شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لطفا بگید آیا این مشکل همورئید است یا فیشر

1. سلام
    لطفا راهنمائی کنید چند سالی است که احساس درد در خروجی مقعد داشتم و دکتر گفت که همورئید است البته معاینه نکرد  کرم آنتی همورئید داد و بعد از استفاده کردن احساس کردم بهتر شد ولی بعد از چند وقت دیگه مثل قبل اثر نداشت حالا سوالی دارم با این مشخصاتی که میدهم بنظر شما همورئید است یا فیشر بیرون از مقعد برآمدگی هائی وجود دارد که بعضی مواقع بزرگتر میشوند و احساس درد دارد حالا لطفا بگید که همورئید است یا فیشر چون میخواستم کرم مخصوص خودش را بگیرم و پیش دکتر هم خجالت میکشم برای معاینه کردن
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    دوست عزیز بدون ویزیت حضوری تشخیص این دو از هم کار سختیه ( تازه یکزمانایی حتی با ویزیت هم سخته ) علائمشون خیلی شبیه همه و ممکنه توصیف شما هم  از بیرون زدگی مثلا درست نباشه و اونا گوشتهای اضافه باشن یا ...
    بهرحال با توضیحاتی که شما می دی بیشتر به هموروئید می خوره
    درمان رو جدی انجام بده و امیدوار باش درست بشه ولی خب درصدی از موارد هم به درمان موضعی پاسخ قطعی نمی دن و کار به جراحی اصلاحی می کشه اما شما اول درمان موضعی رو انجام بده . کامل و زیر نظر پزشک

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. سلام
    میخواستم بیشتر توضیح دهم بعضی مواقع که خوب میشود در لبه های بیرونی مقعد هیچ برآمدگی وجود ندارد ولی اگر فشاری بیاد یا مثلا یبوستی باشه بعدش این برآمدگی هائی که گفتم میاند و درد دارند
    چون میخواستم از کرم mg استفاده کنم چون گفتن خوبه ولی این شرکت هم کرم ضد همورئید داره و هم برای فیشر و اول میخواستم بدونم  مشکل اصلی کدام است تا کرم که مربوط به آن است را بگیرم
    ممنون

4. سلام
    همونطور که دوستمون جناب آقای سامی گفتن شما باید معاینه بشید تا بشه تشخیص دقیق داد.
    خجالت رو کنار بذارید. به فکر سلامتیتون باشید و به پزشک مراجعه کنید دوست عزیز.
    البته با این علائمی که شما میگید احتمال هموروئید خیلی بیشتره. خونریزی هم دارید؟

5. این اصلا بهترین موقعیته که این تیپ کم رویی ها رو برای همیشه بزارید کنار!
    بدون خجالت و با ارامش برید پیش بهترین متخصص و درمان کنید خودتونو! هیچوقت دیگه هم بخاطر کم رویی خودتونو عذاب ندید! مثل ترس از امپوله که بعضا از ادمها تا پیری حاضرن درد بکشن ولی امپول نزنن! بنظرم بهتره همین الان این خجالت بی معنی رو بکشید !

6. سلام .یک سال پیش جراحی فیشر و شقاق داشتم .اما الان نه تنها خوب نشدم بلکه مشکل تنگی مقعد رو پیدا کردم .دکتر میگه بیا دوباره عمل کنم.خیلی میترسم چون خیلی درد کشیدم و با آمپول مرفین درد منو کم میکردن. چکار کنم.تو رو خدا کمک کنین؟

7. fatanw نوشته است: سلام .یک سال پیش جراحی فیشر و شقاق داشتم .اما الان نه تنها خوب نشدم بلکه مشکل تنگی مقعد رو پیدا کردم .دکتر میگه بیا دوباره عمل کنم.خیلی میترسم چون خیلی درد کشیدم و با آمپول مرفین درد منو کم میکردن. چکار کنم.تو رو خدا کمک کنین؟

با سلام
    دوست عزیز تو این موردی که گفتید تنها کسی که میتونه کمکتون کنه همون دکترتون هستن که دقیقا در جریان کامل بیماریتون قرار دارن پس اگر میخواید بهبود حاصل بشه بهتره برای مدتی درد هر چند زیاد باشه رو تحمل کنید
    به امید بهبودی
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید