شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان عفونت کیست مویی

1. با سلام من یه کیست مویی داشتم که عفونت شدید داشت به دکتر مراجعه کردم .. دکتر عمومی بود و عفونت رو تخلیه کرد و قرص و پماد چرک خشک کن داد که حدود یک هفته مصرف کردم و مرتب عفونت رو تخلیه کردم ... الان خیلی کوچیک شده و تا فشار بهش نیاد درد نداره اندازش 1 دهم قبل شده ... آیا مشکلم برطرف شده ... الان امکان عمل ندارم چون فصل امتحانه پایان ترمه !!!

2. سلام
    مشکلتون که کامل برطرف نشده دوست عزیز چون خودتون هم میگید که کیستتون هنوز هست اما بهش فشار نیارید و داروهاتون رو استفاده کنید. کیستتون چون خیلی کوچیک شده و بیشتر عفونتش تخلیه شده امکان بهبودش با دارو وجود داره.
    موفق باشید...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. الان یه 20 روزی ازش گذشته دیگه دارو مصرف تنیکنم ... اثری از کیست احساس نمیکنم ... ممکنه از بین رفته باشه ؟؟؟؟؟ولی هنوز وقتی روی یه سطح سفت مثلا زمین صاف میشینم احساس درد میکنم ... لطفا راهنمایی فرمایید

4. با سلام
    دوست عزیز بهتر هست که مصرف داروهاتون رو ادامه بدید احتمال اینکه کامل از بین رفته باشه کم هست پس بهتره توی امتحاناتون بهش فشار نیارید و دارو هاتون رو کامل استفاده کنید تا به مشکلی بر نخورید
    موفق باشید

5. یه کم درباره عمل این کیست توضیح بدید لطفا ... درباره مدت زمان نقاهت . بیهوشی یا بی حسی . مدت عمل و.... اگه عمل نکنم خطری نداره ؟؟ سایزش خیلی کوچیک شده

6. با سلام
    دوست عزیز معمولا این نوع کیست با جراحی قابل درمان هست در عمل اگر کوچیک باشه اون رو برداشته و بخیه میکنند ولی اگر بزرگ باشه و موضع زیاد  باز باشه بخیه نمیزند و  ناحیه طی چند هفته با گوشت جدید باید پر بشه این عمل با بی حسی هم میتونه انجام بشه و بستگی به شرایط عمل کرده میتوان مدت زمان استراحت کردن را تعین کرد
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید