته است: با سلام
    من و نامزدم در تاریخ 28/9 یک نزدیکی مشکوک داشتیم و برای پیش گیری از قرص لونژیل استفاده کردیموکه ایشان در تاریخ 30/9 پریود شدن وبعد ما در تاریخهای 15/10و18/10و20/10 نزدیکی داشته ایم ولی به هیچ مجه هیچ چیز داخل ریخته نشده است و بعد نامزد بنده در تاریخ 20/10 مجددا از قرص لون|یل استفاده کرده است ومن می خواستم بپرسم از حضورتون که ایا احتمال بارداری هست؟!؟اگر هست در چه حدود احتمال ش!دوباره متذکر میشم هیچ چیز داخل نرهخته.به جز پیش اب که شما اطلاعاتی کامل در بحثای قبل داده اید.
    خیلی ممنون میشم کمکم منید چون 28 ساعت از مصرف قرص گذشته و ایشون هنوز پریود نشدند

با توجه به نوع رابطه و مصرف قرص (اگر صحیح مصرف شده باشه) احتمال بارداری نیست
    به احتمال تاخیر در پریود خواهند داشت به دلیل مصرف قرص که نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام
    اول  با توجه به اینکه از روش اورژانسی استفاده کردین و همین طور که میگید چیزی داخل نریخته احتمال بارداری نیست.توجه داشته باشید که در هر دوره بیش از 1بار از روش اورژانس استفاده نکنید و استفاده زیاد اثربخشی را کم میکند.دوم قرار نیس که بعد از مصرفه قرص پریود بشن.تازه احتمال عقب افتادن هم وجود داره.

موفق باشید

3. سلام،خسته نباشید
    من 33سالمه،دو سالی میشه که دوره قاعدگیم منظمه.این دوره30 روزه است و 7روز خونریزی دارم. شروع یریود قبلی در تاریخ13/9/89 بوده ومن در 23/9/ نزدیکی داشتم که سعی شد به طور طبیعی جلوگیری شه. دفعه بعدی نزدیکی در14/10/ بودکه مثل سری قبل عمل شد. طبق محاسبه خودم باید 19 یا20  یریود میشدم که تا حالا نشده و خیلی نگرانم. احتمال بارداری در من هست؟ ممنون میشم از جوابتون

4. banoo56 نوشته است: سلام،خسته نباشید
    من 33سالمه،دو سالی میشه که دوره قاعدگیم منظمه.این دوره30 روزه است و 7روز خونریزی دارم. شروع یریود قبلی در تاریخ13/9/89 بوده ومن در 23/9/ نزدیکی داشتم که سعی شد به طور طبیعی جلوگیری شه. دفعه بعدی نزدیکی در14/10/ بودکه مثل سری قبل عمل شد. طبق محاسبه خودم باید 19 یا20  یریود میشدم که تا حالا نشده و خیلی نگرانم. احتمال بارداری در من هست؟ ممنون میشم از جوابتون

دوست عزیز چون در روزهای پر خطر نزدیکی داشتید و احتمالا طبق روش طبیعی منی داخل واژن تخلیه نشده باز امکان اینکه پیشاب داری منی بوده و بارداری صورت گرفته باشه هستش
    بهتره شما برای اطمینان خاطر ازمایش خون جهت تست بارداری رو انجام بدید تا مطمئن شوید

تشکر شده توسط : 3 کاربر

5. با سلام.
    من و نامزدم روز آخر  پریودی(البته دیگهخونریزینداشت) ایشان با هم نزدیکی کردیم و در هنگام خروج التم کاندوم درواژن مانداما احتمال می دم خالی نشد چون مقداری منی در کاندوم بود.امانگرانم آلتمبا واژن تماس گرفته باشد یامقداری منی داخل کاندوم خالی شدهباشد داخلواژن.بعد از نزدیکی 2تا قرص HD مصرف کردن و 12 ساعت بعد بجای2تا قرص 1 قرصدیگه خوردن.الان بعد از 6روز از اون قضیه نامزدم دیروزخونریزی پیدا کردناما امروز قطع شده خونریزی.آیا احتمال حاملگی هست؟
    آزمايش BHCG الان جواب ميده؟
    لطفاهر كس ميدونه جوابمو سریع بدید چون هردو خیلی نگرانیم

6. sasan_ma نوشته است:

با سلام.
    من و نامزدم روز آخر  پریودی(البته دیگهخونریزینداشت) ایشان با هم نزدیکی کردیم و در هنگام خروج التم کاندوم درواژن مانداما احتمال می دم خالی نشد چون مقداری منی در کاندوم بود.امانگرانم آلتمبا واژن تماس گرفته باشد یامقداری منی داخل کاندوم خالی شدهباشد داخلواژن.بعد از نزدیکی 2تا قرص HD مصرف کردن و 12 ساعت بعد بجای2تا قرص 1 قرصدیگه خوردن.الان بعد از 6روز از اون قضیه نامزدم دیروزخونریزی پیدا کردناما امروز قطع شده خونریزی.آیا احتمال حاملگی هست؟

سلام
    با توجه به اینکه در روزهای پرخطر نبوده احتمال بارداری بسیار پایینه اما چون مطمئن نیستید که منی داخل واژن ریخته شده احتمالش صفر نیست.
    چرا 12 ساعت بعد 1 قرص خوردن؟ باید 2تا میخوردن. اما در مجموع احتمال بارداری بسیار بسیار پایینه اما برای اطمینان کامل آزمایش خون بدن. این آزمایش 24 ساعت بعد از نزدیکی جواب میده.
    موفق باشید...

7. elinaze نوشته است:
    sasan_ma نوشته است:

با سلام.

سلام
    با توجه به اینکه در روزهای پرخطر نبوده احتمال بارداری بسیار پایینه اما چون مطمئن نیستید که منی داخل واژن ریخته شده احتمالش صفر نیست.
    چرا 12 ساعت بعد 1 قرص خوردن؟ باید 2تا میخوردن. اما در مجموع احتمال بارداری بسیار بسیار پایینه اما برای اطمینان کامل آزمایش خون بدن. این آزمایش 24 ساعت بعد از نزدیکی جواب میده.
    موفق باشید...

صحبتهای کاربر گرامی elinaze کاملا صحیح و بی مورد بود فقط ذکر این نکته رو بگم که دچار ابهام نشید آزمایش HCG خون بعد 48 ساعت از رابطه مشخص کننده است نه 24 ساعت

8. با سلام
    من به دنبال اطلاعاتی در مورد زمان دسترسی به جواب درست تستهای حاملگی هستم که با تشکر از سایت خوبتون من تونستم اطلاعاتی در مورد بی بی چک و تست خون بدست بیارم ولی اطلاعاتی در مورد سونوگرافی نبود.
    با تشکر اگر امکان دارد بفرمایید از کی در سونوگرافی مشخس می شود؟!
    ازروز چندم ابعاد رحم تغیر می کند؟!؟!
    کیسه از روز چندم تشکیل میشود؟!؟!و خلاصه در سونوگرافی از کی مشخص میشود.

با سپاس فراوان

9. Mariyen

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    23 سال دارم و قاعدگی منظم دارم.دوره28 روزه و 5 روز طول میکشد. آخرین بار 24آذر ماه پریود شدم  و نمی دانم که چه روزی رابطه محافظت نشده داشته ام . حال از 19 دی لکه های قهوهایی روی لباسم میبینم و از امروز هم کمی خونریزی داشتم. به دلیل غیر عادی بودن این حالات از بی بی چک استفاده کردم و تست مثبت نشان داد. آیا من واقعا باردارم؟ اگر باردارم پس این خون ریزی چه می تواند باشد؟؟؟

10. سلام من چند روز پیش یه رابطه جنسی داشتم
    دخول از جلو نکردم و شریکم هم پرده داره
    یکم از پیش آبم اطراف آلت شریکم ریخته
    احتمال حاملگی داره ؟

11. Mariyen نوشته است: سلام.
    23 سال دارم و قاعدگی منظم دارم.دوره28 روزه و 5 روز طول میکشد. آخرین بار 24آذر ماه پریود شدم  و نمی دانم که چه روزی رابطه محافظت نشده داشته ام . حال از 19 دی لکه های قهوهایی روی لباسم میبینم و از امروز هم کمی خونریزی داشتم. به دلیل غیر عادی بودن این حالات از بی بی چک استفاده کردم و تست مثبت نشان داد. آیا من واقعا باردارم؟ اگر باردارم پس این خون ریزی چه می تواند باشد؟؟؟

دوست عزیز
    احتمال بارداری زیاده
    بهتره برای اطمینان بیشتر تست خون برای بارداری بدید
    در ضمن در بعضی مواقع در زمان بارداری مثل گذشته در تاریخ پریودی خونریزی های کمی دیده میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. sensor نوشته است: سلام من چند روز پیش یه رابطه جنسی داشتم
    احتمال حاملگی داره ؟

دوست عزیز شما نگفتید در چه تاریخی از گذشت پریودیشون رابطه داشتید
    اما با توجه به نوع رابطه احتمال بارداری خیلی کمه!

13. Mariyen نوشته است: سلام.

سلام
    بله به احتمال خیلی زیاد شما باردارید و اون لکه ها هم خونریزی لانه گزینی جنین هست.
    حتما آزمایش خون بدید.
    موفق باشید...

14. sensor نوشته است: سلام من چند روز پیش یه رابطه جنسی داشتم
    احتمال حاملگی داره ؟

با سلام
    ببینید دوست عزیز پیش اب هم میتونه حاوی اسپرم باشه و حتی با پرده هم میشه باردار شد پس این احتمال که گفتید میشه با این موارد باردار شد  وجود داره بهتره یک ازمایش خون بدن تا از نگرانی در بیاید ولی در کل با این نوع رابطه که ذکر کردید احتمال بارداری ضعیف هستش.
    موفق باشید

15. من 23 سالمه هنوز ازدواج نکردم یک رابطه جنسی داشتم الا ن 6 روز از قاعدگیم گذشته دخول نداشتیم ولی در ناحیه سینه و شکمم احساس درد میکنم 2 روزه لکه های خیلی کوچیک دارم یک قطره هم نمیشه ولی رکل نمیشم امکان بارداری هست خیلی میترسم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 69
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید