شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. sayee نوشته است: با سلام
    2ماه پیش من به علت کیست های ریز قرص سیپروترون مصرف می کنم ولی ممکن بود 1روز مصرف قرص یادم بره در همین حین رابطه بودن دخول داشتم که آب منی بیرون ریخته شده ولی از پیش آب مطمئن نیستم و بعد از رابطه قرص را به طور منظم هر شب 1عدد مصرف کردم و درست بعد 1هفته قطع قرص پریود شدم ولی خونریزی کم بود با  این حال بسته بعدی رو شروع کردم و منظم مصرف کردم و بعد7روز بعد از اتمام قرص دوباره پریود شدم.با اینکه بعد از رابطه 2بار پریود شدم احتمال بارداری وجود داره؟دور شکمم بزرگتر شده بخاطر قرص است؟
    با  تشکر

چون پریود شدید بارداری در شما منتفی هستش و جای هیچ نگرانی نیست
    در ضمن قرص سیپروترون هم اگه درست مصرف بشه در کنار درمان کیست عمل جلوگیری از بارداری رو هم بخوبی انجام میده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    میخواستم درباره بارووری تخمک بدونم
    چند روز بعد از نزدیکی تخمک بارور میشه؟؟؟ من 10 روز بعد از نزدییکی محافظت نشده که داشتم از بی بی چک استفاده کردم منفی بود الان 10 روزه مانده به پریودم و 4 روزه دارم لک بینی دارم.البته بگم تو نزدیکی که داشتم دخول انجام نشد فقط منی روی بدنم ریخته شد و آلت با بدنم تماس داشت و بعدش من از روش اورژانسی استفاده کردم.حالا نمیدونم این لک بینی شاید بارداری باشه یا شاید عوارض قرص
    میشه راهنماییم کنید؟؟

3. sara55 نوشته است: سلام
    میخواستم درباره بارووری تخمک بدونم
    چند روز بعد از نزدیکی تخمک بارور میشه؟؟؟ من 10 روز بعد از نزدییکی محافظت نشده که داشتم از بی بی چک استفاده کردم منفی بود الان 10 روزه مانده به پریودم و 4 روزه دارم لک بینی دارم.البته بگم تو نزدیکی که داشتم دخول انجام نشد فقط منی روی بدنم ریخته شد و آلت با بدنم تماس داشت و بعدش من از روش اورژانسی استفاده کردم.حالا نمیدونم این لک بینی شاید بارداری باشه یا شاید عوارض قرص
    میشه راهنماییم کنید؟؟

بي بي چك 10 روز بعد رابطه جواب نميده.

اگه روش اورژانسي درست انجام داديد بارداري اتفاق نمي افته و لك بيني به خاطر اختلالات هورمونيه.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. سلام می بخشید دوتا سوال داشتم
    1-از نظر قدرت بارداری فرقی بین مایع منی که با احتلام ودر خواب از مرد خارج می شود با مایع منی که با استمنا از مرد خارج می شود وجود دارد؟
    2- بعد از استمنا توی توالت داشتم دستم رو که خیلی به مایع منی آغشته بود تو سیفون دستشویی (کاسه توالت) می شستم از آبی که به دستم میزدم یعنی دستمو میشستم قطراتی به دیواره کاسه توالت خورده است آیا امکان داره که از این قطرات که احتمالا به مایع منی آغشته بوده زنی یا دختری که به توالت میره حامله بشه؟

5. سلام
    ممنون از سایتتون . خیلی به افراد کمک میکنه که اطلاعات خودشون را بالا ببرند .
    من 1 ماه پیش رابطه جنسی از جلو داشتم بدون محافظت اما مطمئنم که چیزی داخل نریخت که 4 روز بعد آن شخص پریود شد کاملا به موقع و معمولی و 7 روز هم یه طول انجامید . اما بعد سخن از احساس حالت تهوع بهد از خوردن غذا را داشت که هیچ وقت هم استفراغ نکرد . دوره ی ایشون 29 روز بود که بعد از گذشت دقیقا 29 روز دل درد آنی شروع شد و چند لکه خون مشاهده شد . به نظر شما بعد از گذشت 1 ماه و چند روز و 1 پریود این لکه های خونی در شروع  دوره نشانه از حاملگی است ؟ آیا ممکن است این لکه ها ناشی از جنین باشد نه شروع دوره ؟ این سوال چند ساعت بعد از دیدن این لکه ها در تاریخ شروع دوره پرسیده شده و نمی دونم که آیا این شروع دوره هست یا نه ؟
    آیا ایشون حامله هست یا خیر ؟

6. hamid110khan نوشته است: سلام می بخشید دوتا سوال داشتم
    1-از نظر قدرت بارداری فرقی بین مایع منی که با احتلام ودر خواب از مرد خارج می شود با مایع منی که با استمنا از مرد خارج می شود وجود دارد؟
    2- بعد از استمنا توی توالت داشتم دستم رو که خیلی به مایع منی آغشته بود تو سیفون دستشویی (کاسه توالت) می شستم از آبی که به دستم میزدم یعنی دستمو میشستم قطراتی به دیواره کاسه توالت خورده است آیا امکان داره که از این قطرات که احتمالا به مایع منی آغشته بوده زنی یا دختری که به توالت میره حامله بشه؟

ببخ شيد اشتباها دكمه سپاسوزدم
    درمورد سوال اول خير مايع مني تفاوتي ندارد
    جواب سوال دومتون هم منفيست

7. eshtebah2011 نوشته است: سلام
    من 1 ماه پیش رابطه جنسی از جلو داشتم بدون محافظت اما مطمئنم که چیزی داخل نریخت که 4 روز بعد آن شخص پریود شد کاملا به موقع و معمولی و 7 روز هم یه طول انجامید . اما بعد سخن از احساس حالت تهوع بهد از خوردن غذا را داشت که هیچ وقت هم استفراغ نکرد . دوره ی ایشون 29 روز بود که بعد از گذشت دقیقا 29 روز دل درد آنی شروع شد و چند لکه خون مشاهده شد . به نظر شما بعد از گذشت 1 ماه و چند روز و 1 پریود این لکه های خونی در شروع  دوره نشانه از حاملگی است ؟ آیا ممکن است این لکه ها ناشی از جنین باشد نه شروع دوره ؟ این سوال چند ساعت بعد از دیدن این لکه ها در تاریخ شروع دوره پرسیده شده و نمی دونم که آیا این شروع دوره هست یا نه ؟

دوست عزيز اگر بارداري اتفاق افتاده بود در همان نوبت اول ايشان پريود نميشدند اگر در نوبت دوم كيفيت پريود مثل هميشه نباشد به شرطي احتمال بارداري وجود دارد كه مجدد بعد از پريود اول رابطه محافظت نشده داشته باشيد .اگر اينچنين نبوده وبه غير از موردي كه گفتيد رابطه اي نبوده ايشان باردار نيستند تهوع علل زيادي از جمله:مشكلات معده وگوارشي.اضطراب .و...دارد كه بايد بررسي شود
    در مورد پريود هم يكي دو روزي صبر كنيد اگر كاملا پريود نشدند براي بررسي به پزشك مراجعه كنيد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. خیلی ممنون بابت جواب دادن سریع به سوال ها
    می خواستم ببینم راجع به سوالی که پرسیدم و شما جواب دادید که سوال این بود :
    سلام

در روز 10 ام بعد از نزدیکی تست حاملگی ادراری انجام دادیم که نتیجه منفی بود آیا جواب تست در آن روز درست بوده؟
    تو جوابی که به سوالم راجه به دوره داده بودید گفتید به پزشک مراجعه کنم ؟ بابت بارداری یا این که دلایل دیگر که باعث این ختلال شده

برای حاصل شدن اطمینان اگر امروز یا فردا از تست بارداری ادراری استفاده کنیم جواب صحیح است ؟

9. با سلام
    دوست عزیز وقتی میگید ایشون پریود شدن پس قضیه بارداری منتفی هست و اگر بعد از ان عمل نزدیکی انجام نشده نمیشه بعد از یک پریود خود به خود باردار شد بعد هم بهترین ازمایش برای فهمیدن بارداری ازمایش خون هست پس هرچه سریعتر برای اینکه ناراحتیتون رفع بشه یک ازمایش خون بدن
    موفق باشید.

10. huku78 نوشته است: خیلی ممنون بابت جواب دادن سریع به سوال ها
    می خواستم ببینم راجع به سوالی که پرسیدم و شما جواب دادید که سوال این بود :
    سلام

در روز 10 ام بعد از نزدیکی تست حاملگی ادراری انجام دادیم که نتیجه منفی بود آیا جواب تست در آن روز درست بوده؟
    تو جوابی که به سوالم راجه به دوره داده بودید گفتید به پزشک مراجعه کنم ؟ بابت بارداری یا این که دلایل دیگر که باعث این ختلال شده

برای حاصل شدن اطمینان اگر امروز یا فردا از تست بارداری ادراری استفاده کنیم جواب صحیح است ؟
    دوست عزیز اصلا جای نگرانی نیست چون ایشون پریود شدند واحتمالا این لکه بینی ها هم باری شروع دوره پریود جدیدشون هست
    ولی اگه خیلی نگران هستید و می خواید خیالتون راحت بشه می تونید از بی بی چک استفاده کنید

11. سلام
    من روز 13 دوره رابطه محافظت نشده اما از روی شلوار لی داشتم ، تماسی حاصل نشد اما دقیق یادم  نیست فکر میکنم شلوار خیلی کم از پیشاب خیس شد ،آیا در این صورت احتمال بارداری هست؟

12. setarehhh_2 نوشته است: سلام
    من روز 13 دوره رابطه محافظت نشده اما از روی شلوار لی داشتم ، تماسی حاصل نشد اما دقیق یادم  نیست فکر میکنم شلوار خیلی کم از پیشاب خیس شد ،آیا در این صورت احتمال بارداری هست؟

با سلام
    دوست عزیز رابطه از روی شلوار درصد بارداری تقریبا صفر هستش فکر نمیکنم بارداری صورت بگیره
    موفق باشید.

13. با سلام.
    من و نامزدم روز آخر  پریودی(البته دیگهخونریزی نداشت) ایشان با هم نزدیکی کردیم و در هنگام خروج التم کاندوم درواژن ماند اما احتمال می دم خالی نشد چون مقداری منی در کاندوم بود.امانگرانم آلتم با واژن تماس گرفته باشد یامقداری منی داخل کاندوم خالی شدهباشد داخل واژن.بعد از نزدیکی 2تا قرص HD مصرف کردن و 12 ساعت بعد بجای2تا قرص 1 قرص دیگه خوردن.الان بعد از 6روز از اون قضیه نامزدم دیروزخونریزی پیدا کردن اما امروز قطع شده خونریزی.آیا احتمال حاملگی هست؟
    آزمايش BHCG الان جواب ميده؟
    لطفا جوابمو سریع بدید چون هردو خیلی نگرانیم

14. سلام دوست عزیز
    اگه ایشون پریودی منظمی دارند احتمال بارداری در ایشون با توجه به نوع رابطه تون خیلی خیلی کمه و احتیاج به استفاده از روش اورژانسی هم نبوده
    در ضمن همون جور که خودتون هم اشاره کردید باید ایشون در 12 ساعت دوم 2 عدد قرص مصرف می کردند
    همچنین خونریزی بعدی هم بخاطر مصرف این قرص ها بوده به نظر من که ایشون احتیاج به آزمایش خون ندارند چون باردار نیستند ولی اگه با انجامش خیالتون راحت میه می تونید انجام بدید و به نتیجش هم اعتماد کنید

15. با سلام
    من و نامزدم در تاریخ 28/9 یک نزدیکی مشکوک داشتیم و برای پیش گیری از قرص لونژیل استفاده کردیموکه ایشان در تاریخ 30/9 پریود شدن وبعد ما در تاریخهای 15/10و18/10و20/10 نزدیکی داشته ایم ولی به هیچ مجه هیچ چیز داخل ریخته نشده است و بعد نامزد بنده در تاریخ 20/10 مجددا از قرص لون|یل استفاده کرده است ومن می خواستم بپرسم از حضورتون که ایا احتمال بارداری هست؟!؟اگر هست در چه حدود احتمال ش!دوباره متذکر میشم هیچ چیز داخل نرهخته.به جز پیش اب که شما اطلاعاتی کامل در بحثای قبل داده اید.
    خیلی ممنون میشم کمکم منید چون 28 ساعت از مصرف قرص گذشته و ایشون هنوز پریود نشدند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 69
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید